Selin Ciğerci, taşıyıcı anne yöntemiyle çocuk sahibi oluyor

Selin Ciğerci, taşıyıcı anne yöntemiyle çocuk sahibi oluyor

Cinsiyet değiştirerek kadın olan sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, taşıyıcı anne yöntemiyle çocuk sahibi olmak için harekete geçti.

Selin Ciğerci, taşıyıcı anne yöntemiyle çocuk sahibi oluyor

Ekim ayında bir süredir birlikte olduğu nişanlısı Gökhan çıra ile dünyaevine girecek olan sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Selin Ciğerci, uzun süredir hayalini kurduğu şeyi gerçekleştirmek için harekete geçiyor. Ciğerci, nişanlısı Gökhan Çıra ile taşıyıcı annelik için Kıbrıs'a gidiyor.

KIBRIS'A GİDİYOR

Birçok kez anne olmak istediğini dile getiren sevilen fenomen, taşıyıcı anneyi seçmek için Kıbrıs yolcusu.

TAŞIYICI ANNELİK NEDİR?

Taşıyıcı annelik, bir başka annenin doğumu yaptıktan sonra çocuğu genetik ebeveynlerine teslim etmesine denir. Tüp bebek gibi gerçekleştirilen işlemde erkeğin spermi ve kadının yumurtası kullanılarak embriyon oluşturuluyor. Bu embriyonlar, taşıyıcı annenin rahmine yerleştiriliyor. Bebek, sperm ve yumurtası kullanılan çiftin genlerini taşıyor.

TÜRKİYE'DE YASAK

Türkiye'de yasak olduğu için taşıyıcı anneliğin yasal olduğu Gürcistan,Kıbrıs,Amerika ve Hindistan gibi ülkeler tercih ediliyor.Fiyatı ise 150 bin TL'den başlıyor.

Selin Ciğerci, taşıyıcı anne yöntemiyle çocuk sahibi oluyor
YORUMLAR (57)

 • HOPPP:
  oh oh maşallah ön taraf kurtarmıyor herhalde artık millet arkadan bakıyor zevkine :) 2 penis 2 kutu :))
 • KARDELEN:
  Aboooo yeni anne adayı . Ülkem’de böyle yöntemle olunuyormu . Yasak olduğunu biliyorum neyse kendileri bilir deyilmi
 • UCUBE:
  Bende bu erkeğin nasıl anne olacağı konusun da hep düşünceye düşmüştüm. :S Meğersem taşıyıcı anne olacakmış, gerçekten çok gereksiz bir şey.
 • TÜPERMEN:
  eee bunda yumurtalık yok. nasıl tasıyıcı anne yapacaklar. cocuk tamamen o kadının sayılır. 23 kromozom tasıyıcı anneye aıt olacak. halıyle genetık ebevynıde tam olarak selin olmayacak. Ayrıca bunu o cocuga yapma hakkını kım verıyorkı. belkı cocuk ıstemeyecek utanabilir buyudugunde. dusunsene annenin erkek oldugunu ogrenıyosun. ınsan gercek annesını arar. arsızlık baska bısey degıl. ılıskınıze saygı duyalımda bu bence tamamen bencıllık ve sapkınlık.
 • VATANDAŞ:
  BIRAKIN BU PALAVRALARI! İNSANLARIN AKLINI KARIŞTIRMAYIN! İSLAMIN HÜKÜM SÜRDÜĞÜ TOPRAKLARA ''KONUYU ÇOK MASUM VE SEVİMLİ'' İMİŞ GİBİ SUNMAYIN. GERÇEKTEN GÜNAH İŞLİYORSUNUZ. KURAN''IN LUT KAVMİ BAHSİNİ OKUYUN LÜTFEN. KESİNLİKLE BÜYÜK GÜNAH VE HARAM İŞLENİYOR. ERKEK İLE ERKEĞİN EMBRİOSU OLMAZ! MUTLAKA BİR KADIN YUMURTASI ŞART. ''TAŞIYICI ANNE'' İŞİN FANTEZİ KISMI. BEN BAĞNAZ BİRİSİ DEĞİLİM. LÜTFEN BU DURUMU KUTSAMAYIN.
 • ADANALI OZAN H.:
  aynı şeyi ''süt bankası'' konusunda da yaptılar. . bebekleri düşünüyoruz yalanı ile millet sütlerini sağıp gönderdi, hangi bebek kiminkini içti kayıt bile yok. . milleti süt kardeşleri yaptılar. ileride bunlar evlenemez çünkü süt kardeşi. eeee? islam düşmanları çok sinsi.
 • ASABİ:
  ŞİMDİ YAŞADIKLARIMIZ OSMANLININ LALE DEVRİNE BENZİYOR SARAYLAR, ŞATAFAT , GÖSTERİŞ DEBDEBE SONUNDA BORÇLARI TÜRKİYE CUMHURİYETİ ÖDEMİŞTİİNŞALLAH SONU AYNI OLMAZ
Tüm 57 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.