ÖZER ÖZEL HABERLERİ

Özer Özel haber, Özer Özel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Özer Özel

Özer Özel

Doğum Yeri Gümüşhane / Türkiye

Özer Özel Kimdir ?

Özer Özel,1961 Gümüşhane doğumlu, Elektrik ve Elektronik Bölümünü mezunu. Firma sahibi. 10 Ekim 1979 yılında Silifke'de doğdu.İlk ve orta öğrenimini Silifke'de tamamladı.Yüksek öğrenimini Selçuk Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Özer Özel - 26.08.2021
MEB, Rehberlik ve Araştırma Merkezlerine ilk kez fizyoterapist alıyor
Milli Eğitim Bakanlığı, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğüne bağlı hizmet veren Rehberlik ve Araştırma Merkezlerinde (RAM) görevlendirilmek üzere 260 fizyoterapist alacak.
Özer Özel - 07.04.2021
Doğançay Müzesi 16. İstanbul Ortaokullar Resim Yarışmasında dereceye girenler ödüllendirildi
Doğançay Müzesi tarafından İstanbul Büyükşehir Belediyesi ana sponsorluğunda başlatılan, Doğançay Müzesi 16. İstanbul Ortaokullar Resim Yarışması'nda dereceye giren eserlerin sahipleri ödüllendirildi.
Özer Özel - 02.04.2021
Dünya Otizm Farkındalık Günü
Özel gereksinimli çocuklar, uzman ekiplerin gözetimi altında, Hülya Özer Özel Eğitim Anaokulunun bahçesinde düzenlenen etkinlikte, maviye boyadıkları eldivenlerini masa örtülerinde iz bırakarak farkındalık oluşturdu.
Özer Özel - 29.01.2021
Derya Türkan ve Özer Özel "Hiç" konseriyle müzikseverlerle buluştu
Müzisyenler Derya Türkan ve Özer Özel "Hiç" başlıklı çevrim içi konserle sevenleriyle buluştu.
Özer Özel - 16.01.2021
Son Dakika | CRR'nin çevrim içi konserleri ay sonuna kadar müzikseverlerle buluşacak
"Hiç" projesi için bir araya gelecekler Derya Türkan ve Özer Özel ise "Hiç" başlıklı çevrim içi konserle, 29 Ocak'ta hayranlarıyla YouTube üzerinden bir araya gelecek.
Özer Özel - 20.10.2020
Doğançay Müzesi 16. İstanbul Ortaokullar Resim Yarışması sonuçlandı
Doğançay Müzesi tarafından İstanbul Büyükşehir Belediyesi ana sponsorluğunda başlatılan, bu yıl 16'ncısı düzenlenen Doğançay Müzesi 16. İstanbul Ortaokullar Resim Yarışması'nda dereceye giren eserler belli oldu.
Özer Özel - 30.06.2020
Kayseri'de çocukların dijital risklerden nasıl korunulacağı anlatıldı
Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Nevzat Özer, özel kreş ve gündüz bakımevi çalışanları ile ailelere video konferans yöntemiyle "Çocukların dijital risklerden korunması" konulu eğitim verdi.
Özer Özel - 23.05.2020
"Elif ile Alp" yeni etkinliklerle bayramda da çocuklarla birlikte olacak
Milli Eğitim Bakanlığınca, "Elif ile Alp" karakterlerinin yer aldığı "Psikoeğitsel Etkinlikler Kitapçığı" serisinin "Benzetme Oyunu" başlıklı ikinci bölümünün, bayram günlerinde keyifli vakit geçirmeleri için ebeveynlerin ve çocukların beğenisine sunulduğu bildirildi.
Özer Özel - 25.04.2020
MEB'den özel çocuklar için mobil uygulama
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, her bir çocuğun eğitimini önemsediklerini, özel çocukların farklı ihtiyaçları bulunduğunu belirterek, onların ailelerine, öğretmenlere destek için hazırladıkları "Özelim Eğitimdeyim" mobil uygulamasında çok çeşitli içerikler oluşturduklarını bildirdi.
