Recep Tokgöz Haberleri

Recep Tokgöz haber, Recep Tokgöz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Tokgöz - 10.09.2020
Korona virüs salgını nedeniyle bakır kaplara olan talep arttı
Korona virüs salgını nedeniyle bakır kaplara olan talep arttı Kalaycıların mesaisi devam ediyor ARDAHAN - Korona virüs salgınıyla mutfaklarında daha çok bakır sahan, tencere ve tava kullanımına yönelen vatandaşlar, bakırcılara ilgi gösteriyor. Artvinli kalaycı Recep Tokgöz, unutulmaya yüz tutmuş meslekler arasında yer alan kalaycılığı yaşatmak ve geçimini sağlamak için şehir şehir dolaşarak kalaycılık yapıyor.
Recep Tokgöz - 11.12.2018
Hal Yasası'nda Komisyonculukla İlgili Düzenleme Yapılacak"
"Vatandaşa ceza tuzağı gibi EDS provoke ediliyor" CHP'li Meclis Üyesi Recep Tokgöz, gündem dışı konuşmalarda söz alarak elektronik denetleme sistemi (EDS) nedeniyle şehirde kaos yaşandığını öne sürdü.
Recep Tokgöz - 10.09.2018
Büyükşehir Belediyesi Meclisi Toplantısı
Gündem dışı söz tartışması yaşandı Başkan Menderes Türel ile CHP'li Meclis Üyesi Recep Tokgöz arasında söz alma tartışması yaşandı.
Recep Tokgöz - 13.04.2018
Balbey Projesi
Alanda bölge sakinlerinin taleplerini ölçmek için ciddi bir çalışma yürütüldüğünü anlatan Türel, şöyle devam etti: "Kimin ticaret, kimin konut, kimin konutunun otoparklı veya otoparksız olması detayına kadar birçok hususun bilinmesi ve geçmişteki kötü örneklerin burada yaşanmaması adına hakikaten ince eleyip sık dokuduğumuz bir süreci geçirdik. Hak sahiplerinin yüzde 58'i imzaladı. Kalanlar da itirazlarımız yok ama projeyi görelim diyor. Vatandaşın genel anlamda ne istediğini öğrendik ve plan projemizi hazırlıyoruz. Planın kurul tarafındın onayıyla her şey çok şeffaf bir şekilde yürümeye devam edecek." Türel, "Ben projenin gerçekleşmeyeceğine inanıyorum" diyen CHP'li meclis üyesi Recep Tokgöz'e "Sizin bugüne kadar ki bazı projelerimizi gerçekleştiremeyeceğimiz hususundaki bütün görüşlerinizde sizi mahcup ettik.
Recep Tokgöz - 05.03.2018
Türel: "Minicity Alanına Avm Değil Yaşam Merkezi Yapılacak"
"Tünektepe'de 4 ya da 5 yıldızlı otel tesisi önceliyorduk" CHP'li Meclis Üyesi Recep Tokgöz, gündem dışı söz alarak Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'e iptal edilen Tünektepe İhalesi'ni sordu.
Recep Tokgöz - 02.08.2017
Başkan Uysal, Festival Çarşısını Ziyaret Etti
Muratpaşa Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Başkan Uysal, Başkan Yardımcısı İbrahim Cephaneci ve Muratpaşa Belediye Meclis üyesi Recep Tokgöz'le birlikte yangında yüzün üzerinde iş yerinin kullanılamaz hale geldiği Festival Çarşısı'nı ziyaret etti.
