Özlem Özkan Haberleri

Özlem Özkan haber, Özlem Özkan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Özlem Özkan - 18.10.2018
Davutpaşa Patlaması Davası...
DAVUTPAŞA'da 31 Ocak 2008 tarihinde 21 kişinin hayatını kaybettiği, 115 kişinin de yaralandığı maytap atölyesi patlamasına ilişkin Yargıtay'ın bozma kararının ardından yeniden görülen davada, avukatlar ve şikayetçiler sanıkların duruşmada hazır edilmesini talep etti. Mahkeme heyeti, sanıkların sorgularının yapıldığını, bozmaya karşı beyanlarının alındığını, bundan sonra duruşmalardan vareste tutulmamış olsalar bile yokluklarında yargılamaya devam edilerek hüküm kurulabileceğini belirterek, talebi reddetti.    "SANIKLARIN DA BURADA HAZIR BULUNMALARINI İSTİYORUZ" Bakırköy 6. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen 3. duruşmada tutuksuz sanıklardan Rüstem Tekin hazır bulundu. Şikayetçi Avukatı Özlem Özkan mahkemeye sunduğu dilekçesini tekrar ettiğini ifade ederek, "Öncelikle burada hazır olmayan sanıklar yönünden duruşmalardan vareste (bağışık) tutulmalarına karar verilmediği halde hazır olmadıkları görülmüştür.
Özlem Özkan - 18.10.2018
Davutpaşa Patlaması Davası
Müşteki avukatı Özlem Özkan, "Öncelikle burada hazır olmayan sanıklar yönünden duruşmalardan vareste tutulmalarına karar verilmediği halde hazır olmadıkları görülmüştür.
Özlem Özkan - 18.10.2018
Davutpaşa Patlaması Davası...
Haber-Kamera: Serpil KIRKESER / İSTANBUL DHA Davutpaşa'da 31 Ocak 2008 tarihinde 21 kişinin hayatını kaybettiği, 115 kişinin de yaralandığı maytap atölyesi patlamasına ilişkin Yargıtay'ın bozma kararının ardından yeniden görülen davada, avukatlar ve şikayetçiler sanıkların duruşmada hazır edilmesini talep etti. Mahkeme heyeti, sanıkların sorgularının yapıldığını, bozmaya karşı beyanlarının alındığını, bundan sonra duruşmalardan vareste tutulmamış olsalar bile yokluklarında yargılamaya devam edilerek hüküm kurulabileceğini belirterek, talebi reddetti.  "SANIKLARIN DA BURADA HAZIR BULUNMALARINI İSTİYORUZ" Bakırköy 6. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen 3. duruşmada tutuksuz sanıklardan Rüstem Tekin hazır bulundu. Şikayetçi Avukatı Özlem Özkan mahkemeye sunduğu dilekçesini tekrar ettiğini ifade ederek, "Öncelikle burada hazır olmayan sanıklar yönünden duruşmalardan vareste (bağışık) tutulmalarına karar verilmediği halde hazır olmadıkları görülmüştür.
Özlem Özkan - 18.10.2018
Zeytinburnu'ndaki Patlama Davası
Duruşmada söz alan müşteki vekillerinden Özlem Özkan, sanıkların haklarında vareste tutulmalarına karar verilmediği halde duruşmaya katılmadıklarını belirterek, "Biz sunduğumuz dilekçeyi onların huzurunda açıklamak istiyoruz.
Özlem Özkan - 08.10.2018
Türkiye Hafızlık Yarışması'nın Finali Diyarbakır'da Yapılacak
İşliyen, geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden, işitme engellilere yönelik Kur'an kursu eğitmeni Özlem Özkan adına Diyarbakır merkez Kayapınar ilçesinde düzenlenen Kur'an kursunun açılışını yaptı.
Özlem Özkan - 20.09.2018
Dünya Sepsis Günü
Toplantının ikinci oturumunda, uzman doktor Özlem Özkan Kuşçu sepsiste antibiyotik dışı tedaviler hakkında katılımcıları bilgilendirirken, hastalıktan korunma ve koruyucu önlemler konusunda da Doç.
Özlem Özkan - 17.07.2018
Diyarbakır Müftülüğü Yitirdiği Personelini Andı
Diyarbakır Müftülüğü, trafik kazasında hayatını kaybeden işitme engellilere yönelik Kur'an kursu eğitmeni Özlem Özkan için anma programı düzenledi.
Özlem Özkan - 14.07.2018
Kazada Ölen Anne ve Oğlu Toprağa Verildi
ERZURUM'un Çat ilçesinde trafik kazasında hayatlarını kaybeden Özlem Özkan ile 2,5 yaşındaki oğlu Ahmet Özkan memleketleri Sakarya'nın Akyazı ilçesinde toprağa verildi.
