Sena Özdemir Haberleri

Sena Özdemir haber, Sena Özdemir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sena Özdemir - 26.03.2019
Atıl Durumdaki Ahşapları Sanata Dönüştü
Öğretim görevlisi Sena Özdemir ve öğrencisi Canan Hilal yürütücülüğünde bakanlığın hibesiyle eğitim alan 10 öğrenci, farklı teknikler kullanarak atıl durumda bulunan ahşap eşyaları hayal güçlerini de kullanarak yeniden kullanıma uygun hale getirdi.
Sena Özdemir - 15.07.2016
Keban'da "Can Tulumum" Projesi
Boğulmaların önüne geçmek için ilçede yaşayan Sena Özdemir'in "Can Tulumum" diye bir proje geliştirdiğini ifade eden Kaymakam Baskın, "Proje kapsamında usta öğretici ile 15 kursiyerimiz, merkezdeki atölyede 4 ayda suda batmayan tulum üretmeye başladı ve bugüne kadar 300 tulumun üretimini gerçekleştirdi.
Sena Özdemir - 01.07.2016
Oyun Oynayarak Kur'an-ı Kerim'i Öğreniyorlar
Hazreti Peygamber'in sünnetlerini ve hadislerini oyun şeklinde öğretmeye çalıştıklarını kaydeden Aydemir, şöyle devam etti: "Onlara illa ki gelin size şu sünneti öğretelim dediğimiz zaman, çocuk zaten geri çekilecek ama gelin birlikte bir oyun oynayalım dediğimiz zaman, mesela bir trencilik oynayalım dediğimiz zaman çocuğa cazip geliyor. Oysa ki bizim oradaki amacımız Peygamber Efendimizin 'temizlik imanın yarısıdır' sünnetini öğretmektir. Yemekten sonra çocuklara, 'hadi dua edelim' desek çok hoşlarına gitmeyecek ama onu sembollerle mesela ellerimizi kullanarak yaptığımız zaman çocuklara oyun gibi geliyor ve çok kısa bir sürede öğreniyorlar. Bir haftada çocuklar çok şey öğrendiler ve daha çok şey öğreneceklerine inanıyorum." "Kızım besmeleyle başladı" Veli Sena Özdemir Seçkin ise ilçe sakinlerinin girişimleri sonucu böyle bir kurs açıldığı için çok mutlu olduklarını dile getirerek, ilçe müftülüğüne teşekkür etti.
Sena Özdemir - 28.03.2016
Suda Batmayan Balıkçı Tulumu Üretiyor
RAMAZAN KAYA / PİRHASAN DOĞAN - Elazığ'da, balık üretim tesislerinde çalışanların kullanımına sunulmak üzere suda batmayan tulum imalatı için proje hazırlayan Sena Özdemir Seçkin, Sosyal Destek Programı (SODES) kapsamında aldığı destekle çalışmalarına başladı.
Sena Özdemir - 03.04.2014
Kayseri'de Her Hafta Konser ve Tiyatro Etkinliği Var
Büyükşehir Belediyesi Nisan ayı süresince 4 ayrı konser düzenleyecek. Konserler 9 Nisan Çarşamba günü başlayacak ve ilk konserde Şehir Tiyatrosu'nda 'Şan Resitali' sunulacak. Konseri verecek olan Sena Özdemir'e piyanoda Nergiz Eminova eşlik edecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sena Özdemir Haberleri | Sena Özdemir Kimdir - Haberler - Sena Özdemir haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sena Özdemir kimdir, hayatı ve biyografisi. Kayserili annelerden Filistin'e destek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 13.6.2021 00:31:13. #1.15#

title