Pollyanna Haberleri

Pollyanna haber, Pollyanna son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Pollyanna - 26.3.2020
DÜNYA TİYATRO GÜNÜ'NDE ŞEHİR TİYATROLARI EVLERE KONUK OLUYOR
Koronavirüs salgını nedeniyle etkinliklerini durduran İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, 27 Mart Dünya Tiyatro Günü için iki oyununu internet sitesi üzerinden sanatseverlerle buluşturacak.
Pollyanna - 8.3.2020
(GRAFİKLİ) - İstanbul bu hafta birbirinden renkli etkinliklere sahne olacak
Çocuk oyunlarından da "Elma Kurdu Kırtık" 12 ve 13 Mart'ta Gaziosmanpaşa Ferih Egemen Çocuk Tiyatrosu Sahnesi'nde, "Bir Gün Ayakkabımın Teki" Kağıthane Küçük Kemal Çocuk Tiyatrosu Sahnesi'nde minik seyircilerle buluşacak. 15 Mart'ta "Üzgün Ağaçlar Ülkesi" Fatih Reşat Nuri Sahnesi'nde, "Harikalar Mutfağı" Gaziosmanpaşa Sahnesi'nde, "Perikız" Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi'nde, "Benim Güzel Pabuçlarım" Kadıköy Haldun Taner Sahnesi'nde, "Pollyanna" Kağıthane Sadabad Sahnesi'nde, "Rüya" Sultangazi Hoca Ahmet Yesevi Sahnesi'nde, "Yaşasın Barış" Ümraniye Sahnesi'nde, "Bir Kümes Hikayesi" Üsküdar Kerem Yılmazer Sahnesi'nde ve "Bisküvi Adam" Üsküdar Musahipzade Celal Sahnesi'nde sergilenecek.
Pollyanna - 26.1.2020
İstanbul bu hafta birbirinden renkli etkinliklere sahne olacak
"Palyaço Prens" isimli oyunun Fatih Reşat Nuri Sahnesi'nde sergileneceği 2 Şubat'ta ayrıca "Pollyanna" Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi'nde, "Bir Kümes Hikayesi" Kağıthane Sadabad Sahnesi'nde, "Rüya" Gaziosmanpaşa Sahnesi'nde, "Harikalar Mutfağı" Üsküdar Musahipzade Celal Sahnesi'nde, "Üzgün Ağaçlar Ülkesi" Kadıköy Haldun Taner Sahnesi'nde, "Yaşayan Sayfalar" Ümraniye Sahnesi'nde, "Bisküvi Adam" Sultangazi Hoca Ahmet Yesevi Sahnesi'nde, "Benim Güzel Pabuçlarım" da Üsküdar Kerem Yılmazer Sahnesi'nde oynanacak.
Pollyanna - 5.1.2020
İstanbul bu hafta birbirinden renkli etkinliklere sahne olacak
"Harikalar Mutfağı" isimli oyunun Fatih Reşat Nuri Güntekin Sahnesi'nde sergileneceği 12 Ocak'ta ayrıca "Yaşasın Barış" Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi'nde, "Rüya" Kağıthane Sadabad Sahnesi'nde, "Bisküvi Adam" Gaziosmanpaşa Sahnesi'nde, "Benim Güzel Pabuçlarım" Üsküdar Musahipzade Celal Sahnesi'nde, "Yaşayan Sayfalar" Kadıköy Haldun Taner Sahnesi'nde, "Pollyanna" Ümraniye Sahnesi'nde, "Palyaço Prens" Sultangazi Hoca Ahmet Yesevi Sahnesi'nde, "Bir Kümes Hikayesi" de Üsküdar Kerem Yılmazer Sahnesi'nde oynanacak.
