Recep Özen Haberleri

Recep Özen haber, Recep Özen son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Özen - 03.01.2020
Kuşlar için yuva yapıp, ağaçlara astı
Karabük'ün Safranbolu ilçesinde, işçi emeklisi Recep Özen (65), kuşların soğuktan üşümemesi için evinin atölyesinde 12 tane yuva yaptı.
Recep Özen - 03.01.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 14
BBP lideri Destici, çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere geldiği Kayseri'de, Valilik ve Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nı ziyaret ettikten sonra basın toplantısı düzenlendi. Destici, BBP olarak terörle mücadeleyi her noktada desteklediklerini, Türkiye'nin dış politikada ciddi hamleler yaptığını söyledi. Türkiye'nin 10'dan fazla ülkede askeri üssünün bulunduğunu kaydeden Destici, "Bunların bir kısmı Birleşmiş Milletler (BM) kararları ile gerçekleşmiş bir kısmı da bulunduğumuz ülkelerin davetleri üzerine olmuştur. Bu Türkiye Cumhuriyeti'nin büyüklüğünü gösteriyor. 'Türkiye sadece kendi sınırları içinden sorumludur, sınırları dışı bizi ilgilendirmez' gibi eskiden olan sakat bir anlayışı da böylelikle yıktı. Türkiye bu hastalığını yendi" diye konuştu.  'HDP EŞİTTİR PKK' Libya tezkeresinin dün TBMM'de kabul edildiğini hatırlatan Destici, "Ben, bu tezkereye 'evet' demeyen HDP'yi anlıyorum. Çünkü HDP eşittir PKK. Ancak bunun dışında kalanları anlamakta güçlük çekiyorum. Libya'ya asker göndermeyi maceraperestlik olarak nitelendiriyorlar. Bakiyemize sahip çıkmaz, Türkiye'nin Doğu Akdeniz'deki haklarını muhafaza etmek, Müslüman ve kardeş bir ülkeye yardım eli uzatmak, ne zamandan beri maceraperestlik oluyor?" dedi.  'TÜRKİYE DAVET ÜZERİNE LİBYA'YA GİDİYOR' BBP lideri Destici, tezkereye karşı olanların, "Bizim askerimizin 2 bin kilometre ötede ne işi var?" dediğini kaydederek, şunları söyledi:   "Elin oğlu 10 bin kilometre öteden, hiçbir yakınlığı olmadığı halde geliyor. Biz neden gitmeyeceğiz? 100 sene önce oralar bizim toprağımız değil miydi? Herkes gidecek biz duracağız öyle mi? Bu kafayı anlamakta zorlanıyorum. Bir diğer itiraz gerekçeleri, Arap iç savaşına bizim neden müdahil oluyormuşuz. Az ufku olan ve yaşanan hadiseleri değerlendirilenlerin ifade edeceği bir laf değil. ABD, Rusya ve İsrail kendi emellerini gerçekleştirmek petrol ve doğal gaza el koymak için oradalar. Hafter onların kuklasıdır. Türkiye Libya'nın uluslararası meşru hükümeti ile anlaşmalar imzalıyor. Onun daveti üzerine Libya'ya gidiyor. Oradaki durum bir iç savaşın ötesine geçildi." GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------ -BBP Genel Başkanı Destici'nin konuşması -Genel detay Haber: Olcay DÜZGÜN-Kamera: Yasin DALKILIÇ/KAYSERİ,DHA ==================================== Kuşlar için yuva yapıp, ağaçlara astı   Karabük'ün Safranbolu ilçesinde, işçi emeklisi Recep Özen (65), kuşların soğuktan üşümemesi için evinin atölyesinde 12 tane yuva yaptı.
Recep Özen - 20.11.2019
Ekmek almak için bekledikleri durakta seyyar soba ile ısınıyorlar
Karabük'ün Safranbolu ilçesine bağlı Sarıahmetli köyünde yaşayan Recep Özen(65), her sabah ekmek getiren aracı, durakta bekleyen hem köylülerin hem de kendisinin ısınması için seyyar soba yaptı.
