SELÇUK GEDİK HABERLERİ

Selçuk Gedik haber, Selçuk Gedik son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Selçuk Gedik

Selçuk Gedik

Doğum Yeri Çanakkale / Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Selçuk Gedik Kimdir ?

Selçuk Gedik, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde MHP'den Çanakkale İli, Ayvacık İlçesi Belediye Başkan adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Selçuk Gedik - 26.06.2020
Kovid-19 hastasına Türk Işın Tedavisi Yöntemi uygulandı
Diyarbakır İl Sağlık Müdürü Cihan Tekin, Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Erkan Baysal ve Gazi Üniversitesi Kalp Damar Cerrahı Prof. Dr. Hikmet Selçuk Gedik ile düzenlediği basın toplantısında Türk Işın Tedavisi Yönteminin Prof.
Selçuk Gedik - 05.06.2020
Türk bilim adamlarının geliştirdiği "Türk Işın Tedavisi", Kovid-19'a umut oldu
Gazi Üniversitesi Kalp Damar Cerrahı Prof. Dr. Hikmet Selçuk Gedik, "Türk Işın Tedavisi yönteminde Sağlık Bakanlığı'nın klinik çalışma başvurusunu onaylaması üzerine hastalar üzerinde uygulamaya imkan sunan klinik araştırma sürecine geçildi.
Selçuk Gedik - 04.04.2020
Ardahan'daki yurtlarda izole altına alınan infaz koruma memurlarına uzaktan moral verdiler
Cumhuriyet Başsavcısı Koray Kesgin, Adalet Komisyonu Başkanı Barış Durgun, Ardahan Cezaevi Savcısı Selçuk Gedik, hakim Erhan Karahan ile cezaevinin kurum 1.
Selçuk Gedik - 04.04.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 8
Ardahan Cumhuriyet Başsavcısı Koray Kesgin, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Barış Durgun, Cezaevi Savcısı Selçuk Gedik, Hakim Erhan Karahan ve Cezaevi Kurum 1'inci Müdürü Hüseyin Uçar ile birlikte infaz koruma memurlarına destek olmak için yurdun önüne geldi.
Selçuk Gedik - 04.03.2019
Kesin Aday Listesi
Çanakkale'de 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Selçuk Gedik - 20.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Çanakkale'de 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Selçuk Gedik - 25.06.2016
Sağlık Bakanı Recep Akdağ: (2)
Törene Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, vali yardımcıları, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, AK Parti Erzurum milletvekilleri, Sağlık Bakanı Müşaviri Hakkı Yeşilyurt, 112 Acil Servis Hizmetleri Genel Müdürü Hikmet Selçuk Gedik, Sağlık İl Müdürü Serhat Vançelik, Halk Sağlığı Müdürü Mahmut Uçar, Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Fazlı Erdoğan, kurum amirleri, sivil toplum kuruluşları yetkilileri ve vatandaşlar katıldı.
Selçuk Gedik - 25.06.2016
Düzeltme "Sağlık Bakanı Recep Akdağ" Başlıklı Haberimizin Üçüncü Paragrafında Yer Alan "Akdağ,...
112 Acil Servis Hizmetleri Genel Müdürü Hikmet Selçuk Gedik de Sağlık Bakanlığı olarak acil hastalık ve yaralanma hallerinde hedefler belirlediklerini ve bu hedefler doğrultusunda acil sağlık sisteminin güçlendirilmesi için 112 Acil Sağlık Hizmetlerinin ülke genelinde tüm kırsal bölgeleri kapsayacak şekilde yaygınlaştığını söyledi.
Selçuk Gedik - 25.06.2016
Sağlık Bakanı Recep Akdağ Açıklaması
112 Acil Servis Hizmetleri Genel Müdürü Hikmet Selçuk Gedik de Sağlık Bakanlığı olarak acil hastalık ve yaralanma hallerinde hedefler belirlediklerini ve bu hedefler doğrultusunda acil sağlık sisteminin güçlendirilmesi için 112 Acil Sağlık Hizmetlerinin ülke genelinde tüm kırsal bölgeleri kapsayacak şekilde yaygınlaştığını söyledi.
