Sabri Sayan Haberleri

Sabri Sayan haber, Sabri Sayan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sabri Sayan - 21.1.2020
İNTERNETTE VE SOSYAL MEDYADA ÖNE ÇIKAN YURT HABERLERİ
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------- -Tekno kentin detay görüntüsü -Silahın kumandasından detay görüntüler -Silahdan ve ekipmanlarından detay görüntü -Antalya Teknokent Genel Müdürü İbrahim Yavuz ile röp -SavHaTek firması Genel Müdürü İbrahim Yıldırım ile röp -Silahın arazi deki atış test görüntüsü Telefon kamerası -Kumanda ünitesinden detay görüntüler Haber: Mehmet ÇINAR- Kamera: Emrah GÜL/ANTALYA, Haber Kodu : 200121030 ================================== Çocukların dilenme planı, güvenlik kamerasıyla deşifre oldu ŞIRNAK'ın Cizre ilçesinde 3 çocuğun, vatandaşlardan para alabilmek için yaptıkları plan, güvenlik kamerası görüntüleriyle deşifre oldu. İşlek bir caddede, yanlarında getirdikleri kırık baskülü, keşif yaptıktan sonra kaldırıma yerleştiren ve baskül başında ağlama numarası yapan çocuklara üzülen vatandaşlar, para veriyor. Çocukların duygu sömürüsü için yaptıkları plan, para verip duruma üzülen kafe işletmecisinin, baskülü kimin kırdığını bulmak için güvenlik kamerasını incelemesiyle ortaya çıktı.  Olay, 13 Ocak günü Cizre ilçe merkezindeki Dicle Mahallesi'nde meydana geldi. Orhan Doğan Caddesi üzerinde bir kafenin önüne gelerek planlarını hayata geçirmek için önce keşif yapan yaşları 7 ila 10 arasında değişen 3 çocuk, uygun zamanı bulunca bir poşet içerisinde getirdikleri kırık baskülü kaldırıma bıraktı. Çocuklardan biri baskülün kırık parçalarını poşetten çıkartarak yere saçtı, diğer bir çocuk parçaları düzenlerken, 3'üncü çocuk ise baskülün başında oturup ağlamaya başlıyor. Kırık baskülün başında ağlayan çocuğu gören çevredekiler, duruma üzülüp para verip, üzülmesin diye teselli etmeye çalıştı.  Bu arada çocukların durduğu yerin bitişiğindeki kafeterya sahibi Sabri Sayan da ağlayan çocuğun durumuna üzülüp para veriyor.
Sabri Sayan - 21.1.2020
Çocukların dilenme planı, güvenlik kamerasıyla deşifre oldu
ŞIRNAK'ın Cizre ilçesinde 3 çocuğun, vatandaşlardan para alabilmek için yaptıkları plan, güvenlik kamerası görüntüleriyle deşifre oldu. İşlek bir caddede, yanlarında getirdikleri kırık baskülü, keşif yaptıktan sonra kaldırıma yerleştiren ve baskül başında ağlama numarası yapan çocuklara üzülen vatandaşlar, para veriyor. Çocukların duygu sömürüsü için yaptıkları plan, para verip duruma üzülen kafe işletmecisinin, baskülü kimin kırdığını bulmak için güvenlik kamerasını incelemesiyle ortaya çıktı.  Olay, 13 Ocak günü Cizre ilçe merkezindeki Dicle Mahallesi'nde meydana geldi. Orhan Doğan Caddesi üzerinde bir kafenin önüne gelerek planlarını hayata geçirmek için önce keşif yapan yaşları 7 ila 10 arasında değişen 3 çocuk, uygun zamanı bulunca bir poşet içerisinde getirdikleri kırık baskülü kaldırıma bıraktı. Çocuklardan biri baskülün kırık parçalarını poşetten çıkartarak yere saçtı, diğer bir çocuk parçaları düzenlerken, 3'üncü çocuk ise baskülün başında oturup ağlamaya başlıyor. Kırık baskülün başında ağlayan çocuğu gören çevredekiler, duruma üzülüp para verip, üzülmesin diye teselli etmeye çalıştı. Bu arada çocukların durduğu yerin bitişiğindeki kafeterya sahibi Sabri Sayan da ağlayan çocuğun durumuna üzülüp para veriyor.
