Sean Sullivan Haberleri

Sean Sullivan haber, Sean Sullivan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sean Sullivan - 22.06.2015
Apple Kullanıcılarıyla İlgili 6 Önemli Nokta
F-Secure Güvenlik Danışmanı Sean Sullivan'a göre, elde edilen sonuçlar Apple kullanıcılarının daha mobil olmakla beraber online risk almaya daha açık olduklarını ortaya koyuyor.
Sean Sullivan - 05.06.2015
Yazılım Açıkları Suçluları Beslemeye Devam Ediyor
Önceki açık takibi kitleri, Java ve güncellenmemiş Windows'lara saldırıyordu. Son 6 ayda, Adobe'un popüler Flash eklentisi de bu saldırıların kurbanı oldu. F-Secure Güvenlik Danışmanı Sean Sullivan, Flash'ın zaaflarının nasıl bu kit tarafından avlanıldığını açıkladı.
Sean Sullivan - 09.04.2015
Zararlı Dns'lerden Korunun
Bu tarz saldırıları normalde tespit etmek çok zordur.   F-Secure Güvenlik Danışmanı Sean Sullivan konuyla ilgili çarpıcı noktalara parmak bastı.
Sean Sullivan - 03.12.2014
Yılbaşı Alışverişlerinizde Güvenliği Unutmayın
İnsanlar, telefonlarını fiziksel hasarlara karşı korumak için müthiş bir çaba sergiliyor. Öte yandan, daha önemli bir sorun olan dijital güvenlik kısmını tamamen korumasız hale getiriyorlar. Kaynağı belli olmayan, güvensiz hotspot ve wifi bağlantı noktaları, kişisel verilerinizin dolandırıcıların eline ulaşmasına neden oluyor. F-Secure'in araştırmasına göre her üç 3 kişiden 2'si ayda en az bir kez güvensiz wifi ağlarına bağlanıyor. F-Secure Güvenlik Uzmanı Sean Sullivan'a göre çoğu kullanıcı kullandıkları wifi bağının güvenliğini sorgulamıyor bile.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sean Sullivan Haberleri | Sean Sullivan Kimdir - Haberler - Sean Sullivan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sean Sullivan kimdir, hayatı ve biyografisi. İstikamet: Düğün Filmi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.11.2021 23:17:36. #1.16#

title