Ruhi Kurnaz Haberleri

Ruhi Kurnaz haber, Ruhi Kurnaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ruhi Kurnaz - 02.01.2017
Ustek'te Görev Dağılımı Yapıldı
İlk genel kurulda yönetim kuruluna seçilen üyeler arasında görev dağılımının yapıldığı ifade edilen açıklamada, Şükrü Özek'in Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Genel Başkanlığa, Yalçın Bayar'ın Genel Sekreterliğe, Ruhi Kurnaz, Fevzi Genç, Ercan Kınacı, Şamil Ulukorkut, Ali Karadeniz, Naime Çetin ve Ali Çiftci'nin ise Genel Başkan yardımcılıklarına getirildiği bildirildi.
Ruhi Kurnaz - 05.02.2016
Ankara'da Kaliteli Kömürün Güvencesi Belko
BELKO Genel Müdürü Ruhi Kurnaz, "Ankara'da güvenilirliği dünyaca kabul gören kömürü dağıtıyoruz" dedi.
Ruhi Kurnaz - 17.11.2015
Büyükşehir'den Dar Gelirlilere Kömür Yardımı
KÜKÜRT ORANI DÜŞÜK, KALORİ ORANI YÜKSEK BELKO Genel Müdürü Ruhi Kurnaz, Ankaralılara satılan ve Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından dar gelirlilere dağıtılan kömürün, kesinlikle kükürt oranı düşük, kalori oranı yüksek Güney Afrika orijinli kömür olduğunu belirtti.
Ruhi Kurnaz - 11.11.2015
"İnsanlarımız Depremi Unuttu, Binaların Katları Artmaya Başladı"
Düzce'de 16 yıl önce meydana gelen deprem sırasında Belediye Başkanı olan Ruhi Kurnaz, "İnsanlarımız, o günleri unuttu, binaların katları tekrar artmaya başladı." dedi.
Ruhi Kurnaz - 09.10.2015
Belko'dan Kömür Satışı
"KALİTEDE GÜVEN, FİYATTA İSTİKRAR" BELKO Genel Müdürü Ruhi Kurnaz, BELKO markasının verdiği güven duygusunun yanı sıra uygun fiyat ve taksitle ödeme kolaylığına vatandaşların yoğun ilgi gösterdiğini söyledi.
Ruhi Kurnaz - 04.02.2015
Başkent'te Kömürün Güvenilir Adresi Belko
"ŞİKAYETLERİNİZİ 153 MAVİ MASA'YA BİLDİRİN" BELKO Genel Müdürü Ruhi Kurnaz, kömürde BELKO markasının verdiği güven duygusunun uygun fiyat ve ödeme kolaylığının yanı sıra yüksek ısı kalitesine sahip, çevresel etkileri minimum olan BELKO kömürüne vatandaşların yoğun ilgi gösterdiğini söyledi.
Ruhi Kurnaz - 23.01.2014
Çubuk'ta Çocuklara Karne Hediyesi Futbol Topu
2013 - 2014 eğitim ve öğretim yılının birinci döneminin sona ermesi nedeniyle, Çubuk Belediyesi Başkan Vekili Ömer Aydın, Ankara BUGSAŞ Genel Müdürü Ruhi Kurnaz, AK Parti İlçe Başkanı Baki Demirbaş, ilçe genelinde bulunan okullarda karne hediyesi olarak futbol topu dağıttı.
Ruhi Kurnaz - 07.08.2012
Beşköylüler İftar Sofrasında
İşçileri Bakanlığı Müsteşarı Seyfullah Hacimüftüoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Daire Başkanı Hasan Akçin, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı, Ankara Büyükşehir Belediyesi BELPLAST Genel Müdürü Aziz Duran, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Daire Başkanı Adnan Malkoç, Düzce Belediye Eski Başkanı, Ankara Büyükşehir Belediyesi BUGSAŞ Genel Müdürü Ruhi Kurnaz, Gençlik ve Spor Bakanlığı Hukuk Müşaviri Mehmet Karaman, Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Uygulama Denetim Daire Başkan Yardımcısı Muharrem Susuz, Karayolları Genel Müdürlüğü İç Kontrol Şube Müdürü Selahattin Likoğlu, Sağlık Bakanlığı Müşaviri Mustafa Karaman, Ağaç İş Sendikası Genel Sekreteri Hasan Doğan, Yargıtay Hakimi Abbas Erdöl ve TBMM Çevre Komisyonu Başkan Danışmanı Enes Malkoç'un yanı sıra çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarda görevli bürokratların ve çok sayıda işadamı ve davetli katıldı.
