Sait Köse Haberleri

Sait Köse haber, Sait Köse son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sait Köse - 03.03.2019
Aday Listeleri Kesinleşti
İzmir'in Balçova ilçesinde "Cumhurbaşkanına hakaret" suçlamasıyla açılan davada tazminata mahkum olması nedeniyle adaylığı düşürülen mevcut belediye başkanı Mehmet Ali Çalkaya'nın yerine ise eşi Fatma Çalkaya aday yapıldı. Gaziantep'in Şahinbey ilçesinde ise adaylıktan çekilen Sezgin Sönmez'in yerine Sait Köse aday oldu.
Sait Köse - 03.03.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor
2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Sait Köse - 22.02.2019
CHP Gaziantep İl Yönetiminde İkinci Değişim
Lütfü Demir, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yapılan toplantılar sonrasında yönetim kurulunu ve komisyonları belirlediklerini söyledi. CHP'nin 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde Gaziantep'te çok ciddi oy alacağını ifade eden Demir, "Şahinbey ilçemizde adayımız Sait Köse, Şehitkamil ilçemizde ise Nesrin Tuncer önemli çalışmalar yapıyor.
Sait Köse - 06.03.2016
Sucu, CHP Gaziantep İl Başkanlığı Adaylığını Açıkladı
Cumhuriyet Partisi Gaziantep İl Başkanlığı binasında gerçekleşen toplantıda konuşan Sucu, 20 Mart 2016'da yapılacak olan seçimde Nesrin Tuncel ve Sait Köse'den sonra üçüncü aday olarak seçimlere katılacağını açıkladı.
Sait Köse - 02.02.2016
Belçika Dışişleri Bakanı Tösed Gecesine Katıldı
Brüksel'de düzenlenen konferansa katılanlar arasında Türkiye Belçika Büyükelçisi Hakan Olcay, AB Büyükelçisi Selim Yenel, Brüksel Başkonsolosu Barış Ulusoy, Eski Galatasaray Başkanı ve İşadamı Ünal Aysal, TÜSİAD Brüksel temsilcisi Bahadır Kaleağası, Scahaerbeek Belediyesi Başkan yardımcısı Sait Köse ve Sadık Köksal, Belçika Başbakanlık kabinesi danışmanlarından ve Evere Belediyesi meclis üyesi Belma Tek ve birçok Türk işadamları ile davetliler katıldı.
Sait Köse - 01.06.2015
Gözaltı Listesine Tepki: Bu Yapay Suçlardan İnsanları Mağdur Etmenin Devamı
Twitter fenomeni Fuat Avni'nin aralarında gazeteci, savcı, polislerin de olduğu 200 kişilik gözaltı listesi oluşturulduğuna dair iddiası siyaset ve hukuk çevrelerinden tepki gördü. 'MAĞDURİYETTTEN GELENLERİN NE KADAR MAĞRURLAŞTIĞINI, KİBİRLİLEŞTİĞİNİ GÖSTERİYOR' İddiaya ilişkin değerlendirmede bulunan Gaziantep Barosu Genel Sekreteri Ömer Faruk Akan, bunun tamamen siyasi olduğunu söyledi. Günü birlik belirlenen listelerin, emir talimat zinciriyle oluşturulduğunu kaydeden Akan, “Bunu yapay, olmayan suçlar üzerinden insanları mağdur etmenin devamı olarak görüyorum. Bu da mağduriyettten geldiğini iddia edenlerin ne kadar mağrurlaştığını, kibirlileştiğini, hiçbirşeye tahammül etmediklerini gösteriyor. Listede olduğu iddia edilen gazetecileri incelediğimde de gazetecilik dışında hiçbir faaliyetlerini görmedim bugüne kadar. Gazetecilik faaliyetinden dolayı da eğer tutuklanacaklarsa, daha önce tutuklananlar için oluşturulan delillerin ve suçlamaların aynısı yöneltilecektir. Muhtemelen de yapacaklardır. Buna karşı iş dünyası, sivil toplum kuruluşları ve ya bir halk insiyatifi de söz konusu değil. Bu insanlar sindirilmiş durumda.” diye konuştu. ''SAVCI İTİRAZ EDERSE ONU DA TUTUKLAYIN' DİYEN ANLAYIŞIN YÖNETTİĞİ BİR ÜLKEYE GELDİK' Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gaziantep İl Başkanı Muhittin Sait Köse de söylenenlerin gerçek olabileceğine vurgu yaparak, “Burada ateş olmayan yerden duman çıkmıyor.
Sait Köse - 01.06.2015
CHP'li Köse: 1. Sıradan 12. Sıraya Kadar Bütün Adaylarımız Sahada Çalışıyor
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gaziantep İl Başkanı Muhittin Sait Köse, bir gazetede adaylar arasında sorun varmış gibi gösterilmeye çalışıldığını ifade ederek, “Birinci sıradan 12.'nci sıraya kadar bütün adaylarımız sahada büyük bir özveri ile çalışmalarını sürdürmekte.
Sait Köse - 23.05.2015
Genel Seçime Doğru
GTO'dan yapılan açıklamaya göre, CHP Gaziantep Milletvekili Mehmet Şeker, CHP İl Başkanı Sait Köse, milletvekili adayları Mehmet Gökdağ, Ali Peri, Erdal Geçit ve ilçe başkanlarından oluşan heyet, GTO Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık'tan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.
Sait Köse - 23.05.2015
CHP'den 'Büyükşehir Belediyesi Binlerce Çamaşır Makinesi Aldı' İddiası
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gaziantep İl Başkanı Muhittin Sait Köse, Büyükşehir Belediyesi’nin çok sayıda çamaşır makinesi alımı yaptığı yönünde bilgi sahibi olduklarını belirterek, “Sayın Fatma Şahin, belediyede çamaşırhane mi kuruyor, yoksa bunlar seçim rüşveti mi olacak?
