Sadık Aydın Haberleri

Sadık Aydın haber, Sadık Aydın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sadık Aydın - 19.9.2019
Göç Kurulu, Bakan Süleyman Soylu başkanlığında toplandı
Gölbaşı Vilayetler Evi'nde Bakan Soylu'nun başkanlığında yapılan kurul toplantısına, İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, Adalet Bakan Yardımcısı Uğurhan Kuş, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Fatma Varank, Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Reha Denemeç, Sağlık Bakan Yardımcısı Şuayip Birinci, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Selim Dursun, Bitlis Valisi Oktay Çağatay, Hatay Valisi Rahmi Doğan, Muş Valisi İlker Gündüzöz, Van Valisi Mehmet Emin Bilmez, Göç İdaresi Genel Müdürü Abdullah Ayaz, Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK) Başkanvekili Prof. Dr. Rahmi Er, Milli İstihbarat Teşkilatı Başkan Yardımcısı Ahmet Yaşar Tezcan, Cumhurbaşkanlığı Sosyal Politikalar Kurulu Üyesi Lütfihak Alpkan, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Strateji ve Bütçe Başkan Yardımcısı Vekili Emin Sadık Aydın, Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Huriye Martı, Afet ve Acil Durum Yönetimi (AFAD) Başkanı Mehmet Güllüoğlu, Sahil Güvenlik Komutan Vekili Tuğamiral Cengiz Fitoz, Milli Savunma Bakanlığı Lojistik Genel Müdürü Tuğgeneral Mücahit Zorlutuna, Türk Kızılayı Genel Müdürü İbrahim Altan, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürü Hüseyin Engin Sarıibrahim, Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdür Vekili Erkan Kılıç, Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanı Abdullah Eren, Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) Başkan Yardımcısı Rahman Nurdun ve İç Güvenlik Stratejileri Dairesi Başkanı Can Ozan Tuncer katıldı.
Sadık Aydın - 12.7.2019
Göç Kurulu toplantısı
Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya, Jandarma Genel Komutanı Arif Çetin, Sahil Güvenlik Komutanı Tuğamiral Ahmet Kendir, İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürü Abdullah Ayaz, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürü Engin Sarıibrahim, Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdür Vekili Erkan Kılıç, İç Güvenlik Stratejileri Daire Başkanı Can Ozan Tuncer, Milli Savunma Bakanlığı Lojistik Genel Müdür Yardımcısı İsmail Şanlı, Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Mehmet Nezir Gül, YÖK Başkan Vekili Rahmi Er, Diyanet İşleri Başkanlığı Din Hizmetleri Genel Müdürü Bünyamin Albayrak, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı Sektörler ve Kamu Yatırımları Genel Müdürü Emin Sadık Aydın, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanı Mehmet Güllüoğlu, TİKA Başkan Yardımcısı Rahman Nurdun, Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkan Yardımcısı Abdulhadi Turus ile Türk Kızılay Genel Müdürü İbrahim Altan da toplantıda hazır bulundu.
Sadık Aydın - 14.3.2019
Karayolu Trafik Gu¨venligˆi Stratejisi Es¸gu¨du¨m Kurulu Toplantısı
I·c¸is¸leri Bakan Yardımcısı Muhterem I·nce başkanlığında düzenlenen toplantıya, Ulas¸tırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Enver I·skurt, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Akif O¨zkaldı, Aile, C¸alıs¸ma ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Ahmet Erdem, Emniyet Genel Mu¨du¨ru¨ Celal Uzunkaya, Cumhurbas¸kanlıgˆı Strateji ve Bu¨tc¸e Bas¸kanlıgˆı Sekto¨rler ve Kamu Yatırımı Genel Mu¨du¨ru¨ Emin Sadık Aydın, Yerel Yo¨netimler Genel Mu¨du¨ru¨ Turan Konak, Karayolları Genel Mu¨du¨ru¨ Abdulkadir Uralogˆlu, Emniyet Genel Mu¨du¨r Yardımcısı Mehmet Fatih Serdengec¸ti ile ilgili kurum ve kurulus¸ temsilcileri katıldı.
Sadık Aydın - 4.3.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor
Muş'ta 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Sadık Aydın - 19.2.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Muş'ta, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Sadık Aydın - 19.2.2019
Saadet Partisi Aday Listelerini Teslim Etti
Saadet Partisi, belediye başkanlığı, belediye meclis üyeliği ve il genel meclisi üyeliği seçimine ait geçici aday listelerini il ve ilçe seçim kurullarına teslim etti.
Sadık Aydın - 28.11.2018
9. Boğaziçi Zirvesi
T.C Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı Sektörler ve Kamu Yatırımları Genel Müdürü Emin Sadık Aydın,"Son 10 yıllık süre içerisinde kamu özel ortaklığı yatırımları 50 milyar dolar 130 tane projede gerçekleştirildi.
Sadık Aydın - 16.8.2018
Strateji ve Bütçe Başkanlığına Ait Atama Kararları Resmi Gazete'de
Buna göre, Strateji ve Bütçe Başkan Yardımcılıklarına Yılmaz Tuna ve Hayri Maraşlıoğlu atanırken, Başkanlık bünyesindeki Plan ve Programlar Genel Müdürlüğüne Kutluhan Taşkın, Bütçe Genel Müdürlüğüne İsa Atçeken, Sektörler ve Kamu Yatırımları Genel Müdürlüğüne Emin Sadık Aydın, Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğüne, Abdullah Rıdvan Ağaoğlu getirildi.
