Peter Jackson Haberleri

Peter Jackson haber, Peter Jackson son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Peter Jackson - 05.04.2021
Yüzüklerin Efendisi'nin Sovyet versiyonu 30 yıl sonra yeniden keşfedildi
İngiliz yazar JRR Tolkien'in beyaz perde uyarlamaları dünyaca popüler olan kitabı Yüzüklerin Efendisi'nin Sovyetler Birliği televizyonu için yapılan uyarlamasının yeniden keşfedilerek geçen hafta YouTube'a konması özellikle Rusya'daki meraklıları arasında büyük sevinç yarattı. Guardian gazetesinin Rusya muhabiri Andrew Roth'un haberine göre, Yüzüklerin Efendisi kitabının birinci bölümü olan Yüzük Kardeşliği'nin televizyon filmi olarak uyarlandığı Khraniteli, 1991'de çekildi ve üçlemenin Sovyetler Birliği'nde yapılan tek uyarlaması olduğu düşünülüyor. Dünyanın dört bir yanında gişe rekorları kıran Peter Jackson'ın beyaz perde üçlemesinin ilki gösterime girmeden 10 yıl önce televizyonda yayınlanan bu düşük bütçeli film başka bir çağa aitmiş gibi.
Peter Jackson - 01.01.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 28
Sivas'ta, John Ronald Reuel Tolkien'in yazdığı, Peter Jackson'ın sinema filmi olarak çektiği 'Yüzüklerin Efendisi' ile 'Hobbit' filmi serilerinde yer alan ve kısa boylu, iri tüylü ayaklı, kıvırcık saçlı 'Hobbit'lerin yaşadığı küçük tepeler içine gömülü evlerden esinlenilerek, inşa adilen yamaç evlerinde yılbaşı coşkusu yaşandı.
Peter Jackson - 30.12.2019
İNTERNETTE VE SOSYAL MEDYADA ÖNE ÇIKAN YURT HABERLERİ
(GÖRÜNTÜ GEÇİLİYOR) HABER: İZMİR,   ============================== Sivas'ta yılbaşının gözdesi 'Hobbit evleri' Sivas Belediyesi'nce Paşabahçe Mesire Alanı'na inşa edilen ve dünya genelinde izlenme rekorları kıran 'Yüzüklerin Efendisi' filmindeki 'Hobbit' evlerine benzeyen yamaç evleri, farklı bir yılbaşı geçirmek isteyenlerin adresi oldu.  Sivas'ta, John Ronald Reuel Tolkien'in yazdığı, Peter Jackson'ın sinema filmi olarak çektiği 'Yüzüklerin Efendisi' ile 'Hobbit' filmi serilerinde yer alan ve kısa boylu, iri tüylü ayaklı, kıvırcık saçlı 'Hobbit'lerin yaşadığı küçük tepeler içine gömülü evlerden esinlenilerek inşa adilen yamaç evleri ilgi görüyor.
Peter Jackson - 30.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 5
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ --------------- Şüphelilerin asayişten çıkışı Detay HABER: Dinçer AKBİR-KAMERA: Alişan KOYUNCU/İZMİT(Kocaeli), ============================ Sivas'ta yılbaşının gözdesi 'Hobbit evleri' Sivas Belediyesi'nce Paşabahçe Mesire Alanı'na inşa edilen ve dünya genelinde izlenme rekorları kıran 'Yüzüklerin Efendisi' filmindeki 'Hobbit' evlerine benzeyen yamaç evleri, farklı bir yılbaşı geçirmek isteyenlerin adresi oldu.  Sivas'ta, John Ronald Reuel Tolkien'in yazdığı, Peter Jackson'ın sinema filmi olarak çektiği 'Yüzüklerin Efendisi' ile 'Hobbit' filmi serilerinde yer alan ve kısa boylu, iri tüylü ayaklı, kıvırcık saçlı 'Hobbit'lerin yaşadığı küçük tepeler içine gömülü evlerden esinlenilerek inşa adilen yamaç evleri ilgi görüyor.