Pollyanna - 2.12.2019
Şehir tiyatroları Aralık ayında 1'i yeni, 35 oyunla seyirciyle buluşuyor
Amanvermez Avni, Uzlaşma, Ay Işığında Şamata, Çın Sabahta, On İki Öfkeli Adam, İki Efendinin Uşağı, Ay Carmela!, Şahane Züğürtler, Hisse-i Şayia, Can Yeleği, Hastalık Hastası, Kahvede Şenlik Var, Macbeth, Tatlı Kaçık, Komik-i Şehir Naşit Bey, Hayal-i Temsil, Ocak'ta Bahar, Vahşi Batı, Ben Çağırmadım, Matruşka, 12. Gece, Karıncalar-Bir Savaş Vardı, Saadet Hanım ve çocuk oyunları Yaşayan Sayfalar(Yeni Oyun), Üzgün Ağaçlar Ülkesi, Bisküvi Adam, Rüya, Yaşasın Barış, Pollyanna, Bir Kümes Hikâyesi, Harikalar Mutfağı, Palyaço Prens, Bir Gün Ayakkabımın Teki, Karagöz Çiftlik Bekçisi, Elma Kurdu Kırtık.
Pollyanna - 1.12.2019
İstanbul'da bu haftanın sanat etkinlikleri
"Yaşasın Sayfalar" isimli yeni oyunun Üsküdar Musahipzade Celal Sahnesinde sergileneceği 8 Aralık'ta ayrıca "Bisküvi Adam" Fatih Reşat Nuri Sahnesinde, "Bir Kümes Hikayesi" Gaziosmanpaşa Sahnesinde, "Üzgün Ağaçlar Ülkesi" Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesinde, "Yaşasın Barış" Kadıköy Haldun Taner Sahnesinde, "Rüya" Kağıthane Sadabad Sahnesinde, "Harikalar Mutfağı" Sultangazi Hoca Ahmet Yesevi Sahnesinde, "Pollyanna" Ümraniye Sahnesi'nde ve "Palyaço Prens" Üsküdar Kerem Yılmazer Sahnesinde oynanacak.
Pollyanna - 24.11.2019
İstanbul'da bu hafta bir dizi etkinlik sanatseverlerle buluşacak
Çocuk oyunlarında ise 1 Aralık'ta "Karagöz Çiftlik Bekçisi" Fatih Reşat Nuri Sahnesi'nde, "Üzgün Ağaçlar Ülkesi" Gaziosmanpaşa Sahnesi'nde, "Rüya" Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi'nde, "Elma Kurdu Kırtık" Kadıköy Haldun Taner Sahnesi'nde, "Yaşasın Barış" Kağıthane Sadabad Sahnesi'nde, "Bir Kümes Hikayesi" Sultangazi Hoca Ahmet Yesevi Sahnesi'nde, "Pollyanna" Ümraniye Sahnesi'nde ve "Harikalar Mutfağı" Üsküdar Musahipzade Celal Sahnesi'nde minik tiyatroseverin beğenisine sunulacak.
Pollyanna - 17.11.2019
İstanbul'da film ve tiyatro şenliği yaşanacak
"Karagöz Çiftlik Bekçisi" Fatih Reşat Nuri Sahnesi'nde, "Üzgün Ağaçlar Ülkesi" Gaziosmanpaşa Sahnesi'nde, "Rüya" Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi'nde, "Elma Kurdu Kırtık" Kadıköy Haldun Taner Sahnesi'nde, "Yaşasın Barış" Kağıthane Sadabad Sahnesi'nde, "Bir Kümes Hikayesi" Sultangazi Hoca Ahmet Yesevi Sahnesi'nde, "Pollyanna" Ümraniye Sahnesi'nde ve "Harikalar Mutfağı" Üsküdar Musahipzade Celal Sahnesi'nde 24 Kasım'da minik tiyatroseverlerle buluşacak.
Pollyanna - 1.5.2019
MHP Devletin Bölünmez Bütünlüğünün Yılmaz Savunucusudur"
Büyükataman, yaptığı yazılı açıklamada, "Pollyanna özentisindeki bir siyasetçi Hanımefendi'nin, Cumhurbaşkanı olacağım diye çıktığı yolda, "Selahattin Demirtaş'a yoldaş, Kemal Kılıçdaroğlu'na yandaş" olduğunu savundu.
Pollyanna - 1.5.2019
MHP'li Büyükataman: "Arkadaşı Demirtaş, Dostu Kılıçdaroğlu Olandan Milletin Menfaatine Olacak Bir...
