Sam Worthington Haberleri

Sam Worthington haber, Sam Worthington son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sam Worthington: Avatar 5 FilmiSam Worthington 9.8.2019
Sam Worthington: Avatar 4 FilmiSam Worthington 9.8.2019
Sam Worthington: Avatar 3 FilmiSam Worthington 9.8.2019
Sam Worthington: Avatar 2 FilmiSam Worthington 3.8.2019
Sam Worthington: Vizyonda Bu HaftaSam Worthington 17.8.2017
Sam Worthington 17.8.2017
Sinema - "Avcı'nın İntikamı"
- Filmin fragmanı İSTANBUL - Jonathan Mostow'un yönettiği ve Sam Worthington, Odeya Rush, Martin Compston ile Tina Maskell'in oynadığı Avcı'nın İntikamı (The Hunter's Prayer) sinema severlerle buluşuyor.
Sam Worthington 17.8.2017
Bu Hafta 9 Film Vizyona Girecek
"Avcı'nın İntikamı" Jonathan Mostow'un yönetmenliğini yaptığı ve Sam Worthington ile Odeya Rush'un başrolünde yer aldığı "Avcı'nın İntikamı", bir suikastçının, genç bir kadının ailesinin ölümünün intikamını almasına yardım etmesini anlatıyor.
Sam Worthington: Avcı'nın İntikamı FilmiSam Worthington 19.7.2017
Sam Worthington: Vizyonda Bu HaftaSam Worthington 6.4.2017
Sam Worthington: Sinema - BarakaSam Worthington 6.4.2017
Sam Worthington: Bu Hafta 7 Film Vizyona GirecekSam Worthington 6.4.2017
Sam Worthington: Baraka FilmiSam Worthington 29.3.2017
Sam Worthington: Sinema - Bana Git DeSam Worthington 24.11.2016
Sam Worthington: Sinema - Çakallarla Dans 4Sam Worthington 24.11.2016
Sam Worthington: Sinema - Pastoral AmerikaSam Worthington 24.11.2016
Sam Worthington: Sinema - Savaş VadisiSam Worthington 24.11.2016
Sam Worthington: Sinema - Lanetli EvSam Worthington 24.11.2016
Sam Worthington: Sinema -FrantzSam Worthington 24.11.2016
Sam Worthington: Bu Hafta 6 Film Vizyona GirecekSam Worthington 24.11.2016
Sam Worthington 3.11.2016
Savaş Vadisi" Yarın Vizyona Girecek
Okinawa Savaşı'nda yaşanan başarı hikayesini anlatan filmde, Andrew Garfield, Teresa Palmer, Sam Worthington, Luke Bracey ve Hugo Weaving rol aldı.
Sam Worthington 21.4.2016
Abd, Suriyeli Yardım Kuruluşu Başkanını Ülkeye Almadı
Interaction Başkanı Sam Worthington da yazılı açıklama yaparak, Salih'in ülkeye alınmamasını eleştirdi.
Sam Worthington 19.4.2016
Şampiyonun Bileği 6 Yıldır Bükülmüyor
Milli takıma seçildiği 2010 yılından bu yana Türkiye şampiyonluğunu kimseye kaptırmadığını ifade eden Seven, şöyle konuştu: "Son olarak Karabük'te Türkiye şampiyonasında birinci oldum. Bu yarışma aynı zamanda Avrupa Şampiyonası seçmesiydi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına yarıştım. Her iki kolda da altın madalya aldım. 6 yıldır yenilmezliğimi çok çalışmama ve azmime borçluyum çünkü bu iş gönül işi. Ben de bilek güreşini çok seviyorum ve çok çalışıyorum. Boş zamanlarımda sporla vaktimi geçiriyorum. Ortalama günde 1,5 saat ağırlık çalışması yapıyorum. Bunu haftanın beş günü yapıyorum. Diğer zamanlarda ise maç antrenmanları yapıyoruz." "Türkiye, Avrupa ve dünyada bileğimi büken yok" Seven, başarıda sürekliliği sağlamak için düzenli ve çok sıkı antrenman yapmanın şart olduğunu vurgulayarak, şunları söyledi: "Bilek güreşi sporu, görüldüğü gibi kolay bir spor değil, çok zahmetli. Beslenmeye, uykuya ve çalışma saatlerine, yani bir sporcunun uyması gereken bütün kurallara uyarak titiz bir şekilde çalışıyoruz. Bunun neticesinde bu şampiyonlukları kazanıyoruz. Önümüzdeki ay Avrupa Şampiyonası için Romanya'ya gideceğiz. 6 yıldır bileğimi Türkiye'de, Avrupa'da ve dünyada büken yok. Mutlaka bir gün biri beni yenecek ama ben o gün olmasın diye çok çalışıyorum." "Avatar" lakabıyla tanınıyor Gökhan Seven, Avrupa'daki başarıları sonrası kendisine "Avatar" filminde rol alan aktör Sam Worthington'a benzerliğinden dolayı "Avatar" lakabı takıldığını söyledi.