Peter Jackson - 05.01.2019
Hobbit Evleri' Kışın da Cazibe Merkezi Olacak
John Ronald Reuel Tolkien'in eserinden Peter Jackson'ın sinemaya aktardığı 'Yüzüklerin Efendisi' ve 'Hobbit' filmi serilerinde yer alan, kısa boylu, iri tüylü ayaklı, kıvırcık saçlı karakter 'Hobbit'lerin yaşadığı küçük tepeler içine gömülü evlerden esinlenilerek, Sivas Belediyesi'nce başlatılan Paşabahçe Yamaç Evleri projesi hayata geçirildi.
Peter Jackson - 06.12.2018
Bu Hafta 8 Film Vizyona Girecek
-"Ölümcül Makineler" Peter Jackson'ın senaryo ekibinde yer alıp yapımcılığını üstlendiği "Ölümcül Makineler"; medeniyetin yok oluşunun akabinde insanlığın kıyamet sonrası şartlara uyum sağlamasını ve büyük şehirlerin küçük şehirleri yuttuğu bir düzende hayatta kalma mücadelesini anlatıyor.
Peter Jackson - 24.05.2018
Sivas'ta 'Hobbit Köyü' Yükseliyor Hd
John Ronald Reuel Tolkien'in yazdığı, Peter Jackson tarafından sinema filmi olarak çekilen 'Yüzüklerin Efendisi' ve 'Hobbit' filmi serilerinde yer alan ve Hobbit karakterlerinin yaşadığı küçük tepeler içine gömülen evlerden esinlenen Sivas Belediyesi, kent merkezine yakınlarındaki Paşabahçe Piknik ve Mesire Alanı'na benzeri evler inşa etti.
Peter Jackson - 28.10.2017
Canlı Heykel Performansı" Sanatçılarının Zorlu Mesaisi
İngiliz filolojist Tolkien'in yazdığı, oskar ödüllü Peter Jackson'ın yönettiği "Yüzüklerin Efendisi" filmi karekterlerinden Legolas'ı canlandıran 20 yaşındaki Mercan Dökmen ise hiç hakeret etmeden durdukları için ilginç olaylarla karşılaştıklarını dile getirdi.
Peter Jackson - 03.08.2017
Sivas'ta 'Hobbit' Evlerinin Sayısı 6'ya Yükseldi
John Ronald Reuel Tolkien'in yazdığı, Peter Jackson tarafından sinema filmi olarak çekilen 'Yüzüklerin Efendisi' ve 'Hobbit' filmi serilerinde yer alan ve Hobbit karakterlerinin yaşadığı küçük tepeler içine gömülen evlerden esinlenen Sivas Belediyesi, 2 yıl önce kent merkezine 5 kilometre uzaklıktaki Paşabahçe Piknik ve Mesire Alanı'na, benzeri evler inşa etmeye başladı.
Peter Jackson - 21.05.2017
Movies İn Concert: The Lord Of The Rings - The Two Towers
Peter Jackson'ın gişe rekorlarını altüst eden klasik J.
Peter Jackson - 20.05.2017
Movies İn Concert: The Lord Of The Rings - The Two Towers
Peter Jackson'ın gişe rekorlarını altüst eden klasik J.
Peter Jackson - 16.11.2016
Robert Mckee'nin Semineri Yoğun İlgiyle Karşılaştı
Bugüne kadar, aralarında Peter Jackson, Jane Campion, Andrew Stanton, Geoffrey Rush, Paul Haggis, Akiva Goldsman, William Goldman, Zak Penn, Joan Rivers, Meg Ryan, John Cleese, Steven Pressfield ve Pixar'ın yazarlarının da bulunduğu pek çok başarılı yazar, yönetmen ve oyuncu McKee'nin seminerine katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Peter Jackson Haberleri | Peter Jackson Kimdir - Haberler - Peter Jackson haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Peter Jackson kimdir, hayatı ve biyografisi. Herkes onu 'Elf Prensesi' olarak hatırlıyor: Kırmızı kaftanı hiç çıkarmadı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.6.2021 19:10:32. #1.15#

title