Sait Uçar Haberleri

Sait Uçar haber, Sait Uçar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sait Uçar - 06.01.2021
Son dakika haberleri... Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı darbe girişimi davasına devam edildi
Eski uzman çavuş Mehmet Sait Uçar da savcının esasa ilişkin mütalaasını kabul etmediğini belirterek, "IŞİD saldırısı olacak denilerek otobüslerle Milli Savunma Bakanlığı Lojmanlarına götürüldük.
Sait Uçar - 29.07.2020
Koçibey Caddesi'ndeki çalışmalarda sona gelindi
Aslan'a, Fen İşleri Müdürü Sait Uçar da eşlik etti.
Sait Uçar - 16.02.2020
Paris'te "Trabzonlular Gecesi" düzenlendi
Etkinlik sanatçılar Ezgi Eyüboğlu, Ali Cumur, Aykut Özer, Yasin Şekerci, Enes Çabuk, Zafer Çapraz ve Sait Uçar'ın konseriyle devam etti.
Sait Uçar - 28.05.2018
Muhafız Alayı Darbe Davası Sanık Savunmalarıyla Sürüyor
Sanıkların ifadelerinin alındığı duruşmada savunma yapan eski uzman çavuşlar Bayram Ali Bayraktar, Zafer Muhip, Zafer Öner, Mesut Pak, Mesut Şen, Benal Yılmaz ve Mehmet Sait Uçar üzerlerine atılı suçlamaları kabul etmediklerini beyan etti.
Sait Uçar - 03.07.2017
14. Karadeniz Yayla Şenliklerinde Muhteşem Final
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, TESKİ Genel Müdürü Şafak Başa, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay ve daha birçok ismin katıldığı Süleymanpaşa Belediyesi ve Tekirdağ Karadeniz İlleri Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen 14. Karadeniz Yayla Şenliklerinin son günün de yöresel sanatçıların konserleri, protokol açılışı, ıslahı tamamlanan derenin açılışı ve ağalık yarışması yapılırken Sait Uçar konseri ise geceye damgasını vurdu.
Sait Uçar - 12.05.2016
Frankfurt'ta Karadeniz Rüzgarı Esecek
Başta İsmail Türüt, Cimili İbo, Selçuk Balcı ve Sinan Yılmaz gibi Karadeniz müziğinin sevilen isimlerinin sahne alacağı yayla şenliğinde ayrıca Sait Uçar, Gizem Kara, Resul Dindar, Emer Pehlivanlar, Erdal Güvendi, Aydın Güler, Çayan Hüseyin, Onur Atmaca, Mikdat Akbulut da hayranları ile buluşacak.
Sait Uçar - 04.05.2014
80 Yaşındaki Emine Nine 20 Dakika Boyunca Horon Tepti
Bodrum Karadenizliler Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından 600 metre rakımlı Pedasa Yaylası'nda bugün düzenlenen 2. Karadeniz Kadırga Yayla Şenliği'ne, Dernek Başkanı Avukat Atilla Kaan Komut, MHP İlçe Başkanı Asım Başaran, AK Parti İlçe Başkanı Akif Demiröz, CHP İlçe Başkanı Recai Seymen, Gümüşhane'ye bağlı Köse İlçesi Belediye Başkanı AK Parti'li Ferit Aygün'ün de aralarında bulunduğu yaklaşık 10 bin kişi katıldı. Milas, Yatağan, Muğla ve Söke'deki Karadenizlilerin de katıldığı şenlik, sabah erken saatlerde başladı. Aralıklarla süren yağmura rağmen eğlence hız kesmedi. Yerel şarkıcı ve türkücülerin verdiği konserlerde 500 kişilik grup, horon tepti. Türkücü Sait Uçar ile birlikte sahneye çıkan 16 çocuk 70 torun sahibi 80 yaşındaki Emine Kul'un 20 dakika süren horon oyunu, izleyenleri hayran bıraktı.
Sait Uçar - 20.03.2013
Mardin Belediyesi'nden Sünnet Etkinliği
Belediye Başkanlığı'nın her cuma günü ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarının sünnetini ücretsiz olarak gerçekleştireceği belirtildi. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'ne bağlı birimde ilk etapta 20 çocuğun muayeneleri yapılarak sünnetleri gerçekleştirildi. Mardin Belediyesi tarafından il genelinde ikamet eden dar gelirli bütün ailelerin çocuklarının ücretsiz sünnet ettirileceği açıklandı. Sünnet için belediyeye başvuran hiç kimseyi geri çevirmediklerini ifade eden Mardin Belediye Başkanı Mehmet Beşir Ayanoğlu, "İlk etapta 20 çocuğumuzun sünnet işlemini gerçekleştirdik. Çocuklarını sünnet etme imkanı bulamayan dar gelirli ailelerin çocuklarını sünnet ediyoruz. Sünnet için başvuran hiçbir vatandaşımızı geri çevirmiyoruz. Geçim zorluğu çeken vatandaşların aile bütçelerine katkıda bulunmayı hedefledik. Bu yıl da bize destek veren Mehmet Sait Uçar'a teşekkür ediyorum"dedi.
