SAİM ÖKSÜZ HABERLERİ

Saim Öksüz haber, Saim Öksüz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Saim Öksüz

Saim Öksüz

Doğum Yeri Giresun / Türkiye
Doğum Tarihi 19.4.1977 - ...

Saim Öksüz Kimdir ?

Saim Öksüz, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Saadet Partisi'nden Giresun Merkez Belediye Başkan adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Saim Öksüz - 15.10.2019
Karadeniz'de orman varlığı yok olan arazilerde sel ve heyelanlar artıyor
YÖRE HALKI ENDİŞELİ Vatandaşlar da yaşanan sel ve heyelanlardan dolayı tedirgin olduklarını ifade ediyor. Ormanlık arazilerin kesilip çaylıklara dönüştürüldüğü söyleyen Hızır Dil, "Eskiden çaylıklarda drenaj sistemleri yapılır suyun gidişatı düzenlenirdi, artık öyle yapılmıyor. Afetler sonrasında baktığımızda ağaç olan yerlerde hiçbir şekilde kayma yok, çay bahçelerinin daha fazla heyelana maruz kaldığını görebiliyoruz" dedi. Yaşar Semiz ise, "Eskiden çay bahçelerinde gelen suyun ırmaklara taşınması için yol yaparlardı. Şimdi kimsenin omuzunda kazma yok, bahçelerin suları ile ilgilenen yok artık. Çayın kökü küçücük bir şey heyelanı tutması beklenemez. Ama bir gürgen ağacının kökü alabildiğince gidiyor toprağın altına doğru, ağaçlar zemini sağlam yapıyor" diye konuştu. Saim Öksüz de, "Bizim geçim kaynağımız çay.
Saim Öksüz - 15.10.2019
Dha yurt bülteni - 6
Yaşar Semiz ise "Eskiden çay bahçelerinde gelen suyun ırmaklara taşınması için yol yaparlardı. Şimdi kimsenin omuzunda kazma yok, bahçelerin suları ile ilgilenen yok artık. Çayın kökü küçücük bir şey heyelanı tutmasını beklenemez. Ama bir gürgen ağacının kökü alabildiğince gidiyor toprağın altına doğru, ağaçlar zemini sağlam yapıyor" diye konuştu.  Saim Öksüz de "Bizim geçim kaynağımız çay.
Saim Öksüz - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Giresun'da, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Saim Öksüz - 19.02.2019
Saadet Partisi Aday Listelerini Teslim Etti
Saadet Partisi, belediye başkanlığı, belediye meclis üyeliği ve il genel meclisi üyeliği seçimine ait geçici aday listelerini il ve ilçe seçim kurullarına teslim etti.
Saim Öksüz - 07.02.2019
Rize Tümsiad'da Abdülbaki Fil Güven Tazeledi
TÜMSİAD Rize Şubesi'nin yeni Yönetim Kurulu Abdulbaki Fil, Cihan Barış Turan, Abdulkadir Serdar, Cihan Karali, Ömer Faruk Karanfil, İbrahim Kolay, Hüseyin Akkoç, Halil İbrahim Katmer, Yasin Havuz, Hasan İsmail, Mustafa Hanedar, Celal Peçe, Fahrettin Öztürk, Habib Koçal, Ahmet Fil, Saim Öksüz, Turgay Uzun, Temel Kanbur, Uğur Yakup Uzun, Murat Delibalta, Abdulaziz Avcı, Musa Çağıran, Hasan Türk, Muhammet Korkmaz, Sefa Kazdal isimlerinden oluştu.
Saim Öksüz - 05.08.2017
Bariyerden Kopan Demir Otobüsün Altına Sıkıştı
Alınan bilgiye göre, Gelibolu'dan Keşan istikametine giden Mehmet Saim Öksüz idaresindeki hurda demir yüklü 17 KN 600 çekici, 17 LN 141 dorse plakalı tır, Destek Kıtaları Kavşağı yakınlarında sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu bariyerlere çaptı.
Saim Öksüz - 31.12.2015
Rize'de Beşir Derneğinden Yardım Kampanyası
Beşir Derneği Rize Temsilciliği tarafından, Suriye'deki Bayırbucak Türkmenleri ve Suriyeli ihtiyaç sahipleri için yardım kampanyası başlatıldı.  Derneğin Rize Temsilcisi Saim Öksüz, gazetecilere yaptığı açıklamada, Suriye'de yaşayan Bayırbucak Türkmenleri ve diğer sivillere yapılan saldırıları şiddetle kınadıklarını söyledi.
Saim Öksüz - 28.04.2013
Polsan'ın Yönetimi Belli Oldu
Denetim Kurulu üyeliklerine seçilenler ise şöyle: "Polis Başmüfettişleri Saim Öksüz, Mustafa Tunga ve İdari ve Mali İşler Daire Başkan Yardımcısı Ahmet Yediparmak.
Saim Öksüz - 12.06.2012