Sam Worthington 19.5.2015
Erzurumlu Şampiyonun Bileği Bükülmüyor
"Avatar" filminde rol alan aktör Sam Worthington'a benzerliğinden dolayı spor camiasında kendisine "Avatar" lakabı takılan bedensel engelli sporcu Seven, bilek güreşinde aldığı başarılarla azmin sembolü oldu.
Sam Worthington: Sinema - 'Cake'Sam Worthington 23.4.2015
Sam Worthington 23.4.2015
Bu Hafta 12 Film Vizyona Girecek
Uzun zamandır ekranlardan uzak olan Hayek'in "Everly" karakterini canlandırdığı filmin konusu şöyle: "Everly tam da evden çıkıp gidecekken ihanete uğradığını düşünen eski sevgilisinin tuzağına düşer. Kapının ardında beliren kiralık katiller, mafya lideri olan sevgilisinin talimatıyla onu kapana kıstırmıştır. Daha önce hiç silah kullanmamış olan kadın kolay pes etmeyecek, kendisini savunmak için büyük bir savaş başlatacaktır. Amacı, küçük kızı ve annesini olaya bulaştırmadan kaçmak olan Everly, artık onların hayatından da sorumludur." "Cake" Daniel Barnz'ın yönettiği "Cake" adlı filmin başrollerini Jennifer Aniston, Sam Worthington ve Anna Kendrick paylaştı.
Sam Worthington: Sabotaj' ve 7 Yeni Film VizyondaSam Worthington 2.5.2014
Sam Worthington 1.5.2014
Bu Hafta 8 Film Vizyona Girecek
Senaryosunu Fransız yönetmen ve yapımcı Luc Besson ile Adi Hasak'ın yazdığı filmde, ünlü oyuncu Kevin Costner, uluslararası bir casusu canlandırıyor.  Filmde, başrollerde Costner'a Amber Heard, Hailee Steinfeld ve Connie Nielsen eşlik etti.  Çekimleri Paris'te gerçekleştirilen filmin hikayesi şöyle gelişiyor:   "Tehlikeli gizli servis ajanı Ethan Runner (Kevin Costner) yakalandığı ölümcül hastalık nedeniyle eski eşi ve kızıyla daha sıcak bir ilişki kurmaya çalışmaktadır. Bu arada tamamlaması gereken son bir görev vardır. Bu görev onun yaşaması için son bir şanstır fakat karşısında azılı teröristler ve zorlu bir yol vardır." "Sabotaj" "Tehlikeli Takip" filminde polislerin hayatını gerçekçi ve cesurca perdeye aktarmasıyla ünlenen yönetmen David Ayer'in son filmi "Sabotaj"da, "beyazperde efsanesi" Arnold Schwarzenegger kamera karşısına geçti.  Schwarzenegger'ın yanı sıra Sam Worthington, Olivia Williams ile Terrence Howard'ın oynadığı filmin senaryosunu yönetmen Ayer, Skip Woods ile birlikte yazdı.
Sam Worthington: Sabotage FilmiSam Worthington 25.12.2013
Sam Worthington 20.3.2013
Tropfest seçkisi 25 Mart'ta CerModern'de
Bugün dünyanın en büyük kısa film festivali olarak bilinen ve film yapımı konusunda yeni yetenekleri destekleyen saygın organizasyonlar içerisinde yer alan Tropfest ilk kez Türkiye'de! Tropfest, 1993 yılında ödüllü aktör ve yönetmen John Polson'un oyuncuları, çalışanları ve arkadaşları için Sidney, Darlinghurst'de Tropicana Kafe'de düzenlediği samimi bir film gösterimi olarak başladı. O yıllardan günümüze gelindiğinde ise Tropfest'te görücüye çıktıktan sonra pek çok yönetmenin hem Avustralya'da hem de dünya çapında başarılı kariyer yolculuklarına başladıkları görülmektedir. Bu festivale katılmış ünlü film yapımcıları arasında Alister Grierson, Rowan Woods, Clayton Jacobson, Joel Edgerton, Nash Edgerton, Peter Carstairs, Rob Carlton, Sam Worthington, Robert Connolly, Leon Ford, Justin Drape, Tim Bullock ve Elissa Down gibi isimler de yer almaktadır.
