Servet Öztürk Haberleri

Servet Öztürk haber, Servet Öztürk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Servet Öztürk - 27.03.2020
OTOBÜSTE KORONAVİRÜS ÖNLEMLERİ ALTINDA YOLCULUK
"OTOBÜSÜ BOŞ GÖRÜNCE İSTANBUL'DA OLDUĞUMA ŞAŞIRIYORUM" Otobüste bulunan tek yolcu olan Servet Öztürk ise,"Sürekli bu hattı kullanıyorum.
Servet Öztürk - 18.04.2019
Orhan Gencebay'ın Sağlık Durumu - Yeniden
  Usta sanatçı Orhan Gencebay'a dün göğüs ağrısı şikayetiyle kaldırıldığı hastanede stent katılmıştı. Gencebay'ın sağlık durumuyla ilgili Şişli Memorial Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Dr. Deniz Şener yaptığı açıklamada, "Hastamızın rutin sağlık kontrolleri sonrasında anjiyo yapılmasına karar verdik. Prof. Dr. Servet Öztürk tarafından yapılan anjiyoda, hastamızın iki kalp damarında darlık belirlendi ve 3 stent ile bu bölgedeki sorun giderildi.
Servet Öztürk - 20.07.2018
Sanatçı Arif Susam'ın Dört Damarına Stent Takıldı
Prof. Dr. Servet Öztürk'ün muayenesi sonrasında, Arif Susam'ın damarlarına stent takılmasına karar verildi.
Servet Öztürk - 29.07.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin Soruşturma
Savcılıktaki işlemlerinin ardından mahkemeye çıkarılan FETÖ'nün "Bodrum imamı" olarak bilinen ve İzmir'de yakalanan "Asım" kod adlı Çağrı Acar ile Mustafa Er, Servet Öztürk, Ali Özçelik, Ceyhun Üstünel, Ali Rıza Pekdemir, Hakan Akçaalan, Kadir Kurt, Sait Gönen, Ömer Faruk Hoşdoğdu, Ali Yetimoğlu, Halil İbrahim Avcı, Osman Sargın ve Mustafa Acar tutuklandı.
Servet Öztürk - 28.07.2016
Fetö'nün Darbe Girişimi
Mustafa Er, Servet Öztürk, Ali Özçelik, Ceyhun Üstünel, Ali Rıza Pekdemir, Hakan Akçaalan, Kadir Kurt, Sait Gönen, Ömer Faruk Hoşdoğdu, Ali Yetimoğlu, Halil İbrahim Avcı, Osman Sargın, Mustafa Acar ve FETÖ'nün "Bodrum imamı" olarak bilinen ve İzmir'de yakalanan "Asım" kod adlı Çağrı Acar, yoğun güvenlik önlemleri altında Bodrum Adliyesi'ne getirildi.
Servet Öztürk - 02.02.2016
Düzce'de Gürcistan Uyruklu 3 Kişinin Cesedinin Bulunması
Açıklamada görüşlerine yer verilen Cumhuriyet Başsavcısı Kamil Erkut Güre, şunları kaydetti: "Düzce ili Aziziye Mahallesi'nde meydana gelen cinayetle ilgili 1 Şubat'ta bir takım medya kuruluşlarınca soruşturmanın seyrini değiştirebilecek ve gerçekleri yansıtmayan haberler yapıldığı tespit edilmiş olup, ilgililer hakkında cumhuriyet başsavcılığımız tarafından soruşturma başlatılmıştır." Düzce'de, yakınlarının 3 gün boyunca haber alamadığı Gürcistan uyruklu Ema, Elnaz ve Sahip Sharipova'nın cesetleri, 29 Ocak'ta Ema Sharipova'nın eski eşi Servet Öztürk'ün söz konusu kişilerin evlerini kontrol etmesi üzerine bulunmuştu.
