RECEP ÇEBİ HABERLERİ

Recep Çebi haber, Recep Çebi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Çebi

Recep Çebi

Doğum Yeri Trabzon / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1965

Recep Çebi Kimdir ?

1965 yılında Araklı Yolgören mahallesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Araklı’da tamamlayarak iş hayatına 14 yaşında Araklı’da bir eczanede başladı. Siyasete ilgisi bu dönemlerde başladı. Özal döneminde, Anavatan Partisi’nde Gençlik Kolları Başkanlığı ve ilçe başkanlığı yaptı. 2004 Yerel Seçimlerinde Anavatan Partisi’nden Araklı İl Genel Meclis üyesi oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Recep Çebi - 01.10.2021
Başkan Çebi'den Önemli Açıklamalar
Araklı Belediyesi Ekim ayı meclis toplantısı Belediye Başkanı Recep Çebi başkanlığında meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Recep Çebi - 30.09.2021
Başkan Çebi'den Trabzon Valisi Ustaoğlu'na Taziye Ziyareti
Kaymakam Kürşad Karaca, Belediye Başkanı Recep Çebi, AK Parti Araklı İlçe Başkanı Şaban Bıyık, Belediye Başkan Yardımcısı Burhan Akyıldız, Meclis Başkan Vekili Ekrem Reis ve Meclis Üyesi Mustafa Akgün ile birlikte geçtiğimiz günlerde babası vefat eden Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu'na...
Recep Çebi - 17.09.2021
2022 Sonuna Kadar Merkez Tamamen Doğalgaza Kavuşacak
Araklı'da doğalgaz çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi doğalgazın girmediği bölgeler için gerekli çalışmaların yapıldığını ifade ederek konuyla ilgili Aksa Doğalgaz Karadeniz Bölge Müdürü Salih Ayaydın ile bir araya geldi.
Recep Çebi - 17.09.2021
Araklı Belediyesinden Afet Bölgesine Yardım
Araklı Belediyesi bünyesinde Kastamonu Bozkurt ilçesinde gerçekleşen afet için toplanan nakdi yardım Belediye Başkanı Recep Çebi tarafından bölgeye ulaştırılmak üzere Kaymakam Kürşad Karaca'ya teslim edildi.
Recep Çebi - 04.09.2021
TBMM ÇEVRE KOMİSYONU BAŞKANI, AK PARTİ TRABZON MİLLETVEKİLİ MUHAMMET BALTA: "ARAKLI'MIZ VE TÜM İLÇELERİMİZE MAKSİMUM HİZMETİ GETİRMEK İÇİN...
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı, AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, "Ülkemizi daha iyi hedeflere Cumhurbaşkanımızın liderliğinde taşımak için gayret ediyoruz. Bu anlamda Trabzon'umuzda; Araklı'mız ve tüm ilçelerimizle birlikte, tüm başkanlarımızla çok iyi bir çalışma içerisinde, milletimize maksimum hizmeti getirmek için çalışıyoruz" dedi. TBMM Çevre Komisyonu Başkanı, AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Trabzon'un Araklı ilçesinde bir dizi gezi ve inceleme bulundu. Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi'yi makamında ziyaret eden Milletvekili Balta burada muhtarlarla bir araya gelerek onların taleplerini dinledi.
Recep Çebi - 02.09.2021
Sahilde Yeni Sosyal Alanlar Oluşturuluyor
Sahilde yapılan çalışmalara hız kesmeden devam ediliyor. Yeni yapılan sosyal alanlara her gün bir yenisi daha eklenerek vatandaşların daha yaşanabilir bir ortama kavuşması hedefleniyor. Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi yapılan çalışmaları yerinde inceledi ve bilgi aldı.
Recep Çebi - 26.08.2021
Başkan Çebi Araklılı Hemşehrisi Yurtdışı Akraba Toplulukları Başkan Yardımcı ile Görüştü
Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi ve AK Parti Araklı İlçe Başkanı Şaban Bıyık Ankara ziyaretlerine devam ediyor.
Recep Çebi - 26.08.2021
Başkan Çebi Araklı'lı Hemşehrisi Ankara Emniyet Müdürü ile Görüştü
Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi ve AK Parti Araklı İlçe Başkanı Şaban Bıyık Ankara ziyaretlerine devam ediyor.
Recep Çebi - 20.08.2021
CUMA SONRASI AŞURE İKRAMI YAPILDI
Araklı'da Cuma namazı sonrası Aşure Günü dolayısıyla aşure ikramı yapıldı. Kaymakam Kürşad Karaca, Belediye Başkanı Recep Çebi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanı Ayhan Pala vatandaşlara aşure ikramı yaparak birlik ve beraberlik mesajı verdiler.
Recep Çebi - 03.08.2021
Trabzon Milletvekili Ayvazoğlu Kayaiçi, Erenler ve İyisu Mahallelerini Ziyaret Etti
Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu, Belediye Başkanı Recep Çebi, AK Parti İlçe Başkanı Şaban Bıyık, Kadın Kolları Başkanı Meryem Hamiyet Halil, Gençlik Kolları Başkanı Mesut Çebi, ilçe yönetimi ve meclis üyeleri ile birlikte Kayaiçi, Erenler ve İyisu mahallelerinde esnaf ve vatandaş...
Recep Çebi - 01.08.2021
Başkan Çebi Her Hafta Bir Mahallede Vatandaşlarla Bir Araya Geliyor
Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, Meclis Üyesi Mustafa Akgün ile birlikte her hafta mahalleleri ziyaret ederek vatandaşlarla hasbıhal oluyor.
Recep Çebi - 29.07.2021
