Ramazan Kendüzler Haberleri

Ramazan Kendüzler haber, Ramazan Kendüzler son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ramazan Kendüzler - 08.08.2019
Atama Kararnamesine göre 403 Mülki İdare Amirinin görev yeri değişti
Buna göre: Batman Vali Yardımcısı ve Batman Belediyesi Kayyumu Ertuğ Şevket Aksoy Muğla-Marmaris Kaymakamlığına, Şırnak Vali Yardımcısı ve Şırnak Belediyesi Kayyumu Turan Bedirhanoğlu İstanbul-Küçükçekmece Kaymakamlığına, Şırnak-Cizre Kaymakamı ve Cizre Belediyesi Kayyumu Faik Arıcan İzmir-Buca Kaymakamlığına, Hakkari-Çukurca Kaymakamı ve Çukurca Belediyesi Kayyumu Temel Ayca Ankara-Beypazarı Kaymakamlığına, Siirt-Eruh Kaymakamı ve Eruh Belediyesi Kayyumu Murtaza Dayanç Antalya-Kemer Kaymakamlığına, Van-İpekyolu Kaymakamı ve İpekyolu Belediyesi Kayyumu Cemil Öztürk Antalya-Gazipaşa Kaymakamlığına, Ağrı-Diyadin Kaymakamı ve Diyadin Belediyesi Kayyumu Olgun Öner Nevşehir-Avanos Kaymakamlığına, Van-Bahçesaray Kaymakamı ve Bahçesaray Belediyesi Kayyumu Onur Şatıroğlu Antalya-Demre Kaymakamlığına, Van-Edremit Kaymakamı ve Edremit Belediyesi Kayyumu Atıf Çiçekli Antalya Vali Yardımcılığına, Mardin-Kızıltepe Kaymakamı ve Kızıltepe Belediyesi Kayyumu Mehmet Yüzer İller İdaresi Genel Müdürlüğü Daire Başkanlığına, Siirt Vali Yardımcısı ve Siirt Belediyesi Kayyumu Ceyhun Dilşad Taşkın İller İdaresi Genel Müdürlüğü Daire Başkanlığına, Van-Muradiye Kaymakamı ve Muradiye Belediyesi Kayyumu Harun Yücel İlleri İdaresi Genel Müdürlüğü Daire Başkanlığına, Bitlis-Ahlat Kaymakamı ve Ovakışla Belediyesi Kayyumu Mustafa Akgül Mülkiye Müfettişliğine, Diyarbakır-Yenişehir Kaymakamı ve Yenişehir Belediyesi Kayyumu Serdar Kartal Mülkiye Müfettişliğine, Hakkari-Yüksekova Kaymakamı ve Yüksekova Belediye Kayyumu Ramazan Kendüzler Mülkiye Müfettişliğine, Erzurum-Hınıs Kaymakamı ve Hınıs Belediyesi Kayyumu Bülent AY Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Dairesi Başkanlığı Şube Müdürlüğüne, Diyarbakır-Silvan Kaymakamı ve Silvan Belediyesi Kayyumu Adem Çelik Isparta-Eğirdir Kaymakamlığına, Muş-Bulanık Kaymakamı ve Bulanık Belediyesi Kayyumu Hacı Arslan Uzan Çanakkale-Ezine Kaymakamlığına, Batman-Beşiri Kaymakamı ve Beşiri Belediyesi Kayyumu Mustafa Maslak Erzurum-Aziziye Kaymakamlığına atanırken, İstanbul, İzmir ve Ankara gibi büyükşehirlerin ilçelerine ve stratejik öneme sahip diğer ilçelere, genç ve dinamik kaymakamların ataması gerçekleştirildi.
Ramazan Kendüzler - 30.07.2019
"Terörle mücadele hukuk içerisinde yürütülüyor"
Kamu Denetçisi Yahya Akman ve Kamu Denetçiliği Kurumu Genel Sekreteri İbrahim Kılınç ile Hakkari'nin Yüksekova ilçesine gelen Malkoç, Kaymakam Ramazan Kendüzler'i ziyaret etti.
