Serkan Bakırtaş Haberleri

Serkan Bakırtaş haber, Serkan Bakırtaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Serkan Bakırtaş: AVM'lerde oto yıkama kararına tepkiSerkan Bakırtaş 16.5.2020
Serkan Bakırtaş: AVM'lerde oto yıkama kararına tepkiSerkan Bakırtaş 16.5.2020
Serkan Bakırtaş: Otomobillere koronavirüs önlemiSerkan Bakırtaş 13.3.2020
Serkan Bakırtaş 12.3.2020
"Araçlarınıza antibakteriyel iç temizlik ve ozonlama yaptırın"
Dünyada hızla yayılan koronavirüse karşı araçlarda hijyen bakımından alınması gereken önlemlere dikkat çeken Türkiye Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu(TOBFED) Başkanı Serkan Bakırtaş, "Sıradan bir otomobilde bile 21 milyardan fazla bakteri bulunuyor.
Serkan Bakırtaş 21.11.2019
TOBFED Genel Kurulu ve Gelecek Zirvesi
Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Orhan Aydın, Türkiye'nin kendi ağır sanayisi olmadan bağımsız politikalar üretme hakkına sahip olamayacağını belirterek, "Bugün bu gerçeği yaşayarak doğru adımlarla ağır sanayi de yerli ve milli çözümler üretmeye başlattık. Çok yakın zamanda kendi üretimimiz olan yerli otomobil ile uluslararası arenada boy göstereceğiz." dedi. Türkiye Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu (TOBFED) 3. Genel Kurulu ve Gelecek Zirvesi'nde konuşan Aydın, rekabetin son derece arttığı günümüz dünyasında üretim süreçleri ve sonrası için yapılan hizmetlerinde ayrı bir rekabeti beraberinde getirdiğini belirterek, mesleki birlikteliklerin verdikleri hizmetlerle yaşanılan bu rekabetçi ortamda büyük önem arz ettiğini aktardı. Gönüllü iş insanlarının birlikteliği ile oluşan, bugün 6 bin üye ve 17 bin işletmeye sahip ASKON olarak mesleki birlikteliklere çok önem verdiklerini belirten Aydın, karşılıklı ilişkilerin güçlendirilmesi ve ortak çalışmaların birlikte yürütülmesi açısından bünyelerinde bulunan otomotiv sektör kuruluyla bu çalışmalara katkı verdiklerini, en iyisini yapabilmeyi, en güzel hizmeti sunabilmeyi amaçladıklarını aktardı. "Çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar" sözünü hatırlatan Aydın, şunları kaydetti: "Yıllarca üreten olmaktan ziyade özellikle ağır sanayi de hep başkalarının mallarını tükettik. Coğrafyamızda yaşanan onca olumsuzluklar bize bir şey öğretti. Kendi ağır sanayimiz olmadan, ne bir söz söyleme hakkına ve ne de bağımsız politikalar üretme hakkına sahip olabilirdik. Bugün bu gerçeği yaşayarak doğru adımlarla ağır sanayi de yerli ve milli çözümler üretmeye başlattık. Henüz başlangıç aşamasında dahi bu hamlenin meyvelerini Süper güçlerle masaya oturmakla almaya başladık. Çok yakın zamanda kendi üretimimiz olan yerli otomobil ile uluslararası arenada boy göstereceğiz. Bu aynı zamanda sektörümüz için yeni bir başlangıcın da habercisi olacaktır. Biz iş insanları olarak inanıyoruz ki, ürettikçe büyüyecek, büyüdükçe daha da müreffeh bir Türkiye'ye ulaşacağız." "Milli İstihdam Seferberliğine sektörel bazda en ciddi katkılardan birini yaptık" TOBFED Genel Başkanı Serkan Bakırtaş ise TOBFED'in 300 bin Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler (KOBİ) ve 1,5 milyonu aşkın çalışanı olan otomotiv satış sonrası hizmetler sektörünün en büyük sivil toplum kuruluşu olduğunu belirterek, bünyelerinde 22 sektörel ve bölgesel dernek ile 81 ilde temsilciliklerinin bulunduğunu aktardı.
Serkan Bakırtaş 21.11.2019
Kılıçdaroğlu, TOBFED Genel Kurulunda konuştu Açıklaması
Konuşmasının ardından TOBFED Başkanı Serkan Bakırtaş, Kemal Kılıçdaroğlu'na plaket verdi.
