Serdar Ortaç'la Eşi Chloe Loughnan'ın, Para Yüzünden Arası Açıldı

Serdar Ortaç'la Eşi Chloe Loughnan'ın, Para Yüzünden Arası Açıldı

09.01.2019 10:11 | Son Güncelleme: 09.01.2019 12:02

Serdar Ortaç ve eşi Chloe Loughnan'ın aylardır süren ayrılığının nedeninin, Serar Ortaç'ın eşine para vermemesi olduğu söylendi.

Magazin gündemini değerlendiren sunucu Eylem İpek Şafak, Serdar Ortaç ve Eşi Chloe Loughnan'ın aylarca devam ayrılığın ekonomik nedenlere dayadığını söyledi. Serdar Ortaç'ın Chloe Loughnan'a verdiği ekonomik olanakların yetersiz olması nedeniyle, Chole'nin iş hayatı içinde aktif olmak istediğinin altını çizdi.

SORUNLAR TAM OLARAK ÇÖZÜLMEDİ

Serdar Ortaç ve Chole arasında yaşanan ayrılık süreci hakkında konuşan Eylem İpek Şafak, " Serdar Ortaç ve eşi arasında yaşanan sorunun tam olarak çözümlenmediğini söyleyerek " sorunu çözmüş değiller, sorun tamamen maddiyat." ifadelerini kullandı.

İSTANBUL'A DÖNDÜ

Öte yandan 2,5 aydır yurt dışında bulunduğu için boşanma iddialarını güçlendiren Chloe Loughnan dün gece İstanbul'a döndü.

NE OLMUŞTU?

Chole Loughan, yılbaşına ABD'de Serdar Ortaç'tan ayrı girmişti. Ayrılık iddialarına cevap olarak Serdar Ortaç "Biz her gün konuşuyoruz. Ayrılmıyoruz, boşanmıyoruz. Bu haberler hep sıkıyor boşanmamızı isteyenler çıkarıyor bu haberleri ama bizim herhangi bir soru işaretimiz yok" demişti.

Serdar Ortaç'la Eşi Chloe Loughnan'ın, Para Yüzünden Arası Açıldı
Serdar Ortaç'la Eşi Chloe Loughnan'ın, Para Yüzünden Arası Açıldı
Haber Yorumları (21)
SEZİN UZUN: arkadaşlar yeter artık lütfen haber olmumuz yorum yapamamayın zaten serdarın kardeşi serkan ortaç hastanede sizin yaptınız resmen ayıp yeter tek kelime olumumuz yazan görememeceğim yazan görüsem fena yaparım bende söylememesi
ADINIZI YAZIN: BU KADIN PARA VE MEŞHUR OLMAK İÇİN SERDARLA EVLENDİ PARA BİTİNCE YALAN AŞKIDA BİTTİ BU KADINDAN HAYIR GELMEZ , BOŞADA KURTUL BU SÜLÜKTEN
TRAK59: YILBAŞINDA AMERİKA DA TEK BAŞINA . . . .
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title