Düğün salonlarına dadanan sahte garson düğün sahiplerinden bahşiş topluyor
Haberler » 3. Sayfa » Düğün salonlarına dadanan sahte garson düğün sahiplerinden bahşiş topluyor - Haberler

Düğün salonlarına dadanan sahte garson düğün sahiplerinden bahşiş topluyor

İstanbul'da düğün salonlarına garson gibi giyinerek giren dolandırıcı, düğün sahiplerinden ve yakınlarından bahşiş adı altında para toplarken kameralara yakalandı.

Düğün salonlarına dadanan sahte garson düğün sahiplerinden bahşiş topluyor

'da düğün salonlarına dadanan sahte garson, düğün sahiplerini bahşiş toplayarak dolandırıyor. Birçok düğün salonuna girerek aynı yöntemi uygulayan sahte garsonun, gelinin babasından 250 TL aldığı anlar kamerada.

BAHŞİŞ ADI ALTINDA PARA TOPLUYOR

İstanbul Anadolu Yakası'ndaki düğün salonlarına dadanan sahte garson, hem düğün salonu işletmecilerini hem de düğün sahiplerini dolandırıyor. Düğün salonlarına garson gibi giyinerek giren dolandırıcı, düğün sahiplerinden ve yakınlarından bahşiş adı altında para topluyor. Farklı adreslerde, düğün sahiplerinden bu şekilde yüzlerce lira toplayan şahıs, aynı zamanda düğün salonu işletmecilerini de zor durumda bırakıyor. Şahsın aynı yöntemle çok sayıda düğün salonuna giderek bahşiş topladığı öğrenildi.

250 TL ALDIĞI AN KAMERADA

Sahte garsonun gelinin babasından bahşiş aldığı anlar düğün salonunun güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde "garsonum" diyerek gelinin babasını dışarı çıkaran şahıs, babadan 250 TL bahşiş alıyor.

Kaynak: İHA

Haber Videosu

: Düğün salonlarına dadanan sahte garson düğün sahiplerinden bahşiş topluyor
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

3. Sayfa

Son Dakika Haberleri