Selçuk Yücel Haberleri

Selçuk Yücel haber, Selçuk Yücel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Selçuk Yücel - 13.8.2018
Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlıklarına Ait Atama ve Terfi Kararları
Emekliye sevk edilenler arasında Erzurum Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Güray Alpar, Ankara İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mehmet Artar, 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Tanju Selçuk Yücel de bulunuyor.
Selçuk Yücel - 13.8.2018
Jandarma Genel Komutanlığında 34 Subay Emekliye Sevk Edildi
Emekli olacak subaylar 15 Eylül 2018 tarihinden itibaren emekliye ayrılacak subaylar, Tümgeneral Güray Alpar, Tuğgeneral Mehmet Artar, Tuğgeneral Tanju Selçuk Yücel, Jandarma Kıdemli Albay Erdal Eren, Jandarma Kıdemli Albay Bektaş Arslan, Jandarma Kıdemli Albay Erhan Nazlı, Jandarma Kıdemli Albay İsmet Cansaran, Jandarma Kıdemli Albay Bülent Mercan, Jandarma Kıdemli Albay Ertuğrul Memiş, Jandarma Kıdemli Albay Dündar Aydın, Jandarma İKM.
Selçuk Yücel - 3.8.2018
Vali Büyükakın'ın Eşinden Şehit Ailelerine Ziyaret
Figen Büyükakın, Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can'ın eşi Nesrin Can, 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Tanju Selçuk Yücel'in eşi Deniz Yücel, İl Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal'ın eşi Zuhal Namal ve Gölpazarı Kaymakamı Kadir Duman'ın eşi Tuba Duman ile birlikte Gölpazarı ilçesinde şehit piyade er Fuat Tuzak ve jandarma komando er Murat Merlan'ın ailelerini ziyaret ederek, bir süre sohbet etti.
Selçuk Yücel - 14.7.2018
Bilecik'te Şehit Aileleri ve Gaziler Yemekte Buluştu
Programa, 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tanju Selçuk Yücel, Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, Adlı Yargı ve Adalet Komisyonu Başkanı Kamil Kaya, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof.
Selçuk Yücel - 28.6.2018
8 Yıl Sonra Şehit Oldu, Gözyaşlarıyla Uğurlandı
Şehit Erdem Ay için Düzce'nin Gölyaka ilçesi Merkez Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Şehidin eşi 2 çocuk annesi Müşerref Ay'ın kucağında bulunan 4 yaşındaki kızı İkbal, babasının tabutunun üzerine Türk bayrağı koydu. Şehidin yakınları gözyaşlarını tutamadı. Cenaze namazına Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Bilecik Jandarma Er Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Tanju Selçuk Yücel, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, AK Parti Düzce Milletvekilleri Fevai Arslan ve Ayşe Keşir ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Selçuk Yücel - 15.6.2018
Ramazan Bayramı Kutlanıyor
Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen törene, Vali Tahir Büyükakın, TBMM Başkanvekili ve CHP Milletvekili Adayı Yaşar Tüzün, Belediye Başkanı Nihat Can, 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Tanju Selçuk Yücel, Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal, Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, kamu kurumu, dernek, oda ve siyasi partilerin temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Selçuk Yücel - 13.6.2018
Bilecik'ten Kısa Kısa
2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Tanju Selçuk Yücel, Türk Jandarma Teşkilatı'nın 179. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Vali Tahir Büyükakın'ı ziyaret etti.
Selçuk Yücel - 1.6.2018
Şehitlerimizi Uğurluyoruz
Törene, şehidin ailesi ve yakınlarının yanı sıra Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Bilecik Valisi Tahir Büyükakın, AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, Bilecik 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Tanju Selçuk Yücel, diğer yetkililer ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Selçuk Yücel - 1.6.2018
Bilecik'te Acemi Erler Yemin Etti
Bilecik 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanlığı 9. Jandarma Eğitim Alay Komutanlığında acemi eğitimlerini tamamlayan 1998/2 tertip erler için yemin töreni düzenlendi. 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Tanju Selçuk Yücel, tören alanında yaptığı konuşmada, Hakkari Yüksekova Dağ ve Komando Tugay Komutanlığında görevli Bozüyüklü Uzman Çavuş Ünal Demir'in Irak'ın kuzeyinde terör örgütü mensupları tarafından gerçekleştirilen saldırı sonucunda şehit düşmesinden duyduğu üzüntüyü dile getirerek, şehidin ailesi, yakınları ve Türk milletine başsağlığı diledi.