Serkan Bakırtaş 20.11.2019
TOBFED üyelerine özel tamamlayıcı sağlık sigortası
İş birliğine ilişkin düzenlenen toplantıda konuşan TOBFED Genel Başkanı Serkan Bakırtaş, otomotiv satış sonrası hizmetler sektöründe tüm iş kollarında çalışan arkadaşlarını ve ailelerini "TOBFED Farkı Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası" ile sağlık konusunda desteklemek istediklerini belirterek, şunları kaydetti: "Demir Sağlık ve Sigorta Cini işbirliğiyle başlattığımız kampanya ile TOBFED üyelerine özel paket kapsamında pek çok avantaj sunuyoruz.
Serkan Bakırtaş 19.11.2019
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-2
"200 BİN İNSAN ŞU AN BU SEKTÖRDE ÇALIŞIYOR" TOBFED Başkanı Serkan Bakırtaş, Beşiktaş'ta bir sürücünün değnekçi tarafından bıçaklanmasını şiddetle kınadıklarını belirterek, bu tür olayların önüne geçilmesi için yaptıkları çalışmaları anlattı.
Serkan Bakırtaş 19.11.2019
Değnekçilere karşı harekete geçildi... Valeler 'QR kodlu vale kimlik kartıyla çalışacak
  "200 BİN İNSAN ŞU AN BU SEKTÖRDE ÇALIŞIYOR"   TOBFED Başkanı Serkan Bakırtaş, Beşiktaş'ta bir sürücünün değnekçi tarafından bıçaklanmasını şiddetle kınadıklarını belirterek, bu tür olayların önüne geçilmesi için yaptıkları çalışmaları anlattı.
Serkan Bakırtaş 19.11.2019
DEĞNEKÇİLERE KARŞI HAREKETE GEÇİLDİ... VALELER 'QR KODLU VALE KİMLİK KARTIYLA ÇALIŞACAK
"200 BİN İNSAN ŞU AN BU SEKTÖRDE ÇALIŞIYOR" TOBFED Başkanı Serkan Bakırtaş, Beşiktaş'ta bir sürücünün değnekçi tarafından bıçaklanmasını şiddetle kınadıklarını belirterek, bu tür olayların önüne geçilmesi için yaptıkları çalışmaları anlattı.
Serkan Bakırtaş 15.11.2019
TOBFED'den sektöre yön verecek zirve
Zirve öncesi dev işbirlikleri Türkiye Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu (TOBFED) 21 Kasım'daki 3. genel kurulu öncesi Türkiye genelindeki 40 bini aşkın üyesine ayrıcalıklar sunacak iş birliği anlaşmalarına imza attı. Düzenlenen imza töreninde konuşan TOBFED Genel Başkanı Serkan Bakırtaş, "Sektörümüzün tek sivil toplum örgütü olarak bugüne kadar pek çok ilke imza attık.
Serkan Bakırtaş: TOBFED'den sektöre yön verecek zirveSerkan Bakırtaş 15.11.2019
Serkan Bakırtaş 27.9.2019
"Açık otoparklar acil durumlarda toplanma alanı olarak kullanılabilir"
Türkiye Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu (TOBFED) Başkanı Serkan Bakırtaş, TOBFED bünyesinde faaliyet gösteren tüm açık otoparkların acil durumlarda toplanma alanı olarak kullanılabileceğini bildirdi.
Serkan Bakırtaş 22.7.2019
TOBFED'den "sahte vale" uyarısı
Türkiye Otomotiv Bakım Dernekleri (TOBFED) Başkanı Serkan Bakırtaş, vatandaşları sahte vale konusunda uyardı.
Serkan Bakırtaş 16.4.2019
Tobfed'den Yaz Lastiği Uyarısı
Türkiye Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu (TOBFED) Başkanı Serkan Bakırtaş, hava sıcaklığı 7 derecenin üzerindeyken yaz lastiği kullanılması gerektiği konusunda uyardı.
Serkan Bakırtaş 11.3.2019
Türkiye Otomotiv Sektörü 4 Nisan'da Automechanika İstanbul'da Buluşuyor
Türkiye otomotiv sektörünün önde gelen derneklerinden OSS (Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği) Başkanı Rıza Şahin, TAYSAD (Taşıt Araçları Yan Sanayicileri Derneği) Genel Koordinatörü Süheyl Baybalı, TOBFED (Tüm Otomotiv Bakım Denekleri) Başkanı Serkan Bakırtaş, TEHAD (Tüm Elektrikli ve Hibrit Araçlar Deneği) Başkanı Berkan Bayram, AUSDER (Türkiye Akıllı Ulaşım Sistemleri Derneği) Başkanı Erol Yanar, AKÜDER (Akümülatör ve Geri Kazanım Sanayicileri Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Acar, TOSFED (Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu) Başkanı Serkan Yazıcı ve Kompozit Sanayicileri Derneği Genel Sekreteri İsmail Hakkı Hacıalioğlu da etkinliğine konuşmacı olarak katılacak.