MHP Genel sekreteri Büyükataman, "Şer ittifakının mağlubiyetten galibiyet çıkarma çabalarına dair" başlıklı yaptığı yazılı açıklamada, " Pollyanna özentisi bir siyasetçi hanımefendi, Cumhurbaşkanı olacağım diye çıktığı yolda Selahaddin Demirtaş'a yoldaş, Kılıçdaroğlu'na yandaş olmuş ve girdiği seçimlerde aziz milletimiz bu şahsa teveccüh göstermediği halde "Seçimi kazandık, bizden nasıl da çekiniyorlar!.
Pollyanna - 19.4.2019
35. Çocuk Şenliği" Yarın Başlıyor
Aynı gün Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi'nde İBB Şehir Tiyatroları'nın "Pollyanna" oyunu, baloncuk ve jonglör gösterisi sahnelenecek, İBB Kent Orkestrası da konser verecek.
Pollyanna - 2.4.2018
İstanbul Şehir Tiyatroları'nda Bu Hafta 14 Oyun Sahnelenecek
İBB Şehir Tiyatroları, 4-8 Nisan tarihleri arasında "Bak Bizim Şarkımızı Çalıyorlar", "On İki Öfkeli Adam", "Makedonya Gamzesi", "Şahane Züğürtler", "Hayal-i Temsil", "Reis Bey", "Karıncalar (Bir Savaş Vardı)", "Benim Güzel Pabuçlarım", "Bir Kümes Hikayesi", "Mevlana'dan Öyküler", "Dedektif Köpek Cash", "Harikalar Mutfağı", "Pollyanna", "Alaaddin'in Sihirli Lambası" oyunlarını seyirciyle buluşturacak.
Pollyanna - 31.3.2018
Şehir Tiyatroları 34 Oyun Seyirciyle Buluşacak!
Bak Bizim Şarkımızı Çalıyorlar, On İki Öfkeli Adam, Makedonya Gamzesi, Şahane Züğürtler, Hayal-i Temsil, Reis Bey, Karıncalar (Bir Savaş Vardı), Cibali Karakolu, Geç Kalanlar, Komik-i Şehir Naşit Bey, Matruşka, Son, Nora (Bir Bebek Evi), Kahvede Şenlik Var, Ben Çağırmadım, Saadet Hanım, İki Arada Bir Yerde, Hisse-i Şayia, Bizim Aile, Sızı, Ay Işığında Şamata, Macbeth ve çocuk oyunları: Benim Güzel Pabuçlarım, Bir Kümes Hikayesi, Palyaço Prens, Üç Kardeş ve Muhteşem Kurt, Elma Kurdu Kırtık, Bir Gün Ayakkabımın Teki, Mevlana'dan Öyküler, Dedektif Köpek Cash, Harikalar Mutfağı, Bisküvi Adam, Pollyanna, Alaaddin'in Sihirli Lambası.
Pollyanna - 5.3.2018
Şehir Tiyatroları'nda Bu Hafta
7-11 Mart 2018 tarihleri arasında sahnelenecek oyunlar şöyle: Bak Bizim Şarkımızı Çalıyorlar, Nora (Bir Bebek Evi), Son, Yangın Yerinde Orkideler, Sızı, Oyunun Oyunu, Kahvede Şenlik Var ve çocuk oyunları: Define Adası, Palyaço Prens, Pollyanna, Bir Kümes Hikayesi, Elma Kurdu Kırtık, Benim Güzel Pabuçlarım, Üzgün Ağaçlar Ülkesi, Bir Gün Ayakkabımın Teki, Karagöz Çiftlik Bekçisi, Üç Kardeş ve Muhteşem Kurt.
Pollyanna - 12.2.2018
Şehir Tiyatroları'nda Bu Hafta 17 Oyun Sahnelenecek
Çocuk oyunlarından ise "Harikalar Mutfağı", "Üzgün Ağaçlar Ülkesi", "Alaaddin'in Sihirli Lambası", "Yaşasın Barış", "Dedektif Köpek Cash", "Pollyanna", "Bir Kümes Hikayesi", "Üç Kardeş ve Muhteşem Kurt", "Elma Kurdu Kırtık" ve "Karagöz Çiftlik Bekçisi" isimli eserler, çocuk seyircileriyle buluşacak.