Sam Worthington 11.1.2013
SinemaTV'de ''Teksas Ölüm Tarlası''
Usta yönetmen Michael Mann'in kızından "gerçek bir suç hikayesi''
Sam Worthington 10.10.2012
TV'de İlk Kez ''Teksas Ölüm Tarlası''
Usta yönetmen Michael Mann'in kızından "gerçek bir suç hikayesi.
Sam Worthington 31.3.2012
Sevgilisi Hiç Yalnız Bırakmıyor
Oyuncu Sam Worthington, son filmi 'Wrath of the Titans' ile çok konuşuluyor.
Sam Worthington 29.3.2012
Başkentte Kültür Sanat
Mitolojiyi beyazperdeye taşıyan "Titanların Öfkesi", haftanın yeni filmlerinden. Sam Worthington, Liam Neeson, Ralph Fiennes, Edgar Ramirez, Toby Kebbell, Rosamund Pike, Bill Nighy, Danny Huston ve Lily James'ın rol aldığı filmin yönetmeni Jonathan Liebesman.
Sam Worthington 29.3.2012
Bu Hafta Vizyona 5 Yeni Film Girecek
Jonathan Liebesman'nın yönettiği "Titanların Öfkesi (Wrath of the Titans)" filminde, Sam Worthington, Ralph Fiennes ve Liam Neeson bir kez daha savaşan tanrılar olarak seyirci karşısına çıkacak.
Sam Worthington 27.3.2012
Titanların Öfkesi 30 Mart'da Sinemalarda
TİTANLARIN ÖFKESİ "WRATH OF THE TITANS" Jonathan Liebesman'nın yönetimindeki "Wrath of the Titans/Titanların Öfkesi"nde Sam Worthington, Ralph Fiennes ve Liam Neesonbir kez daha savaş hâlindeki tanrıları canlandırıyorlar.
Sam Worthington 23.3.2012
''Titanların Öfkesi'' 30 Mart'ta
Jonathan Liebesman'nın yönetimindeki "Wrath of the Titans/Titanların Öfkesi"nde Sam Worthington, Ralph Fiennes ve Liam Neesonbir kez daha savaş hâlindeki tanrıları canlandırıyorlar.
Sam Worthington 21.3.2012
Titanların Öfkesi 30 Mart'ta Sinemalarda
"Titanların Öfkesi"nde Sam Worthington, Ralph Fiennes ve Liam Neesonbir kez daha savaş hâlindeki tanrıları canlandırıyorlar.
Sam Worthington 8.3.2012
Bu Hafta 6 Yeni Film Vizyona Girecek
Filmin başrollerini Sam Worthington, Jeffrey Dean Morgan, Jessica Chastain, Chloë Moretz ve Stephen Graham paylaşıyor.
Sam Worthington 14.2.2012
Titanların Öfkesi
"WRATH OF THE TITANS" Sam Worthington, Ralph Fiennes ve Liam Neeson; Jonathan Liebesman'nın yönettiği "Titanların Savaşı/Wrath of the Titans" filminde bir kez daha savaşan tanrılar olarak karşımızdalar.
Sam Worthington 14.2.2012
SinemaTV'de Avatar
AVATAR Askeri bir şirket, Pandora gezegeninin kaynaklarını incelemek üzere AVATAR adlı bir program geliştirmiştir. Bu program sayesinde insanoğlu Na'vi haline getirilip Pandora'ya gönderilmektedir. Yarı-felçli bir savaş gazisi olan Jake Sully (Sam Worthington) bu programa gönüllü olarak katılır.
12
Şu an buradasınız: Sam Worthington Haberleri | Sam Worthington Kimdir - Haberler - Sam Worthington haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sam Worthington kimdir, hayatı ve biyografisi. Avatar'da oynamayı reddeden ünlü oyuncu Matt Damon, 250 milyon dolar kaybettiğini
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.6.2020 21:47:13. #1.15#
title