Rahşan Gülşan Haberleri

Rahşan Gülşan haber, Rahşan Gülşan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Rahşan Gülşan - 26.11.2015
Bilişim Teknolojileri Zirvesi 2015 İçin Geri Sayım Başladı!
BTZ 2010'da Türkiye'de bir ilk olarak gerçekleştirilmeye başlanan İşletme Mühendisliği Kulübü Sosyal Medya Ödülleri, ülke çapında büyük bir ses getirmektedir. Her yıl olduğu gibi BTZ 2015'te de sosyal medyayı en iyi şekilde kullanan sanat, spor ve iş dünyasından ünlü isimlerin yanı sıra en etkili sosyal medya markaları, sosyal medyayı en başarılı kullanan resmi kurum, sivil toplum örgütü halk oylaması sonucunda belirlenerek 5 Aralık akşamı düzenlenecek törende ödüllendirilecektir. Geçtiğimiz yıllarda ödül alan isimlerden bazıları; Demet Akalın, Hayko Cepkin, Serenay Sarıkaya, Muharrem İnce, Model, Buse Terim, Fettah Can, Ezgi Mola, Ahmet Kural, Can Dündar, Ahmet Mümtaz Taylan, Sinan Güler, Erdil Yaşaroğlu, Ceyhun Yılmaz, Naz Aydemir, Batesmotelpro, Ahmet Hakan Coşkun, Rahşan Gülşan ve daha birçok değerli isim, marka ve kampanya.
Rahşan Gülşan - 24.11.2014
BTZ 2014 başlıyor!
Bu yıl Turkcell Superonline ana sponsorluğunda 5. si düzenlenen Sosyal Medya Ödülleri Ödül Töreni 6 Aralık akşamı BTZ'nin ikinci gününün sonunda gerçekleşecektir. Geçtiğimiz yıl 20 milyon account erişimine ulaşan ve Türkiye'nin en büyük sosyal medya etkinliği olan SMÖ'de geçtiğimiz yıl 400 bin oy kullanılmış ve 30 bin kişi tarafından online olarak izlenilmiştir. Geçtiğimiz yıllarda ödül alan isimlerden bazıları; Demet Akalın, Buse Terim, Fettah Can, Ezgi Mola, Ahmet Kural, Taci Kalkavan, Can Dündar, Ahmet Mümtaz Taylan, Sinan Güler, Erdil Yaşaroğlu, Ceyhun Yılmaz, Naz Aydemir, Batesmotelpro, Ahmet Hakan Coşkun, Rahşan Gülşan ve daha birçok değerli isim, marka ve kampanya.
Rahşan Gülşan - 25.12.2013
Pucca, Türkiye Radyoları'nda İlk Kez Best Fm'deydi!..
Çünkü bekar anneleri görüyorum onlar daha güzel." TEKRAR TEKRAR Ceri Levis'i TAVLADIM! Yine kendisi gibi twitter fenomeni olan sevgilisi Ömür Özdemir namı-ı diğer; Ceri Levis ile ilk tanışmasını anlatan Pucca; "Bir ev partisinde gazeteci Rahşan Gülşan'ın getirdiği şampanyayı içtim.
Rahşan Gülşan - 25.09.2013
Cem Yılmaz Bateri Çaldı, Sezen Aksu ile Mazhar Alanson Söyledi
CEM YILMAZ BATERİ ÇALDI, MAZHAR ALANSON SÖYLEDİ, SEZEN AKSU DANS ETTİ ‘Psikopat’ parçasını seslendirdikten sonra Cem Yılmaz’dan bateride kendisine eşlik etmesini rica eden Mazhar Alanson ‘Ele Güne Karşı’ parçasını seslendirdi. Şarkının ortasında dayanamayıp Sezen Aksu’da sahneye çıktı ve danslarıyla ikiliye eşlik etti. Alkışlar içinde ‘Ali Desidero’ ile finali yapan Mazhar Alanson, ‘Bodrum Bodrum’ parçası ile bis yaptı. Bu güzel gecede Mazhar Alanson’u dinlemeye gelenler arasında Gülben Ergen, Murat Başoğlu, Vildan Atasever, İsmail Hacıoğlu, Mehmet Erdem, Rahşan Gülşan, Sinan Çetin, Tarık Ünlüoğlu, Gülay Afşar ve Şafak Ongan vardı.
