Remzi Öztürk Haberleri

Remzi Öztürk haber, Remzi Öztürk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Remzi Öztürk - 27.01.2021
Motosiklet satışlarında "Kovid-19" tedbirlerinin etkisiyle gaza basıldı
"Motosiklet pazarı büyümeye devam edecek" Motosiklet Endüstrisi Derneği Genel Koordinatörü Remzi Öztürk, Kovid-19 döneminde kurye hizmetlerinin ve bireysel kullanımın artmasının motosiklet satışlarında artışa neden olduğunu söyledi.
Remzi Öztürk - 06.11.2020
Grekoromen Güreş Milli Takımı Hırvatistan'da
Grekoromen Güreş Milli Takımı, Hırvatistan'da düzenlenecek turnuvaya katılacak.
Remzi Öztürk - 06.06.2020
Son tanıkların dilinden Bulgaristan'dan zorunlu göçün hikayeleri
Yaşanan olaylarda 8 kişinin şehit olduğunu aktaran Köseoğlu, 29 Aralık'ta göz altına alındığını, emniyetteki sorgusunun ardından Sofya'ya götürüldüğünü söyledi. Köseoğlu, 4 sene çeşitli cezaevlerinde kaldığını belirterek, şunları kaydetti: "Bizler her zaman Bulgaristan'daki Türkler'in temsilcisi olarak görüldük. Bulgar hükümeti bu çerçevede bizi daima zararlı gördü. 1988 Aralık ayında tahliye edildim. Ameliyat olmuştum, sağlık sorunlarından dolayı aftan yararlandım tahliye edildim. Bir yıl sonra mayıs ayının sonlarında Bulgar Komünist Partisi bizi sınır dışı etti. 1989 Mayıs ayının sonlarına doğru bize pasaport çıkardılar. Evimizin önünde polis arabası ve bir taksi bizi bekliyordu. Yanımıza alabildiğimiz 30 kilo eşyamızla kasabanın Cebel kavşağına geldik ve pasaportlarımız verildi. Oraya vardığımızda iki aile daha vardı. Bir polis arabası önümüzde, biri arkamızda 150-200 kilometre ilerdeki tren garına gittik. Bizi trenle Viyana'ya gönderdiler. Bir hafta Viyana'da Türk Büyükelçiliğinin misafiri olduk ve 2 Haziran'da uçakla anavatana giriş yaptık." "Pasaportta ne vize ne de transit vize vardı" Sabri İskender de önce Belene daha sonra Zastava denilen ayrı bir kampa gönderildiğini ve 1986 Şubat ayında kampta açlık grevine başladıklarını belirterek, şu ifadeleri kullandı: "Bizi bırakacaklarına söz verdiler. Açlık grevini bıraktıktan dokuz gün sonra sürgüne gönderdiler. Sürgünde karar aldım, 4 Kasım 1986'da Viyana'da Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı (AGİT) toplantısı vardı. Oğlumla sınırı geçip Yugoslavya'ya gidecektik oradan da Viyana'ya gidip toplantıda Bulgaristan'daki Türkler'in durumunu anlatacaktık. Ancak sınırı geçemedik, tutuklandık. Sofya'da gizli servise bağlı Merkez Soruşturma Müdürlüğü'ne götürüldük. Orada 66 gün sorgudan sonra Sofya Merkez Hapishanesi'ne attılar bizi. Şubat 1987'de mahkemeye çıkarıldık ve 2 sene hapis ile 2 bin Leva da para cezasına çarptırıldık. Oradan da Eskizar Hapishanesi'ne nakledildim. 30 Nisan 1988'de çıktım, tekrar sürgüne gönderildim." İskender, arkadaşları Ali Ormanlı ve Mustafa Ömer ile "Demokratik İnsan Hakları Koruma Ligi"ni kurduklarını, dönemin yetkilileri ile çeşitli gazetelere evrakları göndererek örgütü kamuoyuna tanıttıklarını ifade etti. Örgütün kurulmasıyla halkın da cesaretlendiğini aktaran İskender, şöyle devam etti: "Jivkov çok sıkıştı, iç savaş çıkacak korkusundan dolayı 'Ben sınırları açayım.' dedi. Sonrasında 360 bin Bulgaristan Türk'ünü sınır dışı ettiler. Beni de 17 Mayıs 1989'da sınır dışı ettiler. Pasaportta ne vize ne de transit vize vardı. Kapıkule'de gümrük kapısında polise gittim Günaydın, benim vizem falan yok dedim. Polis, 'İsmin ne?' dedi. Sabri İskender dedim. Polis hemen selam verdi ve 'Anavatana hoş geldiniz.' dedi." "Canımız ulusumuza feda olsun" Remzi Öztürk de arkadaşlarıyla köyleri dolaştıklarını, Türkler'i ikna edip teşkilatlandırdıklarını ve aşağı yukarı bin kişiyi ikna ettiklerini ancak daha sonra yakalandığını ifade etti.