Recep Tokgöz - 10.07.2015
Antalya Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısı
Göreve geldiğinde Konyaaltı sahilinde şezlong ve şemsiye ücretlerinin kaldırılmasına yönelik çalışma yaptığını ancak CHP'li üyelerin bu duruma itiraz ettiklerini dile getiren Türel, "Konyaaltı sahilinde verilen hizmetin ücretsiz hale getirilmesi uygulamasını başlattığımızda en çok itiraz eden sizlerdiniz. Biz vatandaşların talepleri doğrultusunda sahilin tamamında değil, sadece bir kısmında verilen hizmeti ücretli hale getirdik. Alınan ücret de 5 lira" dedi.  CHP Meclis Üyesi Recep Tokgöz'ün ulaşım esnafının havuzdan parasını alamadığını söylemesi üzerine Türel, sorunun bugün aşılacağını, paranın en geç pazartesi günü dağıtılmış olacağını belirtti.
Recep Tokgöz - 28.05.2014
Asat Genel Kurulu Yapıldı
Başkan vekilliğine Halil Öztürk ve Mahmut Ural seçilirken, denetim kurulu üyeliği için AK Parti'li Kerim Başkaptan ve Hasan Ali İrban, CHP'li Recep Tokgöz ve MHP'li Ergüvan Yılmaz yarıştı.
Recep Tokgöz - 12.03.2014
Büyükşehir'in Genç Güreşçisi Şampiyon Oldu
Oğuzhan'ın şampiyonadan altın madalya ile dönmesi, ailesi ve kulübünde büyük sevinç yarattı. Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Recep Tokgöz, yaptığı açıklamada, Büyükşehir'in genç güreşçilerinin birçok ulusal müsabakadan madalya ile döndüğünü kaydetti.
Recep Tokgöz - 29.05.2013
ABD'li Belediye Başkanlarından, Büyükşehir Belediyesine
ABD'nin Georgia eyaletine bağlı 3 belediye başkanı, Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Recep Tokgöz'ü ziyaret etti.
Recep Tokgöz - 29.05.2013
ABD'li Belediye Başkanlarından Büyükşehir'e Ziyaret
ABD'nin Georgia eyaletine bağlı Aubum şehri Belediye Başkanı Linda Maria Blechinger, Savannah Belediye Başkanı Edna Branch Jackson, Duluth Belediye Başkanı Nancy Haris ve beraberindeki heyet Antalya Büyükşehir Belediye Başkanvekili Recep Tokgöz'ü...
Recep Tokgöz - 15.05.2013
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (5)
Sporcularının geleceğine umutla baktıklarını aktardan Günaydın, "Sporcularımızın daha güzel başarılara imza atacaklarına inanıyorum. Kulübümüzü desteklemeye devam edeceğim. Bu başarıların elde edilmesinde büyük katkıları bulunan kulüp başkanımız Hüseyin Başlık ve antrenörümüz Remzi Kurt'a teşekkür ediyorum" diye konuştu. Başkan Günaydın, sporcuları çeyrek altınla ödüllendirdi Mehmet ERÇAKIR/ISPARTA, (DHA) Foto: Ziyaretten foto === Şampiyon futbolculara altın ANTALYA 1.Amatör Küme B Grubu'nda mücadele eden ve play-off'larda şampiyon olarak Süper Amatör Küme'ye yükselen Büyükşehir Belediyespor'lu futbolcular, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın'ı makamında ziyaret etti. Futbolculara Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Recep Tokgöz ve takım antrenörü Recep Maden ve yardımcı antrenör Ayhan Çelik eşlik etti.
Recep Tokgöz - 15.05.2013
Akaydın'dan Şampiyon Futbolculara Çeyrek Altın
Antalya Birinci Amatör Küme B Grubu'nda mücadele eden ve play-offda şampiyon olarak Süper Amatör Küme'ye yükselen Büyükşehir Belediyesporlu futbolcular Başkan Akaydın'ı makamında ziyaret etti. Futbolculara Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Recep Tokgöz ve Takım Antrenörü Recep Maden ve yardımcı antrenör Ayhan Çelik eşlik etti.
Recep Tokgöz - 15.05.2013
Başkan Akaydın'dan Şampiyon Futbolculara Çeyrek Altın
Ziyarette futbolculara Antalya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Recep Tokgöz ve Takım Antrenörü Recep Maden ve yardımcı antrenör Ayhan Çelik de eşlik etti.
