Şefkat Tepe Haberleri

Şefkat Tepe haber, Şefkat Tepe son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şefkat Tepe - 18.03.2021
Uzun soluklu dizilerin sadık oyuncusu: Ümit Yesin
Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Ümit Yesin'in vefatının üzerinden 2 yıl geçti.
Şefkat Tepe - 28.07.2017
Tahşiye Kumpasının Arkasında 4 Kritik Müdür Var"
"Medya imamı" Hidayet Karaca Sanıklardan Hidayet Karaca'nın FETÖ/PDY tero¨r o¨rgu¨tu¨nu¨n yayıncı kurulus¸u Samanyolu Medya'nın bas¸kanlıgˆını yaptıgˆı anlatılan mütalaada, "Örgu¨t yo¨neticisi Gülen'in 6 Nisan 2009'da Tahs¸iye grubunu hedef go¨steren konus¸masını mu¨teakip yapılacak operasyonun haklılıgˆını kanıtlamak, kamuoyunda Tahs¸iye grubunu tero¨r o¨rgu¨tu¨ olarak go¨stermek, bu s¸ekilde algı olus¸turmak amacıyla Şefkat Tepe dizisinde karanlık karar kurulu sahnelerinin yayınlamasının bilgisi dahilinde olmamasının mu¨mku¨n olamayacagˆı degˆerlendirilmiştir.
Şefkat Tepe - 26.03.2017
Fetö'nün Medya Ayağı Yarın Hakim Karşısına Çıkıyor
İddianamede, 17 Aralık so¨zde yolsuzluk operasyonunun, basında da es¸ zamanlı algı operasyonu ile devam ettiği ve bu bagˆlamda 18 Aralık 2013 tarihli bazı gazetelerde "yolsuzluk ve ru¨s¸vet operasyonuymus¸" gibi anlatım yapıldığı kaydedilerek, ileriki zamanlarda da gazetelerde algının sürdürüldüğü aktarıldı. Örgütün kapatılan kanalında yayınlanan "Şefkat Tepe" dizisinde 11 Ocak 2014'te yapılması muhtemel MİT tırları operasyonuyla ilgili konuların is¸lendiği de vurgulandı.
Şefkat Tepe - 23.09.2016
Tahşiyecilere Kumpas Davası
"Mecazi suçlar filmde hiçbir şekilde suç kabul edilemez" Şefkat Tepe dizisindeki 'Karanlık Kurul' sahnesine ilişkin iddianamede geçen iddiaları değerlendiren Hidayet Karaca, "Bu dizi onlarca yabancı ülkede satılmış, milyonlarca insanın izlediği bir dizi.
Şefkat Tepe - 29.12.2015
MİT Tır'ından Tutuklanan Tümgeneral Tahliye Edildi
İstanbul’da MİT TIR’larıyla ilgii soruşturmada tutuklanan Tümgeneral İbrahim Aydın tahliye edildi. Tuğgeneral Hamza Celepoğlu ve emekli Albay Burhanettin Cihangiroğlu’nun ise tutukluluğunun devamına karar verildi. Soruşturma kapsamında geçen ay tutuklanan üç askerin aylık tutukluluk incelemesi yapıldı. İstanbul 3. Sulh Ceza Hakimi İslam Çiçek, tutukluluğa ilişkin soruşturmayı yürüten Başsavcıvekili İrfan Fidan’dan görüş istedi. Fidan da Celepoğlu ve Cihangiroğlu hakkında suçun vasfı, delillerin tamamen toplanmamış olması gerekçesiyle tutukluluklarının devamı yönünde görüş belirtti. İbrahim Aydın hakkında ise delillerin büyük oranda toplandığını belirten Fidan, tahliyesini talep etti. İstanbul 3. Sulh Ceza Hakimliği’ndeki incelemeye tutuklu komutanların avukatları katıldı ve savunma yaptı. Aydın’ın avukatı Ramazan Bulut, müvekkilinin o dönem Jandarma Genel Komutanlığı İstihbarat Daire Başkanı olduğunu hatırlattı. Hukuki yanılma olduğunu savunan Bulut, bu birimin doğrudan genel komutanlığa bağlı olduğunu, taşradaki istihbarat birimleri ile astlık üstlük ilişkisi bulunmadığını kaydetti. Müvekkilinin bu olayla ilgili birçok hususu aydınlattığını savundu. Emekli Albay Burhanettin Cihangiroğlu’nun avukatı Harun Taşkın da müvekkilinin o dönem mühimmatın incelendiği kriminal dairesinin başkanı olduğunu hatırlattı. Adana’dan gönderilen mühimmatla ilgili üst komutanlara ve silsile halinde dönemin İçişleri Bakanı Seyfullah Hacımüftüoğlu’na bildirildiğini belirtti. Bakanın da bizzat müvekkiline prosedürü uygulamalarını söylediğini ifade etti. Celepoğlu’nun avukatı Vural Ergül de müvekkili hakkında aynı konuyla ilgili Adana’daki soruşturmada takipsizlik verildiğini hatırlattı. Ergül, takipsizlik verilen dosyaya bu kez müvekkilinin bir gizli tanık ifadesiyle tutuklandığını ifade eden Ergül, müvekkiline gözaltındayken Şefkat Tepe adlı diziyi izleyip izlemediği gibi gülünç sorular sorulduğunu söyledi.
