SEÇİL ÖZKAN HABERLERİ

Seçil Özkan haber, Seçil Özkan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Seçil Özkan

Seçil Özkan

Doğum Tarihi ... - ...

Seçil Özkan Kimdir ?

PROF. DR. SEÇİL ÖZKAN KİMDİR? 1992 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olan Prof. Dr. Seçil Özkan, 1999 yılında Gazi Üniversitesi'nde Halk Sağlığı alanında tıp doktoru uzmanlığını tamamlamıştır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Seçil Özkan - 28.06.2020
27 Haziran 2020 Haberleri
27 Haziran 2020 Manşet Haberleri.
Seçil Özkan - 16.06.2020
Son Dakika: Bilim Kurulu Üyesi Özkan: İkinci bir pik noktası yaşayabiliriz
Son dakika gelişmesine göre SAĞLIK Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu üyesi Prof. Dr. Seçil Özkan, koronavirüste vaka sayılarındaki artışa ilişkin, "Önemsemezsek, 'bana bir şey olmaz, oğlumun düğününü yapayım, gün sırası bendeydi günümü de yapayım' gibi düşüncelere kapılırsak, tekrar ikinci bir pik noktası yaşayabiliriz" dedi.
Seçil Özkan - 27.05.2020
26 Mayıs 2020 Haberleri
26 Mayıs 2020 Manşet Haberleri.
Seçil Özkan - 24.05.2020
Bilim Kurulu Üyesi Özkan: Nüfusu yoğun illerde yeni normale geçiş daha sonra
Bilim Kurulu Üyesi Özkan: Nüfusu yoğun illerde yeni normale geçiş daha sonraSAĞLIK Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Seçil Özkan, "Yeni normale geçerken vaka sayısına, ölüm sayısına bakarken nüfusu yoğun olan şehirleri de çok dikkate alacağız.
Seçil Özkan - 06.04.2020
Koronavirüs Bilim Kurulu'na 7 yeni üye
Koronavirüs salgını ile mücadelede Sağlık Bakanlığı'nın danışma kurulu hüviyetinde çalışan Bilim Kurulu'na 7 profesör daha davet edildi. Enfeksiyon hastalıkları alanında uzman 31 bilim insanından oluşan Kurulun üye sayısı yeni üyelerle birlikte 38'e yükseldi. Kurula katılan yeni üyeler Adnan Menderes Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Pınar Okyay, Osmangazi Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Selma Metintaş, Ankara Üniversitesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Deniz Çalışkan, Sağlık Bakanlığı Sağlık Politikaları Kurulu üyesi Prof. Dr. Seçil Özkan, İnönü Üniversitesi öğretim üyesi Prof.
Seçil Özkan - 05.12.2019
Üniversite öğrencileri kırtasiye malzemeleriyle çocukların yüzünü güldürüyor
Gönüllü öğrencilerden Seçil Özkan da çocukları sevindirmek amacıyla gönüllü olarak projeye katıldığını aktardı.
Seçil Özkan - 05.12.2019
Üniversiteliler, minik yürekleri sevindirdi
Çocukların gözlerinde gördüğü ışıktan mutluluk duyduğunu aktaran üniversiteli Seçil Özkan ise "Bu çocukların gözlerindeki ışığı görünce çok mutlu oldum.
Seçil Özkan - 05.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 13
Çocukların gözlerinde gördüğü ışıktan mutluluk duyduğunu aktaran üniversiteli Seçil Özkan ise "Bu çocukların gözlerindeki ışığı görünce çok mutlu oldum.
Seçil Özkan - 23.06.2019
Keçiören Belediyesince Dünya Uyuşturucu Kullanımı ve Kaçakçılığı ile Mücadele Günü Paneli...
Panelde İçişleri Bakanlığı Kaçakçılık ve İstihbarat Daire Başkanı Ömer Ulu, Gazi Hastanesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Seçil Özkan, Emekli Emniyet Müdürü Mutlu Çelik, Gençlik ve Spor Bakanlığı Temsilcisi Mehmet Dündar, Engelli Ressam Yusuf Akgün, konuşmacı olarak katılacak.
Seçil Özkan - 10.05.2018
Sağlık Okuryazarlığı Çalıştayı"
Proje Koordinatörü Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Seçil Özkan, çalıştayın ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, projenin ilk aşamasında vatandaşların ihtiyaçlarını saptadıklarını söyledi.
Seçil Özkan - 19.10.2017
Beypazarı'da "Sağlık Okuryazarlığı" Toplantısı
Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Seçil Özkan ise, günümüzde sağlık okuryazarlığı diye bir kavram olduğunu belirterek, "Günümüzde yeni bir kavram gibi görünmekte ve sağlık için çok önemli bir kavram.
Seçil Özkan - 18.02.2017
Kasiad Olağan Genel Kurul Toplantısı
KASİAD Genel Başkanlığına Ayhan Aslan yeniden seçildi. Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: "Ayhan Aslan, Mehmet Umur, Aydın Aslandağ, Hüseyin Kaya, Cemal Şenol, Sezai Alkan, Murat Arer, Kubilay Tüfekçi, Bilal Kütük, Seçil Özkan Arslan, Hidayet Kadiroğlu, Atilla Birmiş, Hayri Konuk, Ali Dalgıç, Şenol Ak, Fikriye Aslan.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Seçil Özkan Haberleri | Seçil Özkan Kimdir - Haberler - Seçil Özkan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Seçil Özkan kimdir, hayatı ve biyografisi. Kurban Bayramı'nda sokağa çıkma yasağı olacak mı? Bilim Kurulu Üyesi tek şarta bağladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 17.1.2021 04:08:22. #1.14#
title