Sait Uçar - 20.03.2013
Mardin Belediyesi, Muhtaç Ailelerin Çocuklarını Ücretsiz Sünnet Ettirecek
Sünnet için belediyeye başvuran hiç kimseyi geri çevirmediklerini belirten Mardin Belediye Başkanı Mehmet Beşir Ayanoğlu, "İlk etapta 20 çocuğumuzun sünnet işlemini gerçekleştirdik. Çocuklarını sünnet etme imkanı bulamayan dar gelirli ailelerin çocuklarını sünnet ediyoruz. Sünnet için başvuran hiçbir vatandaşımızı geri çevirmiyoruz. Geçim zorluğu çeken vatandaşların aile bütçelerine katkıda bulunmayı hedefledik. Bu yıl da bize destek veren Mehmet Sait Uçar'a teşekkür ediyorum.
Sait Uçar - 19.03.2013
Giresun'da Hes Protestosu
Karadere köyü mevkisinde grup adına açıklama yapan Sait Uçar, 50 yıl sonra suyun petrolden daha da önemli bir hale geleceğini ve suyun bu kadar önemli olması nedeniyle HES'lere karşı olduklarını söyledi.
Sait Uçar - 19.03.2013
Giresun'da Hes Eylemi
Çevrecilerden Sait Uçar ise "Doğayı korumak, ağaç kesmemek değildir, dereleri de kurutmamak gerekir.
Sait Uçar - 14.01.2013
Murat Sadıkoğlu; Dinleyenlerini Mest Etti
Sakarya'ya getirdiği ünlülerle adından sıkça söz ettirerek, Sakarya'da adeta memleket havası estiren Kafe Karadeniz; Adnan Yılmaz, Aydın Can, Bizim Gönül, Cengiz Selimoğlu, Ercan Pustu, Gizem Kara, İslam Yıldız, İsmail Güler, Mehmet Durak, Muhammet Ali Yılmaz, Nazım Kısa, Nihat Yılmaz, Recebim, Recep Cebeci, Rüştü Çavuş, Sait Uçar, Sinan Sami, Tarık İhtiyar, Yavuz Tonyalı, Yasemin Yıldız ve Yılmaz Kasapoğlu gibi bir çok yerli ve ünlü sanatçıyı biraraya getirerek, Sakaryalı hayranlarıyla buluşturan Sakarya'nın tek bayan Kafe işletmecisi Kafe Karadeniz Sahibi Reyhan Töremiş; hafta sonu da Sadıkoğlu İki Kurşun" adını verdiği ilk albümü ile çıkış yapan ve sesiyle dinleyenleri kendine adeta hayran bırakan ünlü Karadeniz Müziği Sanatçısı Murat Sadıkoğlu'nu hayranlarıyla buluşturdu.
Sait Uçar - 07.01.2013
Tonyalı Dinleyicileri Büyüledi
Sakarya'ya getirdiği ünlülerle adından sıkça söz ettirerek, Sakarya'da adeta memleket havası estiren Kafe Karadeniz; Adnan Yılmaz, Aydın Can, Bizim Gönül, Cengiz Selimoğlu, Ercan Pustu, Gizem Kara, İslam Yıldız, İsmail Güler, Mehmet Durak, Muhammet Ali Yılmaz, Nazım Kısa, Nihat Yılmaz, Recebim, Recep Cebeci, Rüştü Çavuş, Sait Uçar, Sinan Sami, Tarık İhtiyar, Yılmaz Kasapoğlu ve Yasemin Yıldız gibi bir çok yerli ve ünlü sanatçıyı biraraya getirerek, Sakaryalı hayranlarıyla buluşturan Sakarya'nın tek bayan Kafe işletmecisi Kafe Karadeniz Sahibi Reyhan Töremiş; hafta sonu da ünlü Karadeniz Müziği Sanatçısı Yavuz Tonyalı'yı hayranlarıyla buluşturdu.