Selçuk Gedik - 23.05.2016
Dünya İnsani Zirvesi
Demirci, şu an Suriyeli mülteciler içinde 930 bin 5-19 yaş aralığında, 360 bin de 0-4 yaş aralığında Suriyeli çocuk olduğunu belirterek, şöyle devam etti: "Nüfus artışı göz önüne alınırsa 2-3 yıl içinde 1 milyon 500 öğrenci eğitime dahil olacak. Biz Türkiye Cumhuriyeti olarak bu durum için tedbir almak zorundayız. Fakat bu tek başına bizim aşabileceğimiz bir gerçeklik değil. MEB olarak, şu an itibariyle 17 milyon 500 bin öğrencinin eğitimini gerçekleştiriyoruz. Bu rakamın yanında 1,5 milyonluk bir kitleyle ilgilenmek, ansızın irtibata geçmek, bunun alt yapısını kurmak kolay bir iş değil. Savaştan kaynaklanan bir sebeple ülkelerini terk eden bu insanlar içinde en büyük travmayı çocuklar yaşıyor. 1 milyon 500 bin çocuğun eğitime dahil edilmesi, üzerinde hassasiyetle durmamız gereken bir gerçeklik. MEB olarak, uluslararası camiaya defalarca sesledik, 'Eğer bu çocuklar nitelikli bir eğitme kavuşturulmazsa bunun bedelini başta kendileri ve onlarla birlikte dünya ödeyecek' dedik. Bu çocuklar sonuçta bizim çocuklarımız ve biz bu hassasiyetle onlara yaklaşıyoruz." Sağlık Bakanlığı Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Doç. Dr. Hikmet Selçuk Gedik ise dünyada başta savaş gibi nedenlerden dolayı 244 milyona ulaşan bir göçmen akını olduğunu belirterek, Suriye'deki savaş nedeniyle Türkiye'ye de yaklaşık 3 milyon mültecinin geldiğini dile getirdi.
Selçuk Gedik - 19.05.2016
Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki Yangın
Sağlık Bakanlığı Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Doç. Dr. Hikmet Selçuk Gedik, "Tahliye edilen hastalarımızın Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanelerine nakilleri sorunsuz bir şekilde sağlanmıştır.
Selçuk Gedik - 27.03.2016
Sağlık Bakanı Müezzinoğlu Edirne'de
Edirne Vali Vekili Beyazıt Tanç'ın teşekkür konuşması ve Sağlık Bakanlığı Acil Hizmetler Genel Müdürü Hikmet Selçuk Gedik'in acil sağlık hizmetleri durumunu anlatan sunumunun ardından Müezzinoğlu 102 ambulans dağıtımını gerçekleştirdi.
Selçuk Gedik - 18.03.2016
20 ile 80 Ambulans
Sağlık Bakanlığı Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Doç. Dr. Hikmet Selçuk Gedik de acil sağlık sisteminin güçlendirilmesi için 112 Acil Servis hizmetlerinin ülke genelinde tüm kırsal bölgeleri kapsayacak şekilde yaygınlaştırıldığını söyledi.
Selçuk Gedik - 09.03.2016
Samsun'da Ambulans Dağıtım Töreni
Vali İbrahim Şahin, Sağlık Bakanlığı Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Doç. Dr. Hikmet Selçuk Gedik ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın katılımıyla Batıpark Olimpiyat Kompleksi alanında yapılan törenle 80 ambulansın 11 ile dağıtımı gerçekleştirildi.
Selçuk Gedik - 03.02.2016
Hdp'nin İddialarına İha'lı Yanıt
