RECAİ VURAL HABERLERİ

Recai Vural haber, Recai Vural son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recai Vural

Recai Vural

Doğum Yeri Tunceli / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1960

Recai Vural Kimdir ?

1960 yılında Tunceli’nin Pertek İlçesinde doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Pertek’te tamamladı. Lisans eğitimine Ankara Gazi Eğitim Enstitüsü’nde başladı ardından İzmir Buca Eğitim Enstitüsü Fransızca Bölümü’nde devam ederek 1982 yılında mezun oldu. İş hayatında kısa süre serbest çalıştıktan sonra özel bir şirkette Yol-Asfalt ve İnşaat alanında yöneticilik yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Recai Vural - 31.03.2019
Tunceli Son
MERKEZToplam Sandık : 76Toplam Seçmen : 22.771Açılan Sandık : 66Açılan Sandık Oranı : % 86,84Kullanılan Oy : 15.629Geçerli Oy : 15.501Katılım Oranı : % 78,47PARTİADAYOY ORANIOY SAYISITKPFATİH MEHMET MAÇOĞLU% 32,315.009HDPNURŞAT YEŞİL% 28,394.401CHPYUSUF KENAN AYDIN% 20,973.
Recai Vural - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Tunceli'de, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Recai Vural - 13.01.2019
AK Parti'nin Tunceli Belediye Başkan Adayları Tanıtıldı
'TUNCELİ BÜYÜK BİR DEĞİŞİM İÇİNE GİRMİŞ HİZMETLER HALKI MUTLU ETMİŞTİR' İl Başkanı Tek'in ardından söz alan İstanbul Milletvekili ve MKYK Üyesi Mustafa Yeneroğlu ise kayyumlar tarafından kente yapılan hizmetlerin Tunceli'de büyük değişim yarattığını ve bu değişimin ve hizmetlerin devamı için AK Parti'li belediye başkanlığının Tunceli'ye yakışacağını belirterek şunları söyledi: "Sadece iki yılı geçmeyen bir zaman diliminde belki de Tunceli son 30-40 yılda almadığı hizmeti almıştır. Bunu sokakta takdir etmeyecek insan yoktur diye düşünüyorum. Demek ki, biz de bunu sadece orada bırakmayacağız. Birilerinden çekinen, korkan, birilerinin kimlik siyasetine alet olan kişi ve gruplara karşı demokratik iradenin en güçlü bir biçimde, kimlikten ziyade hizmetten yana olduğu, hizmetin olduğu yerde de herkesin kimliğini özgür bir biçimde yaşayabileceği bir ortam oluşturmakla hep birlikte mükellefiz. Tunceli büyük bir değişim içine girmiş hizmetler halkı mutlu etmiştir. AK Parti bu çalışmaları ile Tunceli'de belediyeyi kazanacağından ve hizmetlerini devam ettireceğinden hiçbir şüphem yoktur." Tunceli Belediye Başkan adayı Gökhan Arasan ise Tunceli'de yıllardır baskı altında tutulan halk iradesini hiçbir zaman istediği gibi sandığa yansıtmadığı o dönemlerin bittiğini ifade ederek, halkın bu kez doğru tercih yaparak AK Parti'yi seçeceğini söyledi.  Konuşmaların ardından Yeneroğlu, Tunceli'de AK Parti belediye başkanı adayı olarak belirlenen,Tunceli Belediye Başkan adayı, Gökhan Arasan, Pertek İlçe Belediye Başkan adayı Recai Vural, Çemişgezek İlçe Belediye Başkan adayı Metin Levent Yıldız, Mazgirt İlçe Belediye Başkan adayı Murat Becerikli, Nazimiye İlçe Belediye Başkan adayı Erkan Özdoğan, Ovacık İlçe Belediye Başkan adayı Turhan Kılınç, Pülümür İlçe Belediye Başkan adayı Şevket Tanık, Hozat İlçe Belediye Başkan adayı Songül Acar ile Mazgirt -Akpazar Belde Belediye Başkan adayı Murat Gerçek'i tanıtmasıyla program son buldu.
