Rıfat Yıldız Haberleri

Rıfat Yıldız haber, Rıfat Yıldız son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Rıfat Yıldız - 20.02.2020
Çarşamba'da yükümlülere sertifikaları verildi
İŞKUR Çarşamba Hizmet Merkezi Müdürü Rıfat Yıldız ise her yıl mayıs ve aralık ayında İŞKUR olarak hükümlülere yönelik hibe destek programları verdiklerini, belgeleri hükümlülerin kendi işlerini kurmaya yönelik proje başvurusunda bulunabileceklerini söyledi.
Rıfat Yıldız - 21.11.2019
Kapadokya Ekonomi Toplantılarında Turizm konuşuldu
Konuşmaların tamamlanmasının ardından gerçekleştirilen soru cevap kısmında katılımcıların soruları konunun uzmanları tarafından cevaplanırken, Kapadokya Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Rıfat Yıldız'ın kapanış konuşması sonrasında konuşmacılara teşekkür belgeleri takdim edildi.
Rıfat Yıldız - 21.06.2019
Bayburt "Matematik Atölyesi"nin sertifika töreni
Bayburt Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Prof. Dr. Gökhan Budak Konferans Salonunda düzenlenen törene, Vali Ali Hamza Pehlivan, Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, Bayburt Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Halil İbrahim Şimşek, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Halil Murat Bilgiç, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Serdal Salık, Bayburt Bilgi Paylaşım ve Proje Üretim Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Akın Bayrak, Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Rıfat Yıldız, öğrenciler ve aileleri katıldı.
Rıfat Yıldız - 24.11.2017
Nevü İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin Kuruluş Yıl Dönümü
NEVÜ Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenen etkinlik, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başladı. İİBF Dekanı Prof. Dr. Alper Aslan, programda yaptığı konuşmada, 1997 yılında 40 öğrenciyle Erciyes Üniversitesine bağlı olarak kurulan fakültenin, günümüzde 2 bin 577 öğrencisinin olduğunu belirtti. Fakültede zaman içinde çeşitli bölümlerin açıldığını aktaran Aslan, 62 akademik, 8 idari personel ile büyük bir aile olduklarını kaydetti. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erdoğan Çiçek de 20 yıl önce çeşitli zorluklara rağmen kurulan fakültenin gelecek yıllarda daha büyük bir hale geleceğine inandığını ifade etti. Çiçek, "Kurumlar büyük zorluklar ve imkansızlıklar içerisinde kurulur, zaman içerisinde pek çok zorluk tatlı anılar olarak kalır. Üniversiteler için kurum kültürünün oluşması ve kurumlaşma çok önemlidir. Fakültemiz sadece üniversitemizin gelişimine değil, şehrimizin kalkınmasına da büyük katkılar sağlamaktadır." dedi. İİBF kurucu Dekanı Prof. Dr. Rıfat Yıldız ise 1997 yılında Nevşehir'de oluşturulan "Üniversite Yaptırma ve Yaşatma Vakfı" sayesinde fakültenin hayata geçirildiğini anlattı.
Rıfat Yıldız - 04.11.2017
Profesörün Emeklilik İkramiyesi "Matematik Atölyesi"Ne
Erciyes Üniversitesinden emekli olan Prof. Dr. Rıfat Yıldız, emeklilik ikramiyesini, doğup büyüdüğü memleketindeki çocuklar daha iyi matematik öğrensin diye kendi girişimiyle kurulan "Matematik Atölyesi"ne bağışladı.
Rıfat Yıldız - 26.05.2016
Kaleli Kentler ve Bayburt Kalesi Kongresi
Prof. Dr. Rıfat Yıldız başkanlığındaki üçüncü ve son oturumda, Prof.
Rıfat Yıldız - 11.07.2014
İsrail'in Gazze'ye Saldırılarının Protesto Edilmesi
Diyarbakır'ın Bismil ilçesinde 10 sivil toplum kuruluşu tarafından yapılan açıklamada, İsrail'in Gazze'ye düzenlediği saldırılar telin edildi. Bismil Vefa-Der yönetim kurulu üyesi Rıfat Yıldız sivil toplum kuruluşları adına yaptığı açıklamada, Filistin halkının ölümcül silahlar karşısında yeni bir katliamla karşı karşıya olduğunu söyledi.
Rıfat Yıldız - 07.05.2014
Erkek Hemşirelerin Varolma Mücadelesi
'HEMŞİRE İSMİ DEĞİŞMELİ' Toplumsal bir sorun olan cinsiyet ayrımcılığının giderilmesi için okullarda cinsiyet ve cinsiyet ayrımcılığı eğitimleri verilmesini isteyen diğer proje yürütücüsü Rıfat Yıldız, şunları dile getirdi: "Erkek hemşirelerin maruz kaldığı ayrımcılığın en az seviyeye indirilmesi veya ortadan kaldırılması için yapılacak ilk iş, bu mesleğin ismi olan ve 'kız kardeş' anlamına gelen 'hemşire' yerine her iki cinsiyet için geçerli yeni bir isim bulunmalı.
Rıfat Yıldız - 07.04.2014
Nizip Belediye Başkanı Akdoğan Mazbatasını Aldı
30 Mart'ta yapılan seçimlerde yeniden başkanlığa seçilen Hacı Fevzi Akdoğan öğleden sonra beraberindeki partililerle adliyeye gitti ve İlçe Seçim Kurulu Başkanı Rıfat Yıldız'dan mazbatasını aldı.
Rıfat Yıldız - 26.12.2013
"Bayburt Şehircilik Kongresi" Kitaplaştı
Şair Zihni Kültür Merkezi ve Bayburt Üniversitesi'nde gerçekleşen Şehircilik Kongeresi'nde Milletvekilimiz Bünyamin Özbek, Belediye Başkanımız Hacı Ali Polat, Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun, BAYPROJE Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Rıfat Yıldız, birçok akademisyen ve alanında uzman kişiler konuşma yapmıştı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Rıfat Yıldız Haberleri | Rıfat Yıldız Kimdir - Haberler - Rıfat Yıldız haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Rıfat Yıldız kimdir, hayatı ve biyografisi. Manisa Dericiler Sitesi'nde yangın; siyah dumanlar gökyüzünü kapladı (2).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.06.2021 04:19:55. #1.13#

title