Özlem Erol Haberleri

Özlem Erol haber, Özlem Erol son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Özlem Erol - 12.10.2020
İBB'nin söktüğü dikey bahçeler meclis gündeminde tartışıldı
Çevre, Yenilenebilir Enerji ve İklim Değişikliği Komisyonu Başkanı AK Partili Özlem Erol, dikey bahçelerin ve graffiti çalışmasının maliyeti, çevreye etkisi gibi konularda İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun cevaplandırması için meclis başkanlığına soru önergesi verdi.
Özlem Erol - 10.01.2020
Bağcılar Belediyesince 16. Kadınlar Şurası düzenlendi
MÜSİAD Kadın Komite Başkanı Müge Öz, "İş Dünyasında Kadın ve Aile", Yüksek Çevre Mühendisi Özlem Erol, "Sivil Toplum Kuruluşlarında Kadının Yeri", Bağcılar Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu Vaizesi Kumriye Özbabacan "İslam'da Kadının Yeri" ve Şair-Yazar Senem Ünal "Kadın Engel Tanımaz" konularında sunum yaptı.
Özlem Erol - 25.11.2016
Küçükçekmece Belediyesi, Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Gününde Kadınlara Karanfil Dağıttı
Küçükçekmece Belediye Meclis üyesi Özlem Erol "Bizler Küçükçekmece Belediyesi ve Küçükçekmece Kent Konseyi Kadın Meclisi olarak, kadınlarımızın hiçbirisinin ne psikolojik ne ekonomik ne de fiziksel olarak şiddete maruz kalmaması ve bu konuyla ilgili olarak bilgilendirilmesi için bugün böyle bir çalışma yaptık.
Özlem Erol - 28.12.2013
Emniyet Müdürlüğü Personeline Eğitim Verildi
Emniyet Müdürlüğü Konferans salonunda düzenlenen eğitimde, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Dr. Özlem Erol, Emniyet Müdürlüğü personeline "Grip ve Nezle, Korunma Yolları, Antibiyotik Farkındalığı ve Akılcı İlaç Uygulaması" konularında eğitim verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Özlem Erol Haberleri | Özlem Erol Kimdir - Haberler - Özlem Erol haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Özlem Erol kimdir, hayatı ve biyografisi. Antikçağların kumaşı Çamlıhemşin'de tekrar hayat buluyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.4.2021 12:20:59. #1.16#

title