Serkan Bakırtaş 2.12.2018
Türkiye'de 1 Milyona Yakın İnsan Geçimini Vale Sektöründen Sağlıyor'
Türkiye Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu (TOBFED) Genel Başkanı Serkan Bakırtaş, "Vale sektörü deyip de geçilmemeli. Bugün Türkiye'de 250 bin vale çalışanı ve onların aileleriyle birlikte yaklaşık 1 milyona yakın insan geçimini vale sektöründen sağlıyor.
Serkan Bakırtaş 12.9.2018
Okul Servislerine Hijyen Denetimi Talebi
Tüm Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu (TOBFED) Başkanı Serkan Bakırtaş, okul servislerinde mutlaka hijyen denetimini yapılması gerektiğini belirtti.
Serkan Bakırtaş: Tobfed'den 'Çocuk Koltuğu' UyarısıSerkan Bakırtaş 30.3.2018
Serkan Bakırtaş: Bakırköy'de Valelere EğitimSerkan Bakırtaş 23.3.2018
Serkan Bakırtaş 11.11.2017
Tobfed Başkanı Bakırtaş Açıklaması
Türkiye Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu (TOBFED) Başkanı Serkan Bakırtaş, "Cam filmi yasağı konusunda gösterdiği irade dolayısıyla Cumhurbaşkanımız, milletin adamı olduğunu bir kez daha gösterdi.
Serkan Bakırtaş: Cam Filmi Yasağına Tepkiler BüyüyorSerkan Bakırtaş 5.11.2017
Serkan Bakırtaş 21.10.2017
Cam Filmi ve Renkli Cama Yasak Getirilmesi
Türkiye Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu (TOBFED) Genel Başkanı Serkan Bakırtaş, cam filmine yasak getirilmesinin mağduriyetler yaratacağını ileri sürerek, bu konuda yasal girişim başlatacaklarını bildirdi.
Serkan Bakırtaş 19.10.2017
ISSA/INTERCLEAN İstanbul Ziyarete Açıldı
Fuarın ikinci günü gerçekleşen konferans programı kapsamında; MECA (Orta Doğu Danışmanlık Derneği) COO'su Abdul G. Ansari "Sağlık Sektörü Temizliğinde En Geçerli Yöntemler: Ortadoğu'ya Bakış ", ISSA Avrupa Konseyi Başkanı Michel de Bruin "Temizlik Sektörünün Yeni Yüzü ", MARSAP (Marmara Bölge Satınalma Profesyonelleri Derneği) Başkanı Ali Işıldar "Otellerin Temizlik Sektöründen Beklentileri" ve TOBFED (Tüm Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu) Genel Başkanı Serkan Bakırtaş da "Toplu Taşıma Araçlarında Hijyen"i anlattı.