Servet Öztürk - 01.02.2016
Düzce'de Gürcistan Uyruklu 3 Kişinin Cesedinin Bulunması
Düzce'de, yakınlarının 3 gün boyunca haber alamadığı Gürcistan uyruklu Ema, Elnaz ve Sahip Sharipova'nın cesetleri, 29 Ocak'ta Ema Sharipova'nın eski eşi Servet Öztürk'ün söz konusu kişilerin evlerini kontrol etmesi üzerine bulunmuştu.
Servet Öztürk - 29.01.2016
Düzce'de Gürcistan Uyruklu 3 Kişinin Cesedinin Bulunması
Düzce'de, yakınlarının 3 gündür haber alamadığı Gürcistan uyruklu Ema, Elnaz ve Sahip Sharipova'nın cesedi, Ema Sharipova'nın eski eşi Servet Öztürk'ün söz konusu kişilerin evlerini kontrol etmesi üzerine bulmuştu.
Servet Öztürk - 29.01.2016
Düzce'de Gürcistan Uyruklu 3 Kişinin Cesedinin Bulunması
Düzce'de, yakınlarının 3 gündür haber alamadıkları Gürcistan uyruklu Ema (56), Elnaz (46) ve Sahip Sharipova'nın (19) cesedi, Ema Sharipova'nın eski eşi Servet Öztürk'ün Aziziye Mahallesi Huzur Sokak'taki söz konusu kişilerin evlerini kontrol etmesi üzerine bulunmuştu.
Servet Öztürk - 29.01.2016
Gürcistan Uyruklu 3 Kişinin Cesedi Bulundu
Alınan bilgiye göre, Aziziye Mahallesi Huzur Sokak'ta ikamet eden Gürcistan uyruklu Ema, Elnaz ve Sahip Sharipova'dan haber alamaması üzerine Ema Sharipova'nın eski eşi Servet Öztürk, söz konusu kişilerin evine geldi.
Servet Öztürk - 27.01.2016
Hiç Görmediği Babasının İstiklal Madalyası'nı Aldı
"Neredeyse bir asır sonra bu madalya evladını buldu" Konarılı, eve döntükten sonra babasının siroz hastalığına yakalandığını dile getirerek, şöyle devam etti: "Annem, 'Baban terhis olduktan sonra en fazla iki sene beraber yaşadık' diyor. Babam 3 Nisan 1940'ta vefat ediyor, ben de aynı yıl 8 Ekim'de dünyaya gelmişim. Annemi de 89 yaşında kaybettim. Babam askerliğini deniz subayı olarak yapmış. Dedem de zamanında Akşehir'de medresede müderrismiş. Yani ailemiz mal mülk biriktirmemiş ama ilim, tahsil yönünde ilerlemiş. Annemden, babamın madalyası olduğunu duydum. Emekli olduktan sonra 1998'de madalyayı almak için birkaç kez teşebbüs ettim. Fakat bir sonuç alamadım. Oğlum tekrar girişimde bulunmamı istedi. İstiklal Madalyası beratının 1926'da Akşehir'de verildiği söylendi. Onu bulduk. Konya'da Selçuklu Askerlik Şubesi Başkanı Albay Servet Öztürk'ün çalışmaları sonucu babamın İstiklal Madalyası'na kavuştum.