Rahşan Gülşan - 13.05.2013
Ünlülerden Derbi Yorumu
Rahşan Gülşan: Keşke ezberlenmiş futbol bakışımızdan kurtulmayı başarıp stadımızda Galatasaray'ı alkışlayacak olgunluğu gösterebilsek.
Rahşan Gülşan - 30.01.2013
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Sosyal Medyayı Ağırladı
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün davetlisi olarak Çankaya Köşkü'nde ağırlanan misafirler bu sefer sosyal medyanın bilindik yüzleri oldu. İnternet ekipler amiri olarak bilinen Radikal gazetesi yazarı Serdar Kuzuloğlu, Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Bölümü öğretim görevlisi İsmail Hakkı Polat, Habertürk gazetesi yazarı Rahşan Gülşan, ntvmsnbc Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Yeşiltepe, sosyal medya yazarlarından Zorluhan Zorlu ve Star gazetesi yazarı Hakim Türkmen (ki kendisinin ikinci bir sıfatı da Twitter'daki Beyinsiz Adam nick'li hesabı oluyor) Abdullah Gül'ün konuklarıydı.
Rahşan Gülşan - 29.01.2013
"Çankaya Sofrası"Nda Sosyal Medya Konuşuldu
Çankaya Köşkü'nde yaklaşık iki saat süren basına kapalı yemeğe, Habertürk gazetesi yazarı Rahşan Gülşan, ntvmsnbc.
Rahşan Gülşan - 29.01.2013
Sosyal Medya Çankaya Sofrası'nda Ağırlandı
Yemeğe; Habertürk Gazetesi Yazarı Rahşan Gülşan, ntvmsnbc.
Rahşan Gülşan - 29.01.2013
Cumhurbaşkanı Gül, Sosyal Medyanın Önemli İsimlerini Çankaya Sofrası'nda Ağırladı
Çankaya Köşkü'ndeki yemeğe, Habertürk Gazetesi Yazarı Rahşan Gülşan, ntvmsnbc.
Rahşan Gülşan - 13.12.2012
Sosyal Medya Ödülleri Sahiplerini Buldu
Sosyal Medya Ödülleri'ni Halk Oyları Belirledi Sunuculuğunu ünlü tiyatrocu Behzat Uygur'un gerçekleştirdiği organizasyonda 18'i kurumsal 11'i bireysel toplam 29 kategoride ödül verildi. sosyalmedyaodulleri.com üzerinden yapılan oylama sonucu kazananların belirlendiği ödül törenine; iş, sanat ve magazin dünyasından Demet Akalın, Erdil Yaşaroğlu, Ceyhun Yılmaz, Ahmet Kural, Eser Yenenler ve Rahşan Gülşan gibi ünlü isimler katıldı.
Rahşan Gülşan - 09.12.2012
LC Waikiki Sosyal Medya Ödülleri'ne Ünlü Akını
Bilişim Teknolojileri Zirvesi kapsamında Türkiye'de sosyal medya alanında düzenlenen ilk ödül töreni olan LC WAIKIKI Sosyal Medya Ödülleri, 8 Aralık'ta İTÜ Maçka Kampüsü'nde düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Bilişim Teknolojileri Zirvesi kapsamında düzenlenen LC WAIKIKI Sosyal Medya Ödülleri, 2012 yılının bireysel ve kurumsal alanda sosyal medyanın en aktif kullanıcılarını ve en etkili sosyal medya kampanyalarını belirledi. Ünlülerin yoğun ilgi gösterdiği törene; Demet Akalın, Buse Terim, Eser Yenenler, Ahmet Kural, Erdil Yaşaroğlu, Ceyhun Yılmaz, Rahşan Gülşan, Serdar Kuzuloğlu ve 'twitter ünlüleri' katıldı.
