Şarkıcı Selin Ciğerci, kızının ilk okul haftasında tatile giden Şeyma Subaşı'na sert çıktı

Şarkıcı Selin Ciğerci, kızının ilk okul haftasında tatile giden Şeyma Subaşı'na sert çıktı

Şarkıcı Selin Ciğerci, kızı Melisa'nın okuldaki ilk haftasında sevgilisiyle tatilde olan Şeyma Subaşı'na gönderme yaptı.

Şarkıcı Selin Ciğerci, kızının ilk okul haftasında tatile giden Şeyma Subaşı'na sert çıktı

Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelen Şeyma Subaşı, kızı Melisa'nın okula başladığı hafta DJ sevgilisi Guido Senia ile tatile çıktı. Takipçilerinin tepki gösterdiği Şeyma Subaşı'na bir tepki de Selin Ciğerci'den geldi.

ŞEYMA'YA GÖNDERME YAPTI

Cinsiyet değiştirme operasyonu geçirdiği için çocuk doğal yollarla sahibi olamayan ve her fırsatta bu konudan dolayı ne kadar üzüldüğünü dile getiren Ciğerci, Şeyma'nın sevgilisiyle çıktığı tatilde çektirdiği bikinili pozu paylaştığını gördü. Ciğerci, Subaşı için "Bugün evladının ilk okul günü olup tatile giden annelerde var" yorumunu yaptı.

"KIZINI BIRAKIP GİDEN ANNE OLURUM"

Çoğu kullanıcıdan benzer yorumlar alan Subaşı'nın kızı Melisa, aslında ilkokul birinci sınıfa geçtiğimiz pazartesi günü başladı. Şeyma Subaşı da o gün kızıyla çekilen bir fotoğrafı duygusal bir mesajla yayınlamış ardından "Merak etmeyin yakında yine kızını bırakıp giden anne olurum" notuyla çıkacağı tatili haber vermişti.

"GÖKHAN SUNİ DÖLLENMEYLE ÇOCUK İSTERSE HAYIR DEMEM"

Selin Ciğerci, katıldığı bir YouTube kanalında futbolcu Gökhan Çıra ile olan birlikteliklerinden ve çocuk sahibi olmak istediklerinden bahsederek şunları söylemişti: "Gökhan'a bir evlat veremeyeceğim için çok üzülüyorum. Eğer Gökhan yurt dışında suni döllenmeyle bir çocuk isterse ben buna hayır demem. Sadece çocuk büyüyünce her şeyden çok onun psikolojisini çok düşünüyorum. Onu üzerlerse sebep olduğum bu durumdan dolayı kahrolurum."

Şarkıcı Selin Ciğerci, kızının ilk okul haftasında tatile giden Şeyma Subaşı'na sert çıktı
YORUMLAR (31)

 • KAYSERİLİ ASİYE:
  lan sanki çocuğunu yetimhaneye verdi! hayret bişey, çocuğunun anneannesi var, teyzesi var, acun gibi çocuklarına düşkün babası var, kardeşleri var. . hepsi mutlulukla ilgilenirler çocukla.
 • .......:
  Okullarda annesi ölmüş bazı çocuklarda davranış bozuklukları oluyor. Melisa nin annesi ölmediği halde düzenli bir gördüğü annesi yok. Gece bile susar yanına gelir, uyuyamaz yanına gelir, korkar yanına gelir çocuklar.
 • SİYAH BEYAZ:
  İŞTE ORTADA ANNE YOK SIKINTI ORADA. İLGİ GÖSTERECEK OLURSA SOKAKTAN BİRİDE GÖSTERİR. ANNE NİYE ANNE O ZAMAN DOĞURUP BIRAKMAK MI ÖNEMLİ OLAN
 • .......:
  Hiç kimse annenin yerini tutmaz. Ben teyzemi değil annemi tercih ederdim.
 • DOĞRUCU DAVUT:
  vaziyet alın ortalık karışacak. . . . . bir tarafta eski erkeklerden okan (selin) ablamız diğer tarafta zengin koca avcısı şeyma. ikisi de dişli ikisi de güçlü ikisi de avına odaklandığında almadan gelmez. daha iyi olan kazansın. yiyin birbirinizi :)
Tüm 31 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.