Serkan Bakırtaş 16.10.2017
Endüstriyel Temizlik Fuarı Issa/ınterclean Ziyarete Açılıyor
Sektörde yaklaşık 5.000 firma bulunduğunu ve 1 milyon 300 bin kişinin istihdam edildiğini ifade eden ISSA INTERCLEAN İstanbul Marka Müdürü Hatice Dinçer, 18-20 Ekim 2017 tarihleri arasında Harbiye İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenlenecek ISSA/INTERCLEAN İstanbul Endüstriyel Temizlik Teknolojileri ve Hizmetleri Fuarı ve Konferansı'nın, temizlik endüstrisinin Avrasya'daki en önemli uluslararası etkinliği olduğunu söyledi. Türkiye'nin Avrupa pazarının %11'ine sahip olduğunu belirten Dinçer, "ISSA/INTERCLEAN İstanbul Fuarı'nda bu yıl 150 marka ile 70 ülkeden 4.500'ün üzerinde ziyaretçi katılımı hedefledik. RAI ISSA INTERCLEAN ve UBM destekleri ile düzenlediğimiz Alım Heyeti programımızda Rusya, Katar, Polonya, Kuveyt, Romanya, Bulgaristan, Birleşik Arap Emirlikleri, Yemen, Azerbaycan, İran, Cezayir, Umman, Özbekistan, Ürdün, Tunus, Suudi Arabistan, Mısır, Gürcistan, Fas ve K.Irak bulunuyor. Endüstriyel temizlik sektöründe bulunan tüm alt sektörlerin tek çatı altında buluşturacağız. ISSA/INTERCLEAN, en yeni teknolojilerin ve işbirliği olanaklarının sunulduğu uluslararası bir platformö dedi. Dinçer, bu yıl fuarda özellikle yakın coğrafyadan önemli satın alma temsilcilerinin  yer alacağına dikkat çekti.  ISSA ve Tesis Hizmetleri Yönetimi İşadamları Derneği TESHİAD işbirliği, Amsterdam Rai ve UBM NTSR'nin uluslararası gücü ile düzenlenen ISSA/INTERCLEAN İstanbul Fuarı'nda, zemin bakım makineleri, temizlik kağıtları, kimyasal temizleyiciler, halı yıkama makineleri, temizlik ekipmanları ve tesis temizliği öne çıkan sektörler olacak. Ziyaretçi profilini ise AVM'ler, özel okullar, belediyeler, restoranlar, perakende mağazaları, bankalar, kamu kurumları, fast food restoranları, inşaat firmaları, özel hastaneler, oteller, gıda üreticileri, sanayi firmaları, lojistik depoları, zemin kaplama firmaları, holdingler, site yönetim firmaları ve zincir spor salonları oluşturacak.   Türkiye'nin tek endüstriyel temizlik fuarında ayrıca sektörün en büyük uluslararası federasyonu ISSA ve Türkiye'deki partneri TESHİAD tarafından fuara paralel konferanslar gerçekleştirilecek. Sektörün bugünü, dengeleri ve geleceğinin konuşulacağı konferanslarda Stratejik Danışmanlık konusunda bağımsız araştırma firması Chemical Associates, Smithers Apex'ten Dr.Peter Smallwood "Endüstriyel ve Kurumsal Temizlikte Yeni Trendlerö,  MECA (Orta Doğu Danışmanlık Derneği) COO'su Abdul G. Ansari "Sağlık Sektörü Temizliğinde En Geçerli Yöntemler: Ortadoğu'ya Bakış ö, ISSA EMEA Program Geliştirme Direktörü Karel-Jan Boel  "Tesis Temizliği Hizmetinizde Beklentiniz Karşılanıyor mu'ö, ISSA Avrupa Konseyi Başkanı Michel de Bruin "Temizlik Sektörünün Yeni Yüzü ö, TOBFED (Tüm Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu) Genel Başkanı Serkan Bakırtaş "Toplu Taşıma Araçlarında Hijyenö, Eczacıbaşı Profesyonel Akademi Müdürü Pınar Günenç "Sektörün Hijyen Kavramına Bakış Açısıö, MARSAP (Marmara Bölge Satınalma Profesyonelleri Derneği) Başkanı Ali Işıldar "Otellerin Temizlik Sektöründen Beklentileriöni anlatacak.
Serkan Bakırtaş 26.9.2017
Tobfed'ten Valelere Sertifikalı Eğitim
"Bu işin bir standardını oluşturmak istiyoruz" TOBFED Genel Başkan Serkan Bakırtaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, TOBFED'in kurulma amacının istihdam ve eğitim olduğunu söyledi.
Serkan Bakırtaş 8.9.2017
Okul Servislerinde Hijyen Şart"
Tüm Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu (TOBFED) Başkanı Serkan Bakırtaş, okul servislerindeki hijyen sorununa dikkati çekerek, servis araçlarının antibakteriyel iç temizlik uygulamasından geçirilmesinin şart olduğunu söyledi.
Serkan Bakırtaş 25.8.2017
Valelere Öfke Kontrolü Semineri Başlıyor
Açıklamada TOBFED Genel Başkanı Serkan Bakırtaş'ın şu sözlerine yer verildi: "Türkiye'de hizmet veren 100 bin üzerinde valemiz var.
12
Şu an buradasınız: Serkan Bakırtaş Haberleri | Serkan Bakırtaş Kimdir - Haberler - Serkan Bakırtaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Serkan Bakırtaş kimdir, hayatı ve biyografisi. AVM'lerde oto yıkama kararına tepki.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.7.2020 19:27:18. #1.15#
title