Sait Uçar - 02.01.2013
Kafe Karadeniz'de Muhteşem Yılbaşı
Ünlülerin mekanı Adnan Yılmaz, Aydın Can, Bizim Gönül, Cengiz Selimoğlu, Ercan Pustu, Gizem Kara, İslam Yıldız, İsmail Güler, Mehmet Durak, Muhammet Ali Yılmaz, Nazım Kısa, Nihat Yılmaz, Recebim, Recep Cebeci, Rüştü Çavuş, Sait Uçar, Sinan Sami, Tarık İhtiyar, Yılmaz Kasapoğlu ve Yasemin Yıldız gibi bir çok yerli ve ünlü sanatçıyı biraraya getirerek, Sakaryalı hayranlarıyla buluşturan Sakarya'nın tek bayan Kafe işletmecisi Kafe Karadeniz Sahibi Reyhan Töremiş; düzenlediği muhteşem Yılbaşı Gecesi ile misafirleriyle 2012'ye veda edip, 2013'e "merhaba" dedi.
Sait Uçar - 05.11.2012
Cafe Karadeniz'de Sait Uçar İzdihamı
Sait Uçar; Cafe Karadeniz'de Sakaryalı hayranlarını coşturdu.
Sait Uçar - 01.11.2012
Sait Uçar; Kafe Karadeniz'de Hayranlarıyla Buluşacak
Karadeniz Müziği'nin güçlü sesi Sait Uçar; 3 Kasım 2012 Cumartesi günü akşamı Kafe Karadeniz'de hayranlarıyla buluşacak.
Sait Uçar - 18.10.2012
Mardin Belediyesi, Cuma Günleri Ücretsiz Sünnet Yapacak
Mardin Belediye Başkanı Mehmet Beşir Ayanoğlu, 50 çocuğun erkekliğe ilk adımı attığı günde bir araya geldiklerini söyledi. Ayanoğlu, "Ailelerimizin bu önemli gününe ortak olduğumuz için mutluyuz. Çocuklarını sünnet etme imkanı bulamayan dar gelirli ailelerin çocuklarını sünnet ediyoruz. Sünnet için başvuran hiçbir vatandaşımızı geri çevirmiyoruz. Bu arada hiçbir ücret almadan çocukların sünnetini gerçekleştiren Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Müdürü Mehmet Sait Uçar'a da teşekkür ediyorum.
Sait Uçar - 18.10.2012
Mardin Belediyesinde Sünnet Günü
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'ne bağlı birimde 50 çocuğun sünneti yapıldı. Sünnet olan çocukları yalnız bırakmayan Mardin Belediye Başkanı Mehmet Beşir Ayanoğlu, sünnet şölenine katıldı, çocuklarla sohbet ederek onlara çeşitli hediyeler verdi. Şölene Başkan Ayanoğlu'nun yanı sıra, çocukların aileleri, belediye personeli ve çok sayıda davetli katıldı. Sağlık Birimi salonunda düzenlenen sünnet töreninde konuşan Mardin Belediye Başkanı Mehmet Beşir Ayanoğlu, 50 çocuğun erkekliğe ilk adımı attığı günde bir araya geldiklerini belirterek, "Ailelerimizin bu önemli gününe ortak olduğumuz için mutluyuz. Çocuklarını sünnet etme imkanı bulamayan dar gelirli ailelerin çocuklarını sünnet ediyoruz. Sünnet için başvuran hiçbir vatandaşımızı geri çevirmiyoruz. Bu arada hiçbir ücret almadan çocukların sünnetini gerçekleştiren Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Müdürü Mehmet Sait Uçar'a da teşekkür ediyorum" dedi.
Sait Uçar - 18.10.2012
Mardin'de Sünnet Şöleni
Ayanoğlu, "Bu önemli güne ortak olduğumuz için çok mutluyuz. Dar gelirli ailelerin çocuklarını sünnet ediyoruz. Sünnet için başvuran hiçbir vatandaşımızı geri çevirmiyoruz. Bu arada hiçbir ücret almadan çocukların sünnetini gerçekleştiren Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Müdürü Mehmet Sait Uçar'a da teşekkür ediyorum" dedi.
Sait Uçar - 18.10.2012
Mardin Belediyesi Sünnet Günü
Sağlık Birimi salonunda düzenlenen sünnet töreninde konuşan Mardin Belediye Başkanı Mehmet Beşir Ayanoğlu, 50 çocuğun erkekliğe ilk adımı attığı günde bir araya geldiklerini belirterek, '' Ailelerimizin bu önemli gününe ortak olduğumuz için mutluyuz. Çocuklarını sünnet etme imkanı bulamayan dar gelirli ailelerin çocuklarını sünnet ediyoruz. Sünnet için başvuran hiçbir vatandaşımızı geri çevirmiyoruz. Bu arada hiçbir ücret almadan çocukların sünnetini gerçekleştiren Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Müdürü Mehmet Sait Uçar'a da teşekkür ediyorum.