Özer Özel - 23.04.2020
Cumhurbaşkanlığından 23 Nisan'da İstanbul'dan dünyaya sevgi konseri
Ayasofya'da neyzen Yavuz Akalın "Segah Peşrev" (Yusuf Paşa), Topkapı Sarayı'nda udi Murat Bağdatlı "Kürdilihicazkar Longa" (Kemani Sebuh), Galata Kulesi'nde flüt sanatçısı Elif Yurdakul Baykurt "Syrinx" (Claude Debussy), Dolmabahçe Sarayı'nda tamburi Özer Özel ve kemençe sanatçısı Aslıhan Eruzun Özel "Nihavend Saz Semai" (Mesut Cemil Bey), Pierre Loti Tepesi'nde kanuni Serkan Mesut Halili "Şehnaz Longa" (Santuri Ethem Bey) eserlerini seslendirdi.
Özer Özel - 23.04.2020
Cumhurbaşkanlığı tarafından İstanbul'dan dünyaya sevgi konseri
Cumhurbaşkanlığı tarafından İstanbul'dan dünyaya sevgi konseri İSTANBUL - Cumhurbaşkanlığı tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında dijital konser düzenlenerek tüm dünyaya sevgi ve birlik çağrısında bulunulacak. Konser İletişim Başkanlığı'nın YouTube kanalından canlı yayınlanacak. Türkiye Cumhurbaşkanlığı tarafından düzenlenen ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda "7 tepenin şehrinden 7 kıtaya" sloganıyla internetten yayınlanacak olan konserde, İstanbul semalarından tüm dünyaya sevgi ve birlik çağrısında bulunulacak. Yunus Emre'nin "Dünya benim rızkımdır, insanlıksa milletim" sözleriyle başlayacak olan konserde, Covid 19 salgını nedeniyle yaşanmakta olan bu zor dönemde, çok değerli sanatçıların İstanbul'un yedi farklı noktasından gerçekleşecek performanslarıyla tüm dünyaya dayanışma mesajı verilecek. Salgınla mücadele etmekte olan birçok ülkeye tıbbi malzeme yardımında da bulunan Cumhurbaşkanlığı, kıtaların buluştuğu İstanbul'da bu kez de kalpleri buluşturarak birlik ve bütünlük bilincini vurgulayacak. "7 tepenin şehri İstanbul'dan 7 kıtaya" mesajıyla gerçekleşecek olan konser youtube/iletisimbaskanligi kanalından yayınlanarak tüm dünyada izlenebilecek. Ludwig van Beethoven'ın 9.Senfonisi'nin Franz Liszt tarafından yapılmış piyano düzenlemelerinin dünyadaki sayılı icracısından olan piyanistimiz İdil Biret, "İnsanlık Senfonisi" olarak da bilinen bu ölümsüz eseri İstanbul Boğazı'nda seslendirecek. Arpist Şirin Pancaroğlu ve ses sanatçısı Bora Uymaz ise, Yunus Emre'nin "Ben Yürürem Yane Yane" ilahisini Kızkulesi'nde icra edecekler. Ayasofya'da neyzen Yavuz Akalın "Segah Peşrev" (Yusuf Paşa), Topkapı Sarayı'nda udi Murat Bağdatlı "Kürdilihicazkar Longa" (Kemani Sebuh), Galata Kulesi'nde flüt sanatçısı Elif Yurdakul Baykurt "Syrinx" (Claude Debussy), Dolmabahçe Sarayı'nda tanburi Özer Özel ve kemençe sanatçısı Aslıhan Özel "Nihavend Saz Semai" (Mesut Cemil Bey), Pierre Loti Tepesi'nde kanuni Serkan Mesut Halili "Şehnaz Longa" (Santuri Ethem Bey) eserlerini seslendirecekler.