Özlem Özkan - 14.07.2018
Dha Yurt Bülteni 13
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ----------------------------- Bakan Çavuşoğlu'nuın selamlaşması Salondan detay Partililerden detay Bakan Çavuşoğlu konuşması Haber: Özgür ÖZTÜRK- Kamera: Alparslan ÇINAR / ANTALYA ====================================================== KAZADA ÖLEN ANNE VE OĞLU TOPRAĞA VERİLDİ ERZURUM'un Çat ilçesinde trafik kazasında hayatlarını kaybeden Özlem Özkan ile 2,5 yaşındaki oğlu Ahmet Özkan memleketleri Sakarya'nın Akyazı ilçesinde toprağa verildi.
Özlem Özkan - 04.06.2018
Şehit Özkan Son Yolculuğuna Uğurlandı
Törene katılan AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, şehidin eşi Özlem Özkan ile yakınlarına başsağlığı diledi.
Özlem Özkan - 15.05.2018
Türkiye Şampiyonu Sporcunun Hedefi Milli Takım
"Çok kısa bir zamanda böyle bir şampiyonluk aldı" Yüzme antrenörü Özlem Özkan da Kerem'in güzel ve verimli bir antrenman yapabildiği takdirde iyi dereceler alacağına inandığını belirterek, "Şampiyon olmasından dolayı Kerem ve kendim adına çok mutluyum.
Özlem Özkan - 10.04.2018
Zeytinburnu'ndaki Patlama Davası
Bazı müdahillerin avukatı Özlem Özkan, Yargıtay'ın bozma kararını kabul etmediklerini, Yargıtay'ın sanıkların cezalandırılmamasını istediğini savundu.
Özlem Özkan - 10.04.2018
Davutpaşa Patlaması Davası Sil Baştan
AVUKATLAR: YARGITAY BOZMA İLAMINI KABUL ETMİYORUZ Duruşmada söz alan şikayetçilerin avukatı Özlem Özkan, "Yargıtay bozma ilamını kabul etmiyoruz.
Özlem Özkan - 10.04.2018
Davutpaşa Patlaması Davası Sil Baştan
Serpil KIRKESER / İstanbul DHA  - DAVUTPAŞA'da 31 Ocak 2008 tarihinde 21 kişinin hayatını kaybettiği, 115 kişinin de yaralandığı maytap atölyesi patlamasına ilişkin davanın Yargıtay'ın bozma kararının ardından ilk duruşması yapıldı. Söz alan sanıklar, Yargıtay'ın bozma kararına uyulmasını talep etti.Hakkı Güleç patlamada kardeşinin hayatını kaybettiğini belirterek mahkeme heyetine,  "Olay tarihinden itibaren yalnızca kendimiz için değil başka mağduriyetlerin yaşanmaması acıların çekilmemesi  için adalet ve vicdan nöbeti tutuyoruz. Bu iş kazası değil, cinayettir. Sizin vereceğiniz karar işçi cinayetlerne dur diyecek. Tek beklentimiz adaletin sağlanmasıdır" diye seslendi. İSKİ ve BEDAŞ yetkilileri  hakkında abonelik işlemlerinin yapımı sırasında görev yapan şahısların tespit edilerek suç duyurusunda bulunulmasına  karar veren mahkeme heyeti,  Yargıtay'ın bozma ilamına uyulması hususunda dosyanın incelemeye alınarak gelecek duruşmada  karar verilmesine hükmetti. Yargıtay, 10 sanık hakkında verilen kararı 7 sanık yönünden bozulmasına hükmetmişti. 3 sanık hakkında verilen beraat kararını onamıştı.  İLK DURUŞMASI YAPILDI Bakırköy 7. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmada tutuksuz sanıklar dönemin İmar ve Şehircilik Müdürü  Hatice Küçükakyüz,  dönemin Zeytinburnu Belediyesi Ruhsat ve Denetleme Müdürü Rüstem Tekin,  dönemin Zabıta Müdürü Feruz Kutsal ve dönemin İmar ve Şehircilik Müdürleri  Şevket Yıldırım  ile taraf avukatları hazır bulundu. Patlamada hayatını kaybedenlerin yakınları ile patlamada yaralananlar da duruşmaya "Müşteki" sıfatıyla duruşmaya katıldı.  AVUKATLAR: YARGITAY BOZMA İLAMINI KABUL ETMİYORUZ Duruşmada söz alan şikayetçilerin avukatı Özlem Özkan, "Yargıtay bozma ilamını kabul etmiyoruz.