Ramazan Kendüzler - 23.07.2019
"Hedefimiz ticaretin en kolay yapıldığı ülkeler seviyesine yükselmek"
"Saklı kalan güzellikler ortaya çıkmaya başladı" Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu da bölgenin geçmişte olumsuz imaja sahip olduğunu ifade etti. Teröre karşı verilen kahramanca mücadele sayesinde yıllardır saklı bulunan doğal güzelliklerin ortaya çıkmaya ve keşfedilmeye başladığını vurgulayan Hisarcıklıoğlu, şöyle konuştu: "Özellikle doğa turizmi giderek rağbet görmektedir. Hakkari ve Yüksekova için çok önemli havalimanı açıldı. Esendere yolu yenileniyor. Organize sanayi bölgesi konusunda da büyük gayretler gösteriliyor. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği olarak Hakkari'ye yeni eserler kazandırmanın gayreti içinde olduk. 24 derslikli bir lise, 320 kişilik öğrenci pansiyonunu yaptırdık. Hakkari'yi, Yüksekova'yı Asya'ya bağlayan Esendere Gümrük Kapısı'nı yeniledik. Hakkari'yi, Yüksekova'yı zenginleştirmek için ticaretin önünün açılması gerektiğini hepimiz çok iyi biliyoruz. Zengin olmanın yolu ticaretten geçiyor. Ticaretin ilacı da huzur. Huzur olmadan ticaret olmaz." Vali İdris Akbıyık da bölgede devam eden ve tamamlanan yatırımlara değinerek Yüksekova ilçesinde güzel hizmetlerin yapıldığını kaydetti. Bakan Pekcan ve beraberindekiler toplantının ardından ilçeden ayrıldı. Toplantıya, Kaymakam Ramazan Kendüzler, bölgedeki oda başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, AK Parti Hakkari Milletvekili Husret Dinç, AK Parti İl Başkanı Emrullah Gür, AK Parti İlçe Başkanı Naci Bilici, iş adamları ve esnaf katıldı.
Ramazan Kendüzler - 19.07.2019
DHA YURT BÜLTENİ-18
Hakurk'ta çatışma: 1 asker şehit (3) TÖRENLE MEMLEKETİNE UĞURLANDI Pençe-2 Harekatı kapsamında Irak kuzeyi Hakurk bölgesinde PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Uzman Onbaşı Mustafa Ünal için (25), Hakkari ve Yüksekova ilçesinde tören düzenlendi. Törenin ardından şehidin cenazesi uçakla memleketi Konya'ya gönderildi.  Irak'ın kuzeyinde devam eden Pençe-2 Harekatı kapsamında PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada Piyade Uzman Onbaşı Mustafa Ünal şehit olurken, 5'i hafif 6 asker de yaralandı. Şehit Piyade Uzman Onbaşı Mustafa Ünal için önce Hakkari'de ardından da Yüksekova ilçesinde uğurlama töreni düzenlendi. Hakkari'deki törene Vali İdris Akbıyık, Cumhuriyet Başsavcısı İsmet Çınar, 3. Tümen Komutanı Tümgeneral Metin Tokel, Vali Yardımcısı Mustafa Duruk, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Nuri Öztürk, İl Emniyet Müdürü Suvat Dilberoğlu, polis ve askerler katıldı. Özgeçmişin okunması ve Müftü Vekili Osman Doğan'ın yaptığı duanın ardından Şehit Ünal'ın naaşı helikopterle Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı'na götürüldü. Yüksova'daki törene ise 3. Piyade Tümen Komutanı Tümgeneral Metin Tokel, Yüksekova Kaymakamı Ramazan Kendüzler, askeri erkan ve polisler katıldı.
Ramazan Kendüzler - 18.07.2019
"Yüksekova'da Kadın Olmak" projesine hibe desteği
Temir, desteklerinden dolayı Kaymakam Ramazan Kendüzler, Kamer Vakfı ve projede yer alan görevlilere teşekkür etti.
Ramazan Kendüzler - 16.07.2019
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan programda konuşan Kaymakam Ramazan Kendüzler, FETÖ terör örgütü mensuplarının insanların üzerine ateş açtığını söyledi.
Ramazan Kendüzler - 15.07.2019
Bursaspor taraftarları Hakkari'de kurban kesti
Erdoğan'ın çağrısı üzerine halkın sokaklara akın ettiğini belirten Torlak, şunları kaydetti: "Bizim milletimiz çok asil. 1071'den beri vatanı, bayrağı ve dini için ölmeyi şeref addeden liderlerle birlikte omuz omuza bin yıldır ayaktadır. Ne Malazgirt'i ne Niğbolu'yu ne Çanakkale'yi ne Kut'ül Amare'yi ne de 15 Temmuz hain darbe girişimini unutmadık, unutmayacağız ve asla unutturmayacağız." Programa, Kaymakam Ramazan Kendüzler, İlçe Emniyet Müdür Vekili Veli Göçmen ile polisler katıldı.
