Selin Boronkay Haberleri

Selin Boronkay haber, Selin Boronkay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Selin Boronkay - 16.05.2018
Ünlülere Yönelik Uyuşturucu Davasında Karar (2)
Aynı suçtan menajer Ayşe Selin Boronkay'a 4 yıl 2 ay hapis cezası veren mahkeme heyeti, oyuncular Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ve Hüseyin Orçun Benli ile Onur Tezer, Mustafa Kabahor ve Ergun Taş'ın da, "uyuşturucu madde ticareti yapmak" suçundan 4 yıl 2'şer ay hapisle cezalandırılmasını kararlaştırdı.
Selin Boronkay - 16.05.2018
Dha İstanbul Bülteni - 5
1 - ESENYURT'TA KADIN CİNAYETİ DAVASI'NDA KARAR (1) SANIK AĞIRLAŞTIRILMIŞ  HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILDI DAVANIN ARDINDAN ADLİYE ÖNÜ KARIŞTI: 3 KİŞİ YARALANDI Haber: Serpil KIRKESER / Kamera: İstanbul DHA Esenyurt'ta 2016 yılında iki çocuk annesi Netice Taşdelen'in (31) ölümüne ilişkin, eşi Abdulhakim Taşdelen (32) ve   5 kardeşi hakkında açılan dava karara bağlandı. Bakırköy 11. Ağır Ceza Mahkemesi, sanık Abdulhakim Taşdelen'in "Eşi kasten öldürme" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çaptırdı. Mahkeme heyeti, sanık Taşdelen'e verilen cezada "iyi hal" indirimi de uygulanmadı. Öte yandan 5 tutuksuz kardeş ise, "Kasten öldürmek suçuna katılmak" ve "Suç delillerini yok etmek" suçları sabit olmadığından ayrı ayrı beraatlerine karar verdi. Kararın ardından Bakırköy Adalet Sarayı önünde kimliği belirsiz kişilerce, 2 tutuksuz sanık ile bir yakınları bıçaklandı. Ambulansa konulan yaralılar hastaneye götürüldü. Olaya karışan kişi ya da kişilerin ise olay yerinden uzaklaştığı öğrenildi.  Görüntü Dökümü: ----------------------- -Adliye önünden görüntü -Yaralıların ambulansa konulması -Yaşanan hareketlilik Genel ve detaylar  16.05.2018 - 17.50 Haber Kodu : 180516167 16.05.2018 - 17.44 Haber Kodu : 180516166 =================== 2- (geniş haber)- ÜNLÜLERİN UYUŞTURUCU DAVASINDA KARAR Haber: Özden ATİK / İstanbul, DHA Aralarında ünlü oyuncular Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca, şarkıcı Cenk Eren ve menajer Selin Boronkay'ın da bulunduğu 34 kişinin yargılandığı uyuşturucu davası 5 yıl sonra karara bağlandı.
Selin Boronkay - 16.05.2018
Geniş Haber) - Ünlülerin Uyuşturucu Davasında Karar
ARALARINDA ünlü oyuncular Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca, şarkıcı Cenk Eren ve menajer Selin Boronkay'ın da bulunduğu 34 kişinin yargılandığı uyuşturucu davası 5 yıl sonra karara bağlandı.
Selin Boronkay - 16.05.2018
Geniş Haber)- Ünlülerin Uyuşturucu Davasında Karar
Haber: Özden ATİK / İstanbul, DHAAralarında ünlü oyuncular Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca, şarkıcı Cenk Eren ve menajer Selin Boronkay'ın da bulunduğu 34 kişinin yargılandığı uyuşturucu davası 5 yıl sonra karara bağlandı.
Selin Boronkay - 16.05.2018
Dha İstanbul Bülteni -4
Görüntü Dökümü: ------------------------ AKTÜEL GÖRÜNTÜLER Borsa İstanbul'dan görüntüler Borsa İstanbul seans salonundan görüntüler Borsa İstanbul binasından görüntüler Sarı ile röportaj Tahtakale'den görüntüler Döviz bürosundan görüntüler Detaylar  HAVADAN GÖRÜNTÜLER ---------------------- Borsa İstanbul'un havadan görüntüsü 16.05.2018 - 15.54 Haber Kodu : 180516131 16.05.2018 - 15.58 Haber Kodu : 180516133 ======================= 2- ÜNLÜLERİN UYUŞTURUCU DAVASINDA KARAR... (1) Haber: Özden ATİK / İstanbul, DHA Aralarında ünlü oyuncular Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca, şarkıcı Cenk Eren ve menajer Selin Boronkay'ın da bulunduğu 34 kişinin yargılandığı uyuşturucu davası karara bağlandı.
Selin Boronkay - 16.05.2018
Görüntülü) Ünlülerin Uyuşturucu Davasında Karar... (1) (Arşiv)
ARALARINDA ünlü oyuncular Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca, şarkıcı Cenk Eren ve menajer Selin Boronkay'ın da bulunduğu 34 kişinin yargılandığı uyuşturucu davası karara bağlandı.