Servet Öztürk - 12.08.2015
Hakim ve Savcılara "Paralel Baskı" İddiası
Tape inceletildi, evrakta sahtecilik ortaya çıkarıldı Yine Anadolu Atayün imzası ile Adalet Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanlığına gönderilen yazıda; "Konya Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Fatih Özdemir'in il dışına çıktığı zamanlarda Nusret Argun'dan araç temin ettiği" şeklinde bir ibareye yer verilerek, Özdemir'in suç örgütü ile ilişkisi ve irtibatı olduğuna dair ihbarda bulunulduğuna değinilen iddianame şöyle devam ediyor: "Özdemir'in Final soruşturması şüphelisi Nusret Argun'un aracını istediği ve kullandığına dayanak teşkil eden tape Ankara Polis Kriminal Laboratuvarında inceleme yaptırıldı. Verilen uzmanlık raporuna göre, söz konusu konuşmada sekreterin Nusret Argun'a "Başsavcı aramanızı istiyor" şeklinde beyanda bulunduğu ancak bu hususu Konya KOM Şube Müdürlüğünce tape dökümünde "Başsavcı arabanızı istiyor" şeklinde işlenerek, bu şekilde evrakta sahtecilik yapıldı. Söz konusu sahte tape dökümünün dayanak yapılarak Anadolu Atayün tarafından Adalet Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanlığına yazılan yazılarda yine birçok afaki yoruma dayalı ibarelerle ihbarda bulunuldu. Atayün'ün Adalet Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanlığına yazdığı yazıda, 'Konya Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Fatih Özdemir ile ilgili değişik konularda gelen isimsiz ve imzasız ihbar mektupları bulunmaktadır" şeklinde bir ibare bulunuyor. Özdemir'in ve Aydın Şahin'in ifadesi göz önüne alındığında, kolluğun kendi gönderdiği isimsiz, imzasız ihbar mektuplarını dayanak göstererek Özdemir hakkında isnatta bulunulduğu görülüyor." Yargı mensupları saf dışı bırakılmak istendi Yazı içeriklerinde pek çok iç çelişkinin mevcut olduğu, söz konusu yazıların yazılmasındaki asıl amacın Fetullah Gülen yapılanmasının hedefine ulaşmasında kendisine engel olarak gördüğü yargı mensuplarını bir şekilde saf dışı bırakmak olduğu vurgulanan iddianamede, dönemin Adana 6. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Servet Öztürk'ü de suç örgütü ile irtibatlı gösterecek şekilde yapılan telefon görüşmesinin tutanağa çevrilirken yine sahtecilik yapıldığı kaydedildi.
Servet Öztürk - 30.03.2015
Dünyaca Ünlü Kalp Uzmanları İstanbul'da Buluştu
Memorial Şişli Hastanesi'nde yapılan işlem canlı yayınlandı Kongre açılışında dünyaca ünlü Amerikalı Bilim Adamı Peter Libby damar sertliğinin nasıl geliştiği ile ilgili önemli bir konferans verdi. 62 ülkeden 2000'e yakın bilim adamının katıldığı kongre sırasında Türkiye'den Memorial Şişli Hastanesi ve İzmir 9 Eylül Üniversitesi Hastanesi'nden; yurtdışından ise ABD, Almanya ve Hindistan'dan canlı işlem yayınları yapıldı. Türkiye'den yapılacak canlı bağlantıların ilkinde Memorial Şişli Hastanesi Kardiyoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Servet Öztürk'ün yapacağı stent uygulaması yayınlandı.
Servet Öztürk - 25.03.2015
Kalp Sağlığının Bilimsel Şöleni Başlıyor
Memorial Şişli Hastanesi'nde yapılacak işlem canlı yayınlanacak Kongre açılışında dünyaca ünlü Amerikalı Bilim Adamı Peter Libby damar sertliğinin nasıl geliştiği ile ilgili önemli bir konferans verecek. 62 ülkeden 2000'e yakın bilim adamının katıldığı kongre sırasında Türkiye'den Memorial Şişli Hastanesi ve İzmir 9 Eylül Üniversitesi Hastanesi'nden; yurtdışından ise ABD, Almanya ve Hindistan'dan canlı işlem yayınları yapılacak. Türkiye'den yapılacak canlı bağlantıların ilkinde Memorial Şişli Hastanesi Kardiyoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Servet Öztürk'ün yapacağı stent uygulaması yayınlanacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Servet Öztürk Haberleri | Servet Öztürk Kimdir - Haberler - Servet Öztürk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Servet Öztürk kimdir, hayatı ve biyografisi. Yaşlı kadın, nehir kıyısında ölü bulundu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.3.2021 11:13:14. #1.14#
title