Paul Doany Haberleri

Paul Doany haber, Paul Doany son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Paul Doany - 27.7.2019
Türk Telekom'dan 745 milyon TL net kar
2019 ikinci çeyrek finansal ve operasyonel sonuçlarını değerlendiren Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Dr. Paul Doany, yakaladıkları güçlü ivmeyi 2019'un ilk altı ayında elde ettikleri rekor büyüme ile taçlandırdıklarını belirtti.
Paul Doany - 27.7.2019
Türk Telekom'dan 745 milyon TL net kar
2019 ikinci çeyrek finansal ve operasyonel sonuçlarını değerlendiren Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Dr. Paul Doany, yakaladıkları güçlü ivmeyi 2019'un ilk altı ayında elde ettikleri rekor büyüme ile taçlandırdıklarını belirtti.
Paul Doany - 14.6.2019
"Türkiye'nin verisini koruyarak ulusal güvenliğimizi sağlıyoruz"
Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Dr. Paul Doany, "Türkiye'deki dijital dönüşümün en önemli aktörüyüz" dedi.
Paul Doany - 14.6.2019
Türk Telekom 5G Dünya Zirvesi'nde
LONDRA (AA) – Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Dr. Paul Doany, "Fiberleşmede pek çok Avrupa ülkesini geride bırakarak Türkiye'nin abone fiberleşme oranını yüzde 20'lere çıkardık" dedi.
Paul Doany - 27.4.2019
Türkiye'de İnternet Kullanımı Yüzde 72'ye Çıktı"
Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Paul Doany, "Türkiye'de internet kullanımı yüzde 48'den yüzde 72'ye yükseldi.
Paul Doany - 22.3.2019
Uludağ Ekonomi Zirvesi
Türk Telekom Üst Yöneticisi Paul Doany, "Ufak bir ülkeden geliyorsunuz diyelim, nüfusu 5-6 milyon civarında olsun. Bir deha var ama bu dehanın içinde bulunacağı bir piyasa yok diyelim. İşte Türkiye'nin avantajı bu. Büyük bir ülke, büyük bir piyasa ve çok iyi hükümet teşvikleri var." dedi.
Paul Doany - 22.3.2019
Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde 'Yarına Yatırım' Tartışıldı
Insider CEO'su Hande Çilingir'in moderatörlüğünü yaptığı panele, Başarısızlık Müzesi Kurucusu Samuel West, Global Girişimcilik Vakfı Kurucusu Derik Kim, BluTV Kurucusu Aydın Doğan Yalçındağ, Scotty CEO'su Tarkan Anlar ve Türk Telekom CEO'su Paul Doany katıldı.
Paul Doany - 26.2.2019
Türk Telekom ile Huawei Arasında "İyi Niyet Sözleşmesi" İmzalandı
Konuşmaların ardından Bakan Turhan himayesinde Türk Telekom Üst Yöneticisi Paul Doany ile Huawei Türkiye Genel Müdürü Zhao James tarafından İyi Niyet Sözleşmesi (MoU) TurkTech 1.
Paul Doany - 26.2.2019
Türk Telekom ve Huawei, 5g ile Uzaktan Erişimi Test Etti
"İyi Niyet Sözleşmesi sayesinde 5G uygulama alanlarını geliştirmeyi hedefliyoruz" Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Dr. Paul Doany, Türkiye'nin kalkınmasına daha büyük katkılar sağlamak adına bilişim teknolojilerinin kullanıldığı kentleşme, ulaşım, sağlık, eğitim, tarım, enerji ve eğlence gibi alanlarda 5G ve ötesi teknolojilerin sunduğu inovasyona ihtiyaç olduğunu söyledi.
Paul Doany - 20.2.2019
Dünya Melek Yatırım Forumu Sona Erdi
Özyeğin ve Doany katılımcılara seslendi Fiba Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Özyeğin, forumda girişimcilik konusunda bir konuşma yaptı. Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Paul Doany de girişimcilik ekosistemi ve şirketinin bu alanda sürdürdüğü faaliyetler hakkında bilgiler verdi.
