SABRİ ÖZTÜRK HABERLERİ

Sabri Öztürk haber, Sabri Öztürk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sabri Öztürk

Sabri Öztürk

Doğum Yeri Giresun / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1973 - ...

Sabri Öztürk Kimdir ?

1973 Yılında Pınarlar’da doğdu. İlkokulu Giresun Merkez Abacıbükü İlkokulu’nda, ortaokul ve liseyi Giresun İHL’de bitirdi. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1996 yılında mezun oldu. Fakülteden sonra 1997 yılında Giresun Barosu’nda staj yaptı. Erzincan’da vatani görevini kısa dönem olarak tamamladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Sabri Öztürk - 26.9.2020
AK Parti Merkez İlçe Başkanlığına Başer yeniden seçildi
Davalarının, hak davası olduğunu vurgulayan Başer, şunları kaydetti: "Milletimize hizmet etmektir. Mazlumların yanında zalimlerin karşısında olmaktır. Milletimize hizmet yolunda bu davanın öncülüğünü ve liderliğini yapan Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile yol arkadaşlığı yapabilmek bizim için bir onur vesiledir." Genel kurula AK Parti Giresun Milletvekilleri Cemal Öztürk, Kadir Aydın ve Sabri Öztürk, AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, bazı ilçelerin belediye başkanları, delegeler ve davetliler katıldı.
Sabri Öztürk - 4.6.2020
Giresun'da Fındık Müzesi yapılması için çalışmalar sürüyor
AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, Giresun Ticaret Borsası'nın Fındık Müzesi projesinin hayata geçirilebilmesi için önemli mesafeler alındığını belirtti.
Sabri Öztürk - 6.2.2020
Giresunspor yeni stadını bekliyor
Eren, yeni stadın inşasının son aşamaya geldiğinin bilgisini vererek, şunları aktardı: "Öncelikle Giresunspor camiasının rüyalarını süsleyen yeni stadımızın yapılmasına öncülük eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Nurettin Canikli'ye verdiği emeklerden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum. Çünkü bu stat Giresunspor'un yeni şampiyonluklarının anahtarıdır. Ayrıca bu stat büyük Giresunspor camiasının yeni yuvası olacak olması sebebiyle de Giresunspor için çok önemlidir." Giresunspor'un şehrin en büyük marka değeri olduğunu vurgulayan Eren, destekleri nedeniyle AK Parti Giresun Milletvekilleri Cemal Öztürk, Sabri Öztürk ve Kadir Aydın, Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu'na teşekkür etti.
Sabri Öztürk - 25.1.2020
Giresun'da Kamp Eğitim ve Yüksek İrtifa Spor Merkezi Projesi tanıtıldı
Toplantıya, Vali Harun Sarıfakıoğulları, AK Parti Giresun Milletvekilleri Cemal Öztürk, Sabri Öztürk ve Kadir Aydın, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof.
Sabri Öztürk - 11.1.2020
FİSKOBİRLİK Olağan Mali Genel Kurulu
FİSKOBİRLİK'in tüm zorluklara rağmen yürüyüşünü tamamlayacağının altını çizen Bayraktar, sözlerini şöyle tamamladı: "Bu kurum artık yola çıktı. Destek verilirse 3 yılda tamamlar, verilmezse 5 yılda ama bu kurum yolda. Dünyanın birçok ülkesine ürün satıyoruz, hatta talepleri karşılayamıyoruz, üretimimiz eksik. Entegre tesisine uğrarım her geldiğimde, sorarım, 'Bırakın yurt dışını, Türkiye'de ne kadar talep bekliyor?' diye. En az her ay 10 milyon liralık talep bekliyor, üretememişiz." Genel kurula AK Parti Giresun Milletvekilleri Kadir Aydın ve Sabri Öztürk, Giresun Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahman Demirel, sivil toplum kuruluşu ve siyasi parti temsilcileri ile delegeler katıldı.
Sabri Öztürk - 10.1.2020
Giresun'da hayvan hastanesi açıldı
Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, AK Parti Giresun Milletvekilleri Sabri Öztürk ve Kadir Aydın, İl Müftüsü Muhittin Oral'ın yaptığı duanın ardından kurdele keserek hastanenin açılışını yaptı.
Sabri Öztürk - 31.10.2019
Giresun heyetinden Sağlık Bakanlığı teması
Aydın, yaptığı yazılı açıklamada, Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk ve Sabri Öztürk, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sabri Öztürk Haberleri | Sabri Öztürk Kimdir - Haberler - Sabri Öztürk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sabri Öztürk kimdir, hayatı ve biyografisi. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Giresun'da öğretmenlerle bir araya geldi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.10.2020 00:08:04. #1.14#
title