Özer Özel - 22.04.2020
Cumhurbaşkanlığından 23 Nisan'da İstanbul'dan dünyaya sevgi konseri
Ayasofya'da neyzen Yavuz Akalın "Segah Peşrev" (Yusuf Paşa), Topkapı Sarayı'nda udi Murat Bağdatlı "Kürdilihicazkar Longa" (Kemani Sebuh), Galata Kulesi'nde flüt sanatçısı Elif Yurdakul Baykurt "Syrinx" (Claude Debussy), Dolmabahçe Sarayı'nda tamburi Özer Özel ve kemence sanatçısı Aslıhan Özel "Nihavend Saz Semai" (Mesut Cemil Bey), Pierre Loti Tepesi'nde kanuni Serkan Mesut Halili "Şehnaz Longa" (Santuri Ethem Bey) eserlerini seslendirecek.
Özer Özel - 18.04.2020
Cumhurbaşkanlığı'ndan 23 Nisan'da İstanbul'dan dünyaya sevgi konseri
İSTANBUL'UN 7 AYRI YERİNDE KONSER VERECEKLER Ludwig van Beethoven'ın 9.Senfonisi'nin Franz Liszt tarafından yapılmış piyano düzenlemelerinin dünyadaki sayılı icracısından olan piyanist İdil Biret, "İnsanlık Senfonisi" olarak da bilinen eseri İstanbul Boğazı'nda seslendirecek. Arpist Şirin Pancaroğlu ve ses sanatçısı Bora Uymaz, Yunus Emre'nin "Ben Yürürem Yane Yane" ilahisini Kızkulesi'nde icra edecekler. Ayasofya'da neyzen Yavuz Akalın "Segah Peşrev" (Yusuf Paşa), Topkapı Sarayı'nda udi Murat Bağdatlı "Kürdilihicazkar Longa" (Kemani Sebuh), Galata Kulesi'nde flüt sanatçısı Elif Yurdakul Baykurt "Syrinx" (Claude Debussy), Dolmabahçe Sarayı'nda tanburi Özer Özel ve kemençe sanatçısı Aslıhan Özel "Nihavend Saz Semai" (Mesut Cemil Bey), Pierre Loti Tepesi'nde kanuni Serkan Mesut Halili "Şehnaz Longa" (Santuri Ethem Bey) eserlerini seslendirecekler.
Özer Özel - 18.04.2020
Cumhurbaşkanlığı tarafından İstanbul'dan dünyaya sevgi konseri
Ayasofya'da neyzen Yavuz Akalın "Segah Peşrev" (Yusuf Paşa), Topkapı Sarayı'nda udi Murat Bağdatlı "Kürdilihicazkar Longa" (Kemani Sebuh), Galata Kulesi'nde flüt sanatçısı Elif Yurdakul Baykurt "Syrinx" (Claude Debussy), Dolmabahçe Sarayı'nda tanburi Özer Özel ve kemençe sanatçısı Aslıhan Özel "Nihavend Saz Semai" (Mesut Cemil Bey), Pierre Loti Tepesi'nde kanuni Serkan Mesut Halili "Şehnaz Longa" (Santuri Ethem Bey) eserlerini seslendirecekler.
Özer Özel - 18.04.2020
Cumhurbaşkanlığından 23 Nisan'da İstanbul'dan dünyaya sevgi konseri
Ayasofya'da neyzen Yavuz Akalın "Segah Peşrev" (Yusuf Paşa), Topkapı Sarayı'nda udi Murat Bağdatlı "Kürdilihicazkar Longa" (Kemani Sebuh), Galata Kulesi'nde flüt sanatçısı Elif Yurdakul Baykurt "Syrinx" (Claude Debussy), Dolmabahçe Sarayı'nda tamburi Özer Özel ve kemence sanatçısı Aslıhan Özel "Nihavend Saz Semai" (Mesut Cemil Bey), Pierre Loti Tepesi'nde kanuni Serkan Mesut Halili "Şehnaz Longa" (Santuri Ethem Bey) eserlerini seslendirecek.