Remzi Öztürk - 26.12.2018
Ölüm Yolu'nda Korkuyla Ulaşım Sağlıyorlar
'25 YILDIR BU YOL İLE UĞRAŞIYORUZ' Yaz aylarında bölgede nüfusun arttığını söyleyen Elmalı Köyü Muhtarı Remzi Öztürk de 'ölüm yolu' için acilen çözüm bulunmasını istedi.
Remzi Öztürk - 20.08.2018
Edirne'de Traktör Devrildi: 1 Yaralı
Alınan bilgiye göre, Remzi Öztürk'ün kullandığı 22 EK 599 plakalı traktör, Barutluk Mahallesi Karaemin Caddesi'ndeki patika yoldan geçtiği sırada henüz belirlenemeyen bir nedenle devrildi.
Remzi Öztürk - 16.08.2018
Grekoromen Güreş Milli Takımı, Almanya Yolcusu
Salih Bora, Remzi Öztürk, Akif Canbaş, Ruhi Seren, Suat Aksakal, Muttalip Ayar ve Ata Karataş'tan oluşan teknik heyet yönetimindeki milli takımda şu sporcular yer alıyor: 55 kilo Doğuş Ayazcı, 60 kilo Elçin Ali, 63 kilo Abdurrahman Altan ve Onur Atalay, 67 kilo Atakan Yüksel, 72 kilo Murat Dağ ve Cengiz Arslan, 77 kilo Serkan Akkoyun ve Yunus Emre Başar, 87 kilo Salih Aydın ve Ali Cengiz, 97 kilo Süleyman Demirci ve Cenk İldem.
Remzi Öztürk - 16.05.2018
Görüntülü) Kayıp Alzheimer Hastası Ormanda Bulundu
Kadir ÇELİK - GAZİANTEP-DHA) GAZİANTEP'in İslahiye İlçesinde, dün akşam saatlerinde çıktığı evine dönmeyen Alzheimer hastası Remzi Öztürk (74), 20 saat sonra ormanlık alanda bulundu.
Remzi Öztürk - 16.05.2018
Dha Yurt Bülteni-9
Görüntü Dökümü ------------------------------- Yangın çıkan ev Evde yanmış eşyalar İtfaiye ekipleri Genel ve detay görüntüler ( Haber-Kamera: Eyyüp BURUN-GAZİANTEP-DHA) GÖRÜNTÜ BOYUTU: 42 MB ========================================================== 2)KAYIP ALZHEİMER HASTASI ORMANDA BULUNDU GAZİANTEP'in İslahiye İlçesinde, dün akşam saatlerinde çıktığı evine dönmeyen Alzheimer hastası Remzi Öztürk (74), 20 saat sonra ormanlık alanda bulundu.
Remzi Öztürk - 26.04.2018
Remzi Öztürk: "Avrupa Şampiyonası'nda Zirveyi Hedefliyoruz"
Grekoromen Milli Takımı Antrenörü Remzi Öztürk, Rusya’da yapılacak olan Avrupa Şampiyonası’nda zirveyi hedeflediklerini söyledi.
Remzi Öztürk - 25.04.2017
Şampiyonlar Avrupa'ya Tarih Yazmaya Gidiyor
Büyükler Avrupa Şampiyonasına sayılı günler kaldı.
