Pınar Altuğ'dan "Kocanın Gençliğini Yedin" Diyen Takipçisine Sert Tepki - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Pınar Altuğ'dan "Kocanın Gençliğini Yedin" Diyen Takipçisine Sert Tepki

Haberler.com - Haberler | Magazin

Oyuncu Pınar Altuğ, eşi Yağmur Atacan'la ilgili yapılan yoruma sessiz kalamadı. Eşi ile arasında 9 yaş fark olan Altuğ, "Adamın gençliğini yedin" diyen takipçisine ateş püskürdü.

Ekranların en sevilen dizisi Çocuklar Duymasın'ın başrol oyuncusu Pınar Altuğ, 2008 yılında oyuncu ve iş insanı Yağmur Atacan'la dünya evine girdi.

Eşinden 9 yaş olduğu büyük olduğu için her fırsatta eleştirilen Pınar Altuğ, bir takipçisinin yorumunu görünce adeta deliye döndü.

Özel hayatı ile ilgili Instagram hesabından sık sık paylaşım yapan Altuğ, son olarak güzel bir hayat için gerekli olan maddeleri sıraladı. Hayat reçetesi adı altında mutlu olmak için yapılması gerekenlere paylaşan Altuğ'u bir takipçisi sert bir dille eleştirdi. Sosyal medya kullanıcısı, Altuğ'un paylaşımına "Kocan bırakınca da böyle pozitif olabilecek misin acaba? Adamın gençliğini yedin" yorumunu yazdı.

Pınar Altuğ'dan 'Kocanın Gençliğini Yedin' Diyen Takipçisine Sert Tepki

Gelen yorum karşısında çılgına dönen Pınar Altuğ, "Bir gün bırakırsa kına yollarım isterseniz adresi şimdiden gönderin sonra eksik kalırsınız mazallah" dedi.

Pınar Altuğ'dan 'Kocanın Gençliğini Yedin' Diyen Takipçisine Sert Tepki

Başarılı oyuncu Pınar Altuğ, eşi Yağmur Atacan'dan 9 yaş büyük olmasıyla ilgili verdiği bir röportajda "Eşimden 9 yaş büyüğüm diye banalaf etme hakkını kendinde görenler, erkek büyük olduğu zaman neden ses çıkarmıyor? Bu ülkede 9 yaşında gelin olan çocuklar var yahu! Ben kocamla evlendiğimde o 25'ti, 26'sın da da baba oldu." demişti.

Pınar Altuğ'dan 'Kocanın Gençliğini Yedin' Diyen Takipçisine Sert Tepki

Pınar Altuğ'dan 'Kocanın Gençliğini Yedin' Diyen Takipçisine Sert Tepki

Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (65)
Adınızı Yazın:KADIN ICIN ZOR TABİ İNSANLARIN ON YARGISI KIRILMIYOR MAALESEF. MUTLU ISE KIME NE Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tulay:Gercekten birbirine bagli bir cift icin gencligin elden gidisi bir felaket degildir.Birlikte ihtiyarlama tatliligi ihtiyarlama acisini unutturur. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
BURCU:6 yaş çok yaşlı değil ki sadece artık çocuk doğuramaz kadınların en zirve dönemidir menapozu bitmiş ve erkeği erkek olduğuna pişman edecek güçtedir. O yüzden siz bırakın milletin yaşını da siz ne kadar erkeksiniz ona cevap verin. Herkse kendi evindeki maçlara baksın. Atın burada işkembeden nasıl olsa görmüyoruz. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm 65 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title