RIZA YANAR HABERLERİ

Rıza Yanar haber, Rıza Yanar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Rıza Yanar

Doğum Yeri Burdur / Türkiye
Doğum Tarihi 26.10.1961 - ...

Rıza Yanar Kimdir ?

26.10.1961 yılında Burdur'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Çeltikçi'de bitirdi. Burdur'da lise öğrenimini bitirdikten sonra askerlik görevini ifa etti. Askerden geldikten sonra Emniyet Teşkilatına girdi. Ankara, Adıyaman ve Antalya'da Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Cinayet Büro Amirliğinde çalıştı. 2007 yılında emekli olarak Çeltikçi ilçesine yerleşti.
Biyografinin devamı için tıklayın
Rıza Yanar - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Burdur'da 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Rıza Yanar - 07.01.2019
Kurtulmuş: Türkiye, Bölgede Hiçbir Terör Örgütünün At Koşturmasına Müsaade Etmeyecek
ADAYLAR TANITILDI Konuşmasının ardından Numan Kurtulmuş, başta Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt olmak üzere ilçe belediye başkan adayları Ağlasun'da Ali Ulusoy, Altınyayla'da Ahmet Serttaş, Bucak'ta Emrullah Ünal, Çavdır'da Mustafa Uysal, Çeltikçi'de Rıza Yanar, Gölhisar'da İbrahim Sertbaş, Kemer'de İsmail Özay, Karamanlı'da Fatih Selimoğlu, Tefenni'de Süleyman Başer, Yeşilova'da İsmail Kavla, Bucak Kocaaliler beldesinde İsmail Durmaz (mevcut), Bucak Kızılkaya beldesinde Canan Atasoy (mevcut), Çavdır Söğüt beldesinde Salih Yavuz (mevcut) ve Gölhisar Yusufça'da Bayram Gülmez'i sahneye davet ederek, tanıttı.
Rıza Yanar - 07.01.2019
Dha Yurt Bülteni -16
ADAYLAR TANITILDI Konuşmasının ardından Numan Kurtulmuş, başta Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt olmak üzere ilçe belediye başkan adayları Ağlasun'da Ali Ulusoy, Altınyayla'da Ahmet Serttaş, Bucak'ta Emrullah Ünal, Çavdır'da Mustafa Uysal, Çeltikçi'de Rıza Yanar, Gölhisar'da İbrahim Sertbaş, Kemer'de İsmail Özay, Karamanlı'da Fatih Selimoğlu, Tefenni'de Süleyman Başer, Yeşilova'da İsmail Kavla, Bucak Kocaaliler beldesinde İsmail Durmaz (mevcut), Bucak Kızılkaya beldesinde Canan Atasoy (mevcut), Çavdır Söğüt beldesinde Salih Yavuz (mevcut) ve Gölhisar Yusufça'da Bayram Gülmez'i sahneye davet ederek, tanıttı.
Rıza Yanar - 31.03.2014
Burdur'da Belediye Başkanlığı AK Parti'den CHP'ye Geçti
Çeltikçi ilçesinde belediye başkanlığı AK Parti'den CHP'ye geçti. Bu ilçede CHP adayı Recep Aydın, AK Parti adayı Rıza Yanar'a karşı üstünlük sağladı.
Rıza Yanar - 17.11.2013
Yerel Seçimlere Doğru
İlçe belediye başkanlarından Bucak Belediye Başkanı Ramazan Ayaz, Altınyayla Belediye Başkanı Selahattin Şimşek, Çavdır Belediye Başkanı Mustafa Uysal, Kemer Belediye Başkanı Durmuş Erdem, Tefenni Belediye Başkanı Bayram Kavak ve Çeltikçi Belediye Başkanı Rıza Yanar da yeniden aday olmuştu.
Rıza Yanar - 04.10.2012
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (2)
Bu tür elektronik atıkların tabiata zarar verdiğini, ayrıca geri dönüşüm kanalıyla milli ekonomiye katkısının da önemli olduğunu anlatan Vali Oğuz, şöyle devam etti: "O nedenle alkışlanacak bir proje. Bu milli eğitim teşkilatının bir başarısıdır ama başarının esas mimarı projeyi uygulayan çocuklarımızdır. Onları gönülden kutluyorum. Milli Eğitim Bakanımız da bu projeyi destekledi ve hatta bu Türkiye'ye güzel bir misal olsun dedi. Şimdi bizim Isparta'da bir Anadolu Lisemiz bütün Türkiye'ye örnek olacak bir çalışmada başarılı oldu." Ali ÇEVİKBAŞ/ISPARTA, (DHA) Foto: Öğrenciler ve toplanan atık elektronik eşylar === Çeltikçi Kaymakamı evlendi BURDUR'un Çeltikçi İlçesi Kaymakamı, aslen Antalya'nın Manavgat İlçesi'nden olan Mustafa Maslak, Manavgat Çolaklı'daki Alba Hotel'de yapılan düğünle Seren Hasdoğru ile evlendi. Düğüne Manavgat Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu, Side Belediye Başkanı Abdulkadir Uçar, Çeltikçi Belediye Başkanı Rıza Yanar, Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Adem Uslu, Mersin Çamlıyayla Kaymakamı Gülhani Ozan Sarı, Saadet Partisi İlçe Başkanı İbrahim Maslak, MHP Meclis üyesi Bünyamin Güler, Manavgat Orman İşletme Müdürü İsmail Hacıoğlu ve çok sayıda davetli katıldı.
Rıza Yanar - 11.09.2012
Ağlasun ve Çeltikçi'de Stratejik Yol Haritası Arayışı
