Rahime Yıldırım Haberleri

Rahime Yıldırım haber, Rahime Yıldırım son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Rahime Yıldırım - 10.05.2020
Tekirdağ'da Anneler Günü
Kaymakam Abban, ilçede yaşayan 105 yaşındaki Gülüzar Tekin, 101 yaşındaki Rahime Yıldırım ve 108 yaşındaki Elif Yılmaz'ı ikametlerinde ziyaret etti.
Rahime Yıldırım - 26.03.2019
Vali Şentürk'ten Girişimci Kadınlara Ziyaret
Kooperatif Başkanı Rahime Yıldırım da çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgi vererek, kooperatifin başarılı olması için kadınlar olarak dört elle bu işe sarıldıklarını ifade etti.
Rahime Yıldırım - 10.08.2018
Köyün Girişimci Kadınlarına Kahvaltı Sunum Kursu
Son yıllarda köy kahvaltısının trend olduğunu vurgulayan Doğan, şöyle devam etti: "Genelde köy kahvaltısı diye bir şey çıktı. Aslında kahvaltı Türkler için çok önemli bir öğün. Hele ticari olarak da çok fazla rağbet görüyor. Artık işletmelerin hepsi buna yöneliyorlar. Köy kahvaltısı denilen şeyin aslında köy yumurtası, iki tane bazlama, iki tane gözlemeden ibaret olmadığını, aslında yörede yetişen ürünleri kullanarak yapmaları gerektiğini öğrendiler." "İşimize dört elle sarıldık" Göl Flanöz Kadın Girişim Kooperatifi Başkanı Rahime Yıldırım da kadının gücünü her platformda göstermek istediklerini dile getirdi.
Rahime Yıldırım - 31.07.2018
Göl Flanöz Kadın Girişimi Kooperatifi'nden Teşekkür Ziyareti
Gölpazarı Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Mikail Babur ile Göl Flanöz Gölpazarı ve Çevresi Kadın Girişimi Kooperatifi Başkanı Rahime Yıldırım, Bilecik Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Necmettin Yoldaş’a teşekkür ziyaretinde bulundu.
Rahime Yıldırım - 28.03.2018
Ev Arkadaşını Parasını Çalmakla Suçladı
ADANA'da lknur F. (28), aynı evi paylaştığı Rahime Yıldırım'ın (25), 170 bin lirasını çaldığı iddiasıyla gözaltına alındı.
Rahime Yıldırım - 01.05.2015
Bir Hafta İçinde İki Büyük Acıyı Birden Yaşadı
SERHAT ZAFER - Sivas'ta seyyar satıcılık yapan Eset Yıldırım, bir hafta arayla önce eş, sonra evlat acısı yaşadı.  Paşabey Mahallesi'nde oturan 52 yaşındaki Yıldırım, 15 gün önce felçli olan hayat arkadaşı Rahime Yıldırım'ın vefat etmesiyle büyük acı yaşadı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Rahime Yıldırım Haberleri | Rahime Yıldırım Kimdir - Haberler - Rahime Yıldırım haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Rahime Yıldırım kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberleri: Ayrı yaşadığı eşi tarafından öldürülen kadının cenazesi defn
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 13.6.2021 03:53:49. #1.16#

title