Ruhi Kurnaz - 25.07.2012
Süper Lig'e '1299 Osmanlı' Geliyor
TFF'nin Ankaraspor'u yeniden Süper Lig'e alması durumunda fikstür açısından sıkıntı doğabilir. Nitekim bu durumda sezon içinde her hafta 1 takım bay geçmek durumunda kalacak. Ancak buna sıcak bakmayan TFF'nin takım sayısını 20'ye çıkarabileceği konuşuluyor. Bugün Gazetesi'nin haberine göre; bu durumda ligden 3 takımın düşüp Ankara ile birlikte toplam 4 takımın yükselmesi gündeme gelebilir. Ligin 20 takımla oynanması ise sezonun 38 haftaya, yükselmesi anlamını taşıyor. Futbol Federasyonu (TFF) Disiplin Kurulu 2009'un Eylül ayında Süper Lig ekibi Ankaraspor'un kulüp lisansını iptal etmişti. Kararın gerekçesinde kulübün bir başka başkent ekibi Ankaragücü ile olan ilişkisinin sportif rekabeti engelleyici olması, kamuoyunun ligin dürüstlüğüne ilişkin algısını zedeleme ihtimali gösterilmişti. Hukuki mücadele süreci sonuç verdi Ancak yapılan itirazlar ve geçen hukuki sürecin ardından TFF, 2011 Haziran'ında yaptığı genel kurulda Ankaraspor'u haklı bulmuş ve Mavi-Beyazlılar'ın Bank Asya 1. Lig'e alınmasını kararlaştırmştı. Bu kararın ardından Başkent ekibinin yetkilileriyse Baki Mercimek, İlhan Parlak, Tonia Tisdell, Burak Seres, Koray Çölgeçen gibi önemli isimleri transfer etmelerine rağmen Bank Asya 1. Lig'de mücadele etmeyeceklerini, 2013-14 sezonundan itibaren direkt Süper Lig'de oynayacaklarını ifade etmişlerdi Konuyla ilgili görüştüğümüz Ankaraspor Başkanı Ruhi Kurnaz bu iddiayı bir kez daha yineledi.
Ruhi Kurnaz - 15.06.2012
Düzce'nin İlk Alışveriş Merkezi Krempark Açıldı
Başkan Bayram, "1995 yılında Düzce Belediyesinin o dönemki başkanı Ruhi Kurnaz tarafından gündeme getirilen ve yaşadığımız istenmeyen talihsizliklerden dolayı bitirilememiş Krempark alışveriş merkezini açmaktan gurur duyuyoruz.
Ruhi Kurnaz - 26.04.2012
Beyköy Belediyespor İçin Tek Yürek
Başkan Osman Kılıç, Ankara'da Düzce'nin eski belediye başkanı Ruhi Kurnaz'ın büyük destekleri olduğunu belirterek "Otel konusunda yardımları oldu ve tesislerini bize açarak idman yapmamızı sağladı" diyerek teşekkür etti.
Ruhi Kurnaz - 24.01.2012
Ankaraspor'da Genel Menajerliğe Ender Yurtgüven Getirildi
Ankaraspor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Kurnaz, yaptığı yazılı açıklamada, Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nca 2009-2010 futbol sezonunda Süper Lig'den düşürüldüklerini hatırlattı.
Ruhi Kurnaz - 24.01.2012
Ankaraspor Menejerliği'ne Ender Yurtgüven Getirildi
2009 - 2010 sezonunda Süper Lig'de mücadelesine devam ederken küme düşürülen Ankaraspor'un menejerliğine Ender Yurtgüven getirildi.