Recep Özen - 03.09.2017
Samsun'da Silahlı Kavga: 2 Ölü, 1 Yaralı
İddiaya göre, Mısmılağaç Mahallesi'nde aralarında husumet olduğu belirtilen Aydın ve İrfan Başer ile Recep Özen, Mustafa Ahmet Özen ve Muhterem Aydın arasında tartışma çıktı.
Recep Özen - 23.02.2015
Genel Seçime Doğru
Partilerinin aday belirleme sürecinin, bundan sonraki aşamada temayül yoklaması ile devam edeceğini anlatan Yıldırım, şunları kaydetti:   "Uşak'ta milletvekilliği seçimleri için 27 aday adayı başvuruda bulundu. Bundan sonraki aşamada 28 Şubat Cumartesi günü temayül yoklaması yapacağız. Seçimlerdeki 3 Uşak milletvekili adayımız, temayül yoklamasının yanı sıra kamu oyundaki izlenim ve sivil toplum kurumlarının görüşlerine de önem verilerek genel merkezimiz tarafından belirlenecek."  Yıldırım, AK Parti Uşak Milletvekilli adayı olabilmek için başvuruda bulunan isimlerin ise şunlar olduğunu açıkladı:   "Mevcut milletvekilleri İsmail Güneş ve Mehmet Altay, 22. dönem Uşak milletvekili Alim Tunç, eski belediye başkanı Mesut Apaydın, eski il başkanları Ali Işık ve Atilla Arslan ile Ayşe Yapıcı Yinanç, Erol Korkmaz, Fahrettin Tuğrul, Fatma Berber Aytan, Filiz Poyraz, Havana Tunca, Halil Emre Yeşilçicek, Hüseyin Keskin, Mehmet Aslan, Muhammed Kuzubaşı, Mehmet Tunca, Nafiz Ünal, Nurgül Hayran, Recep Özen, Yaşar Cantürk, Yasin Kaya, Zafer Aydın, Zübeyir Yıldırım, Ahmet Gündüz, Nurten Şahin ve Mehmet Aksu.
Recep Özen - 29.05.2014
Amasya'da Çöp Kokusu Yerine Elma Kokusu
Amasya Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu'nda düzenlenen proje yarışması kapsamında Kimya Teknolojileri Bölümü ikinci sınıf öğrencileri Emine Recepoğlu, Recep Özen, Büşra Karaman, Vildan Acı, Özlem Altuntaş ve İrem Yıldız yaptıkları çalışma kapsamında kötü kokuyu emen jel geliştirdi.
Recep Özen - 17.04.2013
Vali Cerrah Tanıtım Sorununa Dikkat Çekti
Vali Celalettin Cerrah, Osmaniye'nin doğal güzellikleri olmasına karşın, tanıtım eksikliği bulunduğunu söyledi.
Recep Özen - 15.04.2013
Gülnar Meslek Yüksekokulu da Mezunlarını Verdi
MEÜ'den yapılan yazılı açıklamaya göre, Gülnar Meslek Yüksekokulu Muhasebe ve Vergi Uygulamaları ile Ormancılık bölümlerinden mezun olan 112 öğrenci için mezuniyet töreni düzenledi. Gülnar Hükümet Konağı önünde başlayan törende, Gülnar Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Recep Özen tarafından Atatürk Anıtı'na çelenk sunuldu.
Recep Özen - 12.04.2013
Gülnar Meslek Yüksekokulu Öğrencilerinin Mezuniyet Sevinci
Programın açılış konuşmasını okul müdürü Prof. Dr. Recep Özen yaptı.
Recep Özen - 04.02.2013
Mersin Çobanlıktan Zenginliğe Yükseldi, Mersin Üniversitesi'ne 1 Milyon Lira Bağışladı
Mersin Üniversitesi'nde düzenlenen törene Rektör Prof. Dr. Suha Aydın, Gülnar Kaymakamı Tekin Dündar, Gülnar Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Recep Özen, İstanbul Ecza Deposu A.