Başkan Çebi'den Yeni Cumhuriyet Başsavcısına Hayırlı Olsun Ziyareti
Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi ve meclis üyesi Mustafa Akgün Araklı'ya atanan Cumhuriyet Başsavcısı Aylin Akar Tavşan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Recep Çebi - 29.07.2021
Başkan Çebi'den Trabzon İl Emniyet Müdürüne Hayırlı Olsun Ziyareti
Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi ve AK Parti Araklı İlçe Başkanı Şaban Bıyık Trabzon İl Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Recep Çebi - 29.07.2021
Trabzon Milletvekili Cora Araklı'da
Beraberinde Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi ve AK Parti Araklı İlçe Başkanı Şaban BIYIK ile birlikte Karşıyaka Mahallesi'nde muhtarlarla buluşan Milletvekili Cora, onların taleplerini dinledi.
Recep Çebi - 24.07.2021
Başkan Çebi İçişleri Bakanı Soylu ile Görüştü
Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi Artvin ve Rize bölgelerinde meydana gelen afetlerden dolayı Trabzon'a iniş yapan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu hava limanında karşılayarak sohbet etti.
Recep Çebi - 14.07.2021
Kaymakam Karaca ve Başkan Çebi 3. Doz Aşılarını Yaptırdı
Araklı Kaymakamı Kürşad Karaca ve Belediye Başkanı Recep Çebi 3. doz aşılarını Araklı Halk Sağlığı Merkezinde yaptırdılar.
Recep Çebi - 10.07.2021
Araklılı İş Adamı Bayram Halil Vefat Etti
Trabzon Araklılı Hayır Sever ünlü İş Adamı Bayram Halil Vefat etti. Belediye Başkanı Recep Çebi taziye mesajı yayınladı.
Recep Çebi - 01.07.2021
Bakan Soylu'dan Araklı'ya Yeni Greyder
İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu Araklı'ya yeni greyder gönderdi. Geçtiğimiz günlerde Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi ve Ak Parti Araklı İlçe Başkanı Şaban Bıyık'ın Ankara temasları ilçeye yeni yatırım ve güzellikler getirmeye devam ediyor.
Recep Çebi - 01.07.2021
Trabzon'da Polis Moral Eğitim Merkezi yapılacak
Merkezin yapılacağı alanda incelemelerde bulunan Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, AA muhabirine, Karşıyaka Mahallesi'ne bağlı Kumlama mevkisinde arazinin 87 dönümünü Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na rehabilitasyon merkezi yapılmak üzere devrettiklerini, diğer 76,5 dönüm alanın ise İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun talimatıyla Emniyet Genel Müdürlüğü'ne teslimatının yapıldığını söyledi.
Recep Çebi - 29.06.2021
Araklı'ya Dev Bir Yatırım Daha
Kaymakam Kürşad Karaca ve Belediye Başkanı Recep Çebi alanda incelemelerde bulundu.
Recep Çebi - 25.06.2021
Başkan Çebi Gazi Meclisinde Trabzon Milletvekili Ayvazoğlu ile Görüştü
Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi ve AK Parti Araklı İlçe Başkanı Şaban Bıyık Araklı'nın projelerini takip etmek üzere Ankara'dalar.
Recep Çebi - 24.06.2021
Başkan Çebi Adalet Bakanı Gül ile Görüştü
Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi ve AK Parti Araklı İlçe Başkanı Şaban Bıyık Araklı'nın projelerini takip etmek üzere Ankara'dalar.
Recep Çebi - 10.06.2021
Araklı'da Hummalı Bir Çalışma Var
Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi meclis üyeleri ve birim müdürleriyle genel bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.
Recep Çebi - 01.06.2021
Trabzon Valisi Ustaoğlu Araklı'da
Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu Araklı'da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Vali Ustaoğlu'na, Kaymakam Kürşad Karaca, Belediye Başkanı Recep Çebi, Ak Parti Araklı İlçe Başkanı Şaban Bıyık, Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk, ilçe kurum amirleri eşlik etti.
Recep Çebi - 26.04.2021
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu, Araklı ilçesinde temaslarda bulundu
Zorluoğlu'na temasları sırasında Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, AK Parti Araklı İlçe Başkanı Şaban Bıyık, TİSKİ Genel Müdürü Ali Tekataş, Başkan Danışmanı Emre Gülsever ve ilgili daire başkanları da eşlik etti.
Recep Çebi - 24.01.2021
Son dakika haberi! Trabzon Valisi Ustaoğlu yangın bölgesinde incelemelerde bulundu
Ustaoğlu, Araklı Kaymakamı Kürşad Karaca, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Orhan Sırma ve Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi ile Araklı-Çankaya Jandarma Karakol Komutanlığını ziyaret etti.
Recep Çebi - 18.01.2021
Milletvekili Cora, Trabzon'da 7 binanın yandığı mahallede incelemede bulundu
Geçen hafta çıkan yangında 7 bina ile 2 samanlığın zarar gördüğü Taşgeçit Mahallesi'ni ziyaret eden Cora, Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi'den yangın ve ardından yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Recep Çebi - 16.01.2021