Ruhi Kurnaz - 12.01.2012
Ankaraspor'dan Süper Lig Harekatı
Türkiye Futbol Federasyonu Disiplin Kurulu 2009 yılının Eylül ayında Ankaraspor'u aynı ligde mücadele ettiği Ankaragücü ile arasındaki ilişkinin, sportif rekabeti engelleyici, müsabakaların ve ligin dürüstlüğünü, kamuoyunun ligin dürüstlüğüne ilişkin algısını zedeleyecek nitelikte olması nedeniyle, Ankaraspor'u bir alt lige düşürmüştü. Ancak Ankaraspor 2011 yılının Haziran ayında yapılan Federasyon genel kurul toplantısında Bank Asya 1. Lig'e alınması kararlaştırmıştı. 2011-12 sezonu Bank Asya Lig'i 19 takım olarak belirlenmişti; ama Ankaraspor bu lige katılamayacağını açıklamıştı. Federasyon "İki kulüp arasında doğru olmayan ilişki"yi gerekçe gösterdi. Ankaragücü Genel Kurulu mahkeme tarafından iptal edildi. Bugün Gazetesi'nin haberine göre, karar üzerine mavi-beyazlılar harekete geçti. Küme düşürülen başkent ekibi "Suç yok oldu. Hakkımız Süper Lig" diye yazı yazdı. TFF'den yanıt gelmedi Ancak 15 Aralık 2010 tarihinde Ankara 25. Asliye Hukuk Mahkemesi, Ankaragücü'nün 30 Ağustos 2009 tarihli olağanüstü genel kurul ile 3Ocak 2010 tarihli genel kurul kararlarını iptal etmişti. Bu kongrenin iptali üzerine Ankaraspor yönetiminin 15 gün önce Futbol Federasyonu'na birmektup gönderip, "Bizim hakkımız Süper Lig. Biz burada oynamak istiyoruz" dedikleri öğrenildi. Ankaraspor Başkanı Ruhi Kurnaz, "Ankaraspor, Ankaragücü'nün kongresinden dolayı düşürüldü.
Ruhi Kurnaz - 12.11.2011
Erdem, Afetzedelere Yapılan Yardımlar Konusunda Bilgi Verdi
Van ve Erciş depreminde Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin gönderdiği yardımları ve diğer çalışmaları koordine etmek üzere bölgede bulunan ekibin içinde yer alan BUGSAŞ Genel Müdürü Ruhi Kurnaz da meclis üyelerini bilgilendirdi.
Ruhi Kurnaz - 12.11.2011
Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi Toplantısı
Büyükşehir Belediyesinin bölgeye gönderdiği yardımları ve diğer çalışmaları koordine etmek üzere bölgede bulunan ekipte yer alan BUGSAŞ Genel Müdürü Ruhi Kurnaz da 12 Kasım 1999 Düzce depreminde, Düzce Belediye Başkanı olduğunu hatırlatarak, 2 gün boyunca dünya ve Türkiye ile bağlantılarının neredeyse tamamen kesildiğini, yaşanan çaresizliği ve yapılan yardımların ne anlama geldiğini, depremi bizzat yaşayan biri olarak iyi bildiğini ifade etti.
Ruhi Kurnaz - 27.10.2011
Marmara Depremini Yaşadılar, Erciş'te Tecrübelerini Aktarıyorlar
Doğan Sarıtaş - İsa Sansar - Marmara depreminin olduğu döneminde büyük hasar verdiği Sakarya ve Düzce'de belediye başkanı olarak görev yapan Ankara Büyükşehir Belediyesine bağlı BELPLAST Genel Müdürü Aziz Duran ile BUGSAŞ Genel Müdürü Ruhi Kurnaz, depremin ardından görev aldıkları Erciş'te hem tecrübelerini aktarıyor hem de depremzede vatandaşlara moral desteği sağlıyor.
