Serdar Ortaç'tan karısı hakkında açıklama: Ben karımı değiştirmem

Serdar Ortaç'tan karısı hakkında açıklama: Ben karımı değiştirmem

01.07.2019 21:37 | Son Güncelleme: 01.07.2019 21:42

Geçtiğimiz aylarda haklarında boşanma iddiaları ortaya çıkan Serdar Ortaç karısı Chloe Loughnan hakkında muhabirlerin sorularını yanıtlayarak, "Ben karımı değiştirmem. Biz 7 senedir dip dibeyiz." ifadelerini kullandı.

Serdar Ortaç, İstanbul Bebek'te muhabirlerin sorularını yanıtladı. Eşiyle 7 yıldır dip dibe olduklarını söyleyen şarkıcı, "Onunla her anım tatil." dedi.

"BİZ 7 SENEDİR DİP DİBEYİZ"

Serdar Ortaç, Bebek'te görüntülendi. Bisikletiyle sahil turuna çıkan şarkıcı, muhabirlerle de sohbet etti. Serdar Ortaç, "Yaz ayının geldiğini Serdar Ortaç şarkılarıyla anlardık. Ancak Sinan Akçıl, yazın gelişini kendi şarkılarının belirlediğini söyledi. Ne diyorsunuz?" sorusunu şöyle yanıtladı: "Biz de yaşlanıyoruz. Genç jenerasyon geliyor. Hayat şöyle oldu: Karımı değiştir. Arkadaşımı değiştir. Arabamı değiştir. Bir şarkının dinlenme modası üç saniye." Şarkıcı, "Karımı değiştir dediniz. Yanlış anlaşılmasın" sözleri üzerine ise "Misal veriyorum. Ben karımı değiştirmem. Biz 7 senedir dip dibeyiz." dedi.

Serdar Ortaç'tan karısı hakkında açıklama: Ben karımı değiştirmem
Haber Yorumları (14)
ŞAHİKA: O kadar güzel karıyı ben olsam da bırakmam
ADINIZI YAZIN: Koskoca Serdar Ortaç her anlamda eski günlerinden o kadar uzaktaki insanın inanası gelmiyor.
MİTHAT: Karı seni değiştiriyo Serdaaaar :D
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title