Salih Yörük Haberleri

Salih Yörük haber, Salih Yörük son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Salih Yörük - 23.03.2013
Çağlayancerit Emniyet Müdürlüğü Personeli Fidan Dikti
Orman Haftası dolayısı ile İstiklal Mahallesi'nde ilçe girişine fidan dikim etkinliğine İlçe Emniyet Amiri Salih Yörük ve emniyet personeli katıldı.
Salih Yörük - 15.10.2012
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (2)
Onur BAYRAM/AFYONKARAHİSAR, (DHA) Foto: Sarıkaya ve incelemeler === Acemi kasaplara kurs KORKUTELİ Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından, Kurban bayramı öncesinde kurban kesim kursu açılacak. Acemi kasapların kendilerine yaralamalarını önlemek amacıyla verilecek kurs 3 gün sürecek. Kurs boyunca, küçükbaş ve büyükbaş hayvan kesimi ve derisinin çıkarılmasıyla ilgili bilgiler verilecek. Teorik bilgilerin ardından kursiyerlere uygulamalı eğitim de verilecek. Kursun öğreticiliğini ise ilçede kasaplık yapan Salih Yörük yapacak.
Salih Yörük - 23.12.2011
Çağlayancerit Kaymakamı Öner Açıklaması
Kamu kurumlarının 2011'de yaptığı çalışmaları da değerlendiren Öner, şöyle konuştu: "İnşallah 2011'i insanlarımızın hizmetlerden memnun olduğu bir yıl olarak tamamlamış oluruz. Amacımız ilçemizde yaşayan herkesin sağlıklı ve müreffeh yaşaması için devletimizin tüm olanaklarını aralıksız vatandaşa sunmaktır. Tüm kurumlar, dürüstlük, saydamlık, tarafsızlık, hesap verilebilirlik ilkeleri doğrultusunda kamu yararı gözetmek zorundadır. Hizmet sunumunda vatandaşımızın herhangi bir serzenişine sebep olmadan herkesin, 'benim devletim bana bu hizmeti sunar, benim devletim benim yanımdadır, benim devletim insan olarak bana gereken ilgiyi, desteği, değeri verir' demesini sağlamak çok önemli. Bu hepimizin üzerine düşen görevdir." Toplantıya, İlçe Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Emin Aydın Ay, Belediye Başkanı Mehmet Yıldızlı, Emniyet Amiri Salih Yörük, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Asım Salman, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Mustafa Sertde, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Harun Açıkgöz, Nüfus Müdürü Mehmet Kekil, Mal Müdürü Süleyman Kurt, Özel İdare Müdürü Cevdet Kaval, belde belediye başkanları ve daire amirleri katıldı.
Salih Yörük - 23.12.2011
Öğrencilere Giysi Yardımı
Daha Sonra Kaymakam Olgun Öner, Garnizon Komutanı Emin Aydın Ay, İlçe Emniyet Amiri Salih Yörük, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Harun Açıkgöz Tema Mağazacılık tarafından gönderilen giysileri öğrencilere dağıttı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Salih Yörük Haberleri | Salih Yörük Kimdir - Haberler - Salih Yörük haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Salih Yörük kimdir, hayatı ve biyografisi. Mucize kurtuluş! Engelli Arda'yı yıldırım çarpmasından römork lastikleri kurtardı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.09.2021 22:55:25. #1.13#

title