Polis Meslek Yüksek Okulu Mezunları Yemin Ederek Mesleğe Adım Attı
Lekesiz, yüksek hizmet standartları ve yenilikleri takip ederek uygulayabilme potansiyelini daha üst noktalara taşıması gerektiğinin altını çizdi. Demokrasilerin gelişimiyle bireyin güvenliğinin ve haklarının önem kazandığını belirten Lekesiz konuşmasını şöyle sürdürdü: "Ortaya çıkan bu faktörler ve toplumsal dinamizm, nitelikli insan gücüne olan ihtiyacın her geçen gün artarak sürmesine neden olmaktadır. Özellikle halkla sürekli diyalog içinde bulunan kişi ya da kurumlar için bu durum daha da çok önem arz etmektedir. Toplam kalite yönetimi anlayışını benimseyen emniyet teşkilatımız, toplumda yargılayıcı olmaktan çok destekleyici ve yönlendirici bir görev üstlenmeli. Yüksek hizmet standartları ve yenilikleri takip ederek uygulayabilme potansiyelini daha üst noktalara taşımalıdır. Ülkemizin içinden geçtiği bu süreçte sizlerin göstereceği azim ve fedakarlık, milletimizin huzur ve güveninin teminatı olurken aynı zamanda kötü niyetli kişiler için caydırıcı unsur olacaktır." Polis Meslek Yüksekokulu Müdürü Saim Öksüz de emniyet teşkilatlarının halktan milli ve tarihi değerlerden aldığı güven ve cesaretle, aydınlık yarınlara daha büyük umut ve inançla baktığını kaydetti.
Saim Öksüz - 12.06.2012
Hatay Polis Meslek Yüksek Okulu'nda Mezuniyet Sevinci
Hatay Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Saim Öksüz ise konuşmasında, "Bugün, 25 farklı PMYO'da ülkemizin asayişine 7337 taze ve zinde kan katıldı.
Saim Öksüz - 06.04.2012
Türk Polis Teşkilatı'nın Kuruluşunun 167. Yıl Dönümü
İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç ve Hatay Polis Meslek Yüksekokulu Müdürü Saim Öksüz, Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 167.yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Vali Mehmet Celalettin Lekesiz'i makamında ziyaret etti.
Saim Öksüz - 27.12.2011
Genç Polis Memuru Lösemiye Yenik Düştü
Tedavi gördüğü Çapa Tıp Fakültesi Hastanesinde, yakalandığı lösemi (kan kanseri) hastalığına yenik düşerek hayatını kaybeden 3 yılık polis memuru Mehmet Ali Karaköse (24) için Hatay Emniyet Müdürlüğü'nde tören düzenledi. Düzenlenen törene Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Hatay Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Saim Öksüz, işadamları, daire müdürleri, askeri erkân ve genç yaşta hayatını kaybeden polis memurunun ailesi ve yakınları katıldı.
Saim Öksüz - 10.10.2011
"Her Ev Bir Atölye Projesi" Kermesi
Kermese, Vali Yardımcısı Şahin Bayhan, Belediye Başkan Vekili Serdar Güven, Milli Eğitim Müdürü Cafer Tulmaç, Polis Meslek Yüksek Okulu (PMYO) Saim Öksüz, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Saim Öksüz - 03.10.2011
Hatay PMYO'da Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Başladı
Polis meslek yüksek okulları polis akademisinin bir parçası. Polis Akademisi Türkiye'nin güvenlik alanında eğitim ve öğretim hizmeti sunan Türk Polis Teşkilatına memur ve amir düzeyinde personel yetiştiren en önemli yüksek öğretim kurumlarından biri. Türk Polis Teşkilatı 18 farklı ülkenin emniyet teşkilatına da personel yetiştiriyor. Bu da bizim için gurur verici bir tablo. Şu anda Ankara Gölbaşı'nda 300'ün üzerinde yabancı öğrenci eğitim görüyor." Hatay Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Saim Öksüz ise bu yıl okulda 557 öğrencinin eğitim-öğretim göreceğini, yetiştirdikleri öğrencilerin ülkenin dört bir tarafında büyük bir özveri ve kahramanlıkla görevlerini sürdürdüğünü belirtti.
Saim Öksüz - 07.06.2011
Hatay Polis Meslek Yüksekokulu Mezuniyet Töreni