Sadık Aydın - 16.8.2018
Atama Kararları Resmi Gazete'de
Resmi Gazete'deki diğer atama kararı ile Strateji ve Bütçe Başkanlığı bünyesindeki Plan ve Programlar Genel Müdürlüğüne Kutluhan Taşkın, Bütçe Genel Müdürlüğüne İsa Atçeken, Sektörler ve Kamu Yatırımları Genel Müdürlüğüne Emin Sadık Aydın, Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğüne ise Abdullah Rıdvan Ağaoğlu getirildi.
Sadık Aydın - 15.7.2018
Minibüs Şarampole Yuvarlandı: 7'si Çocuk, 11 Yaralı
Kaza dün Kargı-Sinop Karayolu Gölköy mevkiinde meydana geldi. Boyabat ilçesine giden Sadık Aydın yönetimindeki  57 DE 902 plakalı minibüs, yağmurlu hava ve kaygan zemin nedeniyle yoldan çıkıp şarampole yuvarlandı.
Sadık Aydın - 27.12.2017
Üniversitelerde Program ve Kontenjan Planlamasında Yeni Dönem
Toplantıya, Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Yusuf Tekin, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşarı Ahmet Erdem, Maliye Bakanlığı Müsteşarı H. Abdullah Kaya, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşarı Veysel Ayan, Kalkınma Bakanlığı Müsteşarı Cüneyd Düzyol, Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Eyüp Gümüş, TOBB Genel Sekreter Yardımcısı Cengiz Delibaş, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkan Yardımcısı Cevdet Ceylan, Kalkınma Bakanlığı Sosyal Sektörler ve Koordinasyon Genel Müdürü Emin Sadık Aydın, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Genel Müdürü Zübeyde Çağlayan, Maliye Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Abdurrahman Madan, MEB Yükseköğretim ve Yurtdışı Eğitim Genel Müdürü Bülent Çiftçi ile Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Prof.
Sadık Aydın - 2.10.2017
Türk Kızılayı'ndan Yemen'e Yardım
Türk Kızılayı'nın Yemen'in Aden kentinde ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımı yaptığı bildirildi. Türk Kızılayı yetkilisi Sadık Aydın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Yemen'in Aden kentinde İnsani Yardım Yüksek Komitesi iş birliğiyle bin ton un dağıtımına başlandığını söyledi.
Sadık Aydın - 16.9.2017
Türk Kızılayı'ndan Yemen'e Un Yardımı
Türk Kızılayı'nın Yemen'in El-Hudeyde kentindeki şiddet olaylarından kaçarak Aden ve Ebyen kentlerine gelen iç göçmenlere 62 ton un dağıttığı bildirildi. Kızılay görevlisi Sadık Aydın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Tuhame Kalkınma Kurumu işbirliğinde Aden'de 850, Ebyen'de 400 aileye 62 ton un yardımı ulaştırıldığını belirtti.
Sadık Aydın - 30.3.2017
Tarımda Entegre Kaynak Verimliliği Projesi" Tanıtıldı
Kalkınma Bakanlığı İktisadi Sektörler ve Koordinasyon Genel Müdürü Emin Sadık Aydın, Bakanlıkta düzenlenen tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, stratejik sektörler arasında yer alan tarımla ilgili çalışmaların Türkiye'nin kalkınmasına katkı sağlamasını beklediklerini belirterek, "Su, enerji, doğal kaynaklarımızla ilgili daha iyi yapmamız gereken neler var, sorusuna cevaplar üretmemiz lazım.
Sadık Aydın - 7.2.2017
Mevka Genel Sekreteri Akman Açıklaması
Bölgede yivli av tüfeği üretimi yapılabilecek teknik altyapı ve donanımın olmasının bölgeyi bir anda milli savunma sanayisine silah üretebilecek bir merkez haline getireceğinin altını çizen Akman, şunları kaydetti: " Bu çerçevede ajans olarak bizler de bölgedeki çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gerek üreticilerimizin ihtiyaçları ve gerekse de burada yerli savunma sanayimizin gelişmesi noktasında gerekli girişimlerde bulunuyoruz. Daha önce bölge, Ekonomi Bakanlığı, Bilim Sanayi Teknoloji Bakanlığı, Savunma Sanayi Müsteşarlığı, TSE, MKE, Orman Bölge Müdürlüğü ve KOSGEB yetkilileri tarafından incelenmiş, sektör temsilcilerinin talepleri ve bölgenin ihtiyaçları masaya yatırılmıştı. Son olarak da Kalkınma Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Yılmaz Tuna, İktisadi Sektörler ve Koordinasyon Genel Müdürü Emin Sadık Aydın ve bakanlık uzmanlarından oluşan heyet bölgede incelemelerde bulundu.
Sadık Aydın - 24.5.2016
Bolu'daki Trafik Kazası
Olay TEM Otoyolundan İstanbul istikametine seyreden Halil Akça yönetimindeki 34 DN 9411 plakalı tır, arıza yaptığı için emniyet şeridinde duran Halis Can Aydın'ın kullandığı 59 VE 930 plakalı kamyonete çarpmış, kamyonette bulunan Sadık Aydın, Yusuf Ezmeci ve Osman Aydın hayatını kaybetmişti.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sadık Aydın Haberleri | Sadık Aydın Kimdir - Haberler - Sadık Aydın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sadık Aydın kimdir, hayatı ve biyografisi. Göç Kurulu, Bakan Süleyman Soylu başkanlığında toplandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.11.2020 12:38:11. #1.14#
title