Paul Doany - 7.2.2019
İş ve Ekonomi Dünyası Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde Buluşuyor
Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde sanayiden ticarete, üretimden perakendeye, finanstan teknolojiye kadar pek çok sektörün nabzı tutulacak, iş dünyasına ve ekonomiye yön verecek gelişmeler konuşulacak. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile Başbakan Eski Yardımcısı Mehmet Şimşek'in konuşmacı olarak katılması planlanan zirvede bu yıl yer alacak yabancı konuşmacılar arasında, BM Sürdürülebilir Kalkınma Çözümleri Ağı Direktörü Prof. Jeffrey D. Sachs, dünyanın önde gelen teknoloji ve yapay zeka şirketlerinden 2021.AI'nin kurucusu Mikael Munck, Blockchain.com'un kurucu ortağı Nicolas Cary, Shazam'ın kurucusu Philip Inghelbrecht, Global Girişimciler Derneği (Global Entrepreneurs Foundation) Başkanı Derik Kim, Uniti Electric Car CEO'su Lewis Horne ve China Market Research Group kurucusu Shaun Rein gibi isimler yer alıyor. Zirvede ilk defa Cumhurbaşkanlığından 4 önemli isim Türkiye Vizyon 2023 oturumunda bir araya gelmesi planlanıyor. Dijital Dönüşüm Ofis Başkanı Ali Taha Koç, Varlık Fonu Genel Müdürü Zafer Sönmez, Yatırım Ofisi Başkanı Arda Ermut, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan ile birlikte Türkiye'nin yarınını konuşacaklar. Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde ayrıca TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik, Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, Boyner Grup CEO'su Cem Boyner, Türk Telekom CEO'su Paul Doany, Vodafone Türkiye CEO'su Colman Deegan, Arçelik CEO'su Hakan Bulgurlu, Fiba Holding Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Özyeğin, TCMB Başkanı Murat Çetinkaya, Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş, HSBC Türkiye CEO'su Selim Kervancı, Limak Onursal Başkanı Nihat Özdemir, Borusan Yönetim Kurulu Üyesi Agah Uğur, Uipath Türkiye CEO'su Tansu Yeğen, Socar CEO'su Zaur Gahramanov gibi Türkiye ekonomi ve iş dünyasına yön veren isimler de konuşmacı olarak yer alacak.
Paul Doany - 31.1.2019
Türk Telekom'dan Son Çeyrekte 2,2 Milyar Net Kar
Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Paul Doany, "Toplamda bu yıl 4,3 milyon net abone kazandık ve şirketin karlılığı da arttı.
Paul Doany - 21.1.2019
Mülteciler İçin Büyük Veri" Yarışmasının Kazananları Açıklandı
Hasekioğlu, Türkiye'nin, Suriye iç savaşından kaçan insanlara kapılarını açtığını ve şu anda yaklaşık 4 milyon Suriyeliye ev sahipliği yaptığını bildirdi. Bu durumun beraberinde özellikle eğitim, sağlık ve sosyal entegrasyon alanlarında eşitli sosyal sorumlulukları da beraberinde getirdiğini aktaran Hasekioğlu, şunları kaydetti: "Bu bağlamda yapılan çalışmalarda 1 milyona yakın Suriyeli öğrenci Türk eğitim sistemine entegre edildi. Yaklaşık 5 bin öğretmen Türk dili eğitimi için görevlendirildi. Aynı şekilde sağlık hizmetleri de hükumet tarafından ücretsiz sağlandı. Yarım milyondan fazla bebek aşılandı. Şu anda 2 binden fazla sağlık çalışanı ile 143 sağlık merkezi faaliyet gösteriyor." "Daha fazlasını da yapmayı umuyoruz" Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Dr. Paul Doany de mültecilerin sosyal sorunlarına çözümler getiren projelere "Mülteciler için Büyük Veri" yarışması kapsamında Türk Telekom olarak destek verdiklerini aktardı.
