PINAR OKYAY HABERLERİ

Pınar Okyay haber, Pınar Okyay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Pınar Okyay

Pınar Okyay

Doğum Yeri İzmir / Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Pınar Okyay Kimdir ?

Bornova Anadolu Lisesi'nden 1983 yılında ve Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden de 1989 yılında mezun oldu. Dokuz Eylül Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Halk Sağlığı Anabilim Dalında 1993-1998 yılları arasında eğitim gördü, Halk Sağlığı Doktoru unvanını almaya hak kazandı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Pınar Okyay - 29.8.2020
Salgınla mücadelede "bölgelere özel" insan hareketi uyarısı
Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Pınar Okyay, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerine ilişkin, "Yayla göçü, yazlıkçı ve tarım işleri gibi bölgeye özel insan hareketi için önlemler alınmalı." dedi.
Pınar Okyay - 21.5.2020
Kovid-19 ile mücadelede "bölgesel risk yönetimi" önerisi
Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Pınar Okyay, "Önümüzdeki 15 günlük dönemi iyi kullanır, bölgesel risk yönetimi yapabilir, vatandaşların katılımı sürer ve filyasyonu da etkin yapabilirsek olgu sayılarımız düşer." dedi.
Pınar Okyay - 6.4.2020
Koronavirüs Bilim Kurulu'na 7 yeni üye
Koronavirüs salgını ile mücadelede Sağlık Bakanlığı'nın danışma kurulu hüviyetinde çalışan Bilim Kurulu'na 7 profesör daha davet edildi. Enfeksiyon hastalıkları alanında uzman 31 bilim insanından oluşan Kurulun üye sayısı yeni üyelerle birlikte 38'e yükseldi. Kurula katılan yeni üyeler Adnan Menderes Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Pınar Okyay, Osmangazi Üniversitesi öğretim üyesi Prof.
Pınar Okyay - 22.3.2013
İşçigil; "Çevresine Bağımlı Yaşamak Zorunda Olan Yaklaşık 500 Bin Yaşlı Var"
Aydın Tabip Odası'nda düzenlenen toplantıya, Aydın Tabip Odası Yönetim Kurulu Başkanı Eralp Atay, Adnan Menderes Üniversitesi(ADÜ) Tıp Fakültesi Aile Hekimliği Anabilim Dalı Öğretim üyesi Prof. Dr. Güzel Dişçigil ve Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı üyesi Prof. Dr. Pınar Okyay katıldı.
Pınar Okyay - 2.2.2013
Tabip Odası Aydın Havasını Masaya Yatırdı
Aydın Tabip Odası'nda düzenlenen "Hava Kirliliği ve Sağlığımıza Etkisi" konulu toplantıya konuşmacı olarak Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı üyelerinden Prof. Dr. Mehmet Polatlı ve, Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı üyesi Prof. Dr. Pınar Okyay katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Pınar Okyay Haberleri | Pınar Okyay Kimdir - Haberler - Pınar Okyay haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Pınar Okyay kimdir, hayatı ve biyografisi. ADÜ Tıp Fakültesi'nin İlk Post Doktora Öğrencisi eğitimini tamamladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.10.2020 15:22:59. #1.14#
title