Pendik'teki sokak düğününde dehşet saçan saldırganların görüntüleri ortaya çıktı
Haberler » Güncel » Pendik'teki sokak düğününde dehşet saçan saldırganların görüntüleri ortaya çıktı - Haber

Pendik'teki sokak düğününde dehşet saçan saldırganların görüntüleri ortaya çıktı

İstanbul Pendik'te sokak düğününü basarak dehşet saçan saldırganların görüntüleri ortaya çıktı. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde çevredeki panik anları kayıt altına alındı.

Pendik'teki sokak düğününde dehşet saçan saldırganların görüntüleri ortaya çıktı

Pendik'te dün öğlen saatlerinde düğüne giden baba ve iki oğluna silahlı ve pompalı tüfekle saldırı düzenleyen 4 kişi güvenlik kameraları tarafından görüntülendi. Görüntülerde bir şüphelinin aracın bagajından pompalı tüfek alması ve şüphelilerin saldırıdan sonra kaçmaları görülüyor. Bir şüpheli de kaçarlarken havaya ateş ediyor. Çevredeki panik anları da kameya yansıyor.

Pendik'te 4 kişi dün sokak düğününe davetli olarak gelen bir baba ve 2 oğluna, düğün alanının yakınında silahla saldırıda bulunmuştu. Kavakpınar Mahallesi Yeni Asır Caddesi üzerinde meydana gelen olayda silahlı saldırıda başından yaralanan Şenol Kara kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmiş, kardeşi Murat ve babası İlyas Kara yaralanmıştı.

OLAYIN GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

4 saldırganı kısa sürede yakalayarak gözaltına almıştı. A.E, E.E, H.E, C.E'nin polis merkezindeki sürerken, olaya ilişkin güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı.

Görüntülerde bir şüphelinin aracın bagajından pompalı tüfek alması ve şüphelilerin saldırıdan sonra kaçmaları görülüyor. Bir şüpheli de kaçarlarken havaya ateş ediyor. Çevredeki panik anları da kameraya yansıyor.

Polisin olaya ilişkin soruşturması devam ediyor.

Kaynak: DHA

Haber Videosu

: Pendik'teki sokak düğününde dehşet saçan saldırganların görüntüleri ortaya çıktı

Manşet

Haberler