Selçuk Yücel - 30.5.2018
Bilecik'te "İyilik Sofrası" İftarı
İftar programına, Vali Tahir Büyükakın, 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Tanju Selçuk Yücel, Belediye Başkanı Nihat Can, Garnizon Komutanı Binbaşı Müslüm Akdoğan, Cumhuriyet Başsavcısı Cuma Çoban, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Kamil Kaya, Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof.
Selçuk Yücel - 25.5.2018
Vali Büyükakın, Şehit Aileleri ve Gazilerle Buluştu
Şehit ve gazilerin vatanın emaneti olduğunu vurgulayan Büyükakın, şöyle konuştu: "Sahip olduğumuz istiklal ve hürriyet, hiç kuşkusuz bize şehit ve gazilerimizin mirasıdır. Bize vatanımızı, bayrağımızı, istiklalimizi ve hürriyetimizi emanet eden, her anda bizi gözeten tüm şehitlerimize milletçe ödenmesi imkansız şükran borçluyuz. Milletimiz, şehitlerimize ve gazilerine daima saygı göstermiş, sahip çıkmıştır. Bize düşen o mübarek canların, o şehitlerin geride bıraktıklarına sahip çıkabilmek, emanetlerine gereken hürmeti ve hizmeti gösterebilmektir." Programa, 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Tanju Selçuk Yücel, Cumhuriyet Başsavcısı Cuma Çoban, Bozüyük Kaymakamı Hasan Yaman, İl Jandarma Komutanı Albay Hacı Mehmet İnce, Belediye Başkanı Fatih Bakıcı ve Bozüyük Cumhuriyet Başsavcısı Mahmut Bıçakçı katıldı.
Selçuk Yücel - 23.5.2018
Osmaneli'nde Şehit ve Gazi Aileleri İftarda Buluştu
Etkinlikte yaptığı konuşmada, ramazanın birliğin, beraberliğin ve yardımlaşmanın ayı olduğunu, bu nedenle mümkün olduğunca vatandaşlarla birlikte olmaya gayret gösterdiğini ifade eden Büyükakın, şunları kaydetti: "Şehit ve gazi aileleri iftar programları dışındaki günlerde ihtiyaçlı veya engelli bir ailemizin evine misafir oluyor, birlikte iftar açıyoruz. Daha sonrada başka bir ailemize misafir olarak sohbet ediyoruz. Gazilerimizi, şehitlerimizin yakınlarını yalnız bırakmamak bizim asli görevimizdir. Başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere devletimiz ve milletimiz bu konuda çok hassas. Ama şunu da çok iyi biliyoruz, ne yapsak, ne kadar çaba sarf etsek, şehitlerimize, gazilerimize, onların geride bıraktığı yakınlarına borcumuzu ödememiz mümkün değil. Onlara minnet borçluyuz." İftar programına, 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Tanju Selçuk Yücel, Osmaneli Kaymakamı Edip Çakıcı, İl Jandarma Komutanı Albay Hacı Mehmet İnce ve İl Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal ile Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, İlçe Müftüsü Sadık Erenbaş da katıldı.
Selçuk Yücel - 27.4.2018
Uzman Erbaşlar Yemin Etti
Törene, Vali Çeber ve Albay Çakmak'ın yanı sıra Bilecik 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Tanju Selçuk Yücel, Karabük İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Cihan Ulukaya, Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Fatih Ürkmezer, kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, gaziler ve asker aileleri katıldı.