Trabzon'un Araklı ilçesinde evleri yanan vatandaşlar konteynerlere yerleştiriliyor
Araklı Kaymakamı Kürşad Karaca ve Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi tarafından karşılanan 9 konteynerin taşındığı araçlar, Taşgeçit Mahallesi'ne vardı.
Recep Çebi - 03.01.2021
Son dakika haberi! Trabzon'da sokağa çıkma kısıtlamasında vatandaşlara yardım eli
Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, kısıtlama kapsamında evden çıkamayan kişilerin ihtiyaçlarının karşılandığını belirterek, Türk Kızılay Trabzon Şubesine ve gönüllülere teşekkür etti.
Recep Çebi - 08.12.2020
Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nin altyapı çalışmaları
Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Başkan Zorluoğlu, beraberindeki Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi ile Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ) Genel Müdürlüğünce yaptırılan Araklı-Sürmene İçme Suyu Paket Arıtma Tesisi inşaatında incelemelerde bulundu.
Recep Çebi - 23.11.2020
Araklı'da sürdürülen projelerle ilgili değerlendirme toplantısı yapıldı
Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi ise ilçedeki sorunların çözümü konusunda verdiği destekden dolayı Günnar'a teşekkür etti.
Recep Çebi - 05.09.2020
AK Parti Hayrat ve Araklı ilçe kongreleri yapıldı
Milletvekili Türkmen'in divan başkanlığını yaptığı kongreyi, milletvekilleri Ayvazoğlu ve Cora, Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu, Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, İl Başkanı Revi de takip etti.
Recep Çebi - 15.06.2020
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu, Araklı'da incelemelerde bulundu
Zorluoğlu, beraberinde Araklı Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin, Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan vekili Mehmet Karaoğlu ile Mataracı, Çamlıca, Yassıkaya ve Yalıboyu bağlantı yolunu inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.
Recep Çebi - 12.06.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, koruma altına alınan Barma Yaylası'nı ziyaret etti
Kurum'a incelemeleri sırasında Vali İsmail Ustaoğlu'nun yanı sıra Bakan Yardımcısı Fatma Varank, AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Bahar Ayvazoğlu, Adnan Günnar ve Salih Cora ile Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Araklı Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin, Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok, AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi ve diğer ilgililer eşlik etti.
Recep Çebi - 30.05.2020
Trabzon'da fındıklıktaki kaynayan su gözelerinden numune alındı
Araklı Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin ile İlçe Belediye Başkanı Recep Çebi, kaymakamlık ve belediye tarafından ortaklaşa yürütülen çalışma sonucu bulunan su gözelerinin olduğu fındık bahçesinde incelemelerde bulundu.
Recep Çebi - 27.10.2019
Trabzon'daki şiddetli yağış
Araklı Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin ile Belediye Başkanı Recep Çebi de yoğun yağış sonucu taşkın yaşanan Yalıboyu Mahallesi'ne gelerek incelemede bulundu.
Recep Çebi - 26.10.2019
Trabzon'daki şiddetli sağanak
Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, AA muhabirine yaptığı açıklamada, "Yalıboyu Mahallesi Yankol Deresi'nin taşması sonucu baraj oluştu.
Recep Çebi - 01.09.2019
Dha yurt bültnei-14
İlçede dün akşam saatlerinde başlayarak gece etkisini artıran sağanak Çamlıtepe, Çiftepınar, Çankaya ve Erenler mahallelerinde heyelana neden oldu. Bölgede Kara Dere'nin yan kollarının taşması sonucu Araklı Dağbaşı-Bayburt karayolu ulaşıma kapandı. Etkili sağanakta Çankaya-Dağbaşı mahallerinde de bazı ev ve tarım arazilerini su bastı. 5 mahallenin ulaşımında yaşanan sıkıntıları gidermek için bölgeye büyükşehir belediyesi ekipleri sevk edildi. Ekipler, iş makineleri eşliğinde kapanan yolun trafiğe açılması için çalışma başlattı. Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, ilçede gece saatlerinde etkili olan sağanak dolayısıyla çeşitli noktalarda heyelanlar meydana geldiğini ve kapanan yolda çalışmaların sürdüğünü belirterek, "Yaşanan sıkıntıları ilgili kurumlarımızla birlikte çözüme kavuşturacağız" diye konuştu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Recep Çebi Haberleri | Recep Çebi Kimdir - Haberler - Recep Çebi haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Çebi kimdir, hayatı ve biyografisi. Başkan Çebi'den Önemli Açıklamalar.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.10.2021 09:12:01. #1.15#

title