ÇELTİKÇİ LOJİSTİK AVANTAJLARINI DEĞERLENDİRMEK İSTİYOR Stratejik yol haritasını belirleyecek bölge planı hazırlık toplantısı, Çeltikçi Kaymakamlığı Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi. Çeltikçi Kaymakamı Mustafa Maslak başkanlığındaki toplantıya Çeltikçi Belediye Başkanı Rıza Yanar, Bağsaray Belediye Başkanı Alim Şensoy, İl Genel Meclisi üyesi Bekir Yaşasın, kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri katıldı.
Rıza Yanar - 15.03.2012
Niyaz Usta'ya, İstiklal Marşı Okuma Yarışması'ndan İki Ödül
Yarışmada, Meram Niyaz Usta İlköğretim Okulu 2. kademe öğrencisi Ali Rıza Yanar birinci olurken, ilköğretim 1.
Rıza Yanar - 11.03.2012
Meram'da İstiklal Marşı'nı En İyi Okuma Yarışması Sonuçlandı
İstiklal Marşı'nın TBMM tarafından Milli Marş olarak kabul edilişinin 91. yıldönümü ve Mehmet Akif Ersoy'u anma etkinlikleri çerçevesinde Meram Belediyesi, Meram İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Meram İlçe İzci Kurulu tarafından düzenlenen İstiklal Marşı'nı Güzel Okuma Yarışması'nda dereceye giren öğrenciler, Konevi Kültür Merkezi'nde düzenlenen programla belirlendi. Meram'daki liseler ile ilköğretim birinci ve ikinci kademe öğrencilerinin katıldığı yarışmada okullarında birinci seçilen öğrenciler dereceye girebilmek için jüri önünde İstiklal Marşı'nı güzel bir şekilde okumak için büyük çaba gösterdi. Yapılan değerlendirme sonunda liseler kategorisinde Osman Ataseven, ilköğretim 1. kademede Esma Ateş, ilköğretim 2. kademede ise Ali Rıza Yanar birinci oldu.
Rıza Yanar - 13.09.2011
Çeltikçi Kaymakamı Baydaş'a Hüzünlü Veda
Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesine atanan Çeltikçi Kaymakamı İhsan Selim Baydaş için veda yemeği düzenlendi. Kaymakam İhsan Selim Baydaş onuruna verilen yemeğe, AK Parti milletvekili Bayram Özçelik, Bucak Kaymakamı Osman Hacıbektaşoğlu, Burdur Milli Eğitim Müdürü Recep Yiğit, Bucak Cumhuriyet Başsavcısı Müslüm Arslan, Çeltikçi Belediye Başkanı Rıza Yanar, ilçede görev yapan bürokratlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Rıza Yanar - 19.07.2011
Çeltikçi Belediyesi ile Bem-Bir-Sen Arasında Sosyal Denge Sözleşmesi İmzalandı
Bem-Bir-Sen Burdur İl Başkanlığı ile Çeltikçi Belediyesi arasında memurların ekonomik koşullarının artırılması amacıyla sosyal denge sözleşmesi imzalandı. Çeltikçi Belediyesi'ndeki imza törenine Sendika Yönetim Kurulu Üyesi Hidayet Yücekaya, Bem-Bir-Sen İl Başkanı Mustafa Demir ile Çeltikçi Belediye Başkanı Rıza Yanar katıldı.
Rıza Yanar - 27.04.2011
Burdur Belediyeler Birliği Başkanlığı'na Sebahattin Akkaya Yeniden Seçildi
Toplantıya katılan 69 üyeden 68'i nin oyunu alan Sebahattin Akkaya 3 yıllığına yeniden Burdur Belediyeler Birliği Başkanlığı'na seçildi. Birlik 1. Başkan Vekilliğine Bucak Belediye Başkanı Ramazan Ayaz, 2. Başkan Vekilliğine Çeltikçi Belediye Başkanı Rıza Yanar, Katip Üyeliklere Kızılkaya Belediye Başkanı Dr.
Rıza Yanar - 27.04.2011
Burdur Belediyeler Birliği Toplandı
30 Üyeli Burdur Belediyeler Birliği'nin Nisan Ayı Olağan Toplantısı, Burdur Belediyesi Serenler Tesisleri'nde yapıldı. Burdur Belediyeler Birliği, Burdur Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya başkanlığında toplandı. Burdur Belediyeler Birliği'nin bugün yapılan Nisan Ayı Olağan toplantısının açılışında Başkan Akkaya, birlik üyesi Salda Belediyesi'nin birlikten ayrılma talebini okuyarak oyladı. Salda Belediyesi'nin Burdur Belediyeler Birliği'nden ayrılma talebi oy birliği ile kabul edildi ve seçimlere geçildi. 2 Yıllık görev için gizli oylama ile yapılan seçimlerde, Burdur Belediyeler Birliği Başkanlığı'na yeniden Burdur Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya, Meclis 1. Başkan Vekilliğine Bucak Belediye Başkanı Ramazan Ayaz, Meclis 2. Başkan Vekilliğine Çeltikçi Belediye Başkanı Rıza Yanar, 2 asil Katip Üyeliklerine Kızılkaya Belediye Başkanı Dr.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Rıza Yanar Haberleri | Rıza Yanar Kimdir - Haberler - Rıza Yanar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Rıza Yanar kimdir, hayatı ve biyografisi. Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.3.2021 17:33:49. #1.14#
title