Selçuk Yücel - 14.4.2018
Osmaneli'ye Yeni Emniyet Binası
Törene, 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Tanju Selçuk Yücel, Osmaneli Kaymakamı Edip Çakıcı, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Hacı Mehmet İnce, İl Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık, AK Parti Osmaneli İlçe Başkanı Mefaret Göbekci, ilçe ve belde belediye başkanları, mahalle ve köy muhtarları, polis memurları ve vatandaşlar katıldı.
Selçuk Yücel - 10.4.2018
Bilecik'e Yeni Polis Merkezi
Açılışa Bilecik Valisi Tahir Büyükakın, 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Tanju Selçuk Yücel, Belediye Başkanı Selim Yağcı, Cumhuriyet Başsavcısı Cuma Çoban, Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü İbrahim Taş, İl Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal, İl Jandarma Komutanı Albay Hacı Mehmet İnce, İl Müftüsü Necati Akkuş, polis memurları ve siyasi parti temsilcileri katıldı.
Selçuk Yücel - 4.4.2018
Vali Yardımcısı Kahveci'ye Veda
Yemeğe, 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Tanju Selçuk Yücel, Cumhuriyet Başsavcısı Cuma Çoban, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Kamil Kaya, Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof.
Selçuk Yücel - 23.3.2018
Uzman Erbaşlar Mezun Oldu
Vali Çeber, AK Parti Karabük Milletvekili Burhanettin Uysal, 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Tanju Selçuk Yücel, kurslarda başarılı olan uzman erbaşlara başarı belgesi verdi.
Selçuk Yücel - 18.3.2018
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 103. Yıl Dönümü
Turun startını, Bilecik Valisi Tahir Büyükakın, 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Tanju Selçuk Yücel, Belediye Başkanı Selim Yağcı, İl Jandarma Komutanı Albay Hacı Mehmet İnce ve İl Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal verdi.
Selçuk Yücel - 18.3.2018
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 103. Yıl Dönümü
Bilecik Bilecik'te, Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen törende, Vali Tahir Büyükakın ve Belediye Başkanı Selim Yağcı ile Şehit ve Gazileri Derneği Başkanı Hayati Durak, Atatürk Anıtı'na çelenk bıraktı. 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanlığında görevli Yarbay Hasan Acar, burada yaptığı konuşmada, bu toprakların sonsuza kadar tek sahibi olan yüce Türk milletinin, bugün bağımsızlığı ve hürriyeti söz konusu olduğunda, nasıl şahlandığının tüm dünyaya gösterildiğinin, Türk birlik ve beraberliğinin kudret ve kabiliyetinin nelere muktedir olduğunun tüm dünyaya öğretildiğini söyledi. Tarih boyunca, Türk milletiyle her türlü zaman, mekan ve şartlarda sinsice uğraşan dahili ve harici düşmanların olduğunu ve Türk milletinin her seferinde bu düşmanları alt etmeyi başardığını ifade eden Çetin, "Bugün, yurdumuza, namusumuza, birlik ve beraberliğimize kasteden düşmanın yok edildiği, her karış toprağımızın kanımızla yıkanarak düşmandan temizlendiği kutlu gündür." dedi. Öğrenciler tarafından şiirler okunmasının ardından Vali Büyükakın, AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Tanju Selçuk Yücel, Belediye Başkanı Yağcı, daire müdürleri, şehit yakınları ve gaziler, şehitliğe ziyarette bulundu.
Selçuk Yücel - 17.3.2018
Vali Büyükakın'dan Şehit Ailelerine Ziyaret
Vali Büyükakın, AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Tanju Selçuk Yücel, Garnizon Komutanı Müslim Akdoğan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Muhammet Akgül, İl Jandarma Komutanı Albay Hacı Mehmet İnce ve Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal ile birlikte şehit Fikret Turanlı ve şehit Ayhan Ünver'in ailelerine ziyaret gerçekleştirdi.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Selçuk Yücel Haberleri | Selçuk Yücel Kimdir - Haberler - Selçuk Yücel haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Selçuk Yücel kimdir, hayatı ve biyografisi. Sindelhöyükspor Evinde Rakibi Yavuzspor'u Farklı Yendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.9.2020 00:53:17. #1.14#
title