Recai Vural - 13.01.2019
Dha Yurt Bülteni-13
'TUNCELİ BÜYÜK BİR DEĞİŞİM İÇİNE GİRMİŞ HİZMETLER HALKI MUTLU ETMİŞTİR' İl Başkanı Tek'in ardından söz alan İstanbul Milletvekili ve MKYK Üyesi Mustafa Yeneroğlu ise kayyumlar tarafından kente yapılan hizmetlerin Tunceli'de büyük değişim yarattığını ve bu değişimin ve hizmetlerin devamı için AK Parti'li belediye başkanlığının Tunceli'ye yakışacağını belirterek şunları söyledi: "Sadece iki yılı geçmeyen bir zaman diliminde belki de Tunceli son 30-40 yılda almadığı hizmeti almıştır. Bunu sokakta takdir etmeyecek insan yoktur diye düşünüyorum. Demek ki, biz de bunu sadece orada bırakmayacağız. Birilerinden çekinen, korkan, birilerinin kimlik siyasetine alet olan kişi ve gruplara karşı demokratik iradenin en güçlü bir biçimde, kimlikten ziyade hizmetten yana olduğu, hizmetin olduğu yerde de herkesin kimliğini özgür bir biçimde yaşayabileceği bir ortam oluşturmakla hep birlikte mükellefiz. Tunceli büyük bir değişim içine girmiş hizmetler halkı mutlu etmiştir. AK Parti bu çalışmaları ile Tunceli'de belediyeyi kazanacağından ve hizmetlerini devam ettireceğinden hiçbir şüphem yoktur." Tunceli Belediye Başkan adayı Gökhan Arasan ise Tunceli'de yıllardır baskı altında tutulan halk iradesini hiçbir zaman istediği gibi sandığa yansıtmadığı o dönemlerin bittiğini ifade ederek, halkın bu kez doğru tercih yaparak AK Parti'yi seçeceğini söyledi.  Konuşmaların ardından Yeneroğlu, Tunceli'de AK Parti belediye başkanı adayı olarak belirlenen,Tunceli Belediye Başkan adayı, Gökhan Arasan, Pertek İlçe Belediye Başkan adayı Recai Vural, Çemişgezek İlçe Belediye Başkan adayı Metin Levent Yıldız, Mazgirt İlçe Belediye Başkan adayı Murat Becerikli, Nazimiye İlçe Belediye Başkan adayı Erkan Özdoğan, Ovacık İlçe Belediye Başkan adayı Turhan Kılınç, Pülümür İlçe Belediye Başkan adayı Şevket Tanık, Hozat İlçe Belediye Başkan adayı Songül Acar ile Mazgirt -Akpazar Belde Belediye Başkan adayı Murat Gerçek'i tanıtmasıyla program son buldu.
Recai Vural - 13.01.2019
AK Parti'den Tunceli'de Aday Tanıtım Toplantısı
AK Parti'nin Tunceli'deki ilçe belediye başkan adayları şöyle: "Tunceli merkez, Gökhan Arasan. Hozat, Songül Acar. Nazımiye, Erkan Özdoğan. Mazgirt, Murat Becerikli. Ovacık, Turhan Kılıç. Pülümür, Şevket Tanık. Pertek, Recai Vural.