İlk görüşme sonrasında aynı kişiyle 07.34, 07.42, 07.43, 08.05, 09.08 saatlerinde toplam 6 görüşme yapıldığı vurgulanan mektupta, şu bilgilere yer verildi: "Bu görüşmeler üzerine Bakanlığımızda kriz masası oluşturulmuş ve Sayın Şırnak Valisi Ali İhsan Su'nun oluruyla Cizre Kaymakamımız Ahmet Adanur ile telefon bağlantısı kurulmuş, Bakanlığımız Kriz Sorumlusu Doç. Dr. Osman Arıkan Nacar, Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Doç. Dr. Hikmet Selçuk Gedik tarafından yönetilen tüm süreç; konuşmalar 155 polis hattı, olay yeri görüntüleri de İnsansız Hava Aracı ile kayıt altına alınarak yürütülmüştür.
Selçuk Gedik - 03.02.2016
Sağlık Bakanı Müezzinoğlu Milletvekillerine 'Ambulans' ile İlgili Bilgi Notu Gönderdi
Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Cizre'de bir apartmanın bodrum katında bulunduğu ileri sürülen yaralıların hastaneye götürülmesi için ambulans gönderilmediği yönündeki iddiaları yanıtladı. Bakan Müezzinoğlu, milletvekillerine konuyla ilgili gönderdiği bilgi notunda yaralıların tahliyesinin yapılması için devlet olarak elden gelen tüm çabaların gösterildiği belirterek, 30 Ocak Cumartesi günü o apartmanın bodrum katından Şırnak 112 Komuta Kontrol Merkezini arayan ve kendisini İslam Balıkesir olarak tanıtan kişinin konuşmasını ileterek şunları belirtti: "Bu kişi Bostancı Sokak No: 23 adresinin bodrum katında 16 yaralının bulunduğunu, bunlardan 7'sinin ağır olduğunu, toplam 6 cesedin yer aldığını,bunun yanında 9 kişinin de sağlam ve sağlıklı olduğunu bildiriyor. Bu kişiyle 6 kez görüşüldü. Bu görüşmeler üzerine bakanlığımızda kriz masası oluşturulmuş ve Sayın Şırnak Valisi Ali İhsan Su'nun oluruyla Cizre Kaymakamımız Ahmet Adanur ile telefon bağlantısı kurulmuş, bakanlığımız kriz sorumlusu Doç. Dr. Osman Arıkan Nacar, Acil Sağlık Hizmetleri Genel müdürü Doç. Dr. Hikmet Selçuk Gedik tarafından yönetilen tüm süreç; konuşmaların 155 polis hattı, olay yeri görüntülerinin de İnsansız Hava Aracı ile kayıt altına alınarak yürütülmüştür.
Selçuk Gedik - 03.02.2016
Cizre'de Yaralılara Ambulans Gönderilmediği İddiası
Müezzinoğlu, ilk görüşme sonrasında aynı kişiyle 07.34, 07.42, 07.43, 08.05, 09.08 saatlerinde toplam 6 görüşme yapıldığını vurgulayarak, şöyle devam etti: "Bu görüşmeler üzerine bakanlığımızda kriz masası oluşturulmuş ve Sayın Şırnak Valisi Ali İhsan Su'nun oluruyla Cizre Kaymakamımız Ahmet Adanur ile telefon bağlantısı kurulmuş, bakanlığımız kriz sorumlusu Doç. Dr. Osman Arıkan Nacar, Acil Sağlık Hizmetleri Genel müdürü Doç. Dr. Hikmet Selçuk Gedik tarafından yönetilen tüm süreç; konuşmaların 155 polis hattı, olay yeri görüntülerinin de İnsansız Hava Aracı ile kayıt altına alınarak yürütülmüştür.
Selçuk Gedik - 05.01.2016
Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, Aa Editör Masası'na Konuk Oldu: (4)
Şırnak'a giden Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Hikmet Selçuk Gedik ile telefonla konuşurken bir taraftan silah sesleri geldiğini, diğer taraftan da bir doğum meydana geldiğini anlatan Müezzinoğlu, "Bir taraftan silah sesi bir taraftan dünyaya en güzel umut bir can, bebek, aileye ise heyecan, bereket geliyor ve bunu yaşayan sağlık ekibi.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Selçuk Gedik Haberleri | Selçuk Gedik Kimdir - Haberler - Selçuk Gedik haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Selçuk Gedik kimdir, hayatı ve biyografisi. Bayırköy'ün tarihi ve kültürel mirasları ele alındı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 6.5.2021 22:06:17. #1.15#

title