Paramparça 81.Bölüm Özeti! 81.Bölümde Neler Yaşandı?

Paramparça 81.Bölüm Özeti! 81.Bölümde Neler Yaşandı?

Dün akşam yayınlanan Paramparça 81.bölümü izleyicileri ekrana kilitledi. Paramparça 81.bölümünde yaşananlar, 82.bölümde yaşanacaklara ışık tuttu. İşte tüm detaylar.

Paramparça 81.Bölüm Özeti! 81.Bölümde Neler Yaşandı?

Başrollerinde Erkan Petekkaya, Mine Tugay, Barış Falay, Ebru Özkan Saban, Tolga Tekin, Neriman Köse, Hümeyra gibi usta isimlerin yer aldığı Paramparça dizisinin 81. bölümünde yaşananlar izleyenleri ekrana kilitledi. 81.bölümde ilk defa İlhan Şeşen kadroda yer aldı. Yeni karakteri ile görücüye çıktı.

PARAMPARÇA 81.BÖLÜMDE NE OLDU?

Komadan çıkan Cansu, bebeğini kaybettiğinden habersizdir. Cansu'ya gerçeği açıklamaya cesaret edemeyen Dilara'nın yalanlarıyla, işler içinden çıkılmaz bir hal alır. Ayşe'nin mezarını ziyaret eden Rahmi Bey, burada Maide Hanım'a yakalanır. Daha fazla kaçamayacağını anlayan Rahmi Bey, polise teslim olur.

ASUMAN'IN ELİNE BÜYÜK KOZ GEÇTİ!

Burhan Bey'in ölümünün ardından Maide Hanım kendisine yeni bir işbirlikçi bulmakta gecikmez. Asuman, Maide Hanım'ın şeytani planlarını uygulayabilmesi için tam da aradığı kişidir. İkili arasında güçlü bir ittifak kurulur. Asuman'ın yoluna çıkan Ekrem Bey farkında olmadan Asuman'ın eline çok büyük bir koz vermiştir.

BOŞANMA ŞOKU! ALAZ'I KİM KAÇIRDI?

Harun'un çevirdiği kirli işleri Cihan'dan öğrenen Dilara, her şeyi göze alıp, Harun'dan boşanmaya karar verir. İkilinin, boşanma protokolünü konuşmak için buluştuğu saatlerde yalıya maskeli adamlar baskın yapmış ve Alaz'ı yanlarına alarak ortadan kaybolmuşlardır.