SABRİ ÖZTÜRK HABERLERİ

Sabri Öztürk haber, Sabri Öztürk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sabri Öztürk

Sabri Öztürk

Doğum Yeri Giresun / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1973 - ...

Sabri Öztürk Kimdir ?

1973 Yılında Pınarlar’da doğdu. İlkokulu Giresun Merkez Abacıbükü İlkokulu’nda, ortaokul ve liseyi Giresun İHL’de bitirdi. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1996 yılında mezun oldu. Fakülteden sonra 1997 yılında Giresun Barosu’nda staj yaptı. Erzincan’da vatani görevini kısa dönem olarak tamamladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Sabri Öztürk - 19.01.2021
AK Parti Giresun Milletvekili Öztürk GGD'yi ziyaret etti
AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, Giresun-Dereli kara yolunun 2021 yılında tamamlanacağını söyledi.
Sabri Öztürk - 28.12.2020
Giresun'da selden etkilenen bölgelerdeki iş yeri ve konut inşaatları devam ediyor
AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, Dereli ve Doğankent başta olmak üzere sel felaketinden etkilenen bölgelerde konut ve iş yerlerinin inşasının hız kesmeden devam ettiğini bildirdi.
Sabri Öztürk - 26.12.2020
Kitle İmha Silahlarının Yayılmasının Finansmanının Önlenmesine Dair Kanun Teklifi, TBMM Genel Kurulunda görüşülüyor
AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, teklifin BMGK'nin kitle imha silahlarının yayılmasının finansmanının önlenmesine ilişkin kararlarının uygulanmasına yönelik usul ve esasları düzenlemeyi hedeflediğini belirterek şunları söyledi: "Ülkemiz bugüne kadar barış ve huzur içerisinde, güvenli bir dünya için uluslararası toplumla iş birliği içinde olmuş, terörizmin finansmanının ve kitle imha silahlarının yayılmasının önlenmesi ve benzeri birçok konuda adımlar atılması için yoğun uğraşlar vermiştir.
Sabri Öztürk - 24.12.2020
Son dakika haberi: AK Parti Giresun Milletvekillerinden Bakan Soylu'ya ziyaret
Bir son dakika haberine göre AK Parti Giresun Milletvekilleri Kadir Aydın ve Sabri Öztürk'ün, AK Parti Bursa Milletvekili Osman Mesten ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu makamında ziyaret ettiği bildirildi.
Sabri Öztürk - 23.12.2020
AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk: "Giresun yeni balıkçı barınağına kavuşuyor"
AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, yapımı planlanan Giresun Balıkçı Barınağının inşaat ihalesinin 19 Ocak 2021 tarihinde yapılacağını belirtti.
Sabri Öztürk - 19.12.2020
Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi afiliasyon kapsamından çıkıyor
Öztürk, heyette Giresun Valisi Enver Ünlü, AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı ve İl Sağlık Müdürü Ahmet Bal'ın da yer aldığını belirtti.
Sabri Öztürk - 13.12.2020
KOVİD-19 HASTALARI YAŞADIKLARINI ANLATIYOR - Milletvekili Sabri Öztürk: "Hastalık beni resmen nefessiz bıraktı"
Yeni tip koronavirüsü (Kovid-19) hastanedeki 5 günlük tedavinin ardından yenen AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, yaşadığı süreci anlattı.
Sabri Öztürk - 12.11.2020
Son dakika haberi: Ankara'nın Haymana ilçesinde "Giresunlular Şehitliği" yapılacak
Bir son dakika haberine göre AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, Ankara'nın Haymana ilçesinde, Sakarya Meydan Muharebeleri sırasında şehit olan 42. Giresun Gönüllü Alayı Komutanı Binbaşı Hüseyin Avni Alparslan ile askerleri için "Giresunlular Şehitliği" yapılacağını bildirdi.
Sabri Öztürk - 26.09.2020
AK Parti Merkez İlçe Başkanlığına Başer yeniden seçildi
Davalarının, hak davası olduğunu vurgulayan Başer, şunları kaydetti: "Milletimize hizmet etmektir. Mazlumların yanında zalimlerin karşısında olmaktır. Milletimize hizmet yolunda bu davanın öncülüğünü ve liderliğini yapan Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile yol arkadaşlığı yapabilmek bizim için bir onur vesiledir." Genel kurula AK Parti Giresun Milletvekilleri Cemal Öztürk, Kadir Aydın ve Sabri Öztürk, AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, bazı ilçelerin belediye başkanları, delegeler ve davetliler katıldı.
Sabri Öztürk - 04.06.2020
Giresun'da Fındık Müzesi yapılması için çalışmalar sürüyor
AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, Giresun Ticaret Borsası'nın Fındık Müzesi projesinin hayata geçirilebilmesi için önemli mesafeler alındığını belirtti.
Sabri Öztürk - 06.02.2020
Giresunspor yeni stadını bekliyor
Eren, yeni stadın inşasının son aşamaya geldiğinin bilgisini vererek, şunları aktardı: "Öncelikle Giresunspor camiasının rüyalarını süsleyen yeni stadımızın yapılmasına öncülük eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Nurettin Canikli'ye verdiği emeklerden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum. Çünkü bu stat Giresunspor'un yeni şampiyonluklarının anahtarıdır. Ayrıca bu stat büyük Giresunspor camiasının yeni yuvası olacak olması sebebiyle de Giresunspor için çok önemlidir." Giresunspor'un şehrin en büyük marka değeri olduğunu vurgulayan Eren, destekleri nedeniyle AK Parti Giresun Milletvekilleri Cemal Öztürk, Sabri Öztürk ve Kadir Aydın, Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu'na teşekkür etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sabri Öztürk Haberleri | Sabri Öztürk Kimdir - Haberler - Sabri Öztürk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sabri Öztürk kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti Giresun Milletvekili Öztürk GGD'yi ziyaret etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.1.2021 23:51:05. #1.16#
title