ŞAKİR KAYMAK HABERLERİ

Şakir Kaymak haber, Şakir Kaymak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şakir Kaymak

Şakir Kaymak

Doğum Yeri Çankırı / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1972 - ...

Şakir Kaymak Kimdir ?

Şakir Kaymak, 1972 Kurşunlu doğumludur. 1997 yılında, Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'ni bitirdi. 1999 – 2002 yılları arasında, Orta ilçesinde diş hekimliği yaptı. 2002 yılında, Kurşunlu Devlet Hastanesi Diş Hekimliği görevine atandı. Bu görevi ile birlikte, hastane başhekim yardımcılığı görevini yürüttü.
Biyografinin devamı için tıklayın
Şakir Kaymak - 30.6.2019
Atkaracalar'da 24. Hoşislamlar Şenliği
Programa, Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı, Saçak Belde Belediye Başkanı Ramazan Yarım, Çardaklı Belde Belediye Başkanı Osman Yılmaz, Orta Belediye Başkanı Bayram Yavuz Onay, Yaylakent Belde Belediye Başkanı Kadir Dede ve Kurşunlu Belediye Başkanı Şakir Kaymak ve vatandaşlar katıldı.
Şakir Kaymak - 19.2.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Çankırı'da, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Şakir Kaymak - 12.1.2019
Gönül Belediyeciliğine Başlıyoruz"
AK Parti olarak 4 büyük vazifelerinin bulunduğunu belirten Akbaşoğlu, şunları dile getirdi: "Bunlardan birincisi yerel, ikincisi ulusal, üçüncüsü bölgesel ve dördüncüsü de küresel milli misyonumuzdur. AK Parti demek Alparslan'ın, Kartekin'in, Fatih'in yolunu takip etmek, istiklal ve istikbal yolunu takip etmek demektir. Fatih hayalleri gerçekleştirdi, gemileri karadan denize indirdi. Recep Tayyip Erdoğan ve arkadaşları, denizin altından araba ve trenleri karşıya geçirdi. Biz hayalleri gerçekleştiren partiyiz." Konuşmaların ardından AK Parti'nin Çankırı Belediye Başkan adayı Hüseyin Boz, Atkaracalar ilçesi belediye başkan adayı Harun Oflaz, Bayramören ilçesi belediye başkan adayı İsmail Güngör, Çerkeş ilçesi belediye başkan adayı Hasan Sopacı, Eldivan ilçesi belediye başkan adayı Mustafa Lafçı, Ilgaz ilçesi belediye başkan adayı Mehmet Öztürk, Kızılırmak ilçesi belediye başkan adayı Bayar Sosal, Korgun ilçesi belediye başkan adayı Kamil Akel ve Kurşunlu ilçesi belediye başkan adayı Şakir Kaymak olarak açıklandı.
Şakir Kaymak - 22.3.2018
Çankırı'da Regaip Kandili Kutlamaları
Kurşunlu Belediye Başkanı Şakir Kaymak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yüzyıllardır devam eden adetlerini bugün de yaşatmaya devam ettirdiklerini söyledi.
Şakir Kaymak - 31.7.2017
Kurşunlu Belediyespor Milli Boksörleri Transfer Etti
Kurşunlu Belediye Başkanı Şakir Kaymak, imza töreninde yaptığı konuşmada, spora büyük önem verdiklerini söyledi.
Şakir Kaymak - 21.6.2017
Ak Partili Gençler "Vefa" İftarında Buluştu
Programa AK Parti Çankırı Milletvekilleri Muhammet Emin Akbaşoğlu, Hüseyin Filiz, AK Parti İl Başkanı Celal Kaman, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu, Kadın Kolları Başkanı Hacer Rukiye Yıldırım, Kurşunlu Belediye Başkanı Şakir Kaymak ve partililer katıldı.
Şakir Kaymak - 11.4.2017
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Çankırı'da Açıklaması
Kurtulmuş, Çankırı'nın Kurşunlu ilçesi Çarşı Meydanı'nda düzenlenen mitingin ardından Belediye Başkanı Şakir Kaymak'ı ziyaret etti.
Şakir Kaymak - 4.10.2016
AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Ecertaş, Çankırı'da
Programa, Belediye Başkanı İrfan Dinç, Kurşunlu Belediye Başkanı Şakir Kaymak, AK Parti İl Başkanı Celal Kaman, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi Şeker ve çok sayıda partili katıldı.
Şakir Kaymak - 6.9.2016
Vali Köse, İlçeleri Ziyaret Etti
Vali Köse, ilçe ziyaretleri kapsamında ilk olarak Korgun Kaymakamı Erkan Savar ve Korgun Belediye Başkanı Halil Öz'ü ziyaret ederek, ilçe hakkında bilgi aldı. Daha sonra Kurşunlu ilçesine geçen Köse'yi kaymakamlık önünde Kurşunlu Kaymakamı Hasan Hüseyin Eryiğit, Kurşunlu Belediye Başkanı Şakir Kaymak ve diğer görevliler karşıladı.
Şakir Kaymak - 12.12.2015
Çankırı'da Recep Tayyip Erdoğan Hatıra Ormanı Oluşturuldu
Uluyazı kampüs güzergahında oluşturulan hatıra ormanı fidan dikimine AK Parti Çankırı Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, Belediye Başkanı İrfan Dinç, AK Parti İl Başkanı Celal Kaman, Çankırı Karatekin Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Beşirli, Kurşunlu Belediye Başkanı Şakir Kaymak, TÜGVA Çankırı Temsilcisi Özkan Öcal ile vatandaşlar katıldı.
Şakir Kaymak - 20.10.2015
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin Açıklaması
Şahin, Türkiye'nin örnek bir ülke haline geldiğini dile getirerek, şunları kaydetti: "Bugün Müslüman Türkiye, örnek bir ülke. Bu örnek ülke bazılarını kıskandırıyor. Bu nedenle Türkiye'nin dönen tekerine çomak sokmaya çalışanlar var. Sizin hizmetinizde olan devletimiz ve güvenlik güçlerimiz, Türkiye'nin dönen tekerine çomak sokmaya çalışanlara fırsat vermeyecek. Biz, Kurtuluş Savaşı'nda esir düşmemek için binlere şehit verdik. Barış içinde, bu coğrafyada kardeşçe yaşayacağız. Buna kimse mani olamayacak." Törene Çankırı Valisi Vahdettin Özcan, AK Parti Çankırı Milletvekilleri Muhammet Emin Akbaşoğlu ve Hüseyin Filiz, Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, Kurşunlu Belediye Başkanı Şakir Kaymak ile vatandaşlar katıldı.
Şakir Kaymak - 11.6.2014
Her Okula Bir Proje"
Kurşunlu Belediye Başkanı Şakir Kaymak da yerel seçimlerde eğitim yatırımları için söz verdiklerini hatırlatarak desteklerinden dolayı Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç'e teşekkür etti.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Şakir Kaymak Haberleri | Şakir Kaymak Kimdir - Haberler - Şakir Kaymak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Şakir Kaymak kimdir, hayatı ve biyografisi. Atkaracalar'da 24. Hoşislamlar Şenliği.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.9.2020 14:35:08. #1.15#
title