Recep Tokgöz - 15.05.2013
Başkan Akaydın'dan Şampiyon Futbolculara Çeyrek Altın
Antalya 1.Amatör Küme B Grubu'nda mücadele eden ve play-off'larda şampiyon olarak Süper Amatör Küme'ye yükselen Büyükşehir Belediyespor'lu futbolcular Başkan Akaydın'ı makamında ziyaret etti. Futbolculara Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Recep Tokgöz ve Takım Antrenörü Recep Maden ve yardımcı antrenör Ayhan Çelik eşlik etti.
Recep Tokgöz - 14.04.2013
Kaçak Sigara Operasyonu
Antalya İl Jandarma Komutanlığı piyasa değeri 45 bin lira olan 30 bin paketin üzerinde gümrük kaçağı sigara ele geçirildi.
Recep Tokgöz - 29.03.2013
Antalya Son Sürat
Antalya Büyükşehir Belediyesi Basketbol Takımı, Beko Basketbol Ligi'nin 24. haftasında kendi evinde oynayacağı Beşiktaş maçı hazırlıklarına iddialı bir şekilde hazırlanıyor. Kulüp Başkanı Recep Tokgöz ise takımına güvendiğini ve Beşiktaş ve diğer maçları kazanarak ligde kalacaklarını söyledi.
Recep Tokgöz - 29.03.2013
Büyükşehir Galibiyet İstiyor
Beko Basketbol Ligi'nin 24. haftasında kendi evinde Beşiktaş'ı ağırlayacak olan Antalya Büyükşehir Belediyesi Basketbol Takımı, maça iddialı hazırlanıyor. Kulüp Başkanı Recep Tokgöz, "Takımımıza güveniyoruz.
Recep Tokgöz - 25.03.2013
Akaydın, Başarılı Sporcuları Makamında Ağırladı
Akaydın, Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Recep Tokgöz, antrenör Hüseyin Çetin ve güreşçileri şampiyonalarda elde ettikleri başarılarından dolayı kutladı.
Recep Tokgöz - 25.03.2013
Amatör Sporcular Başkan Akaydın'ı Ziyaret Etti
İlk olarak güreş takımını kabul eden Başkan Mustafa Akaydın, Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Recep Tokgöz, antrenör Hüseyin Çetin ve güreşçileri şampiyonalarda elde ettikleri başarılarından dolayı kutladı.
Recep Tokgöz - 12.03.2013
Genç Basketçileri Kutladı
Kulüp Başkanı Recep Tokgöz, antrenörler İrgecan Işık Acar, Serkan Yaşar'ın katıldığı ziyarette Mustafa Akaydın, genç basketbolcuları Antalya birinciliğinden dolayı tebrik etti.
Recep Tokgöz - 12.03.2013
Akaydın, İl Birincisi Olan Basketbolculara Altın Hediye Etti
İl birincisi olan Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü oyuncularını makamında kabul eden Başkan Mustafa Akaydın, kulüp başkanı Recep Tokgöz, antrenörler İrgecan Işık Acar, Serkan Yaşar ve genç basketbolcuları, başarılarından dolayı tebrik etti.
Recep Tokgöz - 12.03.2013
Başkan Akaydın Genç Basketçileri Kutladı
Başkan Akaydın, Antalya birincisi olan Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü oyuncularını makamında kabul etti. Kulüp Başkanı Recep Tokgöz, antrenörler İrgecan Işık Acar, Serkan Yaşar'ın katıldığı ziyarette Başkan Akaydın, genç basketbolcuları Antalya birinciliğinden dolayı tebrik etti.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Recep Tokgöz Haberleri | Recep Tokgöz Kimdir - Haberler - Recep Tokgöz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Tokgöz kimdir, hayatı ve biyografisi. Korona virüs salgını nedeniyle bakır kaplara olan talep arttı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.09.2021 18:37:21. #1.13#

title