Sait Köse - 19.05.2015
CHP'li Köse: Milli Değerlerimiz Hiçe Sayılıyor
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gaziantep İl Başkanı Muhittin Sait Köse, protokolün 19 Mayıs kutlamalarında saygı duruşu ve İstiklal Marşı törenlerine katılmamasına büyük tepki gösterdi.
Sait Köse - 18.05.2015
Genel Seçime Doğru
CHP'liler köyleri gezdi CHP Gaziantep İl Başkanı Sait Köse, programlı şekilde sürdürdükleri seçim çalışmaları kapsamında Oğuzeli ilçesine bağlı köyleri ziyaret ettiklerini bildirdi.
Sait Köse - 28.04.2015
Genel Seçime Doğru
CHP İl Başkanı Sait Köse, açılışta, partisinin 7 Haziran seçimlerinde iktidar olacağını savundu.
Sait Köse - 20.04.2015
Yolsuzluğu, Hırsızlığı, Havuza Para Aktarımını Önlersek Kaynak Rahat Bulunur'
CHP Gaziantep Milletvekili Dr. Mehmet Şeker, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in 'Seçim vaatlerinin kaynağını ortaya koysunlar, oyumu CHP’ye vereceğim' sözlerine cevap verdi. CHP’li Şeker, “Yolsuzluğu, hırsızlığı önlersek, havuza para aktarımını durdurursak bu ülkede kaynak çok rahat bulunur.” dedi. Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in CHP’nin seçim vaatlerine karşı ‘kaynak göstersinler, oyumu CHP’ye vereceğim’ sözlerine CHP Gaziantep Milletvekili Dr. Mehmet Şeker cevap verdi. Bu ülkede yeterince kaynağın olduğuna dikkat çeken Şeker, “Bu ülkenin kaynakları yanlış yerlere kullanılıyor. İsraf çok fazla, denetimsizlik hat safhada. Paraların nerelere harcandığını vatandaşta görüyor, biz de görüyoruz. Cumhurbaşkanının Merkez Bankası’na müdahalesi sonrası dolardaki artış yüzde 25’lere geldi. Bu özel sektör ve devletin borcunu 100 milyar doların üzerinde arttırdı. İşte boşa giden bir kaynak.” diye konuştu. Mehmet Şimşek’in aslında CHP’nin programı görerek hayıflandığını dile getiren Şeker, şunları kaydetti: “Aslında biz niye bunları düşünemedik diye hayıflandı. Bunu yapana da oy veririm diyor. Biz bu ülkeyi cari açık sarmalından, dış borç sarmalından kurtaracağız. Biz 4 senede bu vaatlerimizi yapamazsak bizi barajın altında bırakın. Cari açığı kendileri oluşturdular. 13 yıldır Romanlarla, Alevilerle, Kürtlerle ilgili sorunu çözemediler. Emekliyi mutlu edemediler. Ekonomiyi düzeltemediler. Taşeron sorunu çözemediler. Bu ülkede yolsuzluk var, bu ülkede gelir başkalarının cebine gidiyor. Birileri zengin olurken bir başkası fakirleşiyor. AKP, zengin tayfa oluşturdu. Vatandaşın yanında olmadılar. Bursla okuyan Bilal Erdoğan’ın 8 tane gemisi var. Bu çocuklar bu kadar nasıl zekiler?” Ülke gelirlerini israf etmeyeceklerini vurgulayan Şeker, “Paramızı israf etmeyeceğiz, vatandaşa vereceğiz. Kendimize saraylar yaptırmayacağız. Arkadaşımızı, akrabamızı zengin etmeyeceğiz. Yolsuzluğu, hırsızlığı önlersek, havuza para aktarımını durdurursak kaynak çok rahat bulunur.” şeklinde konuştu. AKSARAY’IN ELEKTRİK GİDERİNİ KESTİĞİMİZ ZAMAN KAYNAK ORTAYA ÇIKIYOR Şimşek’in sözlerine cevap veren CHP Gaziantep İl Başkanı Muhittin Sait Köse ise, her oya talip olduklarını belirterek, “Mehmet Şimşek’te mührünü hazırlasın.
Sait Köse - 08.04.2015
CHP'den 9. Sıra Gaziantep Milletvekili Adayı Çekildi
CHP Gaziantep 9. sıra milletvekili adayı Mahmut Kozbaş, adaylıktan çekildi. Milletvekili listelerinin dün açıklanmasının ardından CHP'nin 9'uncu sıradan milletvekili adayı gösterdiği Mahmut Kozbaş, adaylıktan çekildiğini açıkladı. Kozbaş, milletvekili adaylığından sıralamada geri planda olmasından dolayı çekildiğini ancak partisine kırgın olmadığını ifade etti. Konuyla ilgili açıklamada bulunan CHP Gaziantep İl Başkanı Muhittin Sait Köse, "Mahmut Kozbaş listelerin açıklanmasının ardından adaylıktan çekildiğini belirterek dilekçesini bize sundu.
Sait Köse - 24.03.2015
CHP İl Başkanı Köse Açıklaması
CHP İl Başkanı Sait Köse, Düztepe Çamlık Parkı'na okul yapımı için yine teşebbüslerin olduğu yönünde haberler aldıklarını söyledi.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sait Köse Haberleri | Sait Köse Kimdir - Haberler - Sait Köse haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sait Köse kimdir, hayatı ve biyografisi. 600 yılık köyündeki evleri sahiplerinin lakaplarıyla çizdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.07.2021 15:23:20. #1.13#

title