Ruhi Kurnaz - 21.09.2011
Aşti ve Metrolarda Güvenlik Alarmı
AŞTİ, Ankaray ve metronun bağlı olduğu Başkent Ulaşım ve Doğalgaz Hizmetleri Proje Taahhüt San. Tic. AŞ'nin (BUGSAŞ) Genel Müdürü Ruhi Kurnaz, Başkent'te meydana gelen menfur patlamanın ardından güvenliği en üst seviyeye çıkardıklarını ifade etti.
Ruhi Kurnaz - 24.08.2011
İş Merkezi İnşaatı 15 Yıl Sonra Tamamlanıyor
Yapımına 1996 yılında başlanan ve 1999 Marmara ve Düzce depremlerinde hasar gören Camikebir mahallesindeki iş merkezi 15 yıl aradan sonra açılışa hazırlanıyor. 1996 yılında Düzce Belediye Başkanı Ruhi Kurnaz döneminde kat karşılığında müteahhit firmaya verilen Camikebir Mahallesi'ndeki eski otogar alanında inşaat çalışmaları başlayan Düzce Belediyesi İş Merkezi inşaatı 1999 yılına kadar hızlı bir şekilde ilerledi. 1999 Marmara ve Düzce depremlerinde hasar gören binanın en 5 ve 4. 'üncü katları alındı.
Ruhi Kurnaz - 29.06.2011
Ankaraspor'un Bank Asya 1. Lig'e Döndürülmesi
Ankaraspor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Kurnaz, Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) daha önce almış aldığı yanlış kararı, bugün delegelerin telafi ettiğini söyledi.
Ruhi Kurnaz - 19.01.2011
Aşti’de 24 Saat Güven ve Huzur Birarada
Gerek Başkent'te oluşu, gerekse Türkiye'nin merkezinde yer alması sebebiyle farklı bir önem kazanan AŞTİ'ye yolu düşen tüm ziyaretçilerin, kendisini güven içerisinde hissettiğini kaydeden BUGSAŞ Genel Müdürü Ruhi Kurnaz, "Bir durak gibi düşünülen bu tesiste aslında, bir şehirde olması gereken her şey var.
Ruhi Kurnaz - 19.01.2011
AŞTİ, Konuklarına Güven Veriyor
Başkentte yıllık ortalama 50 milyon yolcuya hizmet veren Ankara Şehirlerarası Terminal İşletmesi'nde (AŞTİ) 200 güvenlik elemanı, özel optik zoomlu hareketli ve yüksek çözünürlüklü 112 kamerayla suçlulara göz açtırılmıyor. Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Merkezinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Türkiye'nin dört bir tarafından gelen yolcular için 24 saat çalışan AŞTİ, yıllık ortalama 50 milyon kişiye hizmet veriyor. Gerek Başkentte oluşu, gerekse Türkiye'nin merkezinde yer alması sebebiyle farklı bir önem kazanan AŞTİ'ye yolu düşen tüm ziyaretçilerin, kendisini güven içerisinde hissettiğini kaydeden BUGSAŞ Genel Müdürü Ruhi Kurnaz, 'Bir durak gibi düşünülen bu tesiste aslında, bir şehirde olması gereken her şey var.
Ruhi Kurnaz - 19.01.2011
Aşti, Yıllık 50 Milyon Yolcuya Hizmet Veriyor
Ankara Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Terminal İşletmesi (AŞTİ), yıllık ortalama 50 milyon yolcuya hizmet veriyor. Başkent Ulaşım ve Doğalgaz Hizmetleri Proje Taahhüt San. Tic. AŞ (BUGSAŞ) Genel Müdürü Ruhi Kurnaz, AŞTİ'nin 24 saat hizmet verdiğini ifade etti.
Ruhi Kurnaz - 06.01.2011
Anayasa Mahkemesi'nin Tff Kararı
Ankaraspor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Kurnaz, Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF), Ankaraspor'u derhal liglere döndürmesi gerektiğini savundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ruhi Kurnaz Haberleri | Ruhi Kurnaz Kimdir - Haberler - Ruhi Kurnaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ruhi Kurnaz kimdir, hayatı ve biyografisi. İYİ Parti'nin Düzce Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük Kimdir?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.4.2021 06:00:44. #1.16#

title