Özlem Özkan - 10.04.2018
Dha İstanbul - Davutpaşa Patlaması Davası Sil Baştan
MAHKEME HEYETİNE SESLENDİ: SİZİN VERECEĞİNİZ KARAR İŞÇİ CİNAYETLERİNE 'DUR' DİYECEK MAHKEME, YARGITAY'IN BOZMA İLAMINI İNCELEMEYE ALDI Haber: Serpil KIRKESER / İstanbul DHA Davutpaşa'da 31 Ocak 2008 tarihinde 21 kişinin hayatını kaybettiği, 115 kişinin de yaralandığı maytap atölyesi patlamasına ilişkin davanın Yargıtay'ın bozma kararının ardından ilk duruşması yapıldı. Söz alan sanıklar, Yargıtay'ın bozma kararına uyulmasını talep etti. İSKİ ve BEDAŞ yetkilileri  hakkında abonelik işlemlerinin yapımı sırasında görev yapan şahısların tespit edilerek suç duyurusunda bulunulmasına  karar veren mahkeme heyeti,  Yargıtay'ın bozma ilamına uyulması hususunda dosyanın incelemeye alınarak gelecek duruşmada  karar verilmesine hükmetti. Yargıtay, 10 sanık hakkında verilen kararı 7 sanık yönünden bozulmasına hükmetmişti. 3 sanık hakkında verilen beraat kararını onamıştı.  İLK DURUŞMASI YAPILDI Bakırköy 7. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmada tutuksuz sanıklar dönemin İmar ve Şehircilik Müdürü  Hatice Küçükakyüz,  dönemin Zeytinburnu Belediyesi Ruhsat ve Denetleme Müdürü Rüstem Tekin,  dönemin Zabıta Müdürü Feruz Kutsal ve dönemin İmar ve Şehircilik Müdürleri  Şevket Yıldırım  ile taraf avukatları hazır bulundu. Patlamada hayatını kaybedenlerin yakınları ile patlamada yaralananlar da duruşmaya "Müşteki" sıfatıyla duruşmaya katıldı.  AVUKATLAR: YARGITAY BOZMA İLAMINI KABUL ETMİYORUZ Duruşmada söz alan şikayetçilerin avukatı Özlem Özkan, "Yargıtay bozma ilamını kabul etmiyoruz.
Özlem Özkan - 21.02.2018
Vanlı Kadınlar Spor Yapıp, Sanat Öğreniyor
Dikiş- nakış kursiyeri Özlem Özkan ise "Ahşap boyama, dikiş- nakış, el sanatları, gibi kurslara katılıyoruz.
Özlem Özkan - 21.02.2018
Dha Yurt Bülteni-11
Dikiş- nakış kursiyeri Özlem Özkan ise "Ahşap boyama, dikiş- nakış, el sanatları, gibi kurslara katılıyoruz.
Özlem Özkan - 21.02.2018
Vanlı Kadınlar Spor Yapıp, Sanat Öğreniyor
Dikiş- nakış kursiyeri Özlem Özkan ise "Ahşap boyama, dikiş- nakış, el sanatları, gibi kurslara katılıyoruz.
Özlem Özkan - 15.02.2018
Kur'an-ı Kerim Aşkı Engel Tanımıyor
Eğitmen Özlem Özkan, bir süre önce işaret dili eğitimine katıldığını, ardından işitme engellilere yönelik açılan kursta eğitim vermeye başladığını belirterek bu sayede işitme engelli kadınların Kur'an öğrenme sürecine destek olduğunu söyledi.
Özlem Özkan - 23.11.2016
Aileden Sokağa Taşan Şiddet-Yargılamada Sorunlar" Paneli
Sarıyer Belediyesi tarafından, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü kapsamında Yaşar Kemal Kültür Merkezi'nde düzenlenen panel öncesinde "Kadın ve Şiddet" konulu fotoğraf sergisi açıldı. Fotoğraf sanatçısı Ümit Karalar ile Doğa Rutkay, Zeynep Beşerler, Deniz Çakır, Rojda Demirer ve Zeynep Mansur'un da aralarında bulunduğu ünlülerin destek verdiği etkinlikte psikolog Sinem Taşyaran ile avukat Özlem Özkan'ın katılımıyla panel düzenlendi.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Özlem Özkan Haberleri | Özlem Özkan Kimdir - Haberler - Özlem Özkan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Özlem Özkan kimdir, hayatı ve biyografisi. Üniversite öğrencisinin kerpiç eve sığmayan büyük hayali.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.06.2021 08:40:13. #1.13#

title