Recep Özen - 04.02.2013
Çobanlıktan Zenginliğe Yükseldi, Mersin Üniversitesi'ne 1 Milyon Lira Bağışladı
Mersin Üniversitesi'nde düzenlenen törene Rektör Prof. Dr. Suha Aydın, Gülnar Kaymakamı Tekin Dündar, Gülnar Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Recep Özen, İstanbul Ecza Deposu A.
Recep Özen - 19.01.2013
İşadamı Baysan'dan Gülnar Myo'ya 1.5 Milyon Liralık Yardım
İşadamı Mustafa Baysan, hafta içinde Gülnar Kaymakamı Tekin Dundar, Gülnar Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Recep Özen ile beraber Mersin Üniversitesi Rektörü Prof.
Recep Özen - 11.01.2013
Öğrencilerden Teknik Gözlem Gezisi
Belediye Çevre Mühendisi Recep Özen beraberliğinde yapılan teknik gözlem gezisi kapsamında Mehmetçik İlk ve Orta Okulu öğrencilerine, Süleymaniye köyü çıkışındaki eski çöplük alanı, Aşağı Pelitözü köyü Tozluderesi mevkisinde bulunan düzenli depolama tesisi ile Küçük Sanayi Sitesi'nde bulunan ambalaj atıkları ile ilgili tesis gezdirildi.
Recep Özen - 22.12.2012
Miniklere Atık Pil Eğitimi
Çankırı Belediyesi Çevre Mühendisi Recep Özen, miniklere atık pilleri ne yapmaları gerektiğini anlatarak, "Atık piller doğaya ve insanlara zarar veriyor.
Recep Özen - 23.09.2012
Bayramiç'te Birlik Başkanı Seçimi
Seçimin ardından meclis üyeliğine Hasan Yalçın, Ali Küçükçakıroğlu, Recep Özen, İbrahim Selçuk Güneş seçildi.
Recep Özen - 19.06.2012
Eski Belediye Başkanı Özen Mezarı Başında Anıldı
Havsa eski belediye başkanlarından Recep Özen, vefatının birinci yıl dönümünde mezarı başında anıldı.
Recep Özen - 11.05.2012
Çankırı'da "Çevre Bilinci ve Ambalaj Atıkları" Semineri Düzenlendi
Çankırı Belediyesi çevre mühendisi Recep Özen, seminerde yaptığı konuşmada, evlerde oluşan atıklar içerisinde ekonomik değeri olan ve çöp hacmini artıran ambalaj atıklarının, evsel atıklardan ayrı biriktirilmesi gerektiğini belirtti.
Recep Özen - 22.01.2012
Söke AK Parti Namık Yıldırım ile Yola Devam Dedi
Divan Başkanlığını aynı zamanda Aydın Koordinatör Milletvekili olan Ak Parti Isparta Milletvekili Recep Özen'in yaptığı genel kurula Aydın Milletvekilleri Mehmet Erdem, Semiha Öyüş ve Ali Gültekin Kılınç, İl Başkanı Sadık Atay, çevre ilçe ve belde başkanları katıldı.
Recep Özen - 25.10.2011
Gülnar Meslek Yüksek Okulu'nda Görev Değişimi
Gülnar Meslek Yüksek Okul Müdürlüğü görevine Doç.Dr.Recep Özen atandı.
Recep Özen - 17.06.2011
Havsa Eski Belediye Başkanı Recep Özen Öldü
Havsa eski Belediye Başkanı Recep Özen hayatını kaybetti.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Recep Özen Haberleri | Recep Özen Kimdir - Haberler - Recep Özen haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Özen kimdir, hayatı ve biyografisi. KAMYONET ŞARAMPOLE DEVRİLDİ: 1 YARALI.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.09.2021 23:55:22. #1.13#

title