Şefkat Tepe - 22.10.2015
Ünlü Oyuncuya Set Arasında Albüm Teklifi
Daha önce Arka Sokaklar, Şefkat Tepe, Gurbet Kadını, Doktorlar gibi tanınmış dizilerde rol alan ve son olarak Küçük Gelin'de doğulu bir aşiret ağasını oynayan başarıl oyuncu Ufuk Şen, hem oynadığı rol hem de set aralarında saz çalmadaki hünerleri ile ünlü bestekar ve müzisyen Yücel Arzen'in dikkatini çekti.
Şefkat Tepe - 16.12.2014
Asan'dan Arınç ve Kurtulmuş'a: Hani Bu Dizi Türkiye'ye Çok Değer Katıyordu
Pazar sabahı ‘Sungurlar’ dizisinin çekildiği Eskişehir’deki evinde gözaltına alınıp dün gece serbest bırakılan Salih Asan, Eskişehir’de 'medyaya özgürlük' eylemine katıldı. Adliye önüne gelen Asan, burada vatandaşların alkış ve sevgi gösterisiyle karşılandı. Avukat Turgay Balaban ile birlikte açıklama yapan Asan, yaşananların bir algı ve intikam operasyonu olduğunu söyledi. “Ülkemiz bizi adam yerine koyup bir otuz kırk saat misafir etti. Bu gözaltına alma sürecinde de ifade ettiğim gibi bir algı ve intikam alma operasyonunda başka bir şey değildir.” diyen Asan şöyle devam etti: “Netice itibariyle 2007 yılında çekimlerine başladığımız ‘Tek Türkiye’ dizimizde anlattığımız tek bir şey vardı. ‘Tek Türkiye, tek millet, tek bayrak’ netice itibarıyla yayınladığı süreç içerisinde 148 bölüm ‘Tek Türkiye’ dizisi yaptık. Ardında Şefkat Tepe’ adlı diziyi yaptık.
Şefkat Tepe - 15.12.2014
14 Aralık Operasyonu'nda Şimdiye Kadar 11 Kişi Serbest
Akşam saatlerinde de, Samanyolu TV'de yayınlanan "Şefkat Tepe" dizisinin hikaye yazarı Hikmet Tombulca ile "Tek Türkiye", "Şefkat Tepe" ve "Sungurlar" adlı dizilerin yapımcısı Salih Asan, "Sungurlar" dizisinin yönetmeni Engin Koç ve "Şefkat Tepe"nin senaristi Samim Noyan serbest bırakıldı.
Şefkat Tepe - 19.11.2014
Hidayet Karaca, 'İktidarın Medya Sansürü'nü Anlattı
4 - DİZİ FİLM VE PROGRAM ÇEKİMLERİNE ENGELLER a - Şefkat Tepe Şefkat Tepe isimli dizimiz yayınlandığı günden bu yana Türkiye’de en çok seyredilen yapımlarımızdan biridir.
Şefkat Tepe - 24.10.2014
Sezonun En İddialı Dizilerinden Sungurlar Başlıyor
Samanyolu TV’nin iddialı dizilerinden Sungurlar'ın ilk bölümü 25 Ekim Cumartesi saat 20.30'da yayınlanacak. Cumartesi akşamları birbirinden zorlu yapımlar reyting mücadelesi için büyük bir yarışa girerken, dizinin yapımcıları, zirve yarışına ortak olmaya geldiklerini ifade ediyor. Şefkat Tepe’nin ardından Cumartesi günleri için yayın akışına bir süredir dizi koymayan Samanyolu TV, bu sezon ekrana gelmeye başlayan yeni dizilere karşı önemli bir kozunu oynamaya hazırlanıyor.
Şefkat Tepe - 03.09.2014
Samanyolu TV Yeni Sezonu Muhteşem Bir Dizi ile Açıyor
Geçtiğimiz yıl Küçük Gelin, Şefkat Tepe, Ötesiz İnsanlar, Ekip 1 ve İki Dünya Arasında gibi başarılı yapımlarla adından söz ettiren kanal, yeni projesi Yetim Gönüller dizisiyle bu sezona damgasını vurmaya hazırlanıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şefkat Tepe Haberleri | Şefkat Tepe Haber - Haberler - Şefkat Tepe haberleri, son dakika şefkat tepe haber ve gelişmeleri burada. Kalp Yarası Hande kimdir? Merve Çağıran kim, kaç yaşında, nereli?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.7.2021 16:16:56. #1.15#

title