Remzi Öztürk - 24.03.2017
Grekoromen Güreş Milli Takımı Bolu'da Avrupa Şampiyonası'na Hazırlanıyor
Grekoromen Güreş Milli Takımı Antrenörü Remzi Öztürk, Avrupa Şampiyonası öncesindeki yükleme kampını Aladağ'da yaptıklarını söyleyerek, "5-6 Mayıs tarihlerinde Sırbistan'da Avrupa Şampiyonası var ve tarihi yaklaştı.
Remzi Öztürk - 14.03.2017
Grekoromen Güreşçiler, İran'a Gitti
Grekoromen Güreş Milli Takımı, 16-17 Mart'ta düzenlenecek Dünya Kupası için İran'a gitti.
Remzi Öztürk - 25.07.2016
Bahçesinde Kalp Krizi Geçiren Polis Memuru Hayatını Kaybetti
GAZİANTEP/ Adıyaman'ın Besni ilçesinde bir polis memuru Antep fıstığı bahçesinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.Alınan bilgiye göre, polis memuru Remzi Öztürk (43) istirahatli iken Besni ilçesine bağlı Suvarlı beldesinde bulunan kendisine ait Antep fıstığı bahçesine gitti.
Remzi Öztürk - 14.07.2016
Hedef, Olimpiyatta Altın Madalya
Çok iyi milli takım hocalarıyla çalıştıklarını da aktaran Selçuk Çebi, şunları kaydetti: "Hocalarımız sağ olsun bizim her türlü sıkıntımızla ilgileniyorlar. Bu antrenörlerimiz olmamış olsa bizim zaten olma şansımız da yoktu. Onlar bizi cevher haline getiren değerlerimizdir. Şu anda başımızda teknik direktörümüz Salih Bora var. Bu hocamızın yanı sıra Remzi Öztürk, Muttalip Yerlikaya, Akif Canbaş, Serkan Özden, Yusuf Düzel.
Remzi Öztürk - 29.06.2016
Grekoromen Güreş Milli Takımı'nın Bolu Kampı Tamamlandı
Grekoromen Güreş Milli Takımı, 2016 Rio Olimpiyat Oyunları'nın hazırlıkları kapsamında Bolu'da yaptığı kampı tamamladı.
Remzi Öztürk - 16.06.2016
Grekoromen Güreş Milli Takımı Bolu'da Kampa Girecek
Grekoromen Güreş Milli Takımı, 2016 Rio Olimpiyatları hazırlıkları için 19 Haziran Pazar günü Bolu'da kampa girecek.
Remzi Öztürk - 08.04.2016
Milli Güreşçiler Kampa Giriyor
Milli Takım Teknik Direktörü Salih Bora'nın yönetimindeki kadroda, antrenörler Remzi Öztürk, Muttalip Yerlikaya, Serkan Özden, Akif Canbaş ve Yusuf Düzer, görev yapacak.
Remzi Öztürk - 25.03.2016
Grekoromen A Milli Takım Hazırlık Kampı Yarın Başlıyor
Letonya’da önemli bir başarı kazanan Grekoromen Güreş A Milli Takımı'nın yeni kampı yarın başlıyor.
Remzi Öztürk - 15.03.2016
Güreşte U23 Grekoromen Milli Takım Kampı Başlıyor
Teknik Direktör Salih Bora yönetiminde toplanacak olan milli takımda gençler, yıldızlar ve büyükler kategorilerinden milli takım için seçilen isimler yer alacak. Milli takım kampında Teknik Direktör Salih Bora’nın yanı sıra, antrenör olarak Remzi Öztürk, Muttalip Yerlikaya, Serkan Özden, Akif Canbaş ve Yusuf Düzer görev yapacak.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Remzi Öztürk Haberleri | Remzi Öztürk Kimdir - Haberler - Remzi Öztürk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Remzi Öztürk kimdir, hayatı ve biyografisi. Motosiklet satışlarında Kovid-19 tedbirlerinin etkisiyle gaza basıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 13.5.2021 16:33:41. #1.15#

title