Özer Özel - 16.02.2020
'Yağmur Adam'ı izledi oğlunun hastalığına erken teşhis sağladı
İstanbul'da yaşayan Yıldırım ailesi oğulları Semih'teki değişimleri izledikleri Oscar ödüllü 'Rain Man (Yağmur Adam)' filminden yola çıkarak fark etti.
Özer Özel - 19.11.2019
Otizmde özel eğitim umut vadediyor
Otizmin yaşamın ilk üç yılında sosyal iletişim ve etkileşimde yetersizliğin yanı sıra sınırlı, tekrarlayıcı davranışlarla kendini gösteren nörogelişimsel bir bozukluk olarak tanımlandığını belirten Prof. Dr. Dilara Özer, otizmin tek tedavisinin özel eğitim olduğunu söyledi.
Özer Özel - 26.05.2019
"Kendi medeniyetimizi unuttuğumuzu da unuttuk"
Programa, Anadolu Ajansı (AA) Genel Yayın Yönetmeni Metin Mutanoğlu, DHA Genel Müdürü Salih Zeki Sarıdanişment, Prof. Dr. İsmail Kara, Prof. Dr. Mahmut Kaya, BİKSAD Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Öztürk, Mimar Hilmi Şenalp, Tanburi Özer Özel ve Neyzen Ahmet Şahin'in yanı sıra Damla Yayınevi Genel Müdürü H.
Özer Özel - 05.05.2019
2. Sufi Sinema Günleri Ödül Töreni
Daha sonra Türkiye'nin Klasik Türk Müziği ustalarından neyzen Sadreddin Özçimi, tamburi Özer Özel, kemençevi Aslıhan Eruzun Özel ve ritim sazı ile Suat Orhan'ın yer aldığı konser verildi.
Özer Özel - 29.03.2019
Plat/özer: Özel Markalı Ürünler Sektörü 2018'de Cirosunu Yüzde 70 Artırdı
Özel Markalı Ürünler Sanayicileri ve Tedarikçileri Derneği (PLAT), özel markalı ürünler (Private Label) cirosunun 2018 yılında yüzde 70 gibi rekor artışla 50 milyar liraya yükseldiğini açıkladı.
Özer Özel - 04.03.2019
Kesin Aday Listesi
Mersin'de 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Özer Özel - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Mersin'de 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Özer Özel - 17.02.2019
Meral Akşener: "Rahmetli Demirel'in Bir Sözü Var. 'Tencere Her Hükümeti Sallar' Diye. Dolayısı ile...
Meral Akşener: "Rahmetli Demirel'in bir sözü var. 'Tencere her hükümeti sallar' diye. Dolayısı ile bu yerel seçim iktidar değişikliğine sebep olacak bir seçim değil" İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İYİ Parti'nin adayı Kocamaz'a destek istedi MERSİN - İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Rahmetli Demirel'in bir sözü var. 'Tencere her hükümeti sallar' diye. Dolayısı ile bu yerel seçim iktidar değişikliğine sebep olacak bir seçim değil" dedi. Akşener, Mersin'in Silifke ilçesinde partisinin ilçe başkanlığını ziyaret etti. Ziyaret sonrasına balkondan vatandaşlara konuşan Akşener, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve İYİ Parti'nin adayı Burhanettin Kocamaz'a ve İYİ Parti Silifke Belediye Başkan adayı Özer Özel'e, 31 Mart'taki yerel seçim için destek istedi.
Özer Özel - 15.02.2019
Akşener: Tencere Her Hükümeti Sallar
Mersin'in Silifke ilçesine gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Büyükşehir Belediye Başkanı ve İYİ Parti Mersin Belediye Başkan adayı Burhanettin Kocamaz, İYİ Parti Silifke Belediye Başkan adayı Özer Özel tarafından davul-zurna eşliğinde 'Türkiye'nin lideri Meral Akşener' sloganı ile karşılandı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Özer Özel Haberleri | Özer Özel Kimdir - Haberler - Özer Özel haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Özer Özel kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haber | Bakan Özer, KKTC Eğitim ve Kültür Bakanı Amcaoğlu'nu ağırladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.10.2021 22:32:06. #1.15#

title