Sabri Sayan - 19.3.2016
Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 101. Yılı
Çanakkale Savaşı sırasında yurdun dört bir yanında mücadelelerin verildiğine değinen Albayrak, şöyle dedi: "Cephede savaşırken Ermeni ve Rumlar Karadeniz köylerine baskın yaptılar. Öyle kahraman ninelerimiz vardı ki hepsi unutuldu, unutturuldu. 1950'li yıllarda kahvehanelerde iki resim vardı. Biri dünyanın en büyük gemisi Yavuz, diğeri ise Mareşal Fevzi Çakmak. Başka hiçbir şey yok. Sonra okuduk baktık ki toplu iğne bile yapamıyoruz. Yani gemin yok, uçağın yok. Siz zanneder misiniz ki Çanakkale mücadelesi bitti'Bitmedi. İşte Türkiye'de bugün horlanan ve aşağılayan nesil yeniden bir diriliş ortaya koyuyor. Çünkü bu millet altı asır dimdik ayakta durdu." Siyasetçi yazar Sabri Sayan da Türkiye'nin birliği ve beraberliği açısından kendisinin Trabzon'da oluşunun önemli olduğuna işaret ederek, "Belkide Sayın Cumhurbaşkanımızın Türkiye'ye kazandırdığı sonuçlardan birisi budur.
Sabri Sayan - 3.4.2015
KPSS'de Usulsüzlük Soruşturması
Usulsüzlüklerin üzerine gidildikten sonra mevcut sisteminde yeniden değerlendirilmesi gerektiğine inandıklarını anlatan Aldemir, şunları kaydetti: "Mevcut sınav sistemin bu milletin değerlerine, örfüne, adetine çok da uygun bir durum değildir. O yüzden daha katılımcı ve daha geniş bir değerlendirme sistemi hayata geçirilmeli. Usulsüzlüklerin üzerine gidildikten sonra sorun fırsata çevrilip yeni değerler ve değerlendirmeler sistemi konuşulmalı. Çünkü mevcut sistemde elma ile armudu toplayıp armut yazıyoruz. Bu da iyi niyetli olmayan ve zayıf karakterlilere davetiye çıkarıyor." "Resmen bir örgütün yapılanma ürünü" MAZLUMDER Gaziantep İl Başkanı Sabri Sayan ise yürütülen çalışmaları "geç kalınmış ama yerinde" diye nitelendirdi.
Sabri Sayan - 16.9.2014
Mazlum- Der: Tevhid-i Tedrisat Kanunu Kaldırılmalıdır
Mazlum- Der Gaziantep Şube Başkanı Sabri Sayan, eğitimde gerçek bir devrim yapılabilmesi için öncelikle Tevhid-i Tedrisat Kanunu'nun kaldırılması gerektiğini açıkladı.
Sabri Sayan - 10.7.2014
Mazlumder Gaziantep Şube Başkanı Sayan Açıklaması
Mazlumder Gaziantep Şube Başkanı Sabri Sayan, son zamanlarda Gaziantep'teki Suriyelilerin gitmeleri için yapılan eylemlerin, Suriyeli mültecilerin acılarının katlanmasına neden olduğunu söyledi.
Sabri Sayan - 23.9.2013
Türkiye'ye Sığınan Suriyeliler
Mazlumder Genel Yönetim Kurulu üyesi Abdurrahim Çelik, yazılı açıklamasında,  Genel Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Alkış, Gaziantep Şube Başkanı Sabri Sayan, üyeler Osman Yeşiltaş ve Galip Ateş'ten oluşan heyetle Nizip ilçesinde "açık alanda" yaşamlarını sürdüren Suriyelilerle görüştüklerini bildirdi.
Sabri Sayan - 25.5.2013
Mazlum-Der Gaziantep Şubesi, Başörtüsü Genelgesine Tepki Gösterdi
Mazlum- Der Gaziantep Şube Başkanı Avukat Sabri Sayan basın açıklamasında, "28 Şubat darbesi sonrasında Türkiye'de yaşanan pek çok mağduriyetle birlikte, başörtüsü yasağı, ikna odaları, disiplin cezaları, öğrencilikten ya da işten atılmalar ile bireylerin temel hak ve hürriyetlerinden olan eğitim hakkı, çalışma hakkı, seçme ve seçilme hakları ve inanç özgürlüğü hakları fiili ve keyfi bir yasak ile gasp edilmiştir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sabri Sayan Haberleri | Sabri Sayan Kimdir - Haberler - Sabri Sayan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sabri Sayan kimdir, hayatı ve biyografisi. İNTERNETTE VE SOSYAL MEDYADA ÖNE ÇIKAN YURT HABERLERİ.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 10.10.2020 00:56:06. #1.15#
title