Hatay'da Polis Meslek Yüksekokulu'nu (PMYO) bitiren 307 polis adayı, düzenlenen törenle diplomalarını aldı. Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, PMYO'da düzenlenen törende yaptığı konuşmada, güvenlik hizmetlerinin çağdaş toplumlarının olmazsa olmazı olduğunu belirterek, toplum destekli güvenlik anlayışı içerisinde polislerin kendilerini sürekli geliştirerek ve iyi ilişkiler kurularak çağa ayak uydurulması gerektiğini kaydetti. Anayasa ve yasaların verdiği yetki dahilinde polisin, vatandaşın huzur ve güvenliğini en iyi şekilde sağlaması gerektiğini vurgulayan Lekesiz, "Devletin şefkat, merhametini, suç ve suçlulara karşı mücadelede yenilmez gücünü en iyi şekilde temsil edeceksiniz. Adaletin ilk durağı sizlersiniz. Aldığınız bilgi, edindiğiniz deneyim ve tecrübeyle teşkilatınızı en iyi noktalara taşıyacak, halkın var olan güvenini daha fazla kazanacaksınız" diye konuştu. Hatay PMYO Müdürü Saim Öksüz de 1845 yılında kurulan ve 166 yıllık tecrübesi ve birikimiyle huzurun ve güvenin teminatı olan teşkilatlarının hedeflerine emin adımlarla ilerlediğini söyledi.
Saim Öksüz - 13.04.2011
Polis Teşkilatının 166. Kuruluş Yıldönümü
Polis Meslek Yüksek Okulu (PMYO) ve İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü Erkek Yetiştirme Yurdu'nun düzenlediği etkinlikte öğrenciler farklı sanat alanlarındaki yeteneklerini sergiledi. Teşkilatın 166. kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında Antakya Kültür Merkezinde düzenlenen etkinlikte öğrencilerin çalışmaları alkış aldı. Etkinlikte, 14 PMYO öğrencisinin Halk Eğitim Merkezi öğretmenlerinden Neslihan Yeloğlu gözetiminde yapılan 16 ebru çalışması ve 15 yağlı boya resim sergisi beğeni topladı. Yine PMYO öğrencileri ve İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü Erkek Yetiştirme Yurdu öğrencilerinden oluşan "Hasret Müzik Grubu" birbirinden güzel Halk Müziği şarkılarını seslendirdi. Ardından sahnelenen "Çınar Karakolu" isimli tiyatro gösterisi izleyiciler tarafından uzun süre alkışlandı. Etkinlik "Papatya Grubu" bir birinden farklı oyunlarla izleyicileri oldukça keyiflendirdi. Programa Vali Mehmet Celalettin Lekesiz ve eşi Zehra Lekesiz, İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, PMYO Müdürü Saim Öksüz ve birçok yetkili katıldı.
Saim Öksüz - 10.04.2011
Hatay'da Polis Haftası Kutlamaları
Polis Haftası etkinlikleri kapsamında yapılması planlanan "Huzurda Buluşalım Yürüyüşü" yağış nedeniyle 16 Nisan Cumartesi gününe ertelendi. Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç ile Hatay Polis Meslek Yüksekokulu (PMYO) Müdürü Saim Öksüz, Atatürk Anıtı'na çelenk sundular, saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı'nı okudular.
Saim Öksüz - 07.04.2011
Polis Teşkilatı'nın 166. Kuruluş Yıldönümü Etkinlikleri
Final maçanı, Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, PMYO Müdürü Saim Öksüz, PMYO öğrencileri ve birçok polis memuru izledi.
Saim Öksüz - 01.04.2011
Hatay'da Şehit Polisler İçin Mevlit Okutuldu
Yoğun bir katılımın olduğu programa, İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, Polis Meslek Yüksek Okulu (PMYO) Müdürü Saim Öksüz, AK Parti İl Başkanı İsmail Kimyeci, CHP İl Başkanı Murat Hayzaran, MHP İl Başkanı Adnan Akdaş, Saadet Partisi İl Başkanı Necmettin Çalışkan, PMYO öğrencileri ve birçok vatandaş katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Saim Öksüz Haberleri | Saim Öksüz Kimdir - Haberler - Saim Öksüz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Saim Öksüz kimdir, hayatı ve biyografisi. Rize karadeniz'de orman varlığı yok olan arazilerde sel ve heyelanlar artıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.3.2021 17:39:43. #1.14#
title