TEM'de lüks otomobille düğün konvoyu terörü!

TEM'de lüks otomobille düğün konvoyu terörü!

İhlas Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

Kağıthane TEM Otoyolu Nurtepe bağlantı yolunda, düğün konvoyu yapan araçlar drift yaparak trafiği tehlikeye düşürdü.

İstanbul Kağıthane TEM otoyolu Nurtepe bağlantı yolunda lüks otomobillerden oluşan düğün konvoyunda, magandalar yolu trafiğe kapatarak dakikalarca "drift" diye tabir edilen yanlama hareketi yaptı. O anları kaydeden magandalar bir de sosyal medyadan yayınladı.

İstanbul TEM otoyolu Kağıthane Nurtepe bağlantı yolunda dün öğle saatlerinde bir çiftin düğünü için toplanan lüks otomobilli grup, salona gitmek için yola çıktı. Konvoy halinde ilerleyen grup, bir süre sonra Kağıthane İmrahor Caddesi üzerinde TEM otoyoluna saptı. Grup ilerlediği esnada içlerinden biri lüks otomobiliyle bağlantı yolunu trafiğe kapattı. Trafiği kesmesinin ardından maganda dakikalarca "drift" diye tabir edilen yanlama hareketi yaptı.

Kentte adeta terör estiren magandalar, o anları kaydettirip bir de sosyal medyadan yayınladı. Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri şehrin adeta altını üstüne getiren magandaların yakalanması için çalışma başlattı.

TEM'de lüks otomobille düğün konvoyu terörü!
TEM'de lüks otomobille düğün konvoyu terörü!

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları (16)
FEVZİ: Bu düğün konvoyu görgüsüzlüğü derhal kanunlarla yasaklanmalı ve ağır cezalar getirilmelidir. Kimse başkalarının hakkını gaspedemez!
T.C VATANDASI: bu görgüsüzlük kanun tanimamazlik simariklik gösteris meraki 3-4 nesil sonra avrupada dogan Türklere kadar sicradi bilhassa almanya artik önlem aliyor halki hürriyetini kisitlayanlara rahatsiz edenlere havaya kurusiki tabanca sikanlara yol kapatanlara cezalar yagdiriyorlar otoyollari tikayanlarin ehliyetine el koyuyorlar malesef okumusta olsak avrupada dogup büyüsekte cehalet görgüsüzlük hava atma gösteris özenti hastaligi bizi terk etmiyor adeta genlerimize yerlesmis
AD: sonradan görünce böyle oluyor
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title