Recai Vural - 10.03.2017
Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci Tunceli'de
Türkiye'yi her alanda büyütmek ve ileriye taşımak için referandumda vatandaşların desteğinine ihtiyaç duyduklarını ifade eden Tüfenkci, bunun için sistemin değişmesinden yana olduklarını anlattı. Tüfenkçi, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Biz istiyoruz ki daha fazla hızlanalım, daha hızlı karar alalım, güçlü bir Türkiye oluşturalım. Bölgesinde güçlü olsun, dünyada güçlü olsun. Bunun içinde yeni bir sisteme geçelim diyoruz. Bugüne kadar parlamenter sistemle ancak bu kadar oluyor. Bizim daha fazla hızlanmamız lazım. Bunun için de cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine geçmemiz lazım. Buna niçin geçiyoruz? Güçlü bir meclis için geçiyoruz. Güçlü bir hükümet sistemi için geçiyoruz. Güçlü bir yargı için geçiyoruz. Gençlerin önünü açmak için geçiyoruz. Biz bu anayasa ile gençlerimizin seçilme yaşını 18'e düşüyoruz. Birileri diyor ki, meclisi çoluk çolukla mı dolduracaksınız. Birileri diyor ki, 19 yaşında, 20 yaşında milletvekili mi olur. 15 Temmuz hain FETO darbe girişiminde bu gençlerimiz canlarını vermedi mi? Meydanlara çıkmadı mı? Teröristlerle mücadele ederken bu gençler şehit olmadı mı? Kanlarını bu bayrak için, bu millet için vermedi mi? Verdiler. Peki verdilerse bu gençler canlarını seve seve veriyorsa niçin Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde gençleri temsil edemesinler. Yeter ki kendilerini iyi yetiştirsinler, yeter ki bu gençlere fırsat verelim. Biz gençlerimize güveniyoruz. Lafla değil, sözle değil icraatla güveniyoruz." Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine ilişkin CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun tavrını eleştiren Tüfenkçi, Türkiye'nin geçmişteki siyasi kavgalardan dolayı büyük kayıplar yaşadığını hatırlattı. Bu kavgaların tekrar yaşanmaması için sistemin değiştirilmesi gerektiğini ifade eden Tüfenkci, şunları söyledi: "Hayırcıların bilmediğini Sayın Kılıçdaroğlu sayesinde öğrendik. Esasında doğrusunu söyledi. Bu hükümet sisteminde dedi, cumhurbaşkanıyla başbakan ayrı partilerden olursa ne olacak? işte Kılıçdaroğlu biz de tam bunun için cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine gidiyoruz. Geçmişi hatırlayın Bülent Ecevit'in Ahmet Necdet Sezer'i getirdiğinde ikisi de aynı düşüncede olmasına rağmen yönetimsel anlayışlarındaki farklılıklar nedeniyle bir anayasa kitapçığının fırlatılmasıyla hepimiz yüzde 30, yüzde 40 ülke olarak zarar etmedik mi? Ettik. Bir gecede 130 binden fazla işletme iflas etti. İşte istiyoruz ki bir daha Türkiye o günleri yaşamasın. Biz istiyoruz ki, bizler çok çektik ama bu kardeşlerim, bu evlatlarımız bundan sonra çekmesin." Konuşmanın ardından Pertek Belediye Başkanı Recai Vural, Bakan Tüfenkci'ye ilçede üretilen bakır ibrik hediye etti.
Recai Vural - 06.01.2017
Pertek, Hozat ve Çemişgezek'in Çöpleri, Elazığ'da Enerjiye Dönüştürülecek
Çemişgezek, Pertek ve Hozat'ın ilçelerinin katı atıklarının Elazığ Belediyesi Çöteli Katı Atık Düzenli Depolama sahasına nakledilerek, enerjiye dönüştürülmesine ilişkin 'Katı Atık Bertarafı Protokolü', Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ve kardeş Belediye Pertek Belediye Başkanı Recai Vural arasında imzalandı.
Recai Vural - 02.12.2016
Pertek'te Sosyal Denge Sözleşmesi
Pertek Belediyesinde çalışan 8 memur için imzaların atıldığını belirten Aydoğdu, "Pertek Belediyesinde sendikamıza katılan 8 memur arkadaşımızın, birlik ve beraberlik içinde sosyal standartları yükseltmek için sosyal denge sözleşmesini imzaladık. Biz sendika olarak hep hoşgörü, kardeşlik içinde çalışma barışını savunan yöneticiler görmek istiyoruz. Belediye Başkanımız Recai Vural Bey buna en iyi örnek.
Recai Vural - 10.09.2016
Kurban Bayramı'na Doğru
Pertek Belediye Başkanı Recai Vural, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Recai Vural - 17.04.2015
İlçe Yetkilileri Turizm Çalıştayı'nda Buluştu
Ev sahipliği yapan Pertek Belediye Başkanı Recai Vural da Yukarı Fırat havzasının envanterinin çıkarılması ve web sayfasının hazırlanması önerisinde bulundu.
Recai Vural - 12.03.2015
Pertek Feribotu, Seferlerine Başladı
Pertek Belediye Başkanı Recai Vural, yaptığı açıklamada, belediyelerine ait feribotun şubat ayı sonunda karaya çekilerek İç Su Araçları Yönetmeliği uyarınca bakım onarıma alındığını anımsattı.