Paul Doany - 16.12.2018
Türk Telekom'un Projesi, G20 Raporu'nda Örnek Gösterildi
Açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Telekom CEO'su Paul Doany, refahın eşit dağılımının sadece ülke ekonomilerinin kalkınması için değil, daha yaşanabilir bir dünya için de temel unsurların başında geldiğini belirterek, şunları kaydetti: "Refahın eşit dağılımı için dar gelirlileri de kapsayan iş modelleri geliştirerek bunları iş süreçlerimize entegre etmeliyiz.
Paul Doany - 7.12.2018
Verimlilik ve Teknoloji Fuarı
Dijital teknoloji tedarikçilerinin en büyük beklentisinin finansman konusunda olduğunun farkındayız. İşletmelerin uzun vadeli finansmana erişimleri konusunda da yeni adımlar atacağız. KOSGEB, imalat sanayinde dijitalleşmeye katkı sağlayacak yerli teknoloji geliştiricisi KOBİ'leri desteklemek için proje teklif çağrısını hazırladı. Bu program 2019'dan itibaren hayata geçecek. Büyük veri, nesnelerin interneti, otonom robot teknolojileri, akıllı sensörler ve eklemeli imalat gibi alanlarda yeni ürün ve yazılım geliştiren KOBİ'lere işletme başına 1 milyon liralık proje desteği vereceğiz. Yine bu teknolojileri imalat sürecine adapte etmek isteyen KOBİ'lere de aynı tutarda katkı sağlayacağız. Böylece hem teknolojiyi geliştiren hem de bu teknolojileri üretim süreçlerinde kullanıp verimlilik artışı hedefleyen KOBİ'leri teşvik edeceğiz." Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir ve Türk Telekom Üst Yöneticisi Paul Doany de selamlama konuşmalarında, etkinliğin önemine işaret ederek, katılımcılara verimli bir fuar diledi.
Paul Doany - 29.11.2018
Telkoder 10. Olağan Genel Kurulu
Türk Telekom Üst Yöneticisi Paul Doany, "Türkiye'nin en büyük avantajı sabitte de mobilde de altyapının sahibinin hükümet olması. O yüzden doğası gereği altyapı ekonomik olmalı ve kalite sunabilmelidir.
Paul Doany - 27.11.2018
9. Boğaziçi Zirvesi
Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Paul Doany, "Birçok şirket risk almak istemiyor.
Paul Doany - 6.11.2018
Türk Telekom'un Abone Sayısında Rekor Büyüme
Söz konusu dönemde Türk Telekom'un mobil abone sayısı, 1,2 milyon artarak 20,8 milyon oldu. LTE nüfus kapsama alanı eylül sonunda yüzde 89'a ulaşırken, LTE kullanıcılarının toplam mobil aboneler içindeki payı yüzde 44'e yükseldi. LTE kullanıcılarının ortalama aylık veri tüketimi de yıllık yüzde 38 artışla 6,5 gigabayta çıktı. "Yılın 9 ayını rekor abone kazanımıyla geride bıraktık" Açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Dr. Paul Doany, yılın dokuz aylık döneminde, abone kazanımında son 11 yılın en iyi performansını göstererek 3,1 milyon net yeni abone kazandıklarını ifade etti.
