Oyuncu Serenay Sarıkaya'dan Alice Müzikali itirafı: Heyecandan ağladım

Oyuncu Serenay Sarıkaya'dan Alice Müzikali itirafı: Heyecandan ağladım

10.11.2019 09:01 | Son Güncelleme: 10.11.2019 09:01

Brand Week İstanbul kapsamında düzenlenen bir oturuma konuşmacı olarak katılan güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, "Alice" müzikalinin biletlerinin tükendiğini öğrendiği anda sevinçten gözyaşlarına boğulduğunu söyledi.

Serenay Sarıkaya, "Brand Week İstanbul" etkinliği kapsamında dün düzenlenen "Uygulama Hikayeyi Mükemmel Kılar" başlıklı oturuma konuşmacı olarak katıldı. Sarıkaya, kendisini ağlatan olayı ilk kez açıkladı.

"GERÇEK OLAMAYACAK KADAR GÜZEL BİR RÜYAYDI"

Serenay Sarıkaya, ID İletişim'in kurucusu Ayşe Barım, Zorlu PSM Genel Müdürü Murat Abbas ve BKM CEO'su Zümrüt Arol Bekçe'nin konuk olduğu oturumda samimi açıklamalar yaptı. Serenay Sarıkaya, "Alice" müzikalinin konuşulduğu etkinlikte, duygularını şu sözlerle anlattı: "Alice'in bütün süreci benim için çok heyecanlıydı. Bu salona ilk geldiğim günü hiç unutamıyorum. Dansçı seçmelerine özellikle katılmak istemiştim. Tek başıma, koca salon bomboştu. O kadar etkilendim, o kadar heyecanlandım ki ağlamadan duramadım. Çünkü gerçek olamayacak kadar güzel bir rüyaydı. Bunun gerçek olduğunu bilmek, yaşamak ve görmek muazzam bir duygu. İşin içine girdikçe de, o hazırlık süreçleriyle birlikte heyecanımız daha da arttı. Her defasında sahneye çıkana kadar ne kadar büyük bir şey yaptığımızı tarif edemediğimiz güzel bir rüya yaşıyoruz. O yüzden çok mutluyum."

"AĞLAMADAN DURAMADIM"

Müzikalin biletlerinin tükendiğini öğrendiği an da sevinçten ağladığını itiraf eden oyuncu, "Bütün duyguları bir arada yaşadım. Ağlamadan duramadım" diye konuştu.

Oyuncu Serenay Sarıkaya'dan Alice Müzikali itirafı: Heyecandan ağladım

Kaynak: Hürriyet

Haber Yorumları (4)
FİRAT: Aglama Serenay fbli midin?
ZİYAA: Ağlama, kıyamam sana cici kız!
BİÇAKACAN: Ağlama ne ağlıyon serenanay
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title