Sakarya Kültür Sanat Etkinliklerinde Değişiklik

Sakarya Kültür Sanat Etkinliklerinde Değişiklik

Sakarya Kültür Sanat Etkinliklerinde Değişiklik
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında 28 Mart Cuma günü Gazeteci-Yazar Yıldıray Oğur, Elif Çakır ve Melih Altınok’un katılımıyla gerçekleştirilecek program ileri bir tarihe ertelendi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında 28 Mart Cuma günü Gazeteci-Yazar Yıldıray Oğur, Elif Çakır ve Melih Altınok'un katılımıyla gerçekleştirilecek program ileri bir tarihe ertelendi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Mart Kültür Sanat Etkinlikleri takviminde değişiklik yapıldı. Konu ile ilgili olarak Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, "28 Mart Cuma günü, saat 19.00'da, AKM'de düzenlenecek ve Gazeteci-Yazar Yıldıray Oğur, Elif Çakır ve Melih Altınok'un katılacağı konferans programı ileri bir tarihe ertelenmiştir" ifadeleri kullanıldı. - SAKARYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title