Sait Uçar - 24.08.2012
CHP Vakfıkebir İlçe Örgütü Üyeleri, Fındık Topladı
CHP Trabzon Parti Okulu'nun hazırlamış olduğu proje kapsamında pilot ilçe olarak belirlenen Vakfıkebir'de CHP ilçe örgütü tarafından ihtiyaç sahibi olan Fevziye Köyü'nden Sait Uçar, ailesine yardım etmek amacıyla fındık bahçesinde fındık hasadına katıldı.
Sait Uçar - 18.07.2012
Türkiye Asırlık Camileriyle Ramazanı Karşılayacak
Cami İmam Hatibi Sait Uçar, 8 asırdır ayakta duran ender Selçuklu eserlerinden biri olan caminin dönemin mimarlarından Yakup Bin Ebubekir El-Malati tarafından yapıldığını anlattı.
Sait Uçar - 18.07.2012
Türkiye Asırlık Camileriyle Ramazanı Karşılayacak
Cami İmam Hatibi Sait Uçar, 8 asırdır ayakta duran ender Selçuklu eserlerinden biri olan caminin dönemin mimarlarından Yakup Bin Ebubekir El-Malati tarafından yapıldığını anlattı.
Sait Uçar - 25.06.2012
Yızılar Köyü 7. Fındık Festivali Coşkusu
7. Fındık Festivali'nde Sait Uçar, Mehmet Yılmaz, Neşet Aydın, Gözde Anıl gibi birçok sanatçı sahne aldı.
Sait Uçar - 07.11.2011
Gölpazarı'nda Ev Yangını
AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, ilçeye bağlı Şahinler Köyünde Sait Uçar'a ait evde henüz bilinmeyen nedenle yangın çıktı.
Sait Uçar - 03.09.2011
11. Tonya Tereyağı Festivali Sona Erdi
Osmanlı Salnameleri'nde övgü ile bahsedilen Tonya Tereyağı adına bu yıl 11. 'si düzenlenen Tonya Tereyağı Kültür Sanat Festivali birbirinden renkli görüntülerle sona erdi. Geleneksel hala gelen Osmanlı Salnameleri'yle övülen ve 11. Uluslararası Tereyağı Kültür ve Sanat katkısız tereyağı Festivali' nin son gününde yapılan yarışmalarda, en iyi tereyağı dalında Gülfidan Günaydın, en iyi püskül dalında Şengül Karabuluk, en çok süt veren dalında Mehmet Salih Bektaş ve en kalite süt veren dalında Hasan Bekar birinci seçildiler. Yarışmalar sonunda dereceye girenlere çeşitli ödüller verildi. Festivalde konuşan Tonya Belediye Başkanı Ahmet Kurt, "Şehitlerimiz için bugün Merkez Ulu Cami'mizde Mevlid-i şerif okuttuk. Ancak camimizde benimle birlikte sadece 9 kişi vardı. Buna çok üzüldüm. Mahsum üzgün ve boynum bükük Mevlid-i dinledim. Şuanda festival alanımızda binler kişi var ve bir şey yapmak istiyorum. Ters mi düşer, doğru mu düşer. O'nu da bilmiyorum ama şehitlerimiz için yapmak zorundayım şehitlerimiz için. Şimdi burada şehitlerimiz Kur'an-ı Kerim okuyacağız ve festival alanını dolduran sizlerle birlikte şehitlerimize bir Fatiha yollayacağız. " dedi. Başkan Kurt'un bu anlamlı isteği festival alanını dolduran binlerce kişi tarafından büyük alkış ve ıslık çalarak karşılandı. Daha sonra İstanbul Küçükçekmece Beyazıt Camii İmamı Ömer Kurt sahne davet edilerek Kur'an-ı Kerim okudu. Okunan Kur'an-ı Kerim ardından katılımcılarında okuduğu Fatiha ile birlikte şehitlerimizin ruhuna bağışlandı. Ardından festival alanını dolduran binlerce kişi, 'Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez' sloganları attı. Başkan Kurt'un şehitlerimiz yaptığı bu anlamlı davranış protokol üyeleri tarafından da büyük takdir topladı. Şehit Ayhan Güner İlköğretim Okulu bahçesindeki festival alanında, ikinci gün konser bölümünde sanatçılar Seyfettin Çakıral, Cesi, Mehmet Tak-Hüseyin Aydın(Çayan), Yavuz Tonyalı ve Sait Uçar sahne alarak, Tonya ve çevre ilçelerden gelen binlerce izleyiciye muhteşem saatler yaşattı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sait Uçar Haberleri | Sait Uçar Kimdir - Haberler - Sait Uçar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sait Uçar kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberleri... Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı darbe girişimi davasına devam edildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 8.5.2021 14:05:57. #1.15#

title