Pollyanna - 29.1.2018
Şehir Tiyatroları'nda Bu Hafta
31 Ocak - 4 Şubat 2018 tarihleri arasında sahnelenecek oyunlar şöyle; Çingeneler Gökyüzünde Yaşar, Karıncalar (Bir Savaş Vardı), Bak Bizim Şarkımızı Çalıyorlar, Nora (Bir Bebek Evi), Komik-i Şehir Naşit Bey, Bizim Aile, Kahvede Şenlik Var ve çocuk oyunları: Pollyanna, Üzgün Ağaçlar Ülkesi, Bisküvi Adam, Alaaddin'in Sihirli Lambası, Bir Kümes Hikayesi, Elma Kurdu Kırtık, Dedektif Köpek Cash, Define Adası, Karagöz Çiftlik Bekçisi, Üç Kardeş ve Muhteşem Kurt.
Pollyanna - 22.1.2018
Şehir Tiyatroları'nda Bu Hafta 17 Oyun Sahnelenecek
"Fehim Paşa Konağı", "Saadet Hanım", "Macbeth", "Nora (Bir Bebek Evi)", "Sızı", "Son", "Ay Işığında Şamata" ve çocuk oyunları "Pollyanna", "Üzgün Ağaçlar Ülkesi", "Bisküvi Adam", "Alaaddin'in Sihirli Lambası", "Bir Kümes Hikayesi", "Elma Kurdu Kırtık", "Dedektif Köpek Cash", "Define Adası", "Karagöz Çiftlik Bekçisi", "Üç Kardeş ve Muhteşem Kurt" adlı oyunlar bu hafta Şehir Tiyatroları'nda seyirciyle buluşacak.
Pollyanna - 15.1.2018
Şehir Tiyatroları'nda Bu Hafta 17 Oyun Sahnelenecek
"Sızı", "Kahvede Şenlik Var", "Şekerpare", "Cibali Karakolu", "Ben Çağırmadım", "Oyunun Oyunu", "Şahane Züğürtler" ile çocuk oyunları "Pollyanna", "Üç Kardeş ve Muhteşem Kurt", "Bisküvi Adam", "Alaaddin'in Sihirli Lambası", "Bir Kümes Hikayesi", "Elma Kurdu Kırtık", "Dedektif Köpek Cash", "Define Adası", "Karagöz Çiftlik Bekçisi" ve "Karagöz'ün Uykusu" adlı oyunlar bu hafta Şehir Tiyatroları'nda sahnelenecek.
Pollyanna - 15.1.2018
Şehir Tiyatroları'nda Bu Hafta
17-21 Ocak 2018 tarihleri arasında sahnelenecek oyunlar şöyle; Sızı, Kahvede Şenlik Var, Şekerpare, Cibali Karakolu, Ben Çağırmadım, Oyunun Oyunu, Şahane Züğürtler ve çocuk oyunları: Pollyanna, Üç Kardeş ve Muhteşem Kurt, Bisküvi Adam, Alaaddin'in Sihirli Lambası, Bir Kümes Hikayesi, Elma Kurdu Kırtık, Dedektif Köpek Cash, Define Adası, Karagöz Çiftlik Bekçisi, Karagöz'ün Uykusu.
Pollyanna - 2.1.2018
Şehir Tiyatroları'nda Bu Ay 36 Oyun Seyirciyle Buluşacak
Bu ay ayrıca "Bizim Aile" ve "Nora (Bir Bebek Evi)" adlı yeni oyunlar ile çocuk oyunları "Pollyanna", "Üç Kardeş ve Muhteşem Kurt", "Bisküvi Adam", "Alaaddin'in Sihirli Lambası", "Bir Kümes Hikayesi", "Elma Kurdu Kırtık", "Dedektif Köpek Cash", "Define Adası", "Bir Gün Ayakkabımın Teki", "Karagöz'ün Uykusu", "Karagöz Çiftlik Bekçisi" ve "Üzgün Ağaçlar Ülkesi" minik izleyicilerin gösterimine sunulacak.