Ramazan Kendüzler - 14.07.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 7
Bu sırada, baraj gölü kenarından umutlu bekleyişlerini sürdüren aileler, aldıkları haberle büyük acı yaşadı. Yakınları, çocukların cansız bedenlerinin çıkarılışı sırasında gözyaşı döküp, sinir krizleri geçirdi. Çocukların yakınlarını, arama çalışmalarını takip eden Yüksekova Kaymakamı Ramazan Kendüzler ile jandarma ekipleri sakinleştirmeye çalıştı.
Ramazan Kendüzler - 23.06.2019
Hakkari'de bisikletiyle dereye düşen genç boğuldu
Kaymakam Ramazan Kendüzler, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Bartın'ın sabah saatlerinde bölgeye gittiğini ve dengesini kaybederek köprüden dereye düştüğünü söyledi.
Ramazan Kendüzler - 14.06.2019
Yüksekova'da karne heyecanı
Kaymakam Ramazan Kendüzler, Cumhuriyet Başsavcısı Özkan Gürdoğan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Servet Canlı, 50.
Ramazan Kendüzler - 13.06.2019
Yüksekova'da yıl sonu sergisi
Kaymakam Ramazan Kendüzler de sergiyi gezdi.
Ramazan Kendüzler - 11.06.2019
Kaymakam Kendüzler'den ADEM'e ziyaret
Yüksekova Kaymakamı Ramazan Kendüzler, Aile Destek Merkezini (ADEM) ziyaret etti.
Ramazan Kendüzler - 05.06.2019
Yüksekova'da bayramlaşma töreni
Polisevinde düzenlenen törende konuşan Kaymakam Ramazan Kendüzler, ilçede Ramazan Bayramı'nı eda etmenin heyecan ve coşkusunu yaşadıklarını söyledi.
Ramazan Kendüzler - 03.06.2019
Yüksekova'da trafik uygulaması
Kaymakam Ramazan Kendüzler, gazetecilere yaptığı açıklamada, bayram tatili süresince trafik uygulamalarını yerinde takip ettiklerini söyledi.
Ramazan Kendüzler - 31.05.2019
Vali Akbıyık şehit yakınları ve gazilerle iftarda bir araya geldi
Vali Akbıyık, burada yaptığı konuşmada, şehit yakınları ve gazilerle bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, şöyle devam etti: "Şehitlerimiz olmasaydı bugün biz de olmazdık. Bin yıldır şehit verdik. Malazgirt'te, İstanbul'un fethinde, Çanakkale'de 250 bin şehit verdik. Kurtuluş Savaşı'nda, Sarıkamış'ta, Kore'de, Kıbrıs'ta, 15 Temmuz'da İstanbul'da, Ankara'da, dünyanın her yerinde şehitlerimiz var. Bu şehitlerimiz kanlarını dökerek burayı vatan yaptılar. Bizler de onların bize emanet ettiği vatan topraklarına sahip çıkmak için var gücümüzle mücadele ediyoruz. Şehitlerimiz Türk milletinin evlatlarıdır.Türkiye Cumhuriyeti'nin kurum ve kuruluşları olarak şehit yakınlarımıza, gazilerimize bütün imkanlarımız dahilinde destek çıkacağız. Onların daha rahat bir yaşam sürmeleri için elimizden geleni yapacağız." Kaymakam Ramazan Kendüzler ise memleketin geçmişte olduğu gibi bugün de vatan uğruna şehitler verdiğini belirterek, "Şehit yakınları bizler için çok önemli.
Ramazan Kendüzler - 15.04.2019
Vali Akbıyık, Üniversiteye Hazırlık Kursunu Gezdi
Valiliğin internet sitesinde yer alan açıklamaya göre, Akbıyık ve Kaymakam Ramazan Kendüzler kurs ziyaretinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Servet Canlı ve öğretmenler tarafından karşılandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ramazan Kendüzler Haberleri | Ramazan Kendüzler Kimdir - Haberler - Ramazan Kendüzler haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ramazan Kendüzler kimdir, hayatı ve biyografisi. Yüksekova'nın yeni Kaymakamı Doğramacı görevine başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.9.2021 12:11:36. #1.15#

title