Paul Doany - 18.10.2018
İstanbul'da 5g Vadisi Kurulacak
Sayan, 5G teknolojisinde üretime değinerek, şu ifadeleri kullandı: "5G'de hangi uygulamaların kimi nereye sürükleyeceğini aslında bilmiyoruz ama istiyoruz ki dünyayı sürükleyecek bu yenilikler yine buradan, sizlerden ve bu salonda bulunan arkadaşlardan çıksın. Sonunda yabancı rakipleri karşısında piyasadan çekilmek veya satın alınma yoluyla onlarla birleşmek zorunda kalınmasın. Yerli firmalarımız yeni fikirleriyle ortaya çıksın ve rakiplerini adeta kendilerine katarak kullanılan uygulamalara dönüştürsünler istiyoruz." "5G'de sektörün önünü açıyoruz" Sayan, Türkiye'nin geçen yıl 5G Türkiye Forumu'nu kurduklarını ve bu forumun çok sayıda paydaşı olduğunu belirterek, forumla ilgili ayrıntıları paylaştı. Bu forumun Ankara'da ODTÜ, Bilkent ve Hacettepe üniversiteleri ile 5G Vadisi'ni oluşturduğunu dile getiren Sayan, şunları kaydetti: "Burada rektörlerimizle, şirketlerimizle aynısını kurmak üzere konuşuyoruz. Bunun bir ayağı kesinlikle İTÜ'de olacak. İTÜ'de bu konuda çok ciddi çalışmalar var. Burada yapılacak bütün denemelerle ilgili frekans izinleri vesaire hepsini zaten karşılamış durumdayız. Ama 5G Vadisi'ne şu anda İTÜ, Yıldız Teknik Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi ile devam etmeyi planlıyoruz. Buna Ankara'da bulunan operatörlerimiz de dahil olacak. Bu şekilde biz sektörün önünü 5G noktasında açmayı planlıyoruz." "Geliştirdiğimiz altyapı paylaşım modelleri dünyaya örnek" Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Paul Doany, şebeke dönüşümü için tüm dünyanın kullanacağı yenilikçi çözümler geliştiren iştirakleri Argela ve Netsia ile birlikte konferansa ev sahipliği yaptıklarını söyledi.
Paul Doany - 17.10.2018
3. Ar-Ge ve İnovasyon Zirvesi
- "Türk Telekom ağının 5G dönüşümü, yerli ve milli kaynaklar kullanılarak gerçekleştirilecek" Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Paul Doany de Türkiye'nin kendi teknolojisini üretebilmesi ve dış kaynaklara bağımlı olmamasının ekonomik ve stratejik açıdan son derece önemli olduğunu, bu amaçla Türk Telekom'un, attığı her adım ve giriştiği her projeyle Türkiye'nin dijital geleceğini inşa etmek ve Türk mühendisliğini dünyaya ihraç etmek için sürekli çalıştığını aktardı.
Paul Doany - 22.8.2018
Gündem / 22 Ağustos 2018
ÖZEL HABER 1- "Türkiye pazarı fırsatlarla dolu" Türk Telekom Üst Yöneticisi Paul Doany: "Genel olarak yatırımcının kur riski var ama bu tüm gelişmekte olan pazarlarda yaşanan bir risk.
Paul Doany - 7.8.2018
Rekabet Kurulunda Sözlü Savunma
TTNET AŞ adına söz alan Türk Telekom Üst Yöneticisi Paul Doany de soruşturmaya konu kampanyanın paket satış niteliği taşımadığını belirterek, şöyle konuştu: "(Tivibu'lu Yeni Yıl Kampanyası) ifadesi bir lansman söyleminden ibarettir.
Paul Doany - 24.7.2018
Türk Telekom'un Toplam Abone Sayısı 43,5 Milyona Yükseldi
"Yılın ilk yarısına rekor abone kazanımları damga vurdu Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Paul Doany, 2018'in ilk 6 aylık finansal ve operasyonel sonuçlarına ilişkin değerlendirmesinde, uzun vadede şirkete değer katacak istikrarlı ve karlı bir büyüme için öngördükleri stratejilerini başarıyla uygulamayı sürdürdüklerini dile getirdi.
Paul Doany - 12.7.2018
Türk Telekom KKTC'nin İnternet Hızını 6'ya Katlayacak
Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Paul Doany ile KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Tolga Atakan arasında Lefkoşa'da imzalanan protokol kapsamında, KKTC Telekomünikasyon Dairesi, Türk Telekom'un Kuzey Kıbrıs'a sağladığı teknik altyapı ve imkanlar üzerinden 3 yıl daha uygun fiyat ve daha yüksek kapasiteyle internet hizmeti alacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Paul Doany Haberleri | Paul Doany Kimdir - Haberler - Paul Doany haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Paul Doany kimdir, hayatı ve biyografisi. Dünya Melek Yatırım Forumu 2020.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.12.2020 18:08:13. #1.14#
title