Ramazan Akdeniz Haberleri

Ramazan Akdeniz haber, Ramazan Akdeniz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ramazan Akdeniz - 10.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ-2
Fethiye Belediyesi tarafından ayda sadece her bir kez kurulan, ikinci el pazarı ilgi görüyor. İlk defa 2009 yılının Temmuz ayında kurulan pazarda, sadece kıyafet satılıyor. Her yaş grubuna ait, kullanılmayan giyim eşyalarının değerlendirilmesi ve dar gelirli vatandaşların ihtiyaçlarını giderebilmesi için kurulan pazara, ilçede yerleşik yaşayan yabancılar da ilgi gösteriyor. 100'e yakın stantta gezinen vatandaşlar, pazardan eli boş dönmüyor. Ayrıca Atatürkçü Düşünce Derneği ve Fethiye Turizm Tanıtım Eğitim Kültür ve Çevre Vakfı (FETAV) gönüllüleri de stant açıp, gelirlerini öğrencilere burs için harcıyor. FETAV gönüllüsü Meryem Karakaya, 130 öğrenciye burs verdiklerini belirterek, "Her ayın ilk perşembe günü kurulan pazarda, üyelerimizden ve destekçilerimizden gelen kıyafetleri satışa sunuyoruz. Gelir ise, öğrencilere burs oluyor" dedi. Stant açan vatandaşlardan Mustafa Kafadar ise, "Amacımız sadece para kazanmak değil. İnsanlara yardımcı olmak için sembolik fiyatlar ile satış yapıyoruz. Böylece sıkıntıda olan insanlarda ihtiyaçlarını bu pazarlardan karşılamış oluyor" dedi. Pazara alışverişe gelen Ramazan Akdeniz, "Her ay bu pazarın kurulması, dar gelirli vatandaşlar için çok önemli.
Ramazan Akdeniz - 5.1.2018
Alaplı'dan Kısa Kısa
Daha sonra denetim komisyonu üyeliğine, Abdullah Ateş,Emine Uysal, Ramazan Akdeniz, Yüksel Koçak ve Recep Erdoğan seçildi.
Ramazan Akdeniz - 23.10.2017
Engelleri Kaldırmaya "Kodlandılar"
Babasının yükünü hafifletecek robot yapacak Kursa ilişkin düşüncelerini işaret dili tercümanı aracılığıyla aktaran kursiyerlerden 7. sınıf öğrencisi Ramazan Akdeniz, kurs sayesinde robotların nasıl çalıştığını gördüklerini belirterek, robotların davranışlarının kodlama ile oluşturulduğunu, kodlarla istenilen komutun yerine getirtildiğini kaydetti.
Ramazan Akdeniz - 26.11.2015
İşçiler 3. Kata Çakılı Böyle Çıkartıyor
Gümeli Beldesi Güvenç Abdal Kültür, Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ramazan Akdeniz, "Gümeli merkezinde cemevimiz yoktu.
Ramazan Akdeniz - 3.3.2015
Alaplı Belediyesi, Cemevlerini İbadet Yeri Kabul Etti
Belediye Meclis Salonu'ndaki toplantıda, CHP'li Belediye Meclis üyesi Ramazan Akdeniz'in belediye sınırları içerisinde bulunan cemevlerinin ibadet yeri sayılması ve diğer ibadet yerlerine tanınan yasal hak ve olanaklardan faydalanması konusundaki önergesi görüşüldü.
Ramazan Akdeniz - 23.10.2013
PTT'nin Kuruluşunun 173'üncü Yıl Dönümü
Daha sonra Kemer PTT merkez şubesinde 173'üncü sırada işlem yapan Ramazan Akdeniz'e Çetinkaya tarafından PTT pul albümü hediye edildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ramazan Akdeniz Haberleri | Ramazan Akdeniz Kimdir - Haberler - Ramazan Akdeniz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ramazan Akdeniz kimdir, hayatı ve biyografisi. Yolda bulduğu parayı sahibine teslim etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.12.2020 21:42:08. #1.15#
title