Rahşan Gülşan - 09.12.2012
Lc Waıkıkı Sosyal Medya Ödülleri'ne Ünlüler Akın Etti
Bilişim Teknolojileri Zirvesi kapsamında Türkiye'de sosyal medya alanında ilk kez düzenlenen LC WAIKIKI Sosyal Medya Ödülleri, İTÜ Maçka Kampüsü'nde düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Bilişim Teknolojileri Zirvesi kapsamında düzenlenen LC WAIKIKI Sosyal Medya Ödülleri, 2012 yılının bireysel ve kurumsal alanda sosyal medyanın en aktif kullanıcılarını ve en etkili sosyal medya kampanyalarını belirledi. Sunuculuğunu ünlü tiyatrocu Behzat Uygur'un gerçekleştirdiği törene, Demet Akalın, Buse Terim, Eser Yenenler, Ahmet Kural, Erdil Yaşaroğlu, Ceyhun Yılmaz, Rahşan Gülşan, Serdar Kuzuloğlu ve çok sayıda davetli katıldı.
Rahşan Gülşan - 10.11.2012
Dijital Devrimin Sözcüleri 'Big Tent'te Buluştu
İnternet Devrimini Yakalamak Bilgi Üniversitesi'nden Yrd. Doç. Dr. Leyla Keser, AK Parti Ankara Milletvekili Reha Denemeç, Index on Free Expression'dan Rohan Jayasekera, Reporters Without Borders'dan (Sınır Tanımayan Gazeteciler) Lucie Morillon 'İnternet Devrimini Yakalamak' konulu panelde konuştu. Dijital Devrimin sözcüleri 'Dijital devrimde kullanıcının etkisi' başlıklı panele ise Berkman Internet ve Toplum Merkezi İcra Direktörü Urs Gasser, HaberTürk Köşe Yazarı Rahşan Gülşan, Ekşi Sözlük'ten Başak Purut, Tüketici Hakları Dairesi Başkanı Özgür Fatih Akpınar katıldı.
Rahşan Gülşan - 08.10.2012
Türkan Şoray'a Sevgi Seli
Albüm kitapta, Atilla Dorsay'ın objektifinden Türkan Şoray karelerine, aralarında Mehmet Açar, Taha Akyol, Yazgülü Aldoğan, Yavuz Baydar, Ali Bulaç, Refik Durbaş, Ülkü Erakalın, Refik Erduran, Burak Göral, Prof. Dr. Gülseren Güçhan, Rahşan Gülşan, Kadir İnanır, Rıza Kıraç, Prof.
Rahşan Gülşan - 07.10.2012
Dorsay'ın Objektifinden Türkan Şoray
Dorsay'ın arşivinde yer alan Türkan Şoray fotoğrafları, festival yayınları arasında bir albüm kitap olarak okurla buluşturuluyor. Albüm kitapta, Atilla Dorsay'ın objektifinden Türkan Şoray karelerine, aralarında Mehmet Açar, Taha Akyol, Yazgülü Aldoğan, Yavuz Baydar, Ali Bulaç, Refik Durbaş, Ülkü Erakalın, Refik Erduran, Burak Göral, Prof. Dr. Gülseren Güçhan, Rahşan Gülşan, Kadir İnanır, Rıza Kıraç, Prof.