Recai Vural - 12.03.2015
Keçiören Belediyesi'nden Pertek Belediyesi'ne Destek
Pertek Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada, Belediye Başkanı Recai Vural'ın 19 Şubat tarihinde katıldığı AK Partili Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısında, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak'ın kendilerine destek sözü verdiği hatırlatıldı.
Recai Vural - 25.02.2015
Pertek Feribotu, Bakıma Alındı
Pertek Belediye Başkanı Recai Vural, yaptığı açıklamada, belediyelerine ait feribotun İç Su Araçları Yönetmeliği uyarınca muayenesinin yapılabilmesi için karaya çekildiğini söyledi.
Recai Vural - 24.02.2015
Pertek Belediyesi'nden Yaban Hayatını Koruma ve Geliştirme Çalışmaları
Pertek Belediyesi tarafından yaban hayatını koruma ve geliştirme projesi kapsamında Kolonkaya köyü Zumek Deresi mevkiinde doğaya kınalı keklik salındı. Pertek Belediye Başkanı Recai Vural, daha önce de Pertek Kalesi ile başka noktalara keklik salındığını belirterek, proje kapsamında doğaya salınan kınalı keklik sayısının 145'e ulaştığını söyledi.
Recai Vural - 02.02.2015
Pertek Feribot İskelesinde Çevre Düzenlemesi Yapılacak
Pertek Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada, Belediye Başkanı Recai Vural'ın Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Adana 5.
Recai Vural - 02.02.2015
Tunceli'deki Molotofkokteylli Saldırı
Pertek'te yüzleri maskeli bir grup, 24 Ocak Cumartesi günü Cumhuriyet Caddesi'ndeki belediye ve AK Parti İlçe Başkanlığı binaları ile 4 iş yerine molotofkokteyli attıktan sonra ara sokaklara kaçmıştı. Saldırıda, Pertek Belediye Başkanı Recai Vural'ın makam odası kullanılamaz hale gelmiş, parti binası ve 4 iş yerinde de hasar oluşmuştu.
Recai Vural - 30.01.2015
Tunceli'deki Molotofkokteylli Saldırı
Yüzleri maskeli bir grup, 24 Ocak Cumartesi günü Cumhuriyet Caddesi'ndeki Belediye ve AK Parti İlçe Başkanlığı binaları ile 4 iş yerine molotofkokteyli attıktan sonra ara sokaklara kaçmış, saldırıda Belediye Başkanı Recai Vural'ın makam odası kullanılamaz hale gelmişti.
Recai Vural - 25.01.2015
Tunceli'de Molotofkokteylli Saldırı
Saldırıda, AK Parti'li Belediye Başkanı Recai Vural'ın makam odasında çıkan yangın itfaiye ekiplerince diğer kısımlara sıçramadan söndürüldü.
Recai Vural - 10.12.2014
Pertek'te Kuduz Karantinası
Pertek Belediye Başkanı Recai Vural, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, ilçeye bağlı bir köyde 3 Aralık'ta 2 kişiyi ısıran kedide kuduz tespit edildiğini, vatandaşların sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi.
Recai Vural - 28.09.2014
1. Dağ Bisikleti Festivali Sona Erdi
Yoğun yağış altında zorlu parkurda 64 sporcunun katılımıyla sonlanan yarışlarda; Elit Erkeklerde Bayram Eroğlu, Elit Kızlarda Esra Kürkçü, Master 30 Erkeklerde Kamil Akal, U17 Erkeklerde Rami Can Balcı, Master 40 Erkeklerde Mustafa Yıldız ve Genç Erkeklerde Seyfullah Ersin Cömert birinci olurken yarışmalarda dereceye girenlere toplam 15 bin lira para ödülü ve madalya verildi. Pertek Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen programa İl Emniyet Müdürü Fahrettin Şen, Pertek Kaymakamı Memiş İnan ve Pertek Belediye Başkanı Recai Vural katıldı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Recai Vural Haberleri | Recai Vural Kimdir - Haberler - Recai Vural haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recai Vural kimdir, hayatı ve biyografisi. Tunceli'de Tkp Kazandı, AK Parti ve CHP Başkanlık Sayısını Artırdı, Hdp ve Ödp Kaybetti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.9.2021 10:56:03. #1.16#

title