Herkes Saadet Partisi veya DEVA Partisi'nden bekliyordu, üçüncü ittifakı Adalet Partisi kuruyor - Haberler
Haberi Paylaş

Herkes Saadet Partisi veya DEVA Partisi'nden bekliyordu, üçüncü ittifakı Adalet Partisi kuruyor

Haberler.com - Politika
 - Güncelleme:
Herkes Saadet Partisi veya DEVA Partisi'nden bekliyordu, üçüncü ittifakı Adalet Partisi kuruyor

Cumhur ve Millet İttifaklarına alternatif olarak ittifak kurulup kurulmayacağı merak ediliyordu. Herkes böyle bir adımı Saadet Partisi veya DEVA Partisi'nden beklerken Adalet Partisi'nden sürpriz bir hamle geldi. Genel Başkan Vecdet Öz, "3. ittifakla ilgili çalışmalar başladı, önümüzdeki günlerde bu sürpriz ortaya çıkacak. Sıkı dursunlar" dedi.

Türk siyasetinde 3. ittifak dedikodularının ortaya çıkmasının ardından kulisler de yeniden hareketlendi. Son dönemde yaptığı çıkışlarla dikkat çeken Ümit Özdağ'ın Zafer Partisi ile Vecdet Öz'ün Adalet Partisi'nin 3. ittifak içine gireceği iddia edildi. Öz'den konuya ilişkin çarpıcı açıklamalar geldi.

"MERKEZ SAĞDA İTTİFAK ARAYIŞINDAYIZ"

Cumhuriyet TV'ye konuşan Adalet Partisi Başkanı Vecdet Öz, merkez sağda bir ittifakın içine girdiklerini belirtti. "3. ittifak kurulacak. Sıkı dursunlar" diye konuşan Adalet Partisi lideri Öz, önümüzdeki günlerde bir sürprizin de olacağını açıkladı.

"SIKI DURSUNLAR"

Öz, yaptığı açıklamada "3. ittifak kurulacak. Çalınan iktidarımızı geri almaya geliyoruz. Söke söke alacağız. 3. ittifakla ilgili çalışmalar başladı, önümüzdeki günlerde bu sürpriz ortaya çıkacak. Sıkı dursunlar" ifadelerini kullandı.

Haberler.com - Politika

Cumhur İttifakı Millet İttifakı Adalet Partisi Zafer Partisi Ümit Özdağ Vecdi Öz Politika Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (4)

Ben Sen:

Dr.Vecdetbey videolarını ve konuşmaları çok mantıklı multecileri gonderinde oyumu vericem AP.

Morpheus:

Kim sığınmacıları kendi vatanlarına koşulsuz yollar ise ülkeyi de o yönetsin. Sığınmacı sorunu çözülür ise hem ekonomi hem asayiş çözülür.

Güray Dilli :

Haydi hayırlısı. Önce sığınmacılar arkasından ekonomi

Tüm 4 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title