Pollyanna - 19.12.2017
42. İsmet Küntay Tiyatro Ödülleri"
Bu yıl "En İyi Çocuk Oyunu Ödülü" de İBB Şehir Tiyatroları yapımı Eleanor H. Porter'ın yazdığı, Binnur Şerbetçioğlu'nun yönettiği "Pollyanna" adlı oyuna verildi.
Pollyanna - 18.12.2017
Şehir Tiyatroları'nda Bu Hafta 17 Oyun Sahnelenecek
Çocuk oyunlarında ise "Dedektif Köpek Cash", "Bir Kümes Hikayesi", "Pollyanna", "Bisküvi Adam", "Palyaço Prens", "Harikalar Mutfağı", "Yaşasın Barış", "Define Adası", "Üç Kardeş ve Muhteşem Kurt", "Elma Kurdu Kırtık" izlenime sunulacak.
Pollyanna - 8.12.2017
Şehir Tiyatroları, Doldu Taştı
Aynı sahnelerde 7. haftadan itibaren başlayan çocuk oyunlarında da yüzde 100'ü aşan doluluk oranları görüldü. Çocuklar; Dedektif Köpek Cash, Bir Kümes Hikayesi, Pollyanna, Harikalar Mutfağı, Yaşasın Barış ve Palyaço Prens oyunlarını salonları tamamen doldurarak izledi.
Pollyanna - 5.12.2017
Şehir Tiyatroları'nda Bu Hafta 17 Oyun Sahnelenecek
Çocuk oyunlarında ise "Dedektif Köpek Cash", "Bir Kümes Hikayesi", "Pollyanna", "Bisküvi Adam", "Palyaço Prens", "Harikalar Mutfağı", "Yaşasın Barış", "Bir Gün Ayakkabımın Teki", "Üç Kardeş ve Muhteşem Kurt" ile "Elma Kurdu Kırtık" minik seyircilerin izlenimine sunulacak.
Pollyanna - 20.11.2017
Şehir Tiyatroları'nda Bu Hafta 14 Oyun Seyirciyle Buluşacak
Bu hafta "Dedektif Köpek Cash", "Bir Kümes Hikayesi", "Pollyanna", "Bisküvi Adam", "Palyaço Prens", "Harikalar Mutfağı" ve "Yaşasın Barış" oyunları ise çocukların izlenimine sunulacak.
Pollyanna - 13.11.2017
Şehir Tiyatroları'nda Bu Hafta 14 Oyun Seyirciyle Buluşacak
Ayrıca, bu hafta "Dedektif Köpek Cash", "Bir Kümes Hikayesi", "Pollyanna", "Bisküvi Adam", "Palyaço Prens", "Harikalar Mutfağı" ve "Yaşasın Barış" adlı oyunlar çocuklarla buluşacak.
Pollyanna - 13.6.2017
Şehir Tiyatroları Sezonu Kapattı
Sezon boyunca "12. Gece", "Komik-i Şehir Naşit Bey", "Cibali Karakolu", "Pollyanna", "Ay Işığında Şamata", "Şahane Züğürtler" adlı eserlerin yer aldığı "Yaz Oyunları" 29 Mayıs-11 Haziran arasında Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda seyirciyle buluştu.
Pollyanna - 12.6.2017
42. İsmet Küntay Tiyatro Ödülleri" Açıklandı
"En İyi Işık Ödülü"nü ise "Kıran Resimleri" adlı oyundaki ışık tasarımı nedeniyle Yakup Çartık, "En İyi Müzik Ödülü"nü "Macbeth" adlı oyundaki müzik çalışması ile Can Atilla, "En İyi Çocuk Oyunu Ödülü"nü de İBB Şehir Tiyatroları yapımı "Pollyanna" aslı eser alacak.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Pollyanna Haberleri | Pollyanna Kimdir - Haberler - Pollyanna haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Pollyanna kimdir, hayatı ve biyografisi. Burcu Esmersoy'dan korona itirafı: İspanyol bir aileyle sarmaş dolaş şampiyonluk kutladım.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.12.2020 09:53:41. #1.15#
title