Selin Boronkay - 16.05.2018
Ünlülerin Uyuşturucu Davasında Karar... (1)
ARALARINDA ünlü oyuncular Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca, şarkıcı Cenk Eren ve menajer Selin Boronkay'ın da bulunduğu 34 kişinin yargılandığı uyuşturucu davası karara bağlandı.
Selin Boronkay - 16.05.2018
Ünlülerin Uyuşturucu Davasında Karar... (1)
Haber: Özden ATİK / İstanbul, DHAAralarında ünlü oyuncular Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca, şarkıcı Cenk Eren ve menajer Selin Boronkay'ın da bulunduğu 34 kişinin yargılandığı uyuşturucu davası karara bağlandı.
Selin Boronkay - 06.05.2016
Ünlülere Yönelik Uyuşturucu Davası
Sanıklardan menajer Ayşe Selin Boronkay'ın da aynı şekilde "uyuşturucu madde satın alıp kullanmak" suçundan 5 yıllık denetimli serbestlikle ertelenmesi şartıyla 2 yıldan 5 yıla kadar hapis cezasına çarptırılması istenen mütalaada, "suç örgütü üyeliği" suçundan beraatleri istenen müzisyen Nuri Kösem ile Hüseyin Orçun Benli'nin de yine "uyuşturucu madde satın alıp kullanmak" suçundan 5 yıllık denetimli serbestlikle ertelenmesi şartıyla 2 yıldan 5 yıla kadar hapis cezasına çarptırılması talep edildi.
Selin Boronkay - 06.05.2016
Çağatay Ulusoy İçin 5 Yıl İstendi
ÇAĞATAY ULUSOY İÇİN İÇİCİLİKTEN 5 YIL İSTENDİ Savcı Emin Ateşağaoğlu mütalaasında, Çağatay Ulusoy, Cenk Eren olarak tanınan Yüksel Venedik, Gizem Karaca ve Selin Boronkay'ın da aralarında bulunduğu 9 kişi için, "Uyuşturucu madde kullanmak" suçundan 2 yıldan 5 yıla kadar hapis cezası istedi.
Selin Boronkay - 06.05.2016
Ünlü Oyunculara Uyuşturucu Kullanmaktan 5 Yıla Kadar Hapis İstemi
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talimatıyla 2013 yılında düzenlenen narkotik operasyonuna ilişkin aralarında oyuncular Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca, ve şarkıcı Cenk Eren'inde bulunduğu 34 kişinin yargılandığı davada savcı mütalaasını açıkladı. İstanbul 18. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmada ünlü isimler yer almazken 2'si başka suçtan tutuklu 8 sanık hazır bulundu.Duruşmada savcı mütaalasını açıkladı. Savcı, Gizem Karaca, Çağatay Ulusoy, Ayşe Selin Boronkay, Cenk Eren, Yusuf Hasan Akgün hakkında "uyuşturucu madde temin etme" suçundan yeterli delil elde edilemediğini belirtti.
Selin Boronkay - 03.06.2014
Ünlülerin Yargılandığı Uyuşturucu Davasında 6 Tahliye
İstanbul'da ünlülere yönelik yapılan uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınıp tutuksuz yargılanan Çağatay Ulusoy, Cemal Hünal ve manken Gizem Karaca'nın da aralarında bulunduğu 21 sanığın yargılanmasına devam edildi. İstanbul 18. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca'nın aralarında bulunduğu bazı tutuksuz sanıklar ile 12 tutuklu sanık ve avukatları katıldı. Daha önce firari sanık olan ancak celse arasında teslim olup mahkemede ifade verince serbest bırakılan sanıklar Ayşe Selin Boronkay ile Mehmet Çakır da duruşmada hazır bulundu.
Selin Boronkay - 03.06.2014
Ünlülere Yönelik Uyuşturucu Davası
Oyuncular Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca ile şarkıcı Cenk Eren'in de aralarında bulunduğu 34 sanığın, "uyuşturucu temin etmek", "suç örgütü kurmak" ve "suç örgütü üyesi olmak" gibi suçlardan yargılanmasına devam edildi.  İstanbul 18. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, 12 tutuklu sanık ile tutuksuz sanıklar Mehmet Çakır, Nuri Kösem, Özgür Sandal, Yusuf Akgün, Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca, Mustafa Kabakol, Ayşe Selin Boronkay ve Aslı Keskin katıldı.
Selin Boronkay - 06.03.2013
Çağatay Ulusoy ile Selin Boronkay Yollarını Ayırdı
Önümüzdeki sezon yeni bir diziyle ekranlara dönmeye hazırlanan Çağatay Ulusoy, menajeri Selin Boronkay yollarını ayırdı.
Selin Boronkay - 06.03.2013
Çağatay İle Boronkay Yollarını Ayırdı
Çağatay Ulusoy ve menajeri Selin Boronkay arasına kara kedi girdi.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Selin Boronkay Haberleri | Selin Boronkay Kimdir - Haberler - Selin Boronkay haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Selin Boronkay kimdir, hayatı ve biyografisi. Acemi Anneler saat kaçta başlıyor? TRT1 yayın akışı! Acemi Anneler bugün kaçta?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.6.2021 22:57:19. #1.14#

title