Rahşan Gülşan - 05.10.2012
Festival Heyecanı Başlıyor
Sinema yazarı Atilla Dorsay'ın 2007 - 2012 yılları arasında çektiği Türkan Şoray fotoğraflarından oluşan 'Türkan Sultan'a Armağan' isimli albüm kitap ve kitapta yer alan fotoğrafların seçkisinden oluşan bir sergi Altın Portakal izleyicisi ile buluşacak. Serginin 7 Ekim'de Antalya Kültür Merkezi'nde (AKM) gerçekleşecek açılışına Türkan Şoray da katılacak. Albüm kitapta, Atilla Dorsay'ın objektifinden Türkan Şoray karelerine sürpriz isimlerin yazıları eşlik ediyor. Kitapta yazısı yer alacak yazarlar arasında Mehmet Açar, Taha Akyol, Yazgülü Aldoğan, Yavuz Baydar, Ali Bulaç, Refik Durbaş, Ülkü Erakalın, Refik Erduran, Burak Göral, Prof. Dr. Gülseren Güçhan, Rahşan Gülşan, Kadir İnanır, Rıza Kıraç, Prof.
Rahşan Gülşan - 03.10.2012
Antalya "Sultan"ını Bekliyor!
Albüm kitapta, Atilla Dorsay'ın objektifinden Türkan Şoray karelerine sürpriz isimlerin yazıları eşlik ediyor. Kitapta yazısı yer alacak yazarlar arasında Mehmet Açar, Taha Akyol, Yazgülü Aldoğan, Yavuz Baydar, Ali Bulaç, Refik Durbaş, Ülkü Erakalın, Refik Erduran, Burak Göral, Prof. Dr. Gülseren Güçhan, Rahşan Gülşan, Kadir İnanır, Rıza Kıraç, Prof.
Rahşan Gülşan - 03.10.2012
Antalya 'Sultan'ı Bekliyor
Kitapta ve sergide yer alan Türkan Şoray fotoğrafları, çeşitli festivaller, kutlama günleri, bayram ziyaretleri, 'Altın Kızlar' dizisinin seti ya da NTV'deki 'Sinema Benim Aşkım' belgesel dizisinin çekimleri sırasında Atilla Dorsay tarafından çekilmiş. Albüm kitapta, Atilla Dorsay'ın objektifinden Türkan Şoray karelerine sürpriz isimlerin yazıları eşlik ediyor. Kitapta yazısı yer alacak yazarlar arasında Mehmet Açar, Taha Akyol, Yazgülü Aldoğan, Yavuz Baydar, Ali Bulaç, Refik Durbaş, Ülkü Erakalın, Refik Erduran, Burak Göral, Prof. Dr. Gülseren Güçhan, Rahşan Gülşan, Kadir İnanır, Rıza Kıraç, Prof.
Rahşan Gülşan - 30.08.2012
Atilla Dorsay'ın Objektifinden
16 yazarın kaleminden Türkan Şoray Albüm kitapta, Atilla Dorsay'ın objektifinden Türkan Şoray karelerine sürpriz isimlerin yazıları eşlik ediyor. Kitapta yazısı yer alacak yazarlar arasında Mehmet Açar, Taha Akyol, Yazgülü Aldoğan, Yavuz Baydar, Ali Bulaç, Refik Durbaş, Ülkü Erakalın, Refik Erduran, Burak Göral, Prof. Dr. Gülseren Güçhan, Rahşan Gülşan, Kadir İnanır, Rıza Kıraç, Prof.
Rahşan Gülşan - 30.08.2012
Türkan Şoray'ın Fotoğrafları Altın Portakal'da Sergilenecek
Dorsay'ın objektifinden Türkan Şoray'ın kareleri ve 16 yazarın yazıları da festival kapsamında kitap olarak bastırılacak. Kitapta yazısı yer alacak yazarlar arasında Mehmet Açar, Taha Akyol, Yazgülü Aldoğan, Yavuz Baydar, Ali Bulaç, Refik Durbaş, Ülkü Erakalın, Refik Erduran, Burak Göral, Prof. Dr. Gülseren Güçhan, Rahşan Gülşan, Kadir İnanır, Rıza Kıraç, Prof.
Rahşan Gülşan - 21.10.2011
Web 3.0 İstanbul Konferansına Geri Sayım
Dijital pazarlama alanında faaliyet gösteren profesyoneller, uzman akademisyenler, öğrenciler ve dijital pazarlama iletişimine ilgi duyan her kesimden insan 15 Kasım Salı günü İstanbul Sabancı Müzesi The Seed Etkinlik Merkezi'nde düzenlenecek Web 3.0 İstanbul Konferansı'nda bir araya geliyor. Katılımcılara dijital pazarlama alanındaki en son küresel trendleri anlama fırsatı verecek olan Web 3.0 İstanbul, dijital pazarlama ekosisteminin, ajans, şirket, üniversite ve basın taraflarından önemli konuşmacıların sunumlarına sahne olacak. Program kapsamında yer alan konuklar ve sunum başlıklarından bazıları ise şöyle: • Mobil Lokalizasyon "Pazarlamanın Yeni Dinamikleri" - Avea Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Kaplan • 4 Ekran Birleşiyor, Hangisi Kazanıyor? Yakınsama (Convergence) - TTNet Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Mehmet İlker Koçak • 2012'de IAB'de Hedefler Büyüyor – IAB ve Reklamverenler Derneği Başkanı Ahmet Pura • Dijitalde "Bulaşıcı İçerik" Nasıl Yaratılır? Mey İçki Pazarlama Müdürü Zaliha Şener • Türkiye ve Dünyada Tüketici Elektroniğinde Son Trendler – GfK Türkiye Müşteri Hizmetleri Yöneticisi Cengiz Yorgancıoğlu • Popüler Kültürden Esinlenerek Nasıl Eğlenceli Olunur? – Yıldız Holding Dijital Pazarlama Direktörü Nevgül Anbarlılar United People CDO'su Emre Faks, Unilever Deodorant Kategorisi Ürün Müdürü Pınar Ak, Unilever – AXE Ürün Müdür Yardımcısı Barış Erdoğan, Algida Max & Fruttare Marka Müdürü Göze İşcan, Lipton Ürün Müdürü Sevgi Gür, HP Türkiye Genel Müdürü Serdar Urçar, Grey Grup İspanya Yönetim Kurulu Başkanı John A. Lynn, Sabancı Vakfı Programlar Direktörü Filiz Bikmen, Garanti İnteraktif İletişim ve Tasarım Yöneticisi Aylin Daylan, Coca-Cola Türkiye İnteraktif Pazarlama Müdürü Yüce Zerey, GfK Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Fulya Durmuş, Mey İçki Rakı Pazarlama Müdürü Nejat Çifçi, MedyaNet Genel Müdürü Rima Erdemir, MedyaNet Satış Grup Koordinatörü Banu Barbarosoğlu, MedyaNet Portal & Operasyon Grup Koordinatörü İpek Karadağ, Genna Ajans Başkanı A. Selim Tuncer, Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Uğur Özmen, Fikir Atölyesi Kurucusu Tunç Kılınç, Zete Yayın Yönetmeni Nurcan Akad gibi alanında uzman üst düzey yönetici ve akademisyenlerin yanı sıra Radikal Gazetesi Köşe Yazarı Ezgi Başaran, CNN Türk Ekonomi Müdürü Emin Çapa, Habertürk Gazetesi Köşe Yazarı Rahşan Gülşan gibi basın mensupları da ekran ekonomisinde yaşanan dönüşüm, dijital kampanyada ürün kullanımı, sosyal pazarlama, sosyal ağların gücü, etkileşimi artırmanın yolları, dijital sosyal sorumluluk, değişen tüketici alışkanlıkları ve daha pek çok konuya dair yaklaşımlarını ayrıntılarıyla paylaşacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Rahşan Gülşan Haberleri | Rahşan Gülşan Kimdir - Haberler - Rahşan Gülşan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Rahşan Gülşan kimdir, hayatı ve biyografisi. Musa Orhan'ın avukatından 8 ünlü isme daha suç duyurusu!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.6.2021 03:35:18. #1.14#

title