ŞEREF ORUÇ HABERLERİ

Şeref Oruç haber, Şeref Oruç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şeref Oruç

Şeref Oruç

Doğum Yeri Erzincan / Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Şeref Oruç Kimdir ?

Şeref Oruç, Erzincan'ın Üzümlü ilçesinde doğdu. Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Şeref Oruç, 31 Mart 2019’da gerçekleşecek olan yerel seçimlerde MHP’den Erzincan'a bağlı Üzümlü ilçesinin Belediye Başkan Adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Şeref Oruç - 21.08.2020
Munzur'un "Zümra" kavunu kalitesi ile üreticisini sevindirdi
Erzincan'da Munzur Dağı eteklerinde son yıllarda yetiştirilmeye başlanan ve değişik aromasıyla damakları tatlandıran "Zümra" kavunu, bu yıl kalitesi ve fiyatıyla üreticisini sevindirdi. Kentte çiftçilikle geçimini sağlayan Şeref Oruç, 6 yıl önce Munzur Dağı eteklerindeki Mollaköy beldesinde 5 dönüm tarım arazisinde fidesini Mersin'den getirdiği ve yörede daha önce tarımı yapılmayan "Zümra" kavununu yetiştirmeye başladı.
Şeref Oruç - 03.09.2019
Munzur'un "Zümra" kavununda hedef pazar Ankara ve İstanbul
Kentte çiftçilikle geçimini sağlayan Şeref Oruç, 5 yıl önce Munzur Dağı eteklerindeki Mollaköy beldesinde 5 dönüm tarım arazisinde fidesini Mersin'den getirdiği ve yörede daha önce tarımı yapılmayan "Zümra" kavununu yetiştirmeye başladı.
Şeref Oruç - 18.08.2019
Yangında mahsur kalanları itfaiye kurtardı
Yangın nedeniyle apartmanın 3'üncü katında mahsur kalanlardan Şeref Oruç, alevleri tesadüfen fark ettiğini belirterek, "Kapıyı açtığımda dumanlar falan vardı ama alev görmedim.
Şeref Oruç - 18.08.2019
Yangında mahsur kalanları itfaiye kurtardı
Yangın nedeniyle apartmanın 3'üncü katında mahsur kalanlardan Şeref Oruç, yangını tesadüfen fark ettiğini belirterek, "Kapıyı açtığımda dumanlar falan vardı ama alev görmedim.
Şeref Oruç - 31.03.2019
Erzincan'ın Üzümlü İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, AK Parti Adayı...
Kesin olmayan sonuçlara göre, Ahmet Sazlı 2 bin 469, MHP adayı Şeref Oruç 2 bin 382, İYİ Parti adayı Fahri Şimşek 14 oy aldı.
Şeref Oruç - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında - Erzincan
Erzincan'da 31 Mart 2019'da yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Şeref Oruç - 02.04.2017
MHP Grup Başkanvekili Usta Açıklaması
"TBMM'ye ilk kez HSYK üyelerini belirleme yetkisi verilmektedir" Usta, cumhurbaşkanlığı kararnamelerinin kanun gücünde olmayacağına, kanunla düzenlenen konulara dokunamayacağına, Meclis aynı konuda kanun çıkardığında hükümsüz kalacağını ve Anayasa Mahkemesinin denetimine tabi tutulacağına işaret ederek, şunları söyledi: "Cumhurbaşkanı ve yardımcıları ile bakanlar suç işlemeleri halinde Yüce Divana gönderilebilecektir. Mevcut sistemde, 3 üyesini TBMM, 14 üyesini cumhurbaşkanının seçtiği Anayasa Mahkemesinde cumhurbaşkanının seçtiği üye sayısı 12'ye düşürülmektedir. Bu üyelerin görev süresi 12 yıldır. Tümünün aynı anda, aynı cumhurbaşkanı tarafından seçilmesi ne şimdi ne de değişiklikten sonra söz konusu değildir. HSYK yeniden yapılandırılarak yargıda kutuplaşma ve illegal oluşumların sızmasına zemin hazırlayan yapı ortadan kaldırılmaktadır. TBMM'ye ilk kez HSYK üyelerini belirleme yetkisi verilmektedir." "Evet diyen de hayır diyen de bizim vatandaşımızdır." ifadesini kullanan Usta, sözlerini şöyle tamamladı: "Biz başkanlığa değil cumhurbaşkanı hükümet sistemine 'evet' diyoruz. Biz Türklüğün gurur ve şuuru, İslam'ın ahlak ve fazileti sayesinde Türkiye'nin dirilişine 'evet' diyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi olarak millet için 'evet', devlet için 'evet', Cumhuriyet için 'evet', Türklüğün bekası için 'evet' diyoruz." Toplantıya Usta'nın yanı sıra MHP MYK üyeleri Şeref Oruç, Musa Küçük ve Muharrem Varlı, Bayburt İl Başkanı Bekir Kasap ve partililer katıldı.
Şeref Oruç - 23.11.2012
"Bayburt'un Asırlık Hayali İpek Demiryolu" Konferansı
Bayburt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Yumak, projede emeği bulunan KTÜ Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Şeref Oruç'a teşekkür ettiğini kaydederek, ekonomik olarak başta olmak üzere her türlü konuda yardımcı olacaklarının sözünü verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Şeref Oruç Haberleri | Şeref Oruç Kimdir - Haberler - Şeref Oruç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Şeref Oruç kimdir, hayatı ve biyografisi. Munzur'un Zümra kavunu kalitesi ile